Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gost priča: Kronologija jednog dana u protoku vremena

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2006. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: › Trebice su po meni jedna stvar. Trebice nikad neće postati žene. Igrati ulogu žene isto čini dio odgovornosti, i ne dam da se nijedna žena te odgovornosti riješi i ne smatra je svojom dužnošću.


Trebice su trebice jer su tako naucene.

Kad bi se svi u drustvu odgajali da pica nije platezno sredstvo, nego organ za uzivanje i rasplod, onda mi danas ne bismo zivjeli i vaginokratskom drustvu.

Jedino vaginokratsko drustvo omogucava postojanje zena koje naklonost muzjaka kupuju vabljenjem svojim mufom.

Nije problem sto one na taj nacin dolaze do cilja, nego sto taj nacin (vab vagine) smatraju dominirajucim, sto pak dovodi do toga da ne misle da je potrebno ponuditi i neke druge kvalitete. Time banaliziraju i obezvredjuju citav sustav.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2006. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde sad konstruktivno razmišljaj: kako to promijeniti?

Odgajati ih kako? Bože, sve me to tako podsjeća na onu pjesmu (oprostite mi na poredbi) Pink: Stupid girls, koja izvrgava ruglu djevojke kojima se ambicija postati prva američka predsjednica pretvorilo u ambiciju biti što nakvarcanija i gluplja...

Jednom ću i ja imati djecu. I zato što je puki baksuz, to će najvjerojatnije biti curice (sve one muške priče kako će kad curice počnu izlaziti nabaviti sačmaricu!). Kako da ih odgajam? Što da im konkretno kažem? Jednostavno nemam čak ni ideju o tome što bi bilo najbolje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.06.2006. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alana Bates je napisao/la: › Ajde sad konstruktivno razmišljaj: kako to promijeniti?

Odavno sam o tome razmisljao... zato toliko i trubim o vaznosti propagiranja odredjenog sustava vrijednosti. Vjerujem da bi se provodjenjem svega onoga o cemu pisem ovdje (na ovom portalu) zasigurno popravila krvna slika... Ne mislim da je to zato sto sam (naj)pametniji, vec zato sto je sadasnje stanje svakim danom sve dublje dno dna. Sad

Citat: › Pink: Stupid girls, koja izvrgava ruglu djevojke kojima se ambicija postati prva američka predsjednica pretvorilo u ambiciju biti što nakvarcanija i gluplja...
Ne slusam pink, ali i poruka te pjesme je jedan od nacina odgoja...

Citat: › (sve one muške priče kako će kad curice počnu izlaziti nabaviti sačmaricu!). Kako da ih odgajam? Što da im konkretno kažem?
Gle, odgajaj ih da je pica organ za uzivanje i rasplod. One se ce od kurca satirati bez obzira sto ti imas pun ormar sacmarica... Ali, kad se vec drobe, neka se drobe sa stilom i onima koji imaju soli u glavi, a ne s trogloditima kojima je jedini zivotni cilj biti najveci frajer u ekipi i osoba za kojom se netko okrece kad prolazi ulicom - bilo to zbog auta, motora, misica, whatever...

Dakle, nauci ju da je pica sothcan i mirisljav organ, i nauci ju da su ljudske vrijednosti pamet, sposobnost, samoaktualizacija... i onda ti nece trebati sacmarica, vec lanac kojim ces se vezati za nogu od stola kako ne bi i ti pozeljela zaskociti mladca kojeg kci dovede doma. ;-)

Citat: › Jednostavno nemam čak ni ideju o tome što bi bilo najbolje...
To samo znaci da jos nisi sazrela za majku i da trebas piti pilile kad se druzis s Pukijem... ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alana Bates
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1359
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.06.2006. 18:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma sve ok, pazimo se Puki i ja, dio njegove neodoljivosti i jest što je u važnim stvarima odrastao...

A što se tiče ovoga...
Leteci mungos je napisao/la: ›
... i onda ti nece trebati sacmarica, vec lanac kojim ces se vezati za nogu od stola kako ne bi i ti pozeljela zaskociti mladca kojeg kci dovede doma. ;-)



... mama već troši najboljeg... Sa svim komplimentarnim aluzijama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.08.2006. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

roca je napisao/la: ›
hmm..priča je zasigurno lijepa i dirljiva ali ja nekako ne pušim te fore "voljeli smo se al smo se rastali jer smo se previše voljeli..."
Ne znam, ljudi ispravite me ako griješim, tako je malo prave ljubavi, a ova je to očito bila (ili možda nije?)...čemu ta isfuravanja...ako je samo djete bilo u pitanju...pored današnje medicine?? Pa ako se volimo sve ćemo riješiti. I šta sada, kao oboje će biti nesretni do kraja života...ma dajte molim vas.
Ustvari me je ova priča toliko razljutila da nisam u stanju napisati suvislu prosto proširenu rečenicu.
Možda kad se skuliram napišem što sam stvarno htjela.


Heh... Sad sam tek priču pročitao. Ima par lijepo sročenih rečenica, ali od svih se komentara jedino s ovim slažem. Čemu fokusirati dijete kao razlog, kad je razlog hlađenje. Dijete je trebalo biti spas koji će razbiti monotoniju. Ta priča o prošlosti drži vodu, događa se, ali čemu patetika u sadašnjosti. Confused

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bec031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 80
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2014. 0:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ah, romantika...netko ju razumije, netko ne pa će filozofirati...i tim načinom romantike neće ostati ni u tragovima....hah

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: