Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijateljstvo nakon veze

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 13:01 
Naslov:  Prijateljstvo nakon veze
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš sam pročitao Jeffovu priču, drži se majstore, pa sam između ostalog pročitao i neke stavove o tome je li moguće prijateljstvo nakon veze. Pa onda, je li to moguče, je li to kad viđeno... Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 13:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...iskreno, nikad se nisam našla u toj situaciji, ali vjerujem da bi mi bilo prilično održavati prijateljstvo s nekim s kim sam bila u vezi...odnosno, ovisno kakva je bila ta veza...kada bih izašla iz neke dugogodišnje veze, intenzivne recimo, teško bi mi bilo ostati prijatelj i za neko vrijeme gledati tu istu osobu kako ulazi u novu vezu...ili čak i razgovarati o tome...lakše je srušiti mostove iza sebe...meni, bar...

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 13:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nikad ne ostajem prijatelj nakon veze, niti idem na one famozne kavice sa bivšima..mislim čemu to..najviše što ja radim jest pozdravim u prolazu
Nikad se ne pretvaram da nekog više ne poznajem pa da ga ne pozdravim..i mrzim kad to meni ljudi rade..
zar je toliko teško kulturno pozdravit? ..nekima očito je..

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 14:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odgovorno tvrdim da je moguće..
Ne sa svim bivšima, to je i teoretski nemoguće, ali s nekim s kim si imao neku dublju vezu ili ste na neki drugi način ostali povezani - 100% je moguće ostati jako dobar prijatelj..
Eto ja imam baš jednog takvog.. i super mi je drago zbog toga..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

IMO, nije moguće. Ako nekome i uspije održavati jedan takav odnos, svaka čast, ali tako šta nije za mene. Niti se nešto posebno trudim za to niti želim. Pogotovu kad netko u takvom bivšem paru si nađe drugoga/drugu. I sad će se ići povjeravati bivšoj/bivšem?? No way.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sto ljudi, sto ćudi.
Meni je drago biti dobar s takvim nekim i zadržati ga uz sebe, jer imali smo štošta zajedničko i ako smo prekinuli iz normalnih nekih razloga, ne vidim zašto s takvim nekim ne ostati dobar..
no to je moje mišljenje..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marigold
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Lokacija: krevet
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dobro, ja dosad nisam imala neke duboke veze tak da se nisam ni trudila da ostanemo prijatelji.. A sad kad imam pravu vezu isto ne bi mogli ostat prijatelji jer da me ostavi ubila bi prvo njega pa sebe..Smile

_________________
you know im gonna want some,want some
lets do this like a prison break,
I wanna see you scream and shake.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

individualno. od osobe do osobe. s nekim bivshima sam ostao super(s vecinom), s nekima sam postao cak prijatelj, a neke(a) me nece ni pozdraviti Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sharkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Lokacija: Beograd
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To je jako teško, naročito ako je veza bila duga i veoma emotivna. Posle nje se ili dvoje zamrze i više se nikad ne vide ili se opet jave strasti, htedoh reći ljubav, pa se veza obnovi, pa čak i jedno nakon drugog, mržnja pa opet ljubav. Tako ja kontam, ne zamerite mi. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
who gives a fuck
Offline
Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek naravno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se nasao u tako nekoj situaciji i bilo mi ja jako tesko gledati osobu koju si toliko volio kako ulazi u odnose s nekim drugim. to mi je bilo uzasno! al mislim da nakon nekog vremena bi se navikao al ono,tesko je. mislim da to zahtjeva puno zivaca i cupanja kose... opet ovisi tko je prekinuo,tome ce biti lakse. ma treba srusit mostove Wink

al opet sve je moguce,ima nas svakakih,s drveta,sume, bare, mocvare.... Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ta tvrdnja da će lakše biti onom koji ostavi... ne mora značiti... ja ne znam, ljudi, jel bih zbog ovoga što ću vam reći trebala posjetiti psihologa Embarassed ali... eto, reći ću vam...

svaki put dosad, kad sam bila u nešto dužoj vezi, prekidala sam ih zbog jednog jedinog razloga - zasićenje (radilo se u dva slučaja o veziama od oko godinu dana, a ostale koji mjesec Wink ) i nikad dosad nisam bila uistinu zaljubljena. A sada mi se sve te osobe doslovno gade. Znam da je grozno tako nešto uopće reći i znam da sam užasna zbog toga... ali ne mogu si pomoći. gadi mi se to kada ti netko poslije prekida neprestano šalje poruke, svaki dan te zove pri čemu razgovor započinje s "Sjećaš se kad smo ti i ja...", glumi da ti je prijatelj, a zapravo hoće iskoristit priliku da te poševi...

meni se upravo događa to da sam se prvi put zaljubila i presretna sam. ali, dva moja bivša dečka, koji se prije nisu podnosili, sada svaki drugi dan zajedno piju i nakon toga me psihički zlostavljaju na razne načine Laughing Dobro, malo pretjerujem, ali u suštini je tako.

I, kako da onda imam pozitivan stva prema prijateljstvu nakon veze. Ne znam, možda sam ja takav baksuz da sam jednostavno ljepilo za kretene ili sam na neki način ja kriva za njihovo ponašanje... ali, misli li itko od vas kao ja što se tiče toga da vam se bivši na neki način gade? nadam se da da Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe... Sirovo, iskreno i bez trunke patetike... Zakon post! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2006. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la (Pogledaj post): › Hehe... Sirovo, iskreno i bez trunke patetike... Zakon post! Smile


Ma nemoj ti meni, "sirovo" Fight zločesti jedan Wink

Ajde, ajde, priznaj da i ti tako misliš Very Happy

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.09.2006. 23:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne znam al mislim da to nikako nije moguće osim u jednom jedinom slučaju kada oboje u vezi, odnosno kraju veze shvate da nisu jedno za drugo ili nešto slično. Netko je to već napisao i ja bi se složio. Ako si nekoga volio kako možeš taj odnos degradirati na prijateljstvo a ako te na neki način razočarao, iznevjerio itd onda posebno ne vidim naćin kako tu osobu možeš smatrati prijateljem.

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.09.2006. 8:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

That was my point.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: