Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mitsko bice: Zena s PMSom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2006. 2:49 
Naslov:  Mitsko bice: Zena s PMSom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U veselom drustvu jednoroga, patuljaka i vilenjaka, skrilo se jedno predivno mitsko bice - Zena s PMSom!

Naime, proucavajuci drevnu literaturu, narodne obicaje i upijajuci refleksije svakodnevnog zivota, pokazalo se kako je Zena s PMSom mitko bice.

Zena s PMSom postoji samo kada treba negirati njegovo postojanje; npr. kad zena kaze "Nemam PMS". Naivno razotkrivanje iskakanjem pred rudo. Zena ce priznati da nekad zna imati PMS, ali to "nekad" nikako da se dogodi. Govorit ce o svom PMSu potpuno svjesna mentalne nestabilnosti koju on donosi, ali uvijek i iskljucivo u nekom neodredjenom buducem ili proslom vremenu. Tako cemo uvijek cuti "znala sam ja imati gadne PMSove" ili "Cekaj da vidis kad me copi PMS", ali svaki pokusaj upiranja prstom u prosle PMS dogadjaje vodi ka negiranju i racionalizaciji. "Ja?! Tko, jel' ja?! PMS?! Makar sta. Ne, ne, to me samo sef nanervirao tih dana. Krivo me pogledala kolegica. Vjetar mi sjebao frizuru. Istina, bila sam malo nadrkana, ali nije to PMS. Joj, ne znas ti kakva sam kad me copi PMS."

Upozorenje: Ne radite ovo kod kuce. Ne pokusavajte ni u ludilu, ovo su isprobali profesionalci u strogo kontroliranim uvjetima! Neki od njih nisu zivi! Ponavljamo, neki od njih NISU zivi! Svako spominjanje PMSa zeni koja je u PMSu moze zavrsiti trenutnom smrcu! Oprez!

Pitanje koje se ne postavlja:
Imas PMS?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jeff Murdock
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1502
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2006. 8:15 
Naslov:  Re: Mitsko bice: Zena s PMSom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › U veselom drustvu jednoroga, patuljaka i vilenjaka, skrilo se jedno predivno mitsko bice - Zena s PMSom!

Naime, proucavajuci drevnu literaturu, narodne obicaje i upijajuci refleksije svakodnevnog zivota, pokazalo se kako je Zena s PMSom mitko bice.

Zena s PMSom postoji samo kada treba negirati njegovo postojanje; npr. kad zena kaze "Nemam PMS". Naivno razotkrivanje iskakanjem pred rudo. Zena ce priznati da nekad zna imati PMS, ali to "nekad" nikako da se dogodi. Govorit ce o svom PMSu potpuno svjesna mentalne nestabilnosti koju on donosi, ali uvijek i iskljucivo u nekom neodredjenom buducem ili proslom vremenu. Tako cemo uvijek cuti "znala sam ja imati gadne PMSove" ili "Cekaj da vidis kad me copi PMS", ali svaki pokusaj upiranja prstom u prosle PMS dogadjaje vodi ka negiranju i racionalizaciji. "Ja?! Tko, jel' ja?! PMS?! Makar sta. Ne, ne, to me samo sef nanervirao tih dana. Krivo me pogledala kolegica. Vjetar mi sjebao frizuru. Istina, bila sam malo nadrkana, ali nije to PMS. Joj, ne znas ti kakva sam kad me copi PMS."

Upozorenje: Ne radite ovo kod kuce. Ne pokusavajte ni u ludilu, ovo su isprobali profesionalci u strogo kontroliranim uvjetima! Neki od njih nisu zivi! Ponavljamo, neki od njih NISU zivi! Svako spominjanje PMSa zeni koja je u PMSu moze zavrsiti trenutnom smrcu! Oprez!

Pitanje koje se ne postavlja:
Imas PMS?

He-he!
Jedva čekam ženske odgovore na ovo.
Ali ima tu jaaako puno istine. "Tih dana" najbolje se pritajiti, ako je ikako moguće nestati.

_________________
Zbirka poezije: Na rubu ljubavi
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
U veselom drustvu jednoroga, patuljaka i vilenjaka, skrilo se jedno predivno mitsko bice - Zena s PMSom!

Naime, proucavajuci drevnu literaturu, narodne obicaje i upijajuci refleksije svakodnevnog zivota, pokazalo se......

.... cut crap




Bas si djubre.
I bez PMS-a ti osciliras od slatkog djubreta do izrugivackog djubreta svjetskih razmjera.

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 28.01.2006. 10:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha!

Ženski dio publike se grohotom nasmijao-PMS ustvari ne postoji, to je samo zavjera žena protiv muškaraca da ih se prisili na točno ono što želimo. (moj PMS je iznimka, naravno-ali je toliko blag da se očituje samo u konstantnom cerekanju i zbunjenosti- nisam živčana i nisam aždaja kako bi se to možda dalo naslutiti).

Pitajte pukija. Smile

Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2006. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uh...da...svakako...
ofaaaai...uglavnom je takva.

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 13:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmmm, evo jeddan iskreni ženski odgovor... Iskreno, ja sama ponekad čudno reagiram za vrijeme PMS-a... Kao da postanem totalno druga osoba i nisam svjesna svojih postupaka. Tek poslije kad mi prođe taj krizni dan, na svu sreću kod mene se radi o jednom danu, upali mi se lampica. Ali taj dan sam baš egoistic bitch. Nemojte zamjeriti ni muški ni ženski posjetitelji ovog foruma... Ovo sam samo ja, a svaki organizam je nepoznat i drukčiji... Eto, otkad sam postala svjesna svog "problema" nastojim to kontrolirati...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da naglasim, ako slučajno pri tome netko nastrada za vrijeme mog kriznog dana, onda sam barem toliko fer da se ispričam drugima i kratko im kažem-Znam da i nije neko opravdanje, ali PMS...

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sasha
Post Postano: 28.01.2006. 14:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

puki je napisao/la: ›
uh...da...svakako...
ofaaaai...uglavnom je takva.


Baš si podrška!

Download Poruke   Ocijeni poruku  
puki
Offline
Ukupno postova: 1114
Lokacija: Kokuće zasad
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2006. 14:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

;*

a znas da se zajebavam:)
eto, sam da izjavim - da mi ne kaze, ne bih ni primjetio da su oni dani. ofaai, dobro, bar do...uh...enivejz,
nema nikakvih agresivnih ispada. hehehehehe
he

_________________
Ná glac pioc comhairle gan comhairle ban.

übergefickt osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malamaca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 244
Lokacija: Zagreb
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 15:53 
Naslov:  Re: Mitsko bice: Zena s PMSom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zena s PMSom postoji samo kada treba negirati njegovo postojanje; npr. kad zena kaze "Nemam PMS". Zena ce priznati da nekad zna imati PMS, ali to "nekad" nikako da se dogodi. Govorit ce o svom PMSu potpuno svjesna mentalne nestabilnosti koju on donosi, ali uvijek i iskljucivo u nekom neodredjenom buducem ili proslom vremenu. Tako cemo uvijek cuti "znala sam ja imati gadne PMSove" ili "Cekaj da vidis kad me copi PMS", ali svaki pokusaj upiranja prstom u prosle PMS dogadjaje vodi ka negiranju i racionalizaciji. "Ja?! Tko, jel' ja?! PMS?! Makar sta. Ne, ne, to me samo sef nanervirao tih dana. Krivo me pogledala kolegica. Vjetar mi sjebao frizuru. Istina, bila sam malo nadrkana, ali nije to PMS. Joj, ne znas ti kakva sam kad me copi PMS."

sorry, al nije tako
ja sam jedna od onih koje vole priznat da imaju PMS jer sam tad stvarno luuuuda i najbolje je izbjegavat me u krugu od kilometar Very Happy
kao npr - SAD - PMS me dere na veliko vec treci dan i najrade bi lupila sama sebe od silnog zanovijetanja, kokodakanja, psovanja, zivcanjenja i sl (sve s moje str naravno)..a onda kad shvatim da sam zapravo zivcana i luda bez razloga (tj zbog jebenog PMS-a) onda tek poludim...cak i najfrendice se trude sto manje komunicirat samnom tih par dana Very Happy
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Upozorenje: Ne radite ovo kod kuce. Ne pokusavajte ni u ludilu, ovo su isprobali profesionalci u strogo kontroliranim uvjetima! Neki od njih nisu zivi! Ponavljamo, neki od njih NISU zivi! Svako spominjanje PMSa zeni koja je u PMSu moze zavrsiti trenutnom smrcu! Oprez!

meni slobodno spominjite PMS, ja sam realna osoba
al malo neuravnotezena, pa eto...ovaj...da.... Embarassed
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pitanje koje se ne postavlja:
Imas PMS?

zasto?
meni je npr lakse nekom rec: imam pms, pusti me na miru, neg izmotavat se, lagat i izmisljat il jos gore sutit pa se bzvz posvadat s nekim

_________________
...i zao glas za mnom stize
i brdo olajavanja
za dobrim konjem prasina se dize
jos jedna cigareta pre spavanja..

ps ja nisam umisljena
ja sam savrsena
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mi se bar imamo na sto izgovoriti....za svoje gadovske postupke mnogi od muskih bi voljeli imati PMS. Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la: › Mi se bar imamo na sto izgovoriti....za svoje gadovske postupke mnogi od muskih bi voljeli imati PMS. Smile
Ha, Gemi, tooo maco! Kakav spust za xy kromosome. Živjeli xxichi! Evo ti kikiriki, mala:)

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.01.2006. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istina je sve o pomahnitalosti, čangrizavosti i krvoločnosti, ali mislim da onaj dio o negiranju ne stoji uvijek. znam brdo cura (i ja se ubrajam u njih) koje živciraju same sebe u te dane. i čak se i žale na jebenog gada - pms(a) od kojeg bi najrađe iskočile iz vlastite kože.
nije uopće lako, ti dani znaju biti prava muka i za nas same, a ne samo za okolinu.
no, cure, možemo se tješit - neće zauvijek biti pms-a! prestat će čim dođe klimakterij, u kojem će nam se pms činiti kao zlatno doba Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.01.2006. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo ga imam I ujedam. Dakle, dalje od mene

Evil or Very Mad Evil or Very Mad osijek031.com smile osijek031.com smile Fight osijek031.com smile osijek031.com smile Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jelda sam baš slatka kad imam PMS? Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jooooooj
Offline
Avatar

Ukupno postova: 133
Lokacija: D.G.O.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.01.2006. 21:16 
Naslov:  Re: Mitsko bice: Zena s PMSom
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad se moram brijati meni je isto tako. Potpuno vas razumijem. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
...malo sam maka...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: