Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Lex Perković - europski uhidbeni nalog i Vlada RH

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2013. 4:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ciji god da je on "covjek" ako je radio zlocine red je da mu se i sudi, neka netko od vas pocini ili sudjeluje u zlocinu na teritoriju Njemacke ili neke druge zemlje pa bi vidjeli koliko bi vas brzo izrucili, mislite da bi se za vas krojio poseban zakon ?

svima je jasno da Perkovic zna previse toga o visokim hrvatskim politicarima i gospodarstvenicima, te se mnogi boje cinjenice da u Njemackoj ne propjeva, zato ga se i stiti, javna tajna kao i puno toga kod nas...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.07.2013. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne štite oni dotičnog nego sebe, to je samo još jedan dokaz tko vlada u hr bez obzira na stranačku pripadnost, samo su zvijezdu petokraku zamjenili šahovnicom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.07.2013. 23:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Intervju s Josipom Perkovicem. Cini se da je ipak bio Tudjmanov i Suskov covjek.
Da ti budem iskren neću ni čitat jer u Perkovićevu istinu imam povjerenja da se posereš. Very Happy Nemoj mi samo reči da ti njegove riječi uzimaš zdravo za gotovo? Ah da pardon, ako kaže da je povezan s Tuđmanom onda je sigurno istina?! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
haniball
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2013. 7:58 
Naslov:  Re: Europski uhidbeni nalog i Vlada
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teza da Perkovica stiti njegovo znanje o pojedinim licnostima je potpuno neuvjerljivo. Malo zdravog razuma je dovoljno da se vidi da ú Hrvatskoj iza svakog velikog novca stoji velika pljacka. Od insinuacija nije bio zasticen nitko..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.07.2013. 8:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
milo_moje je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
Pljuska hrvatskoj demokraciji.

prije suverenitetu

Odavno smo utvrdili da od nezavisnosti koja je plaćena krvlju nema ništa.


nezavisnost se moze platiti samo radom i obrazovanjem, ne krvlju.

...

vidis Simo, neki su to znali jos sedamdesetih godina proslog stoljeca, kada je koncept suverenih nacija i drzava blagostanja napusten u Zapadnoj Europi, sto zbog globalizacije i multinacionalnog kapitala, sto zbog ideje Europske unije, koja nije kompatibilna zivotu folklornih nacija. no da bi se to znalo, bilo je potrebno procitati nesto vise od dvije svete knjige u Rvata, Biblije i Partijske knjizice.

neki su cak znali (prije rata) da je udbasko-komunisticka banda = HDZovsko-HDSSBovska banda, i po ideji, i po operativi, i po, sto je posebice und poglavito zanimljivo, igracima; raznoraznim "nasim Perkovicima".

...

dobrodosli u Europsku uniju / zemlju otreznjenja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2013. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
nezavisnost se moze platiti samo radom i obrazovanjem, ne krvlju.


     Trebalo je bi biti tako, međutim svi znamo da su države sa ovih prostora za svoju neovisnost dale i danak u krvi. Zašto je bilo tako, to zalazi u neku drugu temu. Kad je rat prošao, i kad je novonastalu državu radom i obrazovanjem trebalo podići i stvoriti novo uređeno društvo, prevladala je borba za osobne interese, što nas je dovelo ovdje gdje smo sada. Imamo državu, izgubili smo društvo. Ušli smo u EU kao goljo, i to je problem, a ne sam ulazak u EU. No mogućnost izbora više ionako nismo imali.
Dobro došao natrag na portal.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2013. 10:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naša politička elita trenutačno je u nekakvoj samodopadljivoj EUforiji i živi u iluzijama kako u potpunosti dijeli europske vrijednosti, jer se Hrvatska uspjela obračunati s vlastitim avetima fašizma, a i političari šetaju u gej-povorkama - pa je valjda automatski pripala krugu europskih naprednjaka, a to je dovoljno da nas tamo bezuvjetno vole.

Zaboravljaju kako iza nekadašnje željezne zavjese svih 40-tak godina „antifašizma“ i nije proteklo baš u najidealnijoj slobodi i demokraciji, pa je tu još dosta zatrpanih jama i zataškanih bolnih uspomena. A oni što ih skriviše slobodno, sretno & mirno poživješe do duboke starosti, čak i u društvu nakon pada Berlinskog zida.

A, pokazalo se, ako nešto još uvijek nije zločin u Hrvatskoj, jest u Europi, jest u Njemačkoj! Eto nam prve kolateralne koristi od EU! Traže naše udbaše i ubojice! Ako ih kod nas još nitko ništa nije pitao, iz razloga što se boji za ono što bi mogli otkucati o njihovim roditeljima ili djedovima ili iz razloga što se u doba tranzicije i sam koristio njihovim uslugama. Razlog za ovakvo bezobrazno ne-postupanje uopće više nije važan. Važno je istjerati istinu na čistac i zadovoljiti ako ne pravdu, a ono makar formalno pravo. Kad se već toliko kunemo u njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.07.2013. 17:48 
Naslov:  Re: Lex Perković - europski uhidbeni nalog i Vlada RH
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
nezavisnost se moze platiti samo radom i obrazovanjem, ne krvlju.


Trebalo je bi biti tako


tako i jeste. za ljudska bica u 21. stoljecu. za nezavisne drzave pak druga je prica. kome je do takvih povrataka u 19. stoljece, pravac Sjeverna Koreja. moze i Srbija, kao visinski trening rvackih sportasa za sjevernokorejsku olimpijadu suverenih socijalista i nezavisnih nacionalista.


simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Imamo državu


e moj Simo, ti sto stariji, to gluplji. 20 godina vladavine Glavasevog bezakonja u tvom Osijeku, a ti i dalje vices - imam drzavu! pa kako ces imati drzavu, kada nemas drzavne institucije koje funkcioniraju? kada nemas gospodarstvo, posao, stvaranje nekih vrijednosti, buducnost? nemas ti samoga sebe, moj Donjogradjanine, a kamoli drzavu. zato se i utapas u tim folklornim kolektivitetima / nacionalnim i drzavnim identitetima.

i ti ova sto siri noge na avataru.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2013. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›
nezavisnost se moze platiti samo radom i obrazovanjem, ne krvlju.


Trebalo je bi biti tako


tako i jeste. za ljudska bica u 21. stoljecu. za nezavisne drzave pak druga je prica. kome je do takvih povrataka u 19. stoljece, pravac Sjeverna Koreja. moze i Srbija, kao visinski trening rvackih sportasa za sjevernokorejsku olimpijadu suverenih socijalista i nezavisnih nacionalista.


simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Imamo državu


e moj Simo, ti sto stariji, to gluplji. 20 godina vladavine Glavasevog bezakonja u tvom Osijeku, a ti i dalje vices - imam drzavu! pa kako ces imati drzavu, kada nemas drzavne institucije koje funkcioniraju? kada nemas gospodarstvo, posao, stvaranje nekih vrijednosti, buducnost? nemas ti samoga sebe, moj Donjogradjanine, a kamoli drzavu. zato se i utapas u tim folklornim kolektivitetima / nacionalnim i drzavnim identitetima.

i ti ova sto siri noge na avataru.

Možda se u proeuropskim i akademskim krugovima u kojima se ti krećeš tako komunicira, no ja tako ne komuniciram , pa ako želiš vrijeđati, ja ti nisam pandan za razgovor.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.07.2013. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Omg... Vidim u quotanju neke likove iz mog "ignore"-a... Ovo je očito tema neodoljiva za forumske umirovljenike partizanskih korijena...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: