Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Offtopic

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
@tenisač čestitam!
Tvojoj inteligenciji nema premca. Zaključak da sam pravoslavac zbog upotrijebe riječi "popovi" se naravno nameće sam po sebi.
Čestitam još jednom.
Ja sam agnostik, ali čist sumnjam da tvoj mozak može shvatiti što to točno znači, isto kao što sumnjam da ćeš ukucati u tražilicu i provjeriti što to znači jer si ti prvenstveno nepismena sirovina kojoj je najbitnije da vozi passat.


Ja sam KATOLIK a ti budi to sto jesi kao i onaj sjedi josipovic...al opet kazem ti da ste u manjini,stanete u jednu prostoriju(sirovina ti je mama)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
krmak je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja mislim da ti nemaš nikakve veze sa Bogom,kao i većina forumaša ovdje.......

Crkvu nije iszmislio čovjek,kako ti kažeš nego je Isus ostavio ostavštinu Petru i nama svima.....
A to što su ljudi pokvarena vrsta i odabrali su od Isusove ostavštine napraviti biznis,to je nešto drugo !


...sva sreća pa su i popovi ljudi (ipak su krvavi ispod kože, kao i mi) - tako da tvoja rečenica ima smisla.....inače, pitala bih te gdje je moj dio Petrove ostavštine, ali i sama znam gdje je: u luksuznim božjim kućama koji sve više i više liče na hotele s 5 *, nego na nešto što je Isus propovijedao......


Nisu popovi nego svecenici, ako su tvoji popovi onda idi na portal od Tenje ili Bobote pa komentiraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2012. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@teniser

Da te vidim uživo na što ličiš, mislim da bih se upišala od smijeha, a onda bi mi te bilo žao i uplatila bih koju kunu za tvoju rehabilitaciju.
Sigurno ti nije lako, kao ni tvojim bližnjima. Ipak si ti teret.

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
@teniser

Da te vidim uživo na što ličiš, mislim da bih se upišala od smijeha, a onda bi mi te bilo žao i uplatila bih koju kunu za tvoju rehabilitaciju.
Sigurno ti nije lako, kao ni tvojim bližnjima. Ipak si ti teret.


Za tebe sam gospodin u svakom smislu pravoslavna gnjido.Kucica prelijepa na uskim njivama,auto wow,visok,lijep..pa nebi da me gledas ni na slici,jel nisam ja ljepak za budale;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2012. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la (Pogledaj post): › onda idi na portal od Tenje ili Bobote pa komentiraj.


A ovo kao treba značit da si Srbin ako si iz Tenje, jel? Joj što volim kad dođeš tu prosipat svoju pamet...I svaki put se nadam da samo trollaš, ali nekako mi se s vremenom čini da si samo, kako bi se reklo, seljačina...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la: ›
rafa je napisao/la (Pogledaj post): › onda idi na portal od Tenje ili Bobote pa komentiraj.


A ovo kao treba značit da si Srbin ako si iz Tenje, jel? Joj što volim kad dođeš tu prosipat svoju pamet...I svaki put se nadam da samo trollaš, ali nekako mi se s vremenom čini da si samo, kako bi se reklo, seljačina...


ja sam za tebe sine bog sunca Ra.od izgleda do para,auta,kuce..pa mi hercegovci mozemo kako hocemo i dokle zelimo.Tko nam sta moze,pa nisam bio tako ekstreman hercegovac al sad cu biti..sta vi seljaci i polutani slavonski imate osim onih kucica svabskih??Pa dok hercegovci nisu dosli u Osijek niste znali da se kuce na kat grade,ajde seljacino idi baci se u dravu..a za Tenje,pa koliko ima hrvata u tenju??jel ima 7%??sve od jug pa dalje je srbija,Tenja,Sarvas,Bobota,Vukovar dunav granica..pa ti kazi da nije NAZALOST..sa druge strane,Divos,Ada,Markusica,Gabos Vukovar dunav granica NAZALOST,pola baranje su isto trofazni,,eto kratko i jasno,TENJA JE SRPSKO SELO BILO I OSTALO NAZALOST OPET PISEM;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
krmak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 151
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 16:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la: ›
@teniser

Da te vidim uživo na što ličiš, mislim da bih se upišala od smijeha, a onda bi mi te bilo žao i uplatila bih koju kunu za tvoju rehabilitaciju.
Sigurno ti nije lako, kao ni tvojim bližnjima. Ipak si ti teret.


Ti si jako bolesna osoba i molit ću da ti Bog pomogne u izliječenju....

_________________
"Došao sam do zaključka da je politika preozbiljna stvar da bi bila prepuštena političarima.".....Charles de Gaulle
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2012. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krmak je napisao/la (Pogledaj post): ›
Korina je napisao/la: ›
@teniser

Da te vidim uživo na što ličiš, mislim da bih se upišala od smijeha, a onda bi mi te bilo žao i uplatila bih koju kunu za tvoju rehabilitaciju.
Sigurno ti nije lako, kao ni tvojim bližnjima. Ipak si ti teret.


Ti si jako bolesna osoba i molit ću da ti Bog pomogne u izliječenju....


A ova rvatina iznad tebe, maneken s kamenjara, on nije bolestan? Doduše, njemu nikakva molitva ne može pomoći...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2012. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
ja sam za tebe sine bog sunca Ra.od izgleda do para,auta,kuce..


A što si kad se probudiš?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Someone je napisao/la: ›
rafa je napisao/la: ›
ja sam za tebe sine bog sunca Ra.od izgleda do para,auta,kuce..


A što si kad se probudiš?


Gospodin.Svakog 5 u mjesecu 5,8 tisucica kuna sjedne na racun,supruga 3 u Zupaniji i nekako ide:)gura se kraj sa krajem hahahaha...mnogo smo jaki rodzo;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 17:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

krmak je napisao/la: ›
Korina je napisao/la: ›
@teniser

Da te vidim uživo na što ličiš, mislim da bih se upišala od smijeha, a onda bi mi te bilo žao i uplatila bih koju kunu za tvoju rehabilitaciju.
Sigurno ti nije lako, kao ni tvojim bližnjima. Ipak si ti teret.


Ti si jako bolesna osoba i molit ću da ti Bog pomogne u izliječenju....



Brate "krmak"ma ovo je portal od ateista,polutana i kompleksasa,nemoj se nista cudit sto pisu,pa nek pisu,papir trpi;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lehi
Offline
Ukupno postova: 1463
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2012. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nevalja se svađati ... istina je uvjek istina i mora se priznati... grešaka ima svugdje neki ljudi bi se trebali malo prizemljiti kada je riječ o Slavoniji i Slavoncima ipak trebalo bi malo tolerancije za ovaj vrijedni narod .Kad se spominju Hercegovci pa u redu je samo previše prašine ...pa svi smo mi ljudi samo si neko umisli gluposti. Kako kažu Slavonci došli Ere..Hercegovci u Slavoniju pa se Šokci šokirali. Tamo na kamenjaru nisu nikad ništa imali pa sada neznaju koliko im je dosta.. Istina ovi sa kamenjara ponositi ..i veliki vjernici . Slavonci žive u svojim kućama pa kakve su takve čestite i poštene..nisu švapske upravo te kuće švapske je Tito djelio -Kamenjarima- da se dosele u Slavoniju pa siroti nisu znali naložiti ni vatru u kaljevu peć nisu znali što je to... E, danas je drugo vrijeme može se kupiti diploma... posao .. dogodila se krim. privatizacija slavonskog blaga sjedi se u pasatima mercedesima ,a nezna se ni tablica množenja i naravno redovno na misi.... Ajmo mi konačno nešto početi raditi za Slavoniju ipak ona je naša zemlja bilo bi vrijeme da se okrenemo budućnosi ..Inati se Slavonijo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.05.2012. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
...a nase SVECENIKE ostavi na miru jel su gospoda za bradate nakaze pravoslavne!!


Je li tu ubrajaš i gospodu svećenike koji su optuženi za pedofiliju?

rafa je napisao/la: ›
Brate "krmak"ma ovo je portal od ateista,polutana i kompleksasa,nemoj se nista cudit sto pisu,pa nek pisu,papir trpi;-)


I onda napišeš ovo:

rafa je napisao/la: ›
sta vi seljaci i polutani slavonski imate osim onih kucica svabskih??Pa dok hercegovci nisu dosli u Osijek niste znali da se kuce na kat grade,ajde seljacino idi baci se u dravu..


Ovo ti je tzv. kompleks manje vrijednosti...

Rafa, pojedi bananicu kao pravi tenisač u pauzi između napisanih gluposti, možda ti bude bolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.05.2012. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rafa je napisao/la: ›
[..a za Tenje,pa koliko ima hrvata u tenju??jel ima 7%??sve od jug pa dalje je srbija,Tenja...

E sad...pitanje je jesi li ti svjestan činjenice da je ovo 2012. godina ili si ti još uvijek zapeo u 90-ima? Jako puno Hrvata se vratilo u Tenju do danas. Da si napisao da je Bijelo Brdo puno Srba, još nekako. Dobro da nisi napisao da ih je pun Višnjevac. 'oladi malo i sredi si taj pravopis ili barem slaži rečenice da izgledaju smisleno (bez obzira na sadržaj). Laughing

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rafa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 358
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.05.2012. 17:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lehi je napisao/la: ›
Nevalja se svađati ... istina je uvjek istina i mora se priznati... grešaka ima svugdje neki ljudi bi se trebali malo prizemljiti kada je riječ o Slavoniji i Slavoncima ipak trebalo bi malo tolerancije za ovaj vrijedni narod .Kad se spominju Hercegovci pa u redu je samo previše prašine ...pa svi smo mi ljudi samo si neko umisli gluposti. Kako kažu Slavonci došli Ere..Hercegovci u Slavoniju pa se Šokci šokirali. Tamo na kamenjaru nisu nikad ništa imali pa sada neznaju koliko im je dosta.. Istina ovi sa kamenjara ponositi ..i veliki vjernici . Slavonci žive u svojim kućama pa kakve su takve čestite i poštene..nisu švapske upravo te kuće švapske je Tito djelio -Kamenjarima- da se dosele u Slavoniju pa siroti nisu znali naložiti ni vatru u kaljevu peć nisu znali što je to... E, danas je drugo vrijeme može se kupiti diploma... posao .. dogodila se krim. privatizacija slavonskog blaga sjedi se u pasatima mercedesima ,a nezna se ni tablica množenja i naravno redovno na misi.... Ajmo mi konačno nešto početi raditi za Slavoniju ipak ona je naša zemlja bilo bi vrijeme da se okrenemo budućnosi ..Inati se Slavonijo..


Vidis da neznas poantu hercegovaca i dolaska u slavoniju.Prvo i osnovno moji kad su doselili u slavoniju iz Okolice Citluka nisu dosli u svapske kuce nego u radnicka naselja(svapske kuce po baranji su naselili zagorci iz okolice Sesveta,najbolji primjer za to je selo Grabovac gdje 99% stanovnistva su zagorci koje je naselio Ante za vrijeme ndh-a)a nasi su ljudi poceli radit po poljima,kombinatima da bi pritom vecina ili 90% osla u svjet ili trbuhom za kruhom,najvise njemacka i Minhen,tamo su neki ostali do penzije a neki se vratili i otvorili gostione,kafice ili privatan obrt.Ako pogledas selo Cepin onda mozes u centru vidit kucerine i kafice od ljudi hercegovaca koji su radili posteno u njemackoj,austriji da bi u domovini napravili djeci sto bolje za zivot,ista je situacija sa Visnjevcem gdje takodje hercegovci prave lijepe kuce sa poslovnim prostorima.A sto se tice privatizacije??Jel Novalic,Zagorec,Petrac,Horvatincic,Ostovic...hercegovci???nemoj da su svi hercegovci lopovi,ima ih nekazem da nema..al vecina su posteno zaradila svaku marku na baustelama minhena,frankfurta ili beca..a to se vidi najbolje u Visnjevcu,Cepinu,pa dalje prema Djakovu i Brodu..a slavonci ko slavonci,mulasti,pijandure,prave se najpametniji a glupi ko ona stvar,a o putovnici da nepisem,nisu dalje bili od Mohaca i to kad je ekskurzija,a sine idi malo do hercegovine pa vidi sta se gradi i sta se ima..od Sirokog do Citluka nema sta nema,sve privatno,crpke,moteli,firme..a koji slavonac ima privatnu benzu??pa da nema Garca(hercegovca)nebi bilo petrolovih pumpi po gradu.jooj umori se...a ovo inati se slavonio je glupo i bezezno,to nam kazu i dalmatinci i hercrgovci iz hercegovine..kome se inatit??sta se glupirat kao onaj Buric i sprdat sebe i narod svoj...a i Boro Grubesic "slavonac" iz Sovica jooj Boro kako se prodas kad su pare u pitanju..A sto se vjere tice sine moj veruj mi da sam prvi put bio u svetisu jednom u njemackoj prije 25 godina,tada je bilo 40 tisuca Hrvata iz njemacke i svice,svi su molili od 5 do 55 godina,,.,,a slavonci se najvise mogu vidit u nazarenskim kucama,pentakoskim,jehovini svjedoci i ostale sekte,hercegovac i bosanac iz Kupresa,Livna,Tomislavgrada nece prijeci na ove sekte budi uvjeren;-)a i porijeklo slavonaca je iz Ceske,totovi i cesi to ste vi...aj idem sa zenom na dravu umori se od pisanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: