Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djevojka me zlostavlja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
hagzi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 29
Lokacija: Džungla
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2009. 21:39 
Naslov:  Djevojka me zlostavlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne želim dužiti, stoga ću prijeći odmah na stvar. Kao što i sam naslov kaže, možete primjetiti da imam problem. Vjerojatno se mnogima ovo ne čini mogućim, ali mene uistinu moja djevojka zlostavlja.
U vezi sam već gotovo 4 godine i problemi su se počeli ispoljavati tek ovo ljeto. Može se reći da smo ja i ona kao dva prsta jedne ruke, praktički nerazdvojni. Još uvijek ne živimo zajedno, iako smo skupa svaki dan, cijeli dan. Šale više nisu šale nego su ružne zamjerke popraćene pogrdama npr. ;
"Ajde makni se, ne trebaš mi ovdje, odi se jebi s bivšom!!!"
"Šta si napaljen ? Tko te napalio ? Da nisi vidio možda neku svoju nakazu?" itd.
Za vrijeme seksa, kojega da budemo iskreni sada ima puno više jer je ona nezasitna, stalno me ponižava, omalovažava i psuje. Da se razumijemo to nisu psovke tipa "Jebi me!" i slične prostotice u krevetu. To su grozna prostačenja i kombinacije najgorih mogućih psovki koje ne želim ni ponoviti.
Uvijek je bilo riječi o zajedničkom životu, maštanja o kuhanjima, šetnjama, djeci no ja usitinu ne znam da li meni to treba u životu. Što se tiče kuhanja ona ne zna skuhati ni kavu, jaje, a iskreno mislim da ima problema s kuhanjem čaja. To nije ni ono najgore, ona se uopće ni ne trudi saznati išta o kuhanju. a sve što ja skuham je "Govno", "Sranje", "Bljuvotina", "Drkotina", "Opet to smeće".
Da bi stvari bile još gore zarazila me spolnim herpesom, a u zadnje vrijeme počela me je i udarati. To nisu šamari ili tipične ženske šakice. Nekidan me pogodila flašom "Iz zajebancije", ali kasnije se ispričala.
Ja nju jako volim. Ona je jako inteligentna, pametna, lijepa i dobra i mislim da neću odbaciti dobru vezu nakon skoro 4 godine. No, nekako mislim da nam veza i nije baš najstabilnija. Što vi mislite ? Da se malo još potrudim ili šta ?

_________________
...ako nemaš ništa pametno za reći onda ne seri...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.11.2009. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la: ›
"Ajde makni se, ne trebaš mi ovdje, odi se jebi s bivšom!!!"
"Šta si napaljen ? Tko te napalio ? Da nisi vidio možda neku svoju nakazu?" itd.

To su grozna prostačenja i kombinacije najgorih mogućih psovki koje ne želim ni ponoviti.

Da bi stvari bile još gore zarazila me spolnim herpesom, a u zadnje vrijeme počela me je i udarati.

To nisu šamari ili tipične ženske šakice. Nekidan me pogodila flašom "Iz zajebancije", ali kasnije se ispričala.


hagzi je napisao/la: ›
Ona je jako inteligentna, pametna, lijepa i dobra

osijek031.com smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čekaj, siguran si da ne pije muške hormone?

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.11.2009. 21:56 
Naslov:  Re: Djevojka me zlostavlja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hagzi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja nju jako volim. Ona je jako inteligentna, pametna, lijepa i dobra i mislim da neću odbaciti dobru vezu nakon skoro 4 godine.


sta kukas onda ? trpi Smile

ocigledno da ti to treba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lunalina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: minutes from nowhere
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.11.2009. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Držim ti fige da je spolni herpes jedina boleština koju si pokupio....sretno

_________________
words like violence brake the silence
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2887
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2009. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad si tek najebo kad ona ovo procita....

_________________
----------Daniel Antunović----------

U Bibinim raljama | Legiranje |Triki&TV
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
c-192
Offline
Avatar

Ukupno postova: 268
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2009. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

budi muško... osijek031.com smile zamoli je za oprost... molitva sigurno će biti nježna... osijek031.com smile i oprostiti ti... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pošto mi je uprava obrisala post koji se odnosio na autora
uglavnom
da objasnim svoje mišljenje u više od jedne riječi

imaš bujnu maštu i sretno s takvom vezom, nego jel' to možda opet dupli nick?

a ako nije neki veseli forumaš u pitanju, jesi možda razmišljao da cura voli sado mazo??
a te prostote... da možda đavo ne uđe u nju kad ju mlatiš-mrkljačiš

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.11.2009. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha cuj, vjerojatno postoji razlog zasto se tako ponasa...

Mozda je nesigurna u sebe i sumnja da mutis s bivsima [pojavljuju li se u tvom zivotu?], pa tu svoju nesigurnost kanalizira u agresiju.

Kako god, pao si u ponor na cijem dnu leze lesevi papaka i tamo ces i umrijeti, poput dinasaura. Trebao si se suprotstaviti dok je jos mislila da si musko. Sad se zapitaj koliko ima smisla biti u takvoj vezi. Mozda si jedan od onih kjima to odgovara... Tja, ako ima onih koji placaju kurvama da ih vode na povodcu ili onih kojima se dize dok gledaju kako im znojni kurati crnjo rashtimava zenu - ima i onih koji vole kad ih zena ponizava, gadja bocom i psuje. A jos ne moraju nikom ni platiti...

Druga opcija je da si joj dopizdio i da te davnih dana precrtala, ali je jos s tobom dok ne nadje nesto bolje [a vjerojatno svakodnevno trazi sondirajuci picom okolo] i dovoljno sigurno da bi moglo zamijeniti postojecu vezu. Dok ne nadje, ispituje granice ljudske poniznosti igrajuci se s tobom i znajuci da ces pojesti svako govno koje ti servira.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.11.2009. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i meni je obrisan post (premješten u Offtopic), iako sam se s pravom zapitao, s obzirom na njen opis i način na koji funkcionira, je li to ona u avataru autora teksta... Smile

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa predobro. znači cura te omalovažava, tuče, zlostavlja i povrh svega ne zna kuat, a za tebe je ona boginja. pa tis konj. Smile

aj sad lijepo sljedeći put kad ti prisere što ti nevalja to što si skuo uzmi joj tanjur i baci ga kroz prozor. kad te bude gađala flašom raspizdi joj šamarčinu da se usere paš vidit jel ti valja veza ili ne. možda ti stvarno govori da si premekan u vezi, da si pičkica s oproštenjem. ak nastavi srat odjebi ju u roku odma ne treba ti takva beštija.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
žena
Offline
Ukupno postova: 93
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 0:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joj sad kad sam procitala ovaj post, pa dode mi da te ja nasamaram uz to da ti govorim ruzne rijeci.hahaha

recept rjesenja problema:
1. de lupi joj jednu samarcinu onak muski nek dode k sebi
2. ili je ostavi
3. ili mozda ako uzivas u tome, suti je... i trpi....

_________________
Da je Bog htio pedere napravio bi Adama i Stevu...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ja_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 138
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.11.2009. 1:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi moji, ovo nije kul. To sto ja smatram da pokrenuta tema i prica mozda i nije istinita je moje osobno misljenje i relevantni komentar na temu. Tko god da je moderator neka pripazi i na Moje pravo izrazavanja vlastitog misljenja. Zasto bih morao vjerovati u sve sto mi se servira..? Prema tome, sad i pogotovo mislim da netko ovdje mlati slamu, ili kako se vec to kaze Wink

Pozz

_________________
Breastfeeding

It Rocks!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.11.2009. 1:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja_ivica je napisao/la: ›
Ljudi moji, ovo nije kul. To sto ja smatram da pokrenuta tema i prica mozda i nije istinita je moje osobno misljenje i relevantni komentar na temu. Tko god da je moderator neka pripazi i na Moje pravo izrazavanja vlastitog misljenja. Zasto bih morao vjerovati u sve sto mi se servira..? Prema tome, sad i pogotovo mislim da netko ovdje mlati slamu, ili kako se vec to kaze Wink

Pozz

U potpunosti se slažem! Koliko ima tema koje su otišle u sasvim desetom smjeru i kad se ljudi šale, i pritom ne daju nikakve korisne informacije i nikom ništa...? Čak i one teme koje sam sama pokrenula i ljudi koje znam...a nitko tamo ne briše, a ovo da. Ovo me mogu reći i razočaralo... Što ako ne vjerujem da sad tu neka ženska nije toliko normalna i ako cijela ta priča izgleda presmiješno..?

Nemam pravo na svoje mišljenje..? Eto ti demokratske države...narod ima pravo glasa...moš si mislit...kad nema ni na jednom lokalnom forumu, kako uopće onda možemo očekivati da će imati bilo gdje? Zato nam i je tako, kad svime upravljaju drugi...

Btw, slobodno me prebacite u offtopic, ali svoje mišljenje sam rekla!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.11.2009. 7:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm
ajmo sagledat situaciju
jap ovo je dupli nick Smile
netko se zabavlja, dugo nam nije bilo princetze vampira i inih forumaša-ica

nego momak
de ti nju jednom dobro namlati kaišom pa da vidiš oće ti psovat

e da i kad su zaruke?
bilo bi lijepo da slike s vjenčanja stavite u poziranje

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: