Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto se sve žene pale na kretene danas?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali od čače
Offline
Ukupno postova: 413
Lokacija: selo veselo
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2012. 1:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još ćeš ti smuvat i Pegy i Legicu, bravo zmaju, imaš udarnu spiku! Wink Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2012. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la: ›
pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. bitno je i gdje tražiš tu "normalnu" curu, kako prilaziš curama koje ti se svide i dal uopće prilaziš. najveće su ti šanse da ćeš naći nekoga tko bi ti se svidio na radnom mjestu ako radiš, u šetnji psa, za vrijeme trčanja ili nečeg desetog. uglavnom na mjestima gdje vam se polja interesa preklapaju. valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini. naravno, sve ovisi i o tome kakav si ti zapravo. jesi li "normalan" muškarac iz ženskog kuta gledanja. teško da ti itko od nepoznatih ljudi može dati neki suvisliji savjet


definitivno ne radno mjesto, ne imo sam 2 i više ne, ne trčim, nešteam psa, dok sam ga imo ko pican, bio sam ljubomoran na njega( sve su ga treebe mazile, ja sam taman bio 12-13god.) ne trčim nit mislim počet, hobi mi je fotografija,
u biti je problem da, neidem nigdje.
ak se odem vozit bicom, odem u šumu( mogu jedino naletit na par koji se sexa u autu)
cura baš u šumi nema, fotografija isto, obično ono bude samačka mjesta. ak idem tvrdju slikat
idem kad ljudi nema.
u biti sam ja nenormalnog ponašanja, idem tamo di nikog nema.
pa teško da onda možeš očekivati da ćeš naći curu, k tome još "normalnu", a ne krećeš se među ljudima... eto hobi ti je fotografija. pa lakše ti je započet priču s curom ako je fotografija u pitanju nego da imaš najslađeg psa na svijetu. odmori na neko vrijeme od fotkanja znamenitosti i prirode i probaj se prebaciti na fotkanje ljudi Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2012. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uglavnom se ljudi neče slikat, al dobro zboriš, potrudit ču se malo više

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2012. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šetaj psa! ne slušaj mladju, on je jedan od onih na koje sve ženske padaju Mr. Green osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2012. 9:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlatnog retrivera nabavim, sam ne znam di bi ga držo, a i mačku imam, tak da ne znam baš da bi se slagali

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2012. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedino da za mačku nabavi povodac hehe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2012. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pa teško da onda možeš očekivati da ćeš naći curu, k tome još "normalnu", a ne krećeš se među ljudima...
Pusti ti to... Možda tamo negdje u divljini dok slika sa fotićem naleti na neku amazonku! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2012. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la: ›
uglavnom se ljudi neče slikat, al dobro zboriš, potrudit ču se malo više
Šta neće ako se netko hoće slikat onda su to ljudi i to pogotovo ovi naši! Al nesmiješ sad ko neki stalker, moraš odigrat kao LUPINO! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.07.2012. 11:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se ženska hoće slikat, meni bi to bilo sumnjivo, možda neka političarka ili manekenkica

ja bih si nabavila pudlicu i nosila je u ruci, stalno, mislim da bi ženske letile oko tebe više neg komarci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2012. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema meni izgleda sreče dok nestavim kobasicu u hlače i slučajno se prislonim uz nju, tak da misli da imam od 28-300mm, nema sreče izgleda bez toga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 05.07.2012. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
ako se ženska hoće slikat, meni bi to bilo sumnjivo, možda neka političarka ili manekenkica

ja bih si nabavila pudlicu i nosila je u ruci, stalno, mislim da bi ženske letile oko tebe više neg komarci


pito sam jednom baš manekenku, poznanicu da ju slikam, zašto bi ja nu sliko ovo onu, tak da nakraju ništa od tog slikanja nije bilo,
a pito sam ju s nadom da će mi dat da ju slikam, jel to njoj nije ništa strano, prirodna je pred objektivom, ali ne

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.07.2012. 16:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. .... valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini.


eto npr. ako želiš modernu curu koja prati trendove onda se muvaš po avenjumolu i portanovi!
ako opet želiš neki sportski tip ideš na štajaznam, utakmice, idi trenirati nešto, odbojku..na kopiku...

ako želiš dobrice ideš volontirati u azil

ako želiš curu koja drži do tradicije idi u crkvu....

dobre cure vole životinje, tip s malim čupavim štenetom uvijek privlači pažnju i nije odbojan


Samo jedna opaska za azil...rekao bih da su tamo svi gay i vegani..valjda je to sad moderno..nemam ništa protiv toga, ali teško da ćeš tamo naći curu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tarzan
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.07.2012. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan poznanik mi je prije par godina rekao da u ovom nasem drustvu mozes uspjeti samo i jedino ako si glup ko kurac ili ako se pravis da si glup. Tada mi nije bas bilo jasno o cemu to tocno prica a sad vidim i sam koliko je bio u pravu...
Covjek se pokupio i otisao van prije 2-3g, preporodio se i uziva u zivotu...

Ako si normalan a takvih je jako malo, vidis i po bedastim odgovorima na tvoje pitanje, nadji si neku zanimaciju ili bjezi odavde...U ovom drustvu uspjevaju samo mediokriteti i pikzibneri...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.08.2012. 22:00 
Naslov:  Re: Zašto se sve žene pale na kretene danas?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne može čovjek umaći žutilu sa svih strana, seksu koji iskače iz reklama za sladoled, savršenih žena i muškaraca na televiziji i novinama (i većini foruma), pa kako ostati normalan ... Ostala sam bez posla jer sam željela biti normalna, onako sa nekim visokim obrazovanjem i radnim iskustvom sam poželjela imati dijete, i eto, noga u dupe. Ili imaš ili nemaš materijalnih mogućnosti. Ljudi postaju kreteni jer dobri ljudi ne mogu opstati u ovom svijetu. Ne mogu! Svi smo mi kreteni. A da se vratim na tvoj problem kolega, svaki lonac nađe svoj poklopac, ti svoje žabice još nisi sve poljubio, princeza će jednom naići i to kad se najmanje nadaš.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
santos
Offline
Ukupno postova: 16
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.09.2012. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jel ima neka slobodna,normalna,zanimljiva cura da mi se javi na pm?imam samo par pitanja,nista strasno.Hvala unaprijed Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: