Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Koristite li usluge Taxi Cammeo?

Da, zadovoljan/na sam!
44%
 44%  [ 152 ]
Da, nisam zadovoljan/na!
5%
 5%  [ 20 ]
Ne, nemam potrebu
41%
 41%  [ 140 ]
Ne, iz nekog drugog razloga
7%
 7%  [ 27 ]
Ukupno glasova : 339


Autor Poruka
noname
Offline
Ukupno postova: 204
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tebi taksista naplacuje po takismetru kako mu pise, nece ti on izmislit kilometražu, mozes se jedino žalit na dispečera da ti je dao krivu informaciju ali neces nista postic Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Jel moguće da dispečeru kažeš da putuješ od točke A do točke B i on ti izračuna/odgovori da ti je to 13kn i onda dođe taksist i odveze te tu relaciju, ali naplati 40kn? Jel se možeš žaliti ili nešt?


malo te je vozac prevario

i jos jedan stvar njima pise 0-5km 13kn po akciji a onda ce bit 20kn, 0-5km nije istina njima se sat vrti 0-4.5km ili 4.7km tu je caka pa zato malo malo bude 40kn

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
FunkyLady
Offline
Ukupno postova: 613
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.04.2010. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
„Koja se to bit otkriva nakon što svi društveni snovi iščeznu, a čovjek uvidi da su "mogućnosti vjere za njega posve dokinute"? Tijelo. Samo ecce homo, očiti patetični, konkretni čovjek. Jer "jedno je sigurno: meso smo, potencijalne lešine. Kad god uđem u mesnicu začudim se što nisam ondje, umjesto tih životinja."“
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
apple
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.04.2010. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

FunkyLady je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=25191
Very Happy


pohvala za ovaj potez, nadam se da ce se sa njima bit lakse dogovorit za duze relacije nego s ovima novima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pyroclasm
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.04.2010. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Khm, khm... 13 kuna unutar 5 km je po jednom stajanju. Nas četvero se vozilo nekidan iz Ružine i dvoje nas je izašlo kod Drvljanika, a dvoje kod Svačićeve, pa je to bilo dva puta po 13 kuna. Osim toga, sve je bilo super. Lik je stigo za nekih 5 minuta od poziva. I da, jedan od nas ima super svemirski mobitel s GPS-om, tak da smo bez problema izračunali koliko km se vozimo.

_________________
Chaos is the only true answer.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BlaCKaNgeL
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2010. 0:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm lagano mi se cini da pocinje isplivavati na povrsinu sto su nam rijecki kolege pokusali ukazati...

Problemi ili ,pa mozemo nazvati,prijevare sa kilometrima:(

Evo neki dan sam htjeo sjesti ali nisam bio siguran da li mi je odrediste u 5km...
Zanima me da li se moze reci vozacu da vozi 5 km prema odredistu i prije prijelaza u "visu" tarifu stane...treba isprobati:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljiljan
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.04.2010. 8:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BlaCKaNgeL je napisao/la: ›

Evo neki dan sam htjeo sjesti ali nisam bio siguran da li mi je odrediste u 5km...
Zanima me da li se moze reci vozacu da vozi 5 km prema odredistu i prije prijelaza u "visu" tarifu stane...treba isprobati:)

Bila u istoj dilemi i rekla vozaču gdje da me odveze, ali i da stane ukoliko dionica prelazi 5 km. Čovjek pristao bez problema. Ipak je bilo ispod 5 km, tako da nije morao stati ranije.

Meni su došli u roku od 10 min od poziva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.04.2010. 10:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

apple je napisao/la: ›
Brick Top je napisao/la (Pogledaj post): › Jel moguće da dispečeru kažeš da putuješ od točke A do točke B i on ti izračuna/odgovori da ti je to 13kn i onda dođe taksist i odveze te tu relaciju, ali naplati 40kn? Jel se možeš žaliti ili nešt?


malo te je vozac prevario

i jos jedan stvar njima pise 0-5km 13kn po akciji a onda ce bit 20kn, 0-5km nije istina njima se sat vrti 0-4.5km ili 4.7km tu je caka pa zato malo malo bude 40kn


kao prvo sumnjam da vas je vozač prevario, u dispečerskom centru upišu u kartu najkraći put do odredišta, ali na karti ne prikazuju jednosmjerne ulice, a moguće da vozač i nije išao "zamišljenom" rutom, pa je napravio nešto više metara pa je prebacilo...

kao drugo, po zakonu, taximetri imaju toleranciju od 2 % zbog raznih "uvjeta" tako da taximetar može prebaciti i kada je vožnja 4,8 km, a opet se možete voziti i 5,2 km, a da ne prebaci na 13 kn...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2010. 1:53 
Naslov:  Re: Taksi Cammeo - vatreno krštenje za trinaest kuna! Dojmovi?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Večeras sam (nažalost) morala koristiti ovu uslugu i slobodno mogu reći da me Cammeo razočarao i da me skoro neće vidjeti.

Kako je bus iz Brijesta od 22.50 h otišao s (prve) polazne stanice ranije i nisam mogla stići na zadnji Tenjac u 23.10 h, otišla sam pješke s dečkom do grada, do Kauflanda, pa pozvala taxi. Do Kauflanda sam došla iz tog razloga kako bi moja vožnja bila unutar tih famoznih 5 km.

Čekala sam ga 15 min, sjela u taxi i krenuli smo. Nakon minutu-dvije, kad me vozač pitao do gdje u Tenju trebam ići, rekla sam da me istovari nakon 5 km, odnosno da vožnja bude 13 kn, na što je on rekao da je njemu dispčer rekao da je vožnja 40 kn!!! Kako njemu dispečer može reći koja je cijena, a nije me ni odvezao, a lijepo sam vozaču rekla da trebam unutar tih 5 km..?! Ne može njemu dispečer reći da moram platiti 40 kn, ako se vozim 3-5 km. Ali ovdje očito svašta može...

Pitala sam, kako to da je vožnja 40 kn, kad me pokupio kod Kauflanda, a do Tenja ima 3 km, i znači ja ću platiti 40 kn, za 3 km, što je zapravo 13 kn, a ne 40. Rekao je da je do Tenja 40...I nazvao dispečera i kao ništa se ne može, bla, bla...

I tu vožnju, od cca. 7 min platila sam bezveze 40 kn. I to mi je bio zadnji novac. a kako nisam imala dovoljno, onda me pričekao ispred kuće pa sam morala od mame žicat još 20 kn, da platim šugavu vožnju, koja uopće toliko ne vrijedi. zato je i vožnja trajala oko 7-8 min (ako i toliko) kako bih uopće imala dovoljno novaca da platim tu sramotu od vožnje, a inače bih se od Kauflanda pa recimo do moje stanice vozila možda 6 min. A kako sam vidjela na Google Maps-u, tamn do moje kuće ima oko 5 km, tako da sam bez problema mogla do kućnih vrata taxijem doći za 13 kn.

I još je vozač rekao da je gradska vožnja 13 kn, a do Tenja 40. Kako može biti nešto sasvim drugo, a na plakatima piše da je 13 kn? Nema ništa da piše da je ovoliko za grad, a onoliko za neko mjesto. A razlika od 27 kn nije baš mala, pogotovo ako ti je to zadnje što imaš.

Ako je 3 km, nebitno je dal je u gradu ili će me odvesti od Kauflanda do početka Tenja. I rekao mi je da, ako želim, da se mogu žaliti onima tamo u njihovoj upravi. I kad sam došla kući, nazvala sam i javila se neka žena i ja rekla što je bilo, i kaže ona kao: "Dispečer mu je tako rekao." Pa sam joj ja rekla, kako to da je 40 kn, a lijepo sam ušla kod Kauflanda, a od Kauflanda do Tenja ima 3 km. I kao: "Ja tu ništa ne mogu. Hvala. Doviđenja." TUP! Spustila slušalicu i ja još stojim u nevjerici i gledam jel to ona meni stvarno spustila slušalicu..? Nit' me poslušala do kraja, samo je bezobrazno poklopila... Toliko o stručnosti, ljubaznosti i poštenju...

Sve se više uvjeravam u ono što su ljudi iz Rijeke pisali po forumima. Mislila sam da će to s Cammeom biti bolje, ali...

I još sam dobila račun na kojem uopće ne piše koliko kilometara me taxi vozio. Piše samo neka škrabotina, prešarano 3, i kad sam pitala vozača koliko kilometara tu piše, rekao je: "Ne piše."

I onda gledam tko je tu lud...pa ne možete ljude tako praviti budalama...pravo je vožnja 13 kn, pa je 40, bez obzira ako ćeš se voziti 3 km, a ne 10, pa ona tamo spušta slušalicu...vidim kako drže do svojih mušterija...divno!

Eto, to je bilo moje vatreno krštenje s Cammeom, i nažalost, bilo je loše.


Zadnja promjena: Stella1989; 26.04.2010. 17:30; ukupno mijenjano 2 put/a.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2010. 2:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj stela pa tebe niko ne voli =/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2010. 2:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
joj stela pa tebe niko ne voli =/

Hehe... Wink Ma kužiš, preglupo mi je kako idu tako oderati ljude, ako je 5 km = 13 kn, onda je tako, a ne da je 3 km 40 kn samo zato jer se ide do Tenja, a ušla sam kod Kauflanda... lijepo su oni iz Rijeke govorili, a ja onako branim Cammeo: "Čovjek nije još ni došao u Osijek, jao dolazi nam taxi...", a na kraju da se ovako opečem... Sad

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2010. 2:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la: ›
joj stela pa tebe niko ne voli =/

Hehe... Wink Ma kužiš, preglupo mi je kako idu tako oderati ljude, ako je 5 km = 13 kn, onda je tako, a ne da je 3 km 40 kn samo zato jer se ide do Tenja, a ušla sam kod Kauflanda... lijepo su oni iz Rijeke govorili, a ja onako branim Cammeo: "Čovjek nije još ni došao u Osijek, jao dolazi nam taxi...", a na kraju da se ovako opečem... Sad


Ja ne znam s cim ti nemas losa iskustva Wink
mene svaki put od tvrđe do bosutskog dovede za iste pare, uvijek drugi vozac, nema tu nikakvih laganja za kilometrazu, mislim da svi koji govore protiv cammea da neopravdano lazu jer ne vjerujem da je to istina, taxi cammeo je ono sto je falilo osjecanima, tj imali smo gpp samo sto oni ne zele imati nocni prijevoz tako da je ovo predobro doslo al svejedno ima vas "budala" koji se morate zalit na sve zivo! Balkanci jedni!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2010. 2:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čekaj, čemu vrijeđenje?! Napisala sam iskustvo koje sam doživjela i nije pravedno da naplaćuju vožnju troduplo skuplje, i da muljaju ljude! NE MOŽE biti isto ušao netko u taxi na trgu ili kod Kauflanda! Zato sam i pješačila do tamo...

A lako od Bosutskog do Tvrđe...onda ti ni ne može smuljati da je više od 5 km...a kako vidim, njima je praksa da je do Tenja 40 kn (fiksna cijena), bez obzira ušao ti kod benze Lukoil ili u Tvrđi...

Btw, mogu i skenirati pa staviti taj račun da se vidi ta škrabotina od cijene, na koju mi je vozač rekao: "Ne piše koliko je km."

I btw, ja govorim iz vlastitog iskustva i ne lažem, nemam potrebu za tim! Radije bih da je bilo pošteno kako je i najvaljivano...

Istina je da su puno jeftiniji nego stari taksisti, ali ako se toliko reklamiraju s tih 13 kn za 5 km, zašto onda to uvijek ne primjenjuju? Glupo je ako ljude prave budalama...Misliš si, imam taman za taxi, kako bi na kraju bilo nemaš ni približno i da će te oderati... Rolling Eyes


Zadnja promjena: Stella1989; 25.04.2010. 2:39; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.04.2010. 2:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Cek ko tu koga vrijeđa? ja samo kazem da je vecina na ovom forumu registrirana samo da bi popljuvala sve sto se moze popljuvat, ok ako je to istina sto kazes, idi se zali njima poduzmi nesto jer nema leba od jadikovanja po forumu! i ako si upravu sretno ti u rjesavanju nepravde Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2010. 2:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la: ›
Cek ko tu koga vrijeđa? ja samo kazem da je vecina na ovom forumu registrirana samo da bi popljuvala sve sto se moze popljuvat, ok ako je to istina sto kazes, idi se zali njima poduzmi nesto jer nema leba od jadikovanja po forumu! i ako si upravu sretno ti u rjesavanju nepravde Wink

Naravno da ću se žaliti! Zvala sam i večeras čim sam došla kući, ali kako sam već napisala, ona žena tamo mi je "ljubazno" spustila slušalicu i što sam drugo mogla..? Zvat ću u ponedjeljak, kad ne budu u gužvama, pa da mi opet ne spusti slušalicu.

Btw, nisam registrirana da pljuckam po forumu, već da napišem svoje mišljenje. Jedva sam čekala da se vozim Cammeom (pa da napišem pozitivna iskustva i pohvale za novi taxi), a kad su me lijepo večeras zeznuli...jednom mogu, drugi put neće...

Još sam si planirala, kad idem van, lijepo pripremim 13 kn i eto me od Kauflanda do Tenja za 13 kn i super...kad ono...kojih 13 kn...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: