Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dražen Vidović kandidat HDZ-a za gradonačelnika Grada Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2013. 21:47 
Naslov:  Dražen Vidović kandidat HDZ-a za gradonačelnika Grada Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Dosta je politike izolacije, bahatosti i inaćenja, jer Slavonci nisu takvi! Dražen Vidović za gradonačelnika Grada Osijeka!

Boli me kad vidim ljude koji kopaju po kontejnerima. Ovo je postao grad slučaj, grad iz kojega ljudi bježe. Stoga 19. svibnja može biti naš dan, kada možemo napraviti jedno novo osječko čudo – rekao je dr. Vidović.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crveni
Offline
Ukupno postova: 457
Lokacija: Mannheim
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.01.2013. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Karamarkova špijunsko-kleptomanska ergela uzvraća udarac ekipi ratnog zločinca, trgovcima ukradenih vozila, mitomanima i jednodnevnim umirovljenicima iz sabora. Osijek je uistinu postao scenarij iz Monty Python Flying Circus-a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 0:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispada kao da ljudi kopaju po kontenjerima samo u Osijeku, kao da ljudi bježe samo iz Osijeka, kao da je ovo najgori grad u državi. Ako bude imo 7-8% glasova na izborima može bit sretan Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ina niki
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.01.2013. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U odnosu na sadašnju gradsku vlast, čak mi se i kandidat Karamarkovog hadezeja čini kao manje zlo!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.01.2013. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

svasta smo vec probali ... i nista nije valjalo Sad

moj kandidat je covjek tuljan !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 10:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Opet besplatna stranačka promiđba na portalu osijek031? Ako ovakvu temu otvori redakcija031, tad je to vijest, ali ako ju otvori korisnik iz čijeg je nicka i loga očito vidljivo da portal koristi u interesu promicanja određene političke opcije, tad je to stranačka promiđba.
 Ako uzmemo u obzir broj korisnika portala koji ga svakodnevno koriste, realno je očekivati da portal postane poligon za besplatno reklamiranje političkih stranaka.
Iskreno se nadam da administratori portala neće dozvoliti da nam političke stranke zagade portal (barem ne besplatno) svojim logotipima i reklamiranjem svojih "programa".
 Molim administratore portala da mi odgovore javnom, a ne privatnom porukom.
Unaprijed hvala!

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2013. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...Simo, isto pitanje postavljam od drugog objavljenog posta objavljenog od strane člana @HDZ (a ima tome ohoho davno) i još uvijek nemam odgovor.......
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=40875&highlight=

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...Simo, isto pitanje postavljam od drugog objavljenog posta objavljenog od strane člana @HDZ (a ima tome ohoho davno) i još uvijek nemam odgovor.......
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=40875&highlight=

Promaklo mi je, ali kako nisi dobila odgovor pitanje i dalje stoji.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2013. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): ›
anakonda je napisao/la: ›
...Simo, isto pitanje postavljam od drugog objavljenog posta objavljenog od strane člana @HDZ (a ima tome ohoho davno) i još uvijek nemam odgovor.......
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=40875&highlight=

Promaklo mi je, ali kako nisi dobila odgovor pitanje i dalje stoji.


...možda tebe shvate ozbiljnije Wink ....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.01.2013. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dino jel zelis reci da gradjani ne kopaju po kontejnerima i da ovaku nezaposlenost Osijek je vec dozivio? Covjece pa osječke tvrtke bjeze van grada...

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 18.01.2013. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › svasta smo vec probali ... i nista nije valjalo Sad

moj kandidat je covjek tuljan !


ja sam za Vekić. Donnu ne onog starog sto bi uveo obuku o oruzju u srednje skole. Iako ni to nije losa ideja Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 13:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

simo031 je napisao/la: ›  Opet besplatna stranačka promiđba na portalu osijek031? Ako ovakvu temu otvori redakcija031, tad je to vijest, ali ako ju otvori korisnik iz čijeg je nicka i loga očito vidljivo da portal koristi u interesu promicanja određene političke opcije, tad je to stranačka promiđba.
 Ako uzmemo u obzir broj korisnika portala koji ga svakodnevno koriste, realno je očekivati da portal postane poligon za besplatno reklamiranje političkih stranaka.
Iskreno se nadam da administratori portala neće dozvoliti da nam političke stranke zagade portal (barem ne besplatno) svojim logotipima i reklamiranjem svojih "programa".
 Molim administratore portala da mi odgovore javnom, a ne privatnom porukom.
Unaprijed hvala!


Forum portala je od samih svojih pocetaka bio posjecen, citan i komentiran i od stranackih duznosnika, clanova i simpatizera. Ponekad se stranacka promidzba cinila pod anonimnim korisnickim imenima, ponekad pod jasnim i prepoznatljivim stranackim. Razlike u sadrzaju - nema.

Razmisljajuci o tome na koji nacin najbolje kanalizirati takvu promidzbu, a uzevsi u obzir smisao foruma kao platforme za komunikaciju, razmjenu misljenja i raspravu - postojale su dvije opcije:

a) - zabraniti svaku stranacku promociju, ili kritiku, svim korisnicima na forumu onemoguciti spominjanje stranaka (sto je vrlo skakljiv i osjetljiv posao u kojem je nemoguce jasno prepoznati neciji motiv; ne vidimo smisao u onemogucavanju komunikacije)

b) - otvoriti podforum u kojem ce biti dozvoljena stranacka promocija, komentiranje stranackog djelovanja, stranacke rasprave i prepucavanja

Taj podforum uspjesno upija i eventualna stranacka prepucavanja i stranacku promociju u drugim podforumima, oslobadjajuci ih nepotrebne promidzbe.

Forum je samo dio portala Osijek031.com. Dio korisnika portala nikada ne zalazi u forum, nego samo cita ono sto je objavljeno na naslovnici.

I tu dolazimo do komercijalne price i promidzbe stranaka i njihovog djelovanja - za objavu bannera ili sponzoriranog clanka na naslovnici vrijede komercijalni uvjeti.

Ako netko misli da se ovo moglo bolje organizirati, otvoreni smo za prijedloge...

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): › Dino jel zelis reci da gradjani ne kopaju po kontejnerima i da ovaku nezaposlenost Osijek je vec dozivio? Covjece pa osječke tvrtke bjeze van grada...


Takvo je stanje u cijeloj državi, po njihovoj priči ispada da je samo u Osijeku tako.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.01.2013. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...hvala, Admine....osobno, na prigovaranje me namamila činjenica da se u tom podforumu ne pojavljuje (od stranaka) nitko drugi, osim hadezeja, te jednog posta HSP....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2013. 23:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›  Opet besplatna stranačka promiđba na portalu osijek031? Ako ovakvu temu otvori redakcija031, tad je to vijest, ali ako ju otvori korisnik iz čijeg je nicka i loga očito vidljivo da portal koristi u interesu promicanja određene političke opcije, tad je to stranačka promiđba.
 Ako uzmemo u obzir broj korisnika portala koji ga svakodnevno koriste, realno je očekivati da portal postane poligon za besplatno reklamiranje političkih stranaka.
Iskreno se nadam da administratori portala neće dozvoliti da nam političke stranke zagade portal (barem ne besplatno) svojim logotipima i reklamiranjem svojih "programa".
 Molim administratore portala da mi odgovore javnom, a ne privatnom porukom.
Unaprijed hvala!


Forum portala je od samih svojih pocetaka bio posjecen, citan i komentiran i od stranackih duznosnika, clanova i simpatizera. Ponekad se stranacka promidzba cinila pod anonimnim korisnickim imenima, ponekad pod jasnim i prepoznatljivim stranackim. Razlike u sadrzaju - nema.

Razmisljajuci o tome na koji nacin najbolje kanalizirati takvu promidzbu, a uzevsi u obzir smisao foruma kao platforme za komunikaciju, razmjenu misljenja i raspravu - postojale su dvije opcije:

a) - zabraniti svaku stranacku promociju, ili kritiku, svim korisnicima na forumu onemoguciti spominjanje stranaka (sto je vrlo skakljiv i osjetljiv posao u kojem je nemoguce jasno prepoznati neciji motiv; ne vidimo smisao u onemogucavanju komunikacije)

b) - otvoriti podforum u kojem ce biti dozvoljena stranacka promocija, komentiranje stranackog djelovanja, stranacke rasprave i prepucavanja

Taj podforum uspjesno upija i eventualna stranacka prepucavanja i stranacku promociju u drugim podforumima, oslobadjajuci ih nepotrebne promidzbe.

Forum je samo dio portala Osijek031.com. Dio korisnika portala nikada ne zalazi u forum, nego samo cita ono sto je objavljeno na naslovnici.

I tu dolazimo do komercijalne price i promidzbe stranaka i njihovog djelovanja - za objavu bannera ili sponzoriranog clanka na naslovnici vrijede komercijalni uvjeti.

Ako netko misli da se ovo moglo bolje organizirati, otvoreni smo za prijedloge...

 Slažem se da se radi o vrlo osjetljivom i teško rješivom problemu. Jednako tako sam svjestan da je danas sve politika, ili se može dovesti u neku vezu sa istom. Razumijem da netko simpatizira ovu ili onu političku opciju, i da istu podržava, a rad ostalih prati i kritizira. I dok god se rasprava vodi u granicama pristojnog dijaloga, sve je dozvoljeno. Ono što meni osobno nije prihvatljivo, i što me motiviralo da Vam pošaljem gornji upit, je otvoreno isticanje bilo kakvog stranačkog znakovlja na portalu (osim ako se radi o plaćenim bannerima i sponzoriranim člancima), te smatram da bi isticanje istih, kod potencijalnih korisnika mogao ostaviti krivi dojam o neovisnosti, kvaliteti i sadržaju portala.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: