Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Je li se GOGO prodao??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2013. 0:00 
Naslov:  Je li se GOGO prodao??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Šimić (veliki vođa) GOGE je danas digao ruku za izbor magistra Ante Đapića za predsjednika GV Osijeka. Prije par dana postavio je neke uvjete za novi vid vladavine gradom OSIJEKOM, koji su istoga dana prekšeni imenovanjima nekih ljudi u NO osječkih firmi koji nemaju proklamirane uvjete koje je GOGO tražio. Bez reakcije GOGE po principu i heben i pošten.
Istodobno je uhljebio neke svoje članove u NO i imenovao jednog direktora iz svoje kvote, koji je bdw promijenio više stranaka od Vrkića i GOGE zajedno.
Što nam to govori o njemu ili njima? Po onoj narodnoj s kim si taki si.
Joše jedna žalosna priča, Tipično Osječka.
Uz malo strpljenja mogao je biti dobra alternativa, treči put u močvarnoj političkoj sceni grada Osijeka.
Razočaran sam i ljut jer JA svoj glas nisam dao ni Đapiću ni Vrkiću. Mislio sam, priznajem naivno, da je on možda alternativa u Osječkom političkom sivilu i žabokrečini.

Ima li kraja Osječkom političkom ludilu??? Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 0:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mozda su nas uz jos malo strpljenja mogli nabiti jos vise Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 6:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Pajo Kanižaj je rekao: "Vuk dlaku mijenja dva puta godišnje, a čovjek po potrebi".

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 11:00 
Naslov:  Re: Je li se GOGO prodao??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la (Pogledaj post): › Prije par dana postavio je neke uvjete za novi vid vladavine gradom OSIJEKOM, koji su istoga dana prekšeni imenovanjima nekih ljudi u NO osječkih firmi koji nemaju proklamirane uvjete koje je GOGO tražio. Bez reakcije GOGE po principu i heben i pošten.


http://www.glas-slavonije.hr/202865/3/Ujedinjeni-HDZ-i-SDP-za-predsjednika-Gradskog-vijeca-izabrali-Antu-Djapica

Pročitati odlomak:
U DVA NADZORNA ODBORA PROMIJENIT ĆE SE ČLANOVI!

Citat: › Istodobno je uhljebio neke svoje članove u NO i imenovao jednog direktora iz svoje kvote, koji je bdw promijenio više stranaka od Vrkića i GOGE zajedno.


Nitko iz GOGO nije uhljebljen. Prvo saznaj što su NO, pa onda piši. Naknada oliti honorar za članove NO je 2000kn, kojih se GOGO članovi odriču, znači tu nema nikakvog uhljebljavanja.
Što se tiče Direktora, vjerojatno misliš na Maričića. On nije GOGO član, ali se dokazao kao sposoban čovjek, i tu je apsolutno nebitno koliko je stranaka promijenio. Šimić ga je predložio, ostatak je prihvatio, baš na račun njegovih referenci...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja ću ti sada malo objasniti čime se bave nadzorni odbori i zašto se ne GOGO članovi nalaze u njima:

- Postavljaju upravu
- Kontroliraju rad uprave, te po potrebi istu smjenjuju, ako vide da ne rade kvalitetno i transparentno
- Imaju uvid u svu papirologiju, te preko nje kontroliraju transparentnost i efikasnost rada uprave

- NE zapošljaju nikoga u firmi
- NEMAJU nikakvih rukovodećih funkcija ili ovlasti

Zašto su GOGO članovi u NO? Pa jednostavno, sjetite se dijela programa gdje smo govorili o tome kako želimo transparentan i pošten rad poduzeća, i da Osijek bude grad jednakih šansi...
A kako ćemo to drugačije uspjeti nego da imamo i svojih ljudi koji će to isto iz prvog reda moći osmatrati i reagirati...

Ljudi, ne budite paranoični, GOGO je još uvijek građanska opcija, koja radi i nastaviti će raditi za ovaj grad. Jednostavno shvaćamo da čim si u vlasti ljudima se manje sviđaš, dokazano je da je uvijek svatko simpatičniji kada je nov, ili kada je oporba, ali vjerujte, GOGO vas neće razočarati, i ono što se govorilo u kampanji, time će se i nastaviti, jer se prije svega zalažemo za poštenje.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, GOGO se nije nikome prodao, jer da se prodao, zaposlili bi neke svoje članove (među kojima sam i ja) koji su trenutno nezaposleni, a ne stavili sposobne i iskusne (koji već sada imaju brdo posla) na VOLONTERSKA mjesta u Nadzornim odborima Smile

Btw, ja sam osobno i da se pojavi ikakva šansa i insinuacija za tako nešto, ali što sam siguran da niti neće, odbio pomisao na ikakav posao gdje ne bi bilo natječaja i kojeg ne bih dobio referencama. Imam dovoljno dobre reference da mogu dobiti posao poštenim putem, samo ga treba osigurati, a to je ono za što se GOGO zalaže. Zato sam mu između ostalog i pristupio.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 11:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
A ja ću ti sada malo objasniti čime se bave nadzorni odbori i zašto se ne GOGO članovi nalaze u njima:
- Postavljaju upravu
- Kontroliraju rad uprave, te po potrebi istu smjenjuju, ako vide da ne rade kvalitetno i transparentno
- Imaju uvid u svu papirologiju, te preko nje kontroliraju transparentnost i efikasnost rada uprave


-postavljanje uprave: znači, članovi NO ovdje mogu uhljebljivati dalje svoje mame, tate, rodjake, stranačke vojnike, nastavi niz......
-kontrola uprave: ovo također otvara bezbrojne mogućnosti za malverzacije, jednako tako-najmanje žele da sve bude transparentno, jer kako bi onda trpali u svoje džepove?
-papirologija: ovo je jako opasna stvar, jer se zbog jednog papira može dogoditi puno, puno toga, nažalost - najmanje dobrog.....

...odmah da ti kažem: ovo se ne odnosi isključivo na GOGO, ovo se odnosi na sve političare generalno...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.06.2013. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da je sve to moguće.

Zato GOGO članovi i jesu u NO da bi to spriječili. Jer to vađenja novaca, nepotizam i sl. dolazi u situaciji kada Uprava i NO odbor sklope "pakt".

Ovo za postavljanje uprave me nemoj držati za riječ. To nisam siguran kako je u poduzećima, znam da je tako u NK Osijek...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječki kroničar
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.06.2013. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shvatio bih GOGO-u da su podržali Vrkića i đapića kako bi se izbjegli novi izbori, ali matematika je jasna. za većinu u GV je potrebno 19 ruku. Iz toga proizlazi da bi koalicija Vrkić, Đapić, HDZ, SDP imala većinu i bez GOGE. Ovako dići ruku za čovjeka iza kojega se vuče rep sve do Ćaprazlija, a da to nije uopće potrebno, je čisto političko samoubojstvo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.06.2013. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@crna ruka, pa ti si HDSSB-ovac iz aviona. Ne moraš glumatati sad da si glasao za GOGO kako bi ih, kao, zasrao.

Bolje GOGO članovi u NO, nego polupismeni stranački psi HDSSB-a. Glavaševi goebelsovski mediji nisu pisali kad je HDSSB u NO stavljao nepismena i neobrazovana stranačka potrčkala, ali sad dižu frku i paniku. Tipično glavaševsko manipuliranje putem medija.

Treba odlučno nagaziti takve medije koji šute kad se HDSSB-ovi uhljebljuju, a stvaraju frku i paniku kad drugi u NO stavljaju obrazovane ljude.

EvilP, samo nastavi pisati, treba se razbiti ta lažljiva glavaševska medijska mašinerija.

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.06.2013. 22:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Carobnica je napisao/la: ›
@crna ruka, pa ti si HDSSB-ovac iz aviona. Ne moraš glumatati sad da si glasao za GOGO kako bi ih, kao, zasrao.

Bolje GOGO članovi u NO, nego polupismeni stranački psi HDSSB-a. Glavaševi goebelsovski mediji nisu pisali kad je HDSSB u NO stavljao nepismena i neobrazovana stranačka potrčkala, ali sad dižu frku i paniku. Tipično glavaševsko manipuliranje putem medija.

Treba odlučno nagaziti takve medije koji šute kad se HDSSB-ovi uhljebljuju, a stvaraju frku i paniku kad drugi u NO stavljaju obrazovane ljude.

EvilP, samo nastavi pisati, treba se razbiti ta lažljiva glavaševska medijska mašinerija.


Čarobnice!!??
Bravo, kako sime samo skontala!
Ne da sam HDSSSB-ovac.
Ja sam Bubalo glavom i bradom.... hahhahahahha
Na moju nesreću glasovao sam za Šimića Veličanstvenog. i sad kada sam to javno priznao moram u Mostar na šamaranje...hehehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 2  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.06.2013. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
Čarobnice!!??
Bravo, kako sime samo skontala!
Ne da sam HDSSSB-ovac.
Ja sam Bubalo glavom i bradom.... hahhahahahha
Na moju nesreću glasovao sam za Šimića Veličanstvenog. i sad kada sam to javno priznao moram u Mostar na šamaranje...hehehe


A u Mostaru: ReadThatFuckingManual osijek031.com smile

(Ma sve ona kuži osijek031.com smile osijek031.com smile ....ajd pričaj...kako je bilo ... je li bolilo? Laughing Laughing Laughing

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2013. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
crna ruka je napisao/la: ›
Čarobnice!!??
Bravo, kako sime samo skontala!
Ne da sam HDSSSB-ovac.
Ja sam Bubalo glavom i bradom.... hahhahahahha
Na moju nesreću glasovao sam za Šimića Veličanstvenog. i sad kada sam to javno priznao moram u Mostar na šamaranje...hehehe


A u Mostaru: ReadThatFuckingManual osijek031.com smile

(Ma sve ona kuži osijek031.com smile osijek031.com smile ....ajd pričaj...kako je bilo ... je li bolilo? Laughing Laughing Laughing

Zaljubljena... daj 50 kikirikija i sve ti ispričam....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crna ruka
Offline
Ukupno postova: 168
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2013. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

SKICA ZA PORTRET - MIROSLAV ŠIMIĆ (I)
Politička prostitucija tzv. građanske inicijative "GOGO". Šimić je klasični "skojevski" proizvod Branimira Glavaša!
Pri predstavljanju svoga životopisa javnosti uoči predizborne kampanje te izlaskom u javnost tzv. građanske inicijative koju je Miroslav Šimić popularno nazvao "GOGO", čelnik novostvorene tzv. inicijative vrlo je šturo iznio podatke o sebi i svom javnom i političkom radu u proteklom razdoblju.

Šimićeva marketinška namjera bila je "upakirati se u celofan" i prodati na osječkom političkom tržištu!
Očito je da se iza toga krila Šimićeva namjera prikazati se javnosti nekakvim novim imenom osječke političke scene pred kojim se prema Šimićevu mišljenju smiješi lijepa politička budućnost. Dakle bila je tu prisutna očita Šimićeva namjera pokušati se što bolje prodati tako "upakiran u celofan" na osječkom političkom tržištu, vrlo slabo informiranoj osječkoj političkoj javnosti u vremenu koje je pred nama. Naime iole iskusnijem političaru i prosječno informiranom građaninu potpuno je jasno da je šira javnost sita starih političkih "njuški" i potrošenih političkih kadrova. Javnost jednostavno vapi za novim političkim licima i osobama koje makar prividno zrače nekakvim novim vrlinama i osobnostima, pa i pod cijenu nepoznanica o tim "novim" političkim licima koje objektivno prijete. Jednostavno, junak iz naše priče zaigrao je na tu kartu, koja s obzirom na tešku razočaranost stanjem u društvu širokih slojeva hrvatskog biračkog tijela, jednostavno „ima prođu“.

Osim što je za sebe u svom životopisu Miroslav Šimić napisao da je rođen 4. rujna 1975. godine u Osijeku te da je u istom gradu diplomirao na Pravnom fakultetu, Šimić nije dao odgovor na nepoznanicu koliko je studirao i kada je i kako diplomirao, a što bi javnost zasigurno zanimalo. Opisujući svoj radni put samo je kratko rekao da je „stekao desetogodišnje iskustvo na rukovodećim pozicijama u hrvatskim i stranim trgovačkim društvima“ te da sada radi „kao regionalni rukovoditelj u jednoj od najvećih hrvatskih prehrambenih kompanija“. I ništa više! A je li tomu baš tako?

Što je u stvari pozadina njegova stvarnog cjelovitog radnog vijeka, ali i političke "karijere", Miroslav Šimić u svom životopisu nikada nije dao jasan i konkretan odgovor. Šimić je (smatrajući nebitnim) prešutio da je njegovo prvo zaposlenje bilo upravo u osječkoj tvrtki OLT-Osijek i to u vremenu od 24. svibnja 1996. godine do 6. studenog 1996. godine, a što je još važnije - do tog je prvog zaposlenja došao upravo intervencijom i "blagoslovom" tadašnjeg župana osječko-baranjskog i predsjednika Županijskog odbora HDZ-a, Branimira Glavaša. U nastavku svoje radne karijere, budući da je u OLT-u za vrijeme tadašnjeg direktora Ivice Zbožila bilo poprilično loše poslovno stanje, Šimić je često mijenjao poslove, tako da je već sljedeće godine proveo svega mjesec dana u Ugostiteljstvu d.d. (u stečaju) u Belom Manastiru (iako mirna reintegracija okupirane Baranje nije bila uopće završena) i to u razdoblju od samo mjesec dana, od 20. svibnja 1997. do 20. lipnja 1997. godine.

Karijeru je nastavio u tvrtki MIMAX d.o.o. u Osijeku, 16.siječnja 1998., gdje se zadržao sve do 22. svibnja 1998. godine, da bi koncem iste godine (17. prosinca 1998.) jedno vrijeme radio u tvrtki WURTH – HRVATSKA D.O.O iz Zagreba, sve do 22. veljače 1999. kada je ponovno ostao bez posla. Bilo je to u vrijeme kada je Glavaš, nakon kratkotrajnog izbivanja i boravka u HV-u (nakon što ga je predsjednik RH Franjo Tuđman na traženje prijelaznog upravitelja Hrvatskog podunavlja - Kleina smijenio s mjesta župana), ponovno preuzeo funkciju župana osječko-baranjskog i ponovnog predsjednika Županijskog odbora HDZ-a.


Izvor: Republika

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2013. 1:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

crna ruka je napisao/la: ›
zaljubljena u Osijek je napisao/la: ›
A u Mostaru: ReadThatFuckingManual osijek031.com smile

(Ma sve ona kuži osijek031.com smile osijek031.com smile ....ajd pričaj...kako je bilo ... je li bolilo? Laughing Laughing Laughing

Zaljubljena... daj 50 kikirikija i sve ti ispričam....

Nisi ispričao do kraja... evo kapara stiže, a ostatak kad dovršiš priču (od 1999. naovamo).
Smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: