Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2012. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U portanovi imaš gore restoran Milenium, dobra hrana cijena onak nije prejeftin. Ako vodiš ženu ostavi je tamo Very Happy Usput samo da ti napomenem da ja svaki put na tom sajmu ostanem gladna.
a ono "druga strana grada" pa nije ti ovo njujork, tamo si za par minuta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrki_co
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2012. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam ženu. Kada je bio sajam lova i ribolova bio je veliki šator restorana "Slavonska kuća", dok na jesenskom samo čevapi bili ništa od šatora.
Bio sam u "Mileniumu" jesenas i jedno negativno iskustvo sam doživio, gužva je bila, a konobar malo i nesposoban. Dođem sjednem ono prolazi nakon 2-3 min eto njega može sok i jelovnik, opet brate čekaj, narućim pizzu, i čekaj, obitelj koja je došla poslje mene dobila je jelo prije mene, a ja čekam, prvo donese pizzu koju nisam narućio, i na kraju donese slavonsku ali sa lukom, a tražio sam bez luka. A što se tiće "Bendeka" dali tamo dolaze studenti na jelo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2012. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam pojma, Bendek je ok, nisam čula da se netko žalio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tram111
Offline
Avatar

Ukupno postova: 121
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.03.2012. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bendek već dvije godine nije studentski restoran, a omjer cijene i kvalitete je više nego dobar. Baš vikendom imaš odlične dnevne menu-e po 25 ili 40kn i isplati se otići!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.03.2012. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrki_co je napisao/la: ›
Poštovanje!

Trebao bi informaciju gdje se može dobro najesti a da ne košta puno, i da nije restoran za direktore.
Imam u planu doći u nedjelju na sajam koji je na pampasu. Gledam restoran Bendek nije loš, što se tiće cijene ali je na drugoj strani grada.

pizzeria strossmayer - bliže od bendeka, nije teško za naći, samo ravno strossmayerovom: http://www.omnia-osijek.hr/jelovnik.htm

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
D.E.A.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 188
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2012. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kako je u Lumiere-u? Dali je netko bio?

_________________
Jebe mi se za sve vas! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2012. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

D.E.A. je napisao/la: ›
A kako je u Lumiere-u? Dali je netko bio?

zadnji puta prije nekoliko mjeseci. imam osjećaj da su prije imali zanimljiviju ponudu. uglavnom, zadnji puta me nije nešto oduševilo, a za istu cijenu možeš pojesti odličnu klopu u hotelu osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2013. 12:46 
Naslov:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Živjela sam dva tjedna u Fitei i jako sam zadovoljna sa svime. Ugodna obiteljska atmosfera, dobra klopa. Tko dolazi autom teško će stati na parking, zato je blizu bus, i Plodine, ako je kritično. Smuđ kod Alasa također.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.03.2013. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lipov hlad Smile

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kokica
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Vukovar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 14:43 
Naslov:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pozdrav,
zanima me iskustva u " Lipov hlad " 2 puta bila na pici koja me oduševila, al bilo je to davno.. a sad bi na veceru s mužicem pa bi tamo Shocked pa me zanima ostatak menija :* hvala

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kokica
Offline
Ukupno postova: 3
Lokacija: Vukovar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › karaka...

kako sam ih nahvalio prije dosta vremena, red je da ih sada i pokudim. nazovem u subotu i rezerviram stol za jučer. u trenutku kad smo stigli, karaka je još gotovo prazna, a oni nas pokušavaju smjestiti za stol gdje je odmah iza jedne stolice ona peć i ima milijun stupnjeva, a u drugu stolicu se uopće ne može sjesti jer nema dovoljno mjesta. uspjevamo dobiti drugi stol. na stolu stoji "valentinovo menu". ok, preletimo menu, jela su interesanta, ali normalno zamolim konobaricu da nam da standardni menu. u to ulijeće konobar koji se dere pred nama (!?) kako ona to nama ne smije davati i nama totalno neljubazno pojašnjava kako imaju milijun rezervacija i kako mogu poslužiti sao jedan od tri ponuđena menija. mislim si dobro, ali mogli ste to reći prilikom rezervacije! klopa načelno pristojna, iako pothlađena, zbog čega je jedan par do nas ustao od stola i otišao. uz jelo naručujemo ponuđeno vino s menija. na kraju u računu stoji da pola litre vina košta 40 kuna, a ne 30 koliko piše na meniju. zovem konobara i ukažem mu na to, a on meni kao objašnjava kako mi je poslužio kutjevačku, a ne feričanačku graševinu. na moju opasku kako je moguće da mi je vino poslužio mimo menija na svoju ruku, a nismo mogli uzeti jelo po narudžbi, već samo ponuđeno, ostao sam bez odgovora. da ne govorim kako su se vrli konobar i njegov pajdo cijelo vrijeme nešto šegečili, zajebavali i galimili odmah do našeg stola. to je bilo toliko neugodno da sam s curom za cijelu večeru progovorio svega par rečenica. na izlazu vidim da smo još imali i sreće, karaka se u međuvremenu napunila i izgledala ko jebena vojna kantina. unutr sedam milijuna ljudi, sjede svi gotovo jedni na drugima, od bilo kakve intime i privatnosti ni slova. gospodo draga, vidjeli ste me sada i nikad više! volio bih samo da se javi još netko tko je jučer imao slična iskustva, da ne ispadne kako neutemeljeno serem.





Lipov hlad ? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2013. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bijah neki dan 'Kod Ruze' ... nekakva bijela vjesalica ... punjena sa sunkom i sirom ...

meso zilavo ...

prilog krumpir ... sve skupa peceno u starom ulju pa je sve bilo 'bljak' ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bijah u Lipovom hladu prije mjesec dana, jela sam ćevape i nisam nešto oduševljena, čudan okus, nisu mi se svidjeli...
Makedonka je zakon za ćevape a lipov hlad možda neka za druga jela ili pizze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 21:09 
Naslov:  Re: Gdje u Osijeku pojesti finu klopu? (restorani)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kokica je napisao/la (Pogledaj post): › pozdrav,
zanima me iskustva u " Lipov hlad " 2 puta bila na pici koja me oduševila, al bilo je to davno.. a sad bi na veceru s mužicem pa bi tamo Shocked pa me zanima ostatak menija :* hvala


Pizze odlične, kao i štruce, lignje na žaru također odlične, punjena pljeskavica, uglavnom sve što sam probao tamo mi je bilo zadovoljavajuće i velika porcija za fino najesti se, ili sam imao sreće ili su stvarno dobri Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SrodnaDuša
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kod kuće je ipak najbolje Smile

_________________
"Gospodine, čuvaj nas... od svojih 'sljedbenika'!" (s jednog grafita u Londonu)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: