Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osječki HDZ oštro protiv četnikovanja u Borovu!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
HDZ Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.01.2013. 17:40 
Naslov:  Osječki HDZ oštro protiv četnikovanja u Borovu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.01.2013. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na ovo ne bi trabao reagirati samo HDZ...pa gdje ste Hrvati?....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mapatil
Offline
Ukupno postova: 254
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 17.01.2013. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas se i ja cudim kako nitko osim Hdz-a nije reagirao. Gdje je sada lajavi Buric? Ne smije se ipak sdss drži većinu u županiji.

Ali više me čudi što Hsp šuti. Gdje je Anto? Zar ni njemu ovo ne smeta?

_________________
Vilenjak je želio saznati tko sam. Dobio je ponudu da se nađemo i upoznamo.

Vilenjak se tada ukakio i odbio upoznavanje!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2013. 1:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): › Bas se i ja cudim kako nitko osim Hdz-a nije reagirao. Gdje je sada lajavi Buric? Ne smije se ipak sdss drži većinu u županiji.

Ali više me čudi što Hsp šuti. Gdje je Anto? Zar ni njemu ovo ne smeta?


Dok vi HADEZEJCi ne smijete podići guzicu iz Osijeka. Ante je otišao u Vukovar i tamo napravi presicu: Ili možda niste imali vremena morali ste BUBALU PRAVITI TORTU!!!
Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.01.2013. 1:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mapatil je napisao/la (Pogledaj post): › Bas se i ja cudim kako nitko osim Hdz-a nije reagirao. Gdje je sada lajavi Buric? Ne smije se ipak sdss drži većinu u županiji.

I što se imaš čuditi, Četničko divljanje je proizvod adezeja i i njihove politike prema svojim koalicijskim partnerima iz SDSS-a Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.01.2013. 0:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A dok je on bio u Vukovaru jesi ga ti opet drukao novinarima ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2013. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo!!! Posvađali se desničarčići!!

_________________
Veni, vidi, VIČI.!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.01.2013. 23:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jako zanimljivo tko je podigao temu,šteta što to nije napravio vukovarski HDZ.
A da, oni imaju pametnija posla,oni lijepo u koaliciji sa sdss i hsp a.s. dogovore ćirilicu u vukovaru.
Pa šta su ovi iz sdss trebali napraviti,bore se ljudi za svoje,najbolje da su glasali da se piše kineski.
A i onaj video,gledao sam duži,pa ljudi se pripremaju cijeli dan za Božić,i onda se izvuče iz konteksta nekih 3 min gdje balavci mašu sa tri prsta,tamo ti je kod njih jebeni geto.Možeš biti i pet puta Srbin,ako te oni ne poznaju dobiješ po gubici pa se jebi

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2013. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

je je, milo_moje...i oni MIG-ovi ´91....to su bile samo vojne vježbe...a mi izvukli iz konteksta samo onaj dio kad su ispalili rakete...o Bože

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.02.2013. 18:58 
Naslov:  Re: Osječki HDZ oštro protiv četnikovanja u Borovu!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
je je, milo_moje...i oni MIG-ovi ´91....to su bile samo vojne vježbe...a mi izvukli iz konteksta samo onaj dio kad su ispalili rakete...o Bože


ja potpuno razumijem da su rane još svježe, iako je prošlo 21-22 godine od rata,ali tako isto možeš i reći za današnju omladinu koja se najbolje zabavi uz cecu i ostale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.02.2013. 14:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo, milo_moje, samo za tebe...
moraš malo pričekati ili pokušati više puta otvoriti, prezakrčeno je trenutno...
pogledajte svi kako nas mediji (kontra)obavještavaju....
nisam vidio o tom događaju ništa na ovom portalu (a niti općenito o događaju u Vukovaru)...nisam našao ili nije ni bilo?

http://www.croatorum.org/exkluzivno-srbi-napali-branitelje/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HCPXyu5m9so

i što je onaj Pupovac rekao o tom događaju?....da je čovjek, prvo bi ga bilo sramota pojaviti se...ali ne, taj ima obraz za praviti opanke...k tome ga se i pušta na nacionalnoj televiziji...e jadni li smo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2013. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
evo, milo_moje, samo za tebe...
moraš malo pričekati ili pokušati više puta otvoriti, prezakrčeno je trenutno...
pogledajte svi kako nas mediji (kontra)obavještavaju....
nisam vidio o tom događaju ništa na ovom portalu (a niti općenito o događaju u Vukovaru)...nisam našao ili nije ni bilo?

http://www.croatorum.org/exkluzivno-srbi-napali-branitelje/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HCPXyu5m9so

i što je onaj Pupovac rekao o tom događaju?....da je čovjek, prvo bi ga bilo sramota pojaviti se...ali ne, taj ima obraz za praviti opanke...k tome ga se i pušta na nacionalnoj televiziji...e jadni li smo


hvala na utrošenom vremenu što si pronašao linkove
a za pupovca,šta je trebao,braniti kineze možda?
nacionalna tv ima najveću pokrivenost digitalnim signalom pa da bude veća vijest

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.02.2013. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...nemaš šta meni zahvaljivati, milo_moje....nisam ga sigurno postavio samo zbog tebe...(nekako mi se čini da ti to već ionako dobro znaš)...
...Pupovac je na državnim jaslama...na gbači poreznih obveznika...a to smo svi mi, ne samo Srbi u Hrvatskoj...shodno tome, mogao bi biti bar malo objektivan...
...no, tko želi vidjeti vidjet će...nije mu bila provokacija ono u Borovu selu, pa zašto bi ovo bilo, jel?....no, da su se branitelji dali isprovocirati, ma ne smijem ni pomisliti što bi pričao...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.02.2013. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bec031 je napisao/la: ›
...nemaš šta meni zahvaljivati, milo_moje....nisam ga sigurno postavio samo zbog tebe...(nekako mi se čini da ti to već ionako dobro znaš)...
...Pupovac je na državnim jaslama...na gbači poreznih obveznika...a to smo svi mi, ne samo Srbi u Hrvatskoj...shodno tome, mogao bi biti bar malo objektivan...
...no, tko želi vidjeti vidjet će...nije mu bila provokacija ono u Borovu selu, pa zašto bi ovo bilo, jel?....no, da su se branitelji dali isprovocirati, ma ne smijem ni pomisliti što bi pričao...


...nemaš šta meni zahvaljivati, milo_moje....nisam ga sigurno postavio samo zbog tebe...(nekako mi se čini da ti to već ionako dobro znaš)...

ma ja to tako samo zbog tvog utrošenog vremena(ako nisam do sada znao,ti se uvelike trudiš dati do znanja)

...Pupovac je na državnim jaslama...na gbači poreznih obveznika...a to smo svi mi, ne samo Srbi u Hrvatskoj...shodno tome, mogao bi biti bar malo objektivan...

e da nam je samo pupovac na državnim jaslama,nekako mi je onaj što je otišao u bosnu veći problem, a dobivao saborsku plaću i beneficije iako je bio osuđen

...no, tko želi vidjeti vidjet će...nije mu bila provokacija ono u Borovu selu, pa zašto bi ovo bilo, jel?....no, da su se branitelji dali isprovocirati, ma ne smijem ni pomisliti što bi pričao...

zašto provokacija nije bilo u studenom,mjesecu kad se cijela hrvatska sjeti napaćenog vukovara,ili su po tebi opet mediji zakazali i nisu prenijeli ono što si ti očekivao --->osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile <--- možda nešto ovako

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.02.2013. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....zbog čega ne bih objavio nešto što se novinari ne usude ili ne smiju?...zar je ovo nešto što bi trebalo skrivati...kao da se ništa ne događa...i nuditi takvoj gamadi ruku pomirenja...kao da smo mi bili agresori...kao da smo mi okupirali njihova sela i gradove, ubijali njihove žene i djecu, palili i pljačkali...
...da te podsjetim - mi ovdje raspravljamo o ponašanju manjine koja pokušava ponovo uvesti svoju samovolju u državu koju nisu htjeli i koju su terorizirali ne tako davno...stoga se spominje nekakav Pupovac i njegovi prihodi koje izdvajaju hrvatski poreznici...ne lupetaj i ne skreći temu u smjer koji bi tebi odgovarao...
...pitaj ga da li je išao na otvaranje kampa u Srbiju...u kojeg se šalju srpska djeca iz okolnih zemalja (i iz Hrvatske) na vojnu obuku...dogradonačelnik Vukovara je prisustvovao kao i nekakav srpski zbor iz Vukovara za kojeg se izdvaja triput veća svota iz proračuna nego za hrvatski...u čijoj smo mi to državi?...
...ono što ti misliš da sam očekivao, ako se ovak nastavi, nije jako daleko, vidjet ćeš...samo me zanima gdje ćeš ti u to vrijeme biti...
...nakon ovih tvojih komentara, milo_moje, mogu pomisliti samo da si, u najmanju ruku, srboljubac...ne znam što ljudi kojima se ne sviđa ova država, koji je ne žele i ne vole uopće rade u njoj...pa neće se država seliti radi vas, možete jedino pokupiti svoje stvari i otići tamo gdje vam je bolje...tada će i nama koji ostajemo bit bolje i ljepše...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: