Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Seks razlog za prekid ??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.10.2006. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ili prijeđi na jutarnji sex...ono prije posla kako bi se razbudio...ili neka cura tu i tamo odradi posao a ti samo lezi, možda uspiješ i zaspat, a ona nek se zadovoljava Wink

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.10.2006. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marigold je napisao/la (Pogledaj post): › ili neka cura tu i tamo odradi posao a ti samo lezi

Hehe, ja volim kad moja draga uzme stvar u svoju... jel Twisted Evil
A i ima nas koji još uvjek živimo odvojeno pa nemamo take sreče s mjestom čak i ako imamo snage Wink

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 9:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kakav crni razgovor?! na prosječan sex se možda može na taj način utjecati, ali sorry, stvarrno dobar sex (čitaj - strast, divlja kemija, trganje odjeće i sl.) ili postoji ili ne postoji između dvoje ljudi. to uopće ne spada u istu dimenziju s onim na što razgovor može utjecati na bilo koji način.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lesi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 86
Lokacija: Višnjevac
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › kakav crni razgovor?! na prosječan sex se možda može na taj način utjecati, ali sorry, stvarrno dobar sex (čitaj - strast, divlja kemija, trganje odjeće i sl.) ili postoji ili ne postoji između dvoje ljudi. to uopće ne spada u istu dimenziju s onim na što razgovor može utjecati na bilo koji način.

Imaš pravo. Dobar sex je jednostavno dobar sex.. Ali se itekako može poboljšati..
npr. sex sa mojom dragom je uvjek bio dobar i uvjek nešto posebno, ali se drastično poboljšao nakon prvog puta (sad već godinu dana Very Happy ) jer smo pričom i praksom naravno, usavršili to Cool
I još je i dan danas pitam kako joj je bilo kad završimo, i njoj je uvjek drago da je meni stalo do toga kako je njoj bilo, i da to pokazujem (ne samo tako što se trudim da i ona svrši)...
Da sam ja bio nezainteresirani gad i da ju nisam nikad pitao kako joj je bilo ili šta želi ili kako joj odgovara ono što sam joj radio u tom trenutku, nebi nikad dogurao dotle gdje jesam sada (mislim sa kvalitetom sexa)
To sve naravno vrijedi obostrano!!
Tako da i dobar sex može biti još bolji. Sve je samo na vama..

_________________
Sex is like math: add the bed, subtract the clothes, divide the legs and pray you don't multiply.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 10:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › kakav crni razgovor?! na prosječan sex se možda može na taj način utjecati, ali sorry, stvarrno dobar sex (čitaj - strast, divlja kemija, trganje odjeće i sl.) ili postoji ili ne postoji između dvoje ljudi. to uopće ne spada u istu dimenziju s onim na što razgovor može utjecati na bilo koji način.


Tesko mi je za povjerovati da je netko sa 30g upoznao u potpunosti svoje tijelo i ono sto voli, pogotovo kod zena koje se u pravilu tek poslije 30te opuste. U toliko stvari bi vjerovatno mogli uzivati samo jos ne znamo za njih. Tako da je razgovor bitan i potreban, no on moze samo sex podici na visu razinu ne moze ucini savrsenstvo. Los sex moze postati bolje, ali cisto sumnjam da moze postati odlican. Sex je kao i sve ostalo u zivotu... Ako nisi predodredjen za trcanje ma mos se ti trudit koliko hoces al nikada neces biti odlican...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.10.2006. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la: ›
kakav crni razgovor?! na prosječan sex se možda može na taj način utjecati, ali sorry, stvarrno dobar sex (čitaj - strast, divlja kemija, trganje odjeće i sl.) ili postoji ili ne postoji


So true ! Sad Bez kemije nista. Tek ako postoji ta kemija moze se pricati o poboljsanju sexa.. otvaranju novih vidika, isprobavanju... etc..

uu, to kada se dogodi.. jos kad je obostrano... uff.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Rajnus je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › kakav crni razgovor?! na prosječan sex se možda može na taj način utjecati, ali sorry, stvarrno dobar sex (čitaj - strast, divlja kemija, trganje odjeće i sl.) ili postoji ili ne postoji između dvoje ljudi. to uopće ne spada u istu dimenziju s onim na što razgovor može utjecati na bilo koji način.

baš si drag što si se na forumu osvrnuo na godište... to je tako pristojno od tebe!!!
govoreći o opuštenosti, možda i nisi takav stručnjak kakvim se smatraš. za sve postoje iznimke.

Tesko mi je za povjerovati da je netko sa 30g upoznao u potpunosti svoje tijelo i ono sto voli, pogotovo kod zena koje se u pravilu tek poslije 30te opuste. U toliko stvari bi vjerovatno mogli uzivati samo jos ne znamo za njih. Tako da je razgovor bitan i potreban, no on moze samo sex podici na visu razinu ne moze ucini savrsenstvo. Los sex moze postati bolje, ali cisto sumnjam da moze postati odlican. Sex je kao i sve ostalo u zivotu... Ako nisi predodredjen za trcanje ma mos se ti trudit koliko hoces al nikada neces biti odlican...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

greška u pastanju.

baš si drag što si se na forumu osvrnuo na godište... to je tako pristojno od tebe!!!
govoreći o opuštenosti, možda i nisi takav stručnjak kakvim se smatraš. za sve postoje iznimke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Rajnus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1029
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.10.2006. 19:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › greška u pastanju.
baš si drag što si se na forumu osvrnuo na godište... to je tako pristojno od tebe!!!
.


:))))))))))))
Sorry sto si se nasla u recenici, no ja uopce nisam mislio izricito na tebe vec opcenito. Ja pojma nemam koliko ti imas godina. Iako nisam kriv primi moje isprike ;)

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
govoreći o opuštenosti, možda i nisi takav stručnjak kakvim se smatraš. za sve postoje iznimke.


Ja nisam sebe i svoje iskustvo dovodio u kontekst, a jos manje sebe nazivao strucnjakom. Naravno da postoje iznimke.
Nisam ja izmislio da se zene rasplamsaju poslije 30te. Ja se slazem sa tobom da to ili imas ili nemas, no kroz razgovor sa partnerom upoznajes sebe. Sex je dozivljaj, dozivljaj se percepira u glavi. U glavi se okida i pozuda i uzbudjenje ...razgovor rasplamsuje mastu....a masta moze svasta. Ne znam jesi li ikad dozivjela da svrsis na necije rijeci ili tekst...slusajuci ili citajuci, bez dodira. E to je ono... a to sve kroz razgovor mozes poboljsati i postati bolji. Netko nesto voli i preferira. Netko tvrdo nabijanje i divlji seks, netko slatku rijec na uhu. Sve ima svoj trenutak.
Ako nemas takt za to djabe ti i velika i tvrda kita.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2006. 1:05 
Naslov:  Re: Seks razlog za prekid ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

only good sex can save us from the bitter reallity we're livin' in

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
*miss-infernaLia*
Offline
Avatar

Ukupno postova: 55
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2009. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moze biti razlog za prekid. zasto ne . ;P

_________________
i'm not trying to be difficult. it just comes naturally. ;]
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
@darigogi@
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Žensko Žensko
Zabranjen pristup
Post Postano: 14.05.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da neki ljudi previse razmišljaju i sve gledaju kroz sex.svaka veza počinje prvo sa pogledima,iz pogleda dolazi upoznavanje,zbližavanje,razgovori.sex dolazi nakon toga.kada se dvoje vole,upoznavaju se,upoznavaju jedno drugo na sve načine.pa tako i u sexu.nitko ne očekuje da prvi sex bude idealan,drugi ,treći itd.zato je otvorenost u vezi bitna.uz predigre i sve što donosi sex.jedno drugom otvoreno se kaže.slušaj tako mi odgovara.mislim da to važi za oba spola muškarce i žene.ako jedno nije zadovoljno i ništa parneru ne kaže.pa kako parner da zna šta njoj-njemu ne odgovara.
mislim da uopće nije bitno koliko taj sex traje itd,mislim da je najvažnija iskrena ljubav ,povjerenje i iskrenost jedno do drugog.uz sve to i sexualni život i ako nije na početku idealan postaje dobar.
a ostaviti nekoga zbog toga što te ne zadovolji onako kako ti zamišljaš ,za mene je čista glupost.
mislim da je ljubav najbitnija .iskrena i čista.

ali mislim,neču reči svi ali večina muškaraca gleda puno u vezi kroz sex.znam to iz osobnoga iskustva.dokazati muškarcu da ga voliš svim srcem i bez sexa to je kao da bi zidu govorio.svi mi volimo sex i to je normalno ali da bi sex presudio u vezi nikada.
vrijeme čini čuda tako i kod sexa.samo otvoreno ,
ljubav-sex idu skupa
sex bez ljubavi -katastrofa

_________________
suze su najbolji prijatelji.kada te svi ostave ,one se pojave
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.05.2009. 17:30 
Naslov:  Re: Seks razlog za prekid ??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekad pomislim na to. Kad nisi zadovoljan sa seksom u vezi ili varaš ili prekidaš.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 14.05.2009. 17:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Nekad pomislim na to. Kad nisi zadovoljan sa seksom u vezi ili varaš ili prekidaš.

Potpisujem.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2009. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Također se slažem s vama dvoma Smile
People have needs.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: