Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Predsjednički izbori 2009. [1.krug]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: U prvom krugu izbora 2009. moj glas će dobiti:

Milan Bandić
12%
 12%  [ 46 ]
Veljko Džakula [odustao]
0%
 0%  [ 3 ]
Andrija Hebrang
1%
 1%  [ 5 ]
Ivo Josipović
22%
 22%  [ 79 ]
Josip Jurčević
0%
 0%  [ 3 ]
Damir Kajin
7%
 7%  [ 26 ]
Boris Mikšić
1%
 1%  [ 5 ]
Dragan Primorac
4%
 4%  [ 16 ]
Vesna Pusić
10%
 10%  [ 37 ]
Vesna Škare-Ožbolt
0%
 0%  [ 3 ]
Miroslav Tuđman
1%
 1%  [ 6 ]
Nadan Vidošević
14%
 14%  [ 50 ]
Slavko Vukšić
1%
 1%  [ 5 ]
Ne znam
5%
 5%  [ 18 ]
Neću izaći na izbore
15%
 15%  [ 55 ]
Ukupno glasova : 357


Autor Poruka
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2009. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedan je Damir Kajin...
a kad ne prođe u drugi krug onda za Josipovića,
nemam za koga drugoga

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DrugsBunny
Offline
Avatar

Ukupno postova: 91
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2009. 11:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zasad je 18% ljudi svoj glas dalo Bandiću, sramota.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2009. 14:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo bi najbolje da u drugi krug nekako uđu Josip Jurčević i Miroslav Tuđman. To zbog ovih 12 glasova Badiću, i 11 "neću izaći na izbore". Hrvatski narod je zaslužio da mu Miroslav Tuđman bude predsjednik, odnosno prijatelj mu Jurčević, jer dosad se nije dovoljno pozornosti posvećivao Domovinskom ratu i 2. svjetskom ratu.

Ako ne oni, zadovoljit će iskompleksirana lopovčina Bandić. Predsjednik simbol korupcije, jadnog obrazovanja, bez znanja jezika i međunarodnog ugleda, okružen sumjnivcima i rođacima, spreman na aneksiju Hercegovine, dakle, to je ono što zaslužujemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2009. 14:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trenutno, od 75 glasova nitko svoj nije dao: Andriji Hebrangu, Vesni Skare-Ozbilt i Veljku Dzakuli.

Sto se tice Bandica, cini mi se da ljudi ne znaju tko je on i kakav je zapravo. Svi bi htjeli prosperitet kakav je imao Zagreb. I ja bih zelio da Osijek bude u takvoj poziciji, da ima proracun od nekoliko milijardi kuna, ili proporcionalne manje [prema odnosu broja stanovnika Osijek i Zagreba], ali to se Osijeku nece dogoditi. Barem ne pod Bandicem.

Zaboravljaju da se Zagreb godinama gradio novcem namaknutim centralistickom poreznom politikom, s katastrofalnim posljedicama za gradove poput Osijeka.

Kad je nedavno djelic te centralisticke porezne politike djelomicno ispravljen, Zagreb je naglo "osiromasio" (to je ujedno i vrijeme kada su u Oijeku pocelo nesto "graditi"), sto za posljedicu ima ogromna kreditna zaduzenja zagrebackog Holdinga, odnosno predinfarktno financijsko stanje od kojeg Bandic, kao najodgovorniji, bjezi. On na ovim izborima igra na sve ili nista.

Zelite li svoj glas dati osobi koja vas kupuje koncertom i besplatnim giricama, koja ljude na ulici ponizava poklanjajuci im "20 kuna za kavicu"?!

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.11.2009. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislim da komentar koji bi najbolje opisao tu skupinu (nakupinu?) 13 nesretnika je - BLAGI BOŽE!

miroslav tuđman?! primorac?! škare-ožbolt?! pusićka?! itd. pobogu, ljudi... pa ne bih im dao da mi vode stado ovaca na pašu, a ne državu!

halo, predsjednik države! kad pogledam taj popis praktički mi žao što nema i ante gotovca, pa kad već pravimo cirkus, da glasam za njega.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nesto na ovu temu ...

Biljeznica Robija K.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najžalosnije od svega je što je najviše glasova Hrvata prema ovoj anketi dobila upravo osoba koja ja pisala optužbe protiv hrvatskih generala (za one koji ne znaju - Josipović). Eto što znači biti Hrvat...zaboraviti tko nam je državu stvorio. Prije bih glasala za onu budalu Gotovca negoli nekoga tko je na takav način izdao Hrvate i uspomenu na branitelje.

http://www.reci.hr/forums/post/1505264.aspx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.11.2009. 15:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la (Pogledaj post): › Najžalosnije od svega je što je najviše glasova Hrvata prema ovoj anketi dobila upravo osoba koja ja pisala optužbe protiv hrvatskih generala (za one koji ne znaju - Josipović). Eto što znači biti Hrvat...zaboraviti tko nam je državu stvorio. Prije bih glasala za onu budalu Gotovca negoli nekoga tko je na takav način izdao Hrvate i uspomenu na branitelje.

http://www.reci.hr/forums/post/1505264.aspx


uf, taj forum je bas vjerodostojan izvor informacija.

pa cak i da je to istina ... nismo li mi ... hrvati zahtjevali od medjunarodne zajednice osnivanje tog suda ? pomagali u tome i obvezali se da cemo bezuvjetno suradjivati ?

ako smo se zajebali s tim sudom, onda smo se sami zajebali.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jesmo, također smo mi krivi...ali izabrati za predsjednika osobu koja je DIREKTNO sudjelovala u pisanju optužnica je krajnje neodgovorno od nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2009. 16:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne znam je li Josipovic pisao optuzbe protiv tih osumnjicenika [niti mi je to bitno pri izboru njega, ili bilo kojeg drugog kandidata], ali da su optuznice protiv pocinitelja zlocina [bez obzira o kome se radilo] trebale biti pisane u Hrvatskoj za zlocine pocinjene na teritoriju RH - trebale su. Jesu li bile pisane - nisu. Zato je "Haag" morao pisati. Valjda bi to trebalo objasniti polupismenim i neobrazovanim debilima koje autor te poruke spominje.

Btw. svakog dana citva jedna masinerija hrvatskih pravnika pise optuznice protiv Hrvata [i ostalih gradjana RH]. I to u Hrvatskoj. Vjerojatno i u ovom trenutku se pise optuznica za neko nedjelo koje je na teritoriju RH pocinio Hrvat. Sramota!

Mamicu im, oni ce meni uvoditi pravnu drzavu! Sve ih treba na bandere! Nece nitko Hrvate optuzivati ni za sto. Taj nebeski, napaceni narod...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2009. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mikka je napisao/la: ›
Najžalosnije od svega je što je najviše glasova Hrvata prema ovoj anketi dobila upravo osoba koja ja pisala optužbe protiv hrvatskih generala (za one koji ne znaju - Josipović). Eto što znači biti Hrvat...zaboraviti tko nam je državu stvorio. Prije bih glasala za onu budalu Gotovca negoli nekoga tko je na takav način izdao Hrvate i uspomenu na branitelje.

http://www.reci.hr/forums/post/1505264.aspx


A evo nam i onog koji je glasao za Josipa Jurčevića.

(svašta se može pročitati, ali da nam netko kao potvrdu teze donosi link za forumaški post, i to vjerojatno svoj vlastiti, to još nije viđeno).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mikka
Offline
Ukupno postova: 95
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.11.2009. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
A evo nam i onog koji je glasao za Josipa Jurčevića.

(svašta se može pročitati, ali da nam netko kao potvrdu teze donosi link za forumaški post, i to vjerojatno svoj vlastiti, to još nije viđeno).


Daj ne budi smiješan. Obično se s tobom slažem, ali sad, očito, baš i ne. Taj link sam stavila jer sam na taj prvi naišla, naravno da ima više izvora koja potvrđuje ono što sam željela linkom prikazati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.11.2009. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam za Bandića Very Happy ajd si probajte zamisli da taj humor od čovjeka bude predsjednik. osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.11.2009. 9:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dario_os je napisao/la: ›
Ja sam za Bandića Very Happy ajd si probajte zamisli da taj humor od čovjeka bude predsjednik. osijek031.com smile


Ali on apsolutno nije smiješan! Shocked On je bolestan!

Mesić je smiješan. Smile

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.11.2009. 9:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na prvom "prolaznom vremenu", odnosno nakon 100 glasova, rezultat izgleda ovako...


_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: