Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prijava neodgovornog vlasnika psa?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
stamba031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2015. 11:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moira je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la: ›
sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ....evo i ja ću ovdje postaviti pitanje.....dakle...ja sam vlasnik 2 psa.....dva mala retrivera.....ne ova iz gore navedene priče Smile .... šetam ih danas po poljima iza josipovaca...i iz nekog grmlja iskoče mi dva maskirana, do zuba naoružana, rendžera...počinju mi nešto da ne smijem psa vodit bez povodca...spominju mi neke tisuće kuna kazne...da sam na nekom poligonu.....bla..bla....a tamo šetam pasčad već 8 godina...jasno mi je da se to ne smije u naseljenom prostoru...i mislim da čak i ne vrijedi za sve pasmine.....sad mene zanima da li se to odnosi i na šume,polja..pripizdine....dakle tamo nema ljudi...potpuno van naselja...
..pitanje je postavljeno da bih spriječio eventualne prijave za neodgovornog vlasnika 2 psa. Smile


da nisu lovci ?

oni ti smiju ubiti pse ako su 200 m od naseljenog mjesta pusteni s povodca Sad ... malo progooglas pa ces naci clanke na tu temu.

Pročitala sam i čula za više takvih slučajeva i itekako to rade (nadam se da će ih sve jednom netko jednako nastrijeliti i da će umrijet u mukama), ali nisam znala da to SMIJU..??
Kako misliš smiju? Smiju valjda ako se radi o lovištu, a ne bilo gdje izvan naseljenog mjesta??

ja sam lovac pa da vam onda napisem nesto iz prve ruke sto sam mogao vidjeti... zasto lovci ubijaju pse bez nadzora udaljene od kuca. kada se sastane u sumi vise pasa oni cine copor, kao copor "divljih" pasa moraju se nekako prehraniti, onda ti isti psi ubijaju mladuncad razne divljaci kao sto su srne jeleni i slicno, pa onda sljedi ona dobra stara bolje sprijecit nego ljecit... eh da kupili smo kao lovacko drustvo dosta mladih fazana da podignemo broj divljaci u lovistu i onda dodu divji psi i pola njih pojedu... osobno imam 2 psa i jako volim pse i zbog toga ih nikad nisam mogao ubiti kada sam isao u lov, ali pokusavam gledati na jedan realan (koliko god moze biti) nacin na to sve... bolje ubiti psa nego da se pati i jos pri tome napravi stetu nad divljaci, zanima me kako biste reagirali da ste vidjeli mladunce srne koje sa slomljenom nogom cijelo krvavo i izmuceno bjezi od copora pasa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: