Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako svojoj boljoj polovici odabrati poklon za rođendan ili sl.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Boljoj polovici je najbolje pokloniti dar koji si sama izabera, nju ću tako usrećiti i nema razočarenja

DA
37%
 37%  [ 11 ]
NE
62%
 62%  [ 18 ]
Ukupno glasova : 29


Autor Poruka
padobranac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1155
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.10.2010. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje je iznenaditi..
(moze biti da bi bolja polovica htjela gume)..
poklon je znak paznje, dakle preko godine treba obratiti paznju na to sto ta osoba voli, cemu je naklonjena, u cemu uziva..i onda je to pravi znak paznje..
ni ovi tvoji kliseji nisu znak paznje..
to je da skines s dnevnog reda..
kad bi meni netko poklonio medu, meni bi to bio znak da me ta osoba ne poznaje uopce..

_________________
Ovakav, nemam nista protiv sebe. Ovakav, prasina uzvitlana.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 12:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma sve ok, kad treba nešto, kupit ćemo, al ljepše je kad slušaš i iznenadiš s baš tim što osoba želi Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2010. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ma sve ok, kad treba nešto, kupit ćemo, al ljepše je kad slušaš i iznenadiš s baš tim što osoba želi Smile

+1

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

padobranac je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam preracionalna pa više volim da me se pita što želim jer ću tada dobiti što želim. Željela sam 4 zimske gume, dobila sam 4 zimske gume.

mudro zboris..
kako je meni rodjendan u 5. mj morat cu dotad naci bolju polovicu, jer mi trebaju ljetne gume Wink
meni uskoro pa ako ce mo biti skromni de jedan milijun uvali

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 20:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ma sve ok, kad treba nešto, kupit ćemo, al ljepše je kad slušaš i iznenadiš s baš tim što osoba želi Smile


Sve je rečeno...uvijek nam drugi kažu što žele....samo treba znati slušati...i naravno ne 5 do 12.....
No ponekad mi se čini da se s poklonima pretjeruje...daleko od toga da svatko želi ugoditi svojoj polovici...iznenaditi, usrećiti,ali postoje i drugi načini za to..jer stvari su samo stvari.....
A i svatko poznaje osobu s kojom je u vezi pa se i u kupovanju poklona može ravnati prema tome...netko voli da se pita, netko praktične stvari, a netko iznenađenje.....
A nekad je i obični plišani medo dovoljan........ako se zna cijeniti namjera... Wink
Jer kao i u svemu u životu skromnost je vrlina... Smile

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.10.2010. 20:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, ja sam rekao da mi je bitan faktor iznenađenja, ali opet kako kaže padobranac, da je to ipak nešto što se meni sviđa..jebiga, iznenađenje može biti i mrtav štakor u kutiji Very Happy

ajmo ovako, dakle idealan poklon:
Nešto što mi se sviđa ili mi treba a da mi ni na kraj pameti nije bilo da ću to dobiti.

eto tu je faktor iznenađenja, korisnost i potvrda da te osoba sluša/poznaje Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a jeste li kad pomislili reci svojoj najdražoj osobi...ne treba mi ništa materijalno...samo dođi i zagrli me...to mi je dovoljan poklon....

jebo vas materijalizam i kupovanje ljubavi preko poklona....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.10.2010. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to nije kupovanje ljubavi. ljubav je ljubav bez obzira na materijalno stanje i ne vidim šta fali voljenoj osobi s vremena na vrijeme uz druge znakove pažnje pokloniti nešto. drugo je kad se poklanjanje pažnje svede na kupovinu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2010. 23:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sve stoji...al meni se osobno ebe za poklone.....
Volim kupiti dragim osobama nešto za što znam da žele....jer slušam i pamtim tako da ih volim iznenaditi nečim što si žele...a već su zaboravili na to ili samo usput spomenuli nemisleći da će biti zapamćeno....a volim i dobiti na isti način.....
Ali kad se počne s malo skupljim poklonima...pa onda sad ti moraš vratiti nešto u rangu te cijene...e to mi je kretenizam....kao da je darivanje neko natjecanje....
To bi trebalo biti iz srca...čisti znak pažnje i izraz naklonosti prema nekom..nebitno koliko košta....svaka vrsta pretjerivanja mi je preseravanje....i bar ja oko darivanja ne pravim neku nauku...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2010. 9:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bitan poklon kao stvar, bitan je i način na koji se daruje.
Ako od samog čina darovanja napravite bigbrother shou, da što više ljudi vidi, onda to može biti i odbojno bez obzira na poklon. Isto tako ako poklon samo bacite u vrećici iz, štajaznam ,lidla, ono kao reda radi darovali ste nešto, onda je to isto fuj.

Sječam se kada sam kod rođake pozvana na party useljenja u novu kuću, kao što sam i pretpostavila ostali rođaci donijeli su hrpu posteljine,ručnika,stolnjaka ne vodeći računa o ukusu domaćina. Htjela sam razveseliti ljude i dati im nešto totalno bezveze, a što im ipak treba, pa sam njoj darovala Gloriju i skupi lak (OPI) za nokte, a njemu najnoviji Vileda komplet za pranje poda. Koštalo me preko 500kn, a bilo je originalno i oni još i danas to spominju i sa razine rođaka prešli smo na level super prijatelja.

Malo sam promašila temu, pa nemojte svojoj boljoj polovici darovati komplet za čišćenje jer će te izgubiti bodove.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2010. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ...al ljepše je kad slušaš i iznenadiš s baš tim što osoba želi Smile

Upravo to! Recimo, prolazite kraj izloga i ona/on kaže: "Jako mi se ovo sviđa, voljela/volio bih to imati." Treba zapamtiti takve stvari i bar jednom ih se sjetiti i darovati to, a ne da samo ostane pusta želja, pa da si ta osoba na kraju mora to sama kupiti. To je jadno. Kao da ona druga strana nema osjećaj za želje onoga drugog. Ne mora to biti neka skupa stvar, ali ako to i košta 200-300 kn, pa "odriješi kesu" ako ti je toliko stalo do te osobe. Hebeš novac, kao da tako nešto kupuješ svakih par mjeseci ili kao da ćeš ga ponijeti sa sobom u grob.

Ja za onog koga volim dam i posljednju kunu iz džepa ili se snađem kako god, samo da tu osobu iznenadim, s tim da to nije samo za neki big day...Bez obzira na to što poslije neću imati ama baš ništa para. Samo je bitno koliko vam je stalo do te osobe.

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › to nije kupovanje ljubavi. ljubav je ljubav bez obzira na materijalno stanje i ne vidim šta fali voljenoj osobi s vremena na vrijeme uz druge znakove pažnje pokloniti nešto...

Da, to je jako lijepo. Bez obzira što je to materijalno, treba nekad nekom sitnicom iznenaditi partnera, da vidi da vam je stalo, a ne da pokloni budu samo na neke godišnjice, rođendane i blagdane. To je stereotipno.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2010. 14:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stereotipni su pokloni sami! Kontam zabrijo sam si u glavi kako za mjesec dana ona ima rođendan i znam što joj treba, i ajd odem to i kupim i iznenadim je, kada gle ono čizme joj uopće ne stoje ili pak neki kineski brojevi pa svojju lijepu nožicu ne može ugurati u čizmu ili ima lufta. Ali srećo to uopće nije važno što ti ta cipela ne odgovara bitno je smo da sam se ja sjetio što ti želiš i to ti i uzeo bitna je kako ste gore negdje naveli faktor iznenađenj! pa de osijek031.com smile! Kao što je i naveo ako se ne varam fer of the dark bitne su riječi. Ja svoju iznenadim tako što jojj kažem "srećo ajmo u shoping pogledati neke cipele, piđamu, gaće(uopće nije bitno)" to joj je kontam najljepši poklon, šetnjica po gradu a ovo materijalno odn. opipljivo rukom hje samop nusprodukt naše sreće i iznenađenja!

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2010. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se mene tiče meni za moju polovicu nebi bio problem dati i one pare koje nemam, ali nije uopće stvar u tome odriješit kesu ili ne......pokazati koliko mi je stalo mogu na milijun drugih načina...pokloni su samo stvari koji nam eto trebaju...koje želimo..i koji nam uljepšavaju život...ali da mi je to primarno nije....
uostalom najbolje stvari u životu nemaju cijenu niti se mogu kupiti...i ne postoji išta materijalno što može zamijeniti ono jednostavno-volim te.....kad je iskreno... Smile

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
prcko001
Offline
Avatar

Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2010. 18:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la: ›
Što se mene tiče meni za moju polovicu nebi bio problem dati i one pare koje nemam, ali nije uopće stvar u tome odriješit kesu ili ne......pokazati koliko mi je stalo mogu na milijun drugih načina...pokloni su samo stvari koji nam eto trebaju...koje želimo..i koji nam uljepšavaju život...ali da mi je to primarno nije....
uostalom najbolje stvari u životu nemaju cijenu niti se mogu kupiti...i ne postoji išta materijalno što može zamijeniti ono jednostavno-volim te.....kad je iskreno... Smile
Potpisujem...Smile

_________________
Pozdrav svima na planeti Zemlja, a i onima malo dalje...............
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2010. 18:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stvar je u tome...da koliko god sad tu pricali o poklonima da li su bitni ili ne....
na kraju ispadne....ako nekoga navikneš na poklone....nakon što prvi ili drugi put nekome nešto ne kupiš...ispada da tu osobu više ne cjeniš ili ne voliš....jer si do sad to iskazivao na nacin da si joj kupovao nešto...
eto u tome je problem kod poklona....
nikad ne znaš u kakvoj se situaciji možeš naci da se dogodi kako nece ni neku sitnicu moci kupiti...a kamoli se takmiciti s nekim koji stvarno si može priuštiti neke skupe poklone...

al dobro...s obzirom da živim materijalnom svijetu...i da se sve vrti oko materijalizma...kome je više potreba lijepa rijec ili obican iskreni zagrljaj

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: