Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zašto se sve žene pale na kretene danas?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima li dežurnog psihologa na forumu? Hitno je...

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Heheh vrte mi se iste stvari po glavi kao mungosu, bolje da nista ne pisem:D

Niti se sve zene pale na kretene, niti su svi oko tebe koji imaju dobre cure kreteni..

jednostavno, cure ne vole prepotentne decke;)

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2012. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
a da si ti možda ne tražiš neku s manekenskim proporcijama i izgledom, očekujući da će takva biti zadovoljna malim pišom i životnim stilom crkvenog miša?

da samo znate koliko sam muškaraca upoznala koji bi baš takvu curu, a onda se čude što takvih nema Rolling Eyes



ako hoćeš manekenku, morat ćeš za to zadovoljstvo i platiti, jebiga - nije lako održavati savršen izgled, obleku, frizuru, šminku i ostalo, sve to košta, uključujući i društveni život, da ju pokazuješ okolo, a bome moraš i konkurenciju držati na udaljenosti (elem, ili imaš velikog pišu ili imaš novaca).


ne, mora mi se svidjat, al nije da mora biti manekenski izgled, čak mi se ni nesvidjaju
cure koje izgledaju ko manekenke,
to mi je previše umjetno, nesvidja mi se to nimalo,
volim prirodan izgled

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2012. 21:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm...čudno je to kako danas svi dečki traže "normalnu" curu... koju ne zanimaju idioti.. ufurani debili...a onda kada se takva pojavi, nije im zanimljiva... -.-'

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tarzan
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 21:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la (Pogledaj post): › Hmmm...čudno je to kako danas svi dečki traže "normalnu" curu... koju ne zanimaju idioti.. ufurani debili...a onda kada se takva pojavi, nije im zanimljiva... -.-'


Hmmmm...svi decki traze normalnu curu a sve cure traze normalne decke...i svi kukaju kako takve ne mogu pronaci...u kome je onda problem? ja bih rekao i u jednima i drugima, i njihovim predrasudama kako su svi kreteni...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2012. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legica21 je napisao/la: ›
Hmmm...čudno je to kako danas svi dečki traže "normalnu" curu... koju ne zanimaju idioti.. ufurani debili...a onda kada se takva pojavi, nije im zanimljiva... -.-'


ne znam, meni se još taka nije pojavila

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2012. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmm..čisto sumnjam da nije... samo što ju ti nisi "primjetio" jer, kao što kažem, nije zanimljiva jer nije bitch Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.07.2012. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. bitno je i gdje tražiš tu "normalnu" curu, kako prilaziš curama koje ti se svide i dal uopće prilaziš. najveće su ti šanse da ćeš naći nekoga tko bi ti se svidio na radnom mjestu ako radiš, u šetnji psa, za vrijeme trčanja ili nečeg desetog. uglavnom na mjestima gdje vam se polja interesa preklapaju. valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini. naravno, sve ovisi i o tome kakav si ti zapravo. jesi li "normalan" muškarac iz ženskog kuta gledanja. teško da ti itko od nepoznatih ljudi može dati neki suvisliji savjet

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 21:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo da vam iskreno odgovorim: sve je stvar kemije!!! dakle, ako osjetiš "ono nešto" onda ne vidiš da je lik kreten, niti kakav auto fura, niti ništa-kemija sve to sredi! pod utjecajem kemije svijet izgleda drugačije (mislim na zaljubljenost ) dok traje-traje... a onda, obično ka je već kasno, nastupaju logika i matematika.

naravno postoje cure koje padaju na uvijek isti tip muškaraca,to je valjda isto neka kemija privlačenja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. .... valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini.


eto npr. ako želiš modernu curu koja prati trendove onda se muvaš po avenjumolu i portanovi!
ako opet želiš neki sportski tip ideš na štajaznam, utakmice, idi trenirati nešto, odbojku..na kopiku...

ako želiš dobrice ideš volontirati u azil

ako želiš curu koja drži do tradicije idi u crkvu....

dobre cure vole životinje, tip s malim čupavim štenetom uvijek privlači pažnju i nije odbojan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2012. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahahahha Very Happy

Pegy, ja ne znam gdje bi sebe pronašla u ovom tvom opisu... idem i u teretanu i u portanovu i av.mall... i do azila znam otići...životinje obožavam... jedino mi je crkva slaba točka Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.07.2012. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto, legice, ti si super cura! pazi samo na koga ćeš naletjeti Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2012. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

legice21 možda si u pravu, al nije da je nisam primjetio, nego sam neko vrijeme ja bio kreten, onda je ona, onda je to sve otišlo u PM, možda i nje vidit čemo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.07.2012. 22:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dani_os je napisao/la (Pogledaj post): › legice21 možda si u pravu, al nije da je nisam primjetio, nego sam neko vrijeme ja bio kreten, onda je ona, onda je to sve otišlo u PM, možda i nje vidit čemo


znala sam !!! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dani_os
Offline
Ukupno postova: 307
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.07.2012. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
pojavila? pa ne možeš čekati da ti cura padne s neba. bitno je i gdje tražiš tu "normalnu" curu, kako prilaziš curama koje ti se svide i dal uopće prilaziš. najveće su ti šanse da ćeš naći nekoga tko bi ti se svidio na radnom mjestu ako radiš, u šetnji psa, za vrijeme trčanja ili nečeg desetog. uglavnom na mjestima gdje vam se polja interesa preklapaju. valjda imaš neki hobi gdje ima žena u blizini. naravno, sve ovisi i o tome kakav si ti zapravo. jesi li "normalan" muškarac iz ženskog kuta gledanja. teško da ti itko od nepoznatih ljudi može dati neki suvisliji savjet


definitivno ne radno mjesto, ne imo sam 2 i više ne, ne trčim, nešteam psa, dok sam ga imo ko pican, bio sam ljubomoran na njega( sve su ga treebe mazile, ja sam taman bio 12-13god.) ne trčim nit mislim počet, hobi mi je fotografija,
u biti je problem da, neidem nigdje.
ak se odem vozit bicom, odem u šumu( mogu jedino naletit na par koji se sexa u autu)
cura baš u šumi nema, fotografija isto, obično ono bude samačka mjesta. ak idem tvrdju slikat
idem kad ljudi nema.
u biti sam ja nenormalnog ponašanja, idem tamo di nikog nema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: