Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek odbio ponudu Porta: Za Vidu traže 3 milijuna eura!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65796
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 12:39 
Naslov:  Osijek odbio ponudu Porta: Za Vidu traže 3 milijuna eura!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Domagoj Vida ipak neće u slavni Porto, iako je posao bio u strogom finišu! Portugalski klub bio je spreman platiti 2,000.000 eura, ugovor potpisati odmah, ali Uprava osječkog kluba smatra da Vida vrijedi - više.

Kako nas je obavijestio posrednik u ovom transferu Andy Bara, Porto je odustao kada su njegovi gazde saznali da je Osijek nezadovoljan ponudom od dva milijuna eura i bez obzira na to što se radi o izuzetno potentnom igraču, potražit će igrača takvog tipa vjerojatno u Brazilu.

Doznali smo također da Uprava NK Osijek traži za Vidu 3,000.000 eura, što u današnjem nogometu i nije prevelik novac, no sumnjamo da će “šparni” Nijemci (Bayer Leverkusen, Borussia Dortmund) iskrcati tri milijuna za igrača, koji još nije ni A reprezentativac. Sumnjamo također da se u ovu licitaciju može uključiti i Dinamo, čiji čelnici imaju visoko mišljenje o Vidi, ali tri milijuna niti mogu niti žele platiti. No, kada se u neki transfer uplete Zdravko Mamić, mogući su i nemogući raspleti.

Šteta će biti za hrvatsku ligu ako ovog ljeta ostane bez svoja tri bisera, Milana Badelja, Zvonka Pamića i Domagoja Vide, zbog talenta te trojice nogometaša povremeno se i kupila poneka ulaznica.

Tako će naši “heroji” i sljedeće jeseni biti “stari dečki”, Vugrinec, Bule, Sopić i Mumlek, koji doista daju jedan dobar štih hrvatskoj ligi, no bez potentnih, mladih igrača nema ni europskog rezultata. Ali, prodaja je pitanje opstanka.

Autor: Tomislav Židak/Jutarnji.hr
Foto: Daniel Antunović/foto-arhiv 031



Pročitajte i...
[17.04.2010.] Porto oduševljen Vidom: Za kapetana Osijeka nude 2 milijuna eura!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2010. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo to! Prodaja je pitanje opstanka. Teško je očekivati da će Vida ostati u Osijeku i nakon ljeta. Pogotovo kada teško da više može napredovati u Osijeku i HNL-u. Neka uprava drži cijenu i mislim da 3 milijuna eura nekome tko ga zaista želi neće biti problem platiti. Pitanje je da li će nešto od tih 3 milijuna eura otići i u pojačanja ili ćemo po starom dobrom običaju rasprodati i onda sa vlasitim juniorima očekivati plasman u Europu. A takav scenarij gledamo već duži niz godina. Za pojačati Osijek u HNL-u je dovoljan i milijun i to za dva tri odlična igrača (odlična u HNL-u naravno Very Happy). A dva neka iskoriste za sanaciju dugova kad nam već prijeti oduzimanje licence.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

prosto je nevjerojatno da se u svakom članku o vidi mora spomenuti jebeni dinamo. prvo ružić, sada židak (za kojeg mi doduše nije čudno)

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
maniche
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1173
Lokacija: Iza tebe
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 13:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Za pojačati Osijek u HNL-u je dovoljan i milijun i to za dva tri odlična igrača (odlična u HNL-u naravno Very Happy). A dva neka iskoriste za sanaciju dugova kad nam već prijeti oduzimanje licence.


dovoljno je al to nije politika ovog kluba.
Menađeri se namire, pa dumančić uzme svoj postotak, pa ostatak ekipe uzme pomalo, podmire se dugovanja i to je to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.04.2010. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

riskantno Smile ne do bog da se sad ozbiljnije ozljedi i ne proda se ovo ljeto...a ostala mu još 1 god ugovora...a s druge strano...kamo sreće da dobiju 3 mil evra za njega Smile ...vrijedi on i više...samo klub u kojem igra mu spušta cijenu Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 14:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

samo se nadam da neće završiti kao i sve što vrijedi u državi, rasprodaja za 1 kn

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo se nadam da Zdravko neće hodočstit ''gospi'' u ''međugorje'' i dogovorit transfer za 1,5 milijuna, jer takva je prijašnja praksa Smile.

P.S. Vida, ajd javi i nama ostalima kad da se kladimo na Osijek, a ne da gubimo pare ko' protiv sesveta Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 15:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › prosto je nevjerojatno da se u svakom članku o vidi mora spomenuti jebeni dinamo. prvo ružić, sada židak (za kojeg mi doduše nije čudno)


istina, židak je dinamovac i sad tu navija za cijenu od 2 milijuna kako bi se mamić mogao ubaciti. sam nek se oni drze tih 3 mil. i nekog postotka od iduće prodaje, porto, bayer i ostali imaju te novce. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma stoka, gade mi se ti kvazi novinarčići. Sad se takmiče tko će više popljuvati Vidu zbog kladionice i usput dati svoj doprinos u pokušaju gluperdi da kao ruše cijenu. U tome prednjače ti kreteni iz Sportskih novsti i Jutarnjeg lista na čelu sa Mamićevim dupelizcem Židakom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 17:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da bi naši trebali malo razmisliti oko tih cifri. Slažem se da ga nisu trebali prodati na prvu ponudu (tih 2 milijuna od Porta) no isto tako ne trebaju pumpati tu cijenu u nebesa da im se ne dogodi situacija da ga na kraju prodaju za manje od tih 2 milijuna.

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
JERKO35
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 18:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uprava se složila da treba više..moš mislit..dobiće kurčinu kasnije..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Zdrale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 539
Lokacija: Metropola
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 18:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ponavljam. ako jean lovren vriedi 10 onda vida vriedi bar 20 miliuna Smile

_________________
Winning isn't everything. It's the only thing!! Vince Lombardi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.04.2010. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Za pojačati Osijek u HNL-u je dovoljan i milijun i to za dva tri odlična igrača (odlična u HNL-u naravno Very Happy). A dva neka iskoriste za sanaciju dugova kad nam već prijeti oduzimanje licence.


dovoljno je al to nije politika ovog kluba.
Menađeri se namire, pa dumančić uzme svoj postotak, pa ostatak ekipe uzme pomalo, podmire se dugovanja i to je to.
potpuno je jasno da če poprilična svota otići HDSSB-u za financiranje svoga opstanka na političkoj sceni.naravno da ne zaboravimo i za gablec i režije u Drinovce !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.04.2010. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hihmih je napisao/la (Pogledaj post): ›
maniche je napisao/la (Pogledaj post): ›
Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Za pojačati Osijek u HNL-u je dovoljan i milijun i to za dva tri odlična igrača (odlična u HNL-u naravno Very Happy). A dva neka iskoriste za sanaciju dugova kad nam već prijeti oduzimanje licence.


dovoljno je al to nije politika ovog kluba.
Menađeri se namire, pa dumančić uzme svoj postotak, pa ostatak ekipe uzme pomalo, podmire se dugovanja i to je to.
potpuno je jasno da če poprilična svota otići HDSSB-u za financiranje svoga opstanka na političkoj sceni.naravno da ne zaboravimo i za gablec i režije u Drinovce !


nazalost Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.04.2010. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vida ide u Leverkusen...koliko sam cuo odluceno je...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: