Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Boljoj polovici je najbolje pokloniti dar koji si sama izabera, nju ću tako usrećiti i nema razočarenja

DA
37%
 37%  [ 11 ]
NE
62%
 62%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 29


Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2010. 18:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebga ovisi i o osobi kojoj kupuješ poklon/poklone, ako ta osoba na kraju očekuje stalno samo poklone i da joj se ljubav svede na darivanje, pa kad nema poklona "ljubav nije iskazana" može eventualno dobit poklon u vidu nogom u dupe

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2010. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
jebga ovisi i o osobi kojoj kupuješ poklon/poklone, ako ta osoba na kraju očekuje stalno samo poklone i da joj se ljubav svede na darivanje, pa kad nema poklona "ljubav nije iskazana" može eventualno dobit poklon u vidu nogom u dupe


a o tome i govorim...
lijepo je dobiti poklon...nekada nekoga iznenaditi...
al problem nastaje kad se stekne navika u kupnji tih poklona...a sasvim je normalno da se na takvo što ljudi jako brzo naviknu...
i onda kad to prestane
odjednom ispada kako tu osobu više ne voliš jer joj nisi ništa kupio....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2010. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja svoju iznenadim tako što jojj kažem "srećo ajmo u shoping pogledati neke cipele, piđamu, gaće(uopće nije bitno)" to joj je kontam najljepši poklon...

Fora! osijek031.com smile Nisam freak za poklonima i shoppingiranjem, ali ovo mi zvuči fora. Nisam nikad na taj način otišla u shopping. Bilo bi zanimljivo jednom.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2010. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

No po glasanju zaključujem (iako je još rano za to) da hrpi ljudi nije bitno što će dobiti u biti da li će to biti iznenađenje-razočarenje ili iznenađenje-iznenađenje.
Znači većina ih očekuje poklon lijepo zapakiran u neku kutijicu, koja ih pri otvaranju iznenadi pa kakvo god to iznenađenje bilo! No ja se definitivno slažem sa tamnom stranom ako sam dobro shvatio kroz redove da ti je onako kako se naviknetze ti i partner. No po meni su pokloni samo dio pokazivanja neše ljubavi ili sl. ipak se i dalje s njima ljubav ne može kupiti samo mi nije jasno zašto nije bolje nekome kupiti nešto što ta osoba želi znači i upitati je ako treba ili pak reći joj što ćeđš uzeti, ali da se ti pokloni svedu na minimum kvalitete te iste veze jer sve te nakite, odjeću i da ne nabrajam danas imaš sutra ne, a na vezi treba raditi s ljubavlju i zajebi sve te "đinđe-minđe" što kupuješ i sva ta iznenađenja, zajebi paketiće koje joj /mu kupiš i možda nikada više ne pogleda u njih već ih zaboravi dogodine, ali kada joj/mu kažeš koju lijepu riječ prirediš i u mozak ugraviraš neko lijepo sjećanje to je ono pravo iznenađenja! Nakon 20 godina poklona se ja bar ne bi sjećao, ali nikada ne bih zaboravio prvi da.


P.S. ovi što pričaju o faktoru iznenađenja bih samo upitao jesu li ikada pokušali pitati svoju bolju polovicu što bih htjela??? I molim da prije nego odgovore na ovo pitanje da dobro razmisle, jer bi se mogli iznenaditi da pitaju!Smile

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2010. 9:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Možeš pitati što želi i ona ti možda kaže a možda i nešto smulja, ALI ona očekuje NEŠTO od tebe, neki iskaz ljubavi,obožavanja, ONA ŽELI BITI IZNENAĐENA i oduševljena tvojim darom pa da može pričati legicama kako ima super tipa i da njena mama može pričati babama kako joj je kćerka fatalna cura KUŽIŠ!!!

Dakle, ako ti je stako do cure, taj dan progutaj svoj muškimačošit stav i odglumi Granta ili nekog princa, laži,muljaj,petljaj, uđi u minus ali to je njezin dan!!! Ostali su i tako tvoji.


Totalno isto mislimo..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2010. 16:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma hebes ti sve te materijalne gluposti, u biti istina je da se poklonom ne kupuje ljubav, istina je da se poklonom iskazuje da ti je do nekoga stalo itd. Ali istina je da mi muški u 90% slučajeva bi pogriješili u odabiru poklona, a istina je da 90% žena odlumi kako je zadovoljna poklonom od ovih 90% koji su pogriješili

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2010. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › ...samo mi nije jasno zašto nije bolje nekome kupiti nešto što ta osoba želi znači i upitati je ako treba ili pak reći joj što ćeš uzeti...

Bit toga je da ti ne dođeš i pitaš: "Što želiš da ti kupim za rođendan, što ti treba?", već da slušaš kad tvoja djevojka kaže da joj se nešto svidjelo, kad npr. šetate gradom, idete kroz trgovinu ili jednostavno kad pričate o nečemu.

Pitanje je = "ej draga, nisam slušao što si govorila/nije me zanimalo, pa ajd budi tako dobra i skrati mi muke i reci što da ti kupim". Wink

Ona fora "zašto ne bih pitao što da joj kupim?" odaje da nisi slušao što bih ona htjela, pa to želiš riješiti po kratkom postupku - pitaš što želi. Ali to se tako ne radi. Cijelo vrijeme nisi pratio njene želje, i sad bi po kratkom postupku. E pa ne može. Wink Ja bih se osjećala uvrijeđeno da mi dečko dođe i pita me takvo pitanje, onda bi mi zvonilo u glavi: "Koliko mu je stalo do mene ako ne može zapamtiti ni jednu stvar koja mi se svidjela i dođe mi sa spikom što ja želim..." Rekla bih da ne želim ništa ako dosad nije mogao zapamtiti bar jednu sitnicu. Pa nije mi to stric da me pita što želim da mi kupi. Wink

Pogledajte kako je to bilo u Seinfeldu. osijek031.com smile Možda naučite nešto. Wink

Bitno je SLUŠATI! Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2010. 21:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la: ›
prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › ...samo mi nije jasno zašto nije bolje nekome kupiti nešto što ta osoba želi znači i upitati je ako treba ili pak reći joj što ćeš uzeti...

Bit toga je da ti ne dođeš i pitaš: "Što želiš da ti kupim za rođendan, što ti treba?", već da slušaš kad tvoja djevojka kaže da joj se nešto svidjelo, kad npr. šetate gradom, idete kroz trgovinu ili jednostavno kad pričate o nečemu.
Pitanje je = "ej draga, nisam slušao što si govorila/nije me zanimalo, pa ajd budi tako dobra i skrati mi muke i reci što da ti kupim". Wink

Ona fora "zašto ne bih pitao što da joj kupim?" odaje da nisi slušao što bih ona htjela, pa to želiš riješiti po kratkom postupku - pitaš što želi. Ali to se tako ne radi. Cijelo vrijeme nisi pratio njene želje, i sad bi po kratkom postupku. E pa ne može. Wink Ja bih se osjećala uvrijeđeno da mi dečko dođe i pita me takvo pitanje, onda bi mi zvonilo u glavi: "Koliko mu je stalo do mene ako ne može zapamtiti ni jednu stvar koja mi se svidjela i dođe mi sa spikom što ja želim..." Rekla bih da ne želim ništa ako dosad nije mogao zapamtiti bar jednu sitnicu. Pa nije mi to stric da me pita što želim da mi kupi. Wink

Pogledajte kako je to bilo u Seinfeldu. osijek031.com smile Možda naučite nešto. Wink

Bitno je SLUŠATI! Smile

Čitaj ponovno nisam to tako napisao! Bit svega je da i ja slušam, ali ne odem sam i top uzmem već ju povedem pa da odluči. A vi ako ste se svi fokusirali na materijalne sitnice koje su proizvod jakih marketinških tvrtki to je već nešto drugo. Nije sve u poklonima već u postupcima, nije sve u opipljivom već u onom intelektualnom. Nema poklona koji zamjenjuje lijepu riječ nema iznenađenja bez naknadnog poljupca nema ni poklona bez trgovine! Hrpa djevojaka bi popizdila kada bi od dečka dobile nešto što je on sam napravio tipa neki fotoalbum ili recimo narukvicu i da ne nabrajam ali najviše bi popizdile kada bi i pogodio poklon a ne bi vas poljubio, čak se usudim reć da bi popizdile više nego da vam ništa ne kupi a da poljubac samo jbg niko to od vas neće priznati svi se fokusiraju na jednzu točku io ne gledaju objektivno, racionalno! Gle poklon si danas dobila i dobila si što si i htjela, ali uvijek postoji ono ali!

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2010. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne razumijem zašto tolika mudrost oko poklona, čemu taj izraz lica čemu sve to? I postavio bih pitanje onima koji se lože na poklone da li bi se iznenadili i bili zadovoljni kada bi muškarac znao da vi želite kutiju za nakit i umjesto da je kupi on vam je napravi od drveta ili sl. i pokloni vam je?

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2010. 0:46 
Naslov:  Re: Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prcko001 je napisao/la: ›
Ja ne razumijem zašto tolika mudrost oko poklona, čemu taj izraz lica čemu sve to? I postavio bih pitanje onima koji se lože na poklone da li bi se iznenadili i bili zadovoljni kada bi muškarac znao da vi želite kutiju za nakit i umjesto da je kupi on vam je napravi od drveta ili sl. i pokloni vam je?

Ti si otvorio temu kako bi pitao što da kupiš svojoj djevojci za rođendan. Po čemu su drugi materijalisti i ludi za poklonima ako ti kažu svoje mišljenje? Nisi pitao koliko pusa da joj daš nego koji POKLON da joj kupiš, a to je bitna razlika.

Ja sam od dečka dobila prekrasne originalne darove koje je on sam izradio i znače mi više nego nešto kupljeno jer znam koliko se potrudio za taj dar i da je to napravio samo za mene. Uvijek me jako lijepo iznenadi i svaki taj poseban dar me podsjeti na neki (važan) događaj i drago mi je što si da truda i mašte za izradu dara za mene. Ukratko, svaki put je znao pravi način kako me iznenaditi. osijek031.com smile

Jako je lijepo da ljudi danas znaju biti originalni i potruditi se i izraditi dar za svoju voljenu osobu, a ne samo spičiti pare u trgovini da se kaže da je nešto koštalo toliko i toliko.

Lijepo je dobiti i neku stvar koju želiš, tj. vidiš negdje i sl., ali nema ništa ljepše kad se netko potrudi oko tebe da ti izradi originalan dar. osijek031.com smile

P. S. Ako ne znaš kako iznenaditi svoju djevojku, slijedi svoj potpis. Wink

..............iznenadite svoju djevojku, napravite joj djete Smile ....................

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2010. 5:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

*stella Lijepo je dobiti i neku stvar koju želiš, tj. vidiš negdje i sl., ali nema ništa ljepše kad se netko potrudi oko tebe da ti izradi originalan dar. osijek031.com smile
E tu se slažemo nego otvorio sam temu ne s ciljem da bi se sada izmotavao nego da bih recimo dokazao da nije sve u poklonima ima puno više u postupcima

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2010. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bravo Stela!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
snaša
Offline
Avatar

Ukupno postova: 820
Lokacija: 7 km od centra
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2010. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › nije sve u poklonima ima puno više u postupcima


Koliko god se slažem sa Stellom i Pegy..opet ima puno istine i u ovom ..
Ma ne treba mi nikakav skupi poklon niti "baš nešto što sam oduvjek željela"..važno je vrijeme i pažnja koju posvećujete na taj poseban dan..
Mislim da nitko ne voli provesti slobodno popodne namirisan sa skupim parfemom - sam.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2010. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
prcko001 je napisao/la (Pogledaj post): › nije sve u poklonima ima puno više u postupcima


Koliko god se slažem sa Stellom i Pegy..opet ima puno istine i u ovom ..
Ma ne treba mi nikakav skupi poklon niti "baš nešto što sam oduvjek željela"..važno je vrijeme i pažnja koju posvećujete na taj poseban dan..
Mislim da nitko ne voli provesti slobodno popodne namirisan sa skupim parfemom - sam.
Hvala na iskrenosti i ne da se samo slažem s tobom već ti i aplaudiram. Ovo je ono racionalno!
Poklon ko poklon, uostalom am ko ga hebe bitno da se mi volimo

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2010. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prcko001 je napisao/la: ›
Poklon ko poklon, uostalom am ko ga hebe bitno da se mi volimo

To i je najbitnije! Wink

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: