Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Prekid: Trebam pomoć! Pao sam u depru!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
DoraMaar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2009. 20:42 
Naslov:  Re: Prekid: Trebam pomoć! Pao sam u depru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trabant je napisao/la (Pogledaj post): › Ovako.prije 15 dana sam prekinuo sa djevojkom.ukratko situacija je sljedeća:
bili smo zajedno 8 mjeseci i nedavno smo prekinuli i ja sam sada pao tešku depresiju kao nikada do sada u životu!
naša storija je dugačka i neda mi se sve ispričati,ali ču reči recimo da sam ja sve zaj**ao!
u početku veze kada smo profurali,ona se bila jako zaljubila u mene,a ja sam bio patio za bivšom curom.trebalo mi je oko 2 mjeseca da je zaboravim i naviknem se na nju! u ta dva mjeseca je ona bila super pažljiva prema meni i iskazivala mi takvu ljubav koja ja ustvari nisam dobio nikad do do sada.Ja sam bio poprilično ladan u tih nekoliko mjeseci,jer joj nisam priznao da sam još zaljubljen u bivšu.Nekoliko puta sam prekidao sa njom,radi moje dvoičnosti i nesigurnosti i ona bi me svaki puta molila da joj se vratim i ja sam to napravio.Otišli smo ljetos na more i proveli skupa prvi puta 7 dana zajedno 24 sata na dan i u meni je nešto kliknulo i ja sam je napokon zavolio,ali iz meni nepoznatih razloga još uvijek(vjerovatno imam nekih psihičkih problema),ja sam nju ostavljao još 3,4 puta i svaki puta bi ona molila ponovo i ja ponovo pristao na nastavak veze. posije toga smo imali VELIKU svađu radi moje ljubomore! i opet prešli preko toga! i sve je klapalo još nekih 2 mjeseca,do jedne večeri gdje smo se oboje jako napili i došlo je do još jedne svađe(gdje sam ja napravio sranje opet!) i došlo je do manjeg fizičkog obračuna!!! nakon toga me nije htjela vidjeti jedno vrijeme i onda smo ponovo bili zajedno još mjesec dana i opet i nismo se mogli oboje opustiti,povjerenje je bilo na nuli obostrano i na kraju smo se dogovorili da ćemo reći ZBOGOM! nakon toga su pale ružne riječi i sa moje i sam njene strane i sada nakon prekida,ja sam shvatio šta sam izgubio!
ja sam se ustavri zaljubio jakooo u nju,ali mi je trebalo vremena da zaboravim bivšu,ali ona više nije imala živaca za mene,tako razumljivo.
Sada me ne želi ni čuti,a kamoli vidjeti! Pokušao sam na sve načine,ali nikako je nemogu kontaktirati! Izgubio sam možda ženu svog života i sada sam potpuno prazan i pao u depresiju!
Neki savjeti !


...šuti i pati, možda se predomisli, pa te opet zamoli , da ju ljubiš strasno, bit će vam krasno...a ako se ne predomisli, ti čekaj sljedeću tako širokog srca, možda ti se opet zalomi.. i onda se zbroji i pametno odluči, želim ti hepi end Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trabant
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.12.2009. 20:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

........


Zadnja promjena: trabant; 24.11.2011. 12:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2009. 20:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...dobro ti je @exHOP3 rekao - nakon toga ćeš vjerojatno postati ovisnik, ali bar će te proći depra radi ljubavi....

e baš to, evo da nisam shvatio što me čeka ak se nastavim zajebavat sa životom i na kraju se bavio kontrolom samog sebe ne bi nikad prebolio bivšu Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2009. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

al si ju svejedno udario ne? Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trabant
Offline
Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.12.2009. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...........


Zadnja promjena: trabant; 24.11.2011. 12:18; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2009. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

....nadam se da ovaj puta nećeš i šljagu liječit šljagom....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma to brate... najbolje skakat iz veze u vezu... bit će ti jo gore..mislim, nadam se da neće... sam nastoj ovaj put ne bit glup... i šamarat curu.. aj aj

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trabant je napisao/la: ›
ah...nisu godine bitne,al recimo da smo oboje godinama trebali biti zrele osobe....oboje više od 27 god!


Yebote,koji si ti kreten!!

Ako još uvijek voliš tu curu, pusti je na miru, to će biti tvoj nesebičan iskaz ljubavi prema njoj: pusti je da živi i nađe nekog ko je normalan!
Ti mi nekako spadaš u opis "mamin sin".

trabant je napisao/la: ›
nisam ja nju istukao !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ona je mene prva udarila pijana! ja sam vraio u afektu i to sljagicu malu,a ona je vrištala kao da sam je ubio......

ali žao mi je i zbog toga! grize me svjest !
trebao sam zadržat dostojanstvo ! ali šta je tu je ! ljubomora je svoje napravila....


A šta na to kaže nova "klinka"?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije još dobila batina..pa živi u ''mraku'' :-d

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.12.2009. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što ju više tuče, to ga više voli! Wink

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.12.2009. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jer ipak.. tko se mlati , taj se voli

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
R3nchi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 63
Lokacija: Plavi 9 BiTcH !!
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.06.2011. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trabant je napisao/la: ›
depresiju!
Neki savjeti !



Nadji nesto za jeb... Ja se tu vodim onom kLIn se Klinom izbija.. Meni djeluje.. E sad...Pazi ne za fuRaT vec FuKat!
Wink

_________________
I want my money,fuck u pay me..This is what i do...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cuki
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.06.2011. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daj digni glavu,ma kakav si ti pekmez, ne mogu vjerovati.nije ti ni prva a ni zadnja.sta si se skvrcijo.gdje ti je muski ponos.ne tuci vise zene isklepaj se sa muskarcima.nadji nesto za barit i zaboravit ces je brzo.kako dosla tako prosla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 6:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajmo sad pretpostavit da je sve što si napisao točno. E ako je to pretpostavka onda ti mogu samo reći, konju jedan odgovor je u tvom eseju. A ako si to stvarno sve napravio i proživio koji K...c sad tu tražiš utjehu. Ako si manga bio, onda budi manga do kraja. Nemoj se sad tu pretvorit u neku žešću plačipičku! osijek031.com smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
root
Offline
Avatar

Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.06.2011. 11:12 
Naslov:  Re: Prekid: Trebam pomoć! Pao sam u depru!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: