Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.09.2009. 8:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma ne slažem se ja sad da netko treba nakon 5 mjeseci i 29 dana reći ja sam zaljubljen..nakon 2 god. volim te... to su pizdarije... mislim tko zna što se sve dogodilo a mi tu seremo:-D bit će sve ok:-D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PowerPuff
Offline
Avatar

Ukupno postova: 303
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2009. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa da tko zna kakvi filmovi pucaju dečka.

E, ma neće sve biti u redu, i ti to dobro znaš, Bobo.
Prvo ćete prekinut, izgovorit si čudesa o kojima ćeš razmišljati narednih šesnaest dana, a onda ćeš prestati piti vodu i napokon početi jesti.
Ali to nije sve.
Toliko ćeš se od očaja prejedati, zdebljati se 8 kila i tek onda te nitko neće htjeti.

Jaoj, prestani očajavati i poradi na sebi, lutko osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DARCHO
Offline
Avatar

Ukupno postova: 242
Lokacija: citybosutsko
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

reci dečku da trebaš jedno 7 dana da o svemu razmisliš,i u tom vremenu nađi si novog dečka,i ovom reci razmislila sam i imam novog čkodea,ha,da...

_________________
tko pita,taj ne skita..oš,neš bangladeš ! http://www.youtube.com/watch?v=z-Wgb_gh8Ps&feature=player_embedded
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2009. 19:55 
Naslov:  Re: Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja želim znati što neka osoba osjeća za mene, nema tu određenog roka do kad bi se takav povijesni trenutak trebao desiti, ali ne bih voljela s nekim biti mjesecima a da mi ne kaže što osjeća prema meni. To bi mi bilo kao da sam sa prijateljem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.10.2009. 16:33 
Naslov:  Re: Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Oš neš Bangladeš. Ne bih ostala u vezi s takvom osobom. Ili me voliš ili ne. 9 mjeseci je odlično vrijeme da se osjećaju preberu i razluče kakvo je stanje.


možeš voljeti nekog, a bez da si zaljubljen u tu osobu...nije tako dobro kao kad je i zaljubljenostt prisutna, ali nekima radi, a nekima ne radi...ja probala - nije šljakalo...da probam opet, možda bude...ovisi

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marisabel
Offline
Ukupno postova: 15
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.10.2009. 10:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovako, prekid je pao i sada sam u potrazi za novim likom... iskreno boljeo me prekid jako kratko.... tu su moje drage frendice i život je odmah lakši... izlazimo svagdje , istražujemo nova mjesta gdje god čujemo da je dobro za tulumarenje... a bivši? ostavio me je. ... jebiga... kasnije mi slao porke da mu žao i kako je tako najbolje, ok shvatila sam to... da bi drugi dan me pito da krenemo ponovo, ali da se prvo trebamo naći i razgovarati o svemu, o nama itd... sve to OK prihvatila sam i kako se 3 dana nismo od tada čuli ja mu se javim da vidim jel stoji još taj dogovor... i on mene nadjeli da nema vremena za zajebanciju samnom, da sam ovakva onakva... i ja sam pukla rekla sam mu nek zaboravi da sam ga išta i pitala ( a nisam ja bila ta koja je prva tražila da se nađemo već on) nakon 2dana poslije toga bio mu rođendan naravno, ni luda mu nisam poruku poslala ko ga jebe... da bi me on u sub zvao, nisam se javila,... jer spremala sam se za van,.... da bi ja sljedeći dan dobila od njega poruku da sad vidi kakva sam osoba da mu se neću ni javiti, i da je to moje pravo lice!!!! moj život sada ide dalje, ne volim povratke bivšima... bilo i prošlo..." POVRATAK BIVŠOJ LJUBAVI JE KO PROČITANA KNJIGA KOJOJ NEZNAŠ KRAJ" ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.10.2009. 14:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

de od*** to

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.10.2009. 23:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la (Pogledaj post): › POVRATAK BIVŠOJ LJUBAVI JE KO PROČITANA KNJIGA KOJOJ NEZNAŠ KRAJ" ...


Confused
ak ne znaš kraj onda knjiga nije pročitana nego je ČITANA. a ja volim proći sve u kompletu.
poanta je da je ova rečenica jedna od glupljih koje sam čuo u zadnje vrijeme...
mislim otkud vam uopće te neke mjere ljubavi, kvaliteta veza i sl.? jer npr. vidi se po tebi da to nije bilo neš duboko. moš ti bit s tipom 10 godina pa da isto tako bude.
nekad se nađu 2 osobe pa se u mjesec dana tolko zatelebaju da si sjebu cijeli život. tak da ono, šta se zamaraš uopće. očito je da je lik klinac po tim izjavama što znači da si i ti, idi okolo i istražuj i opusti se. vjeruj mi ja bi bio rađe na tvom mjestu. jer se meni desila ona veza u kojoj je ljubav obostrana al neke druge stvari ne štimaju. e to ti je zajeb... Sad
tajna dobre veze je pronaći pravu sredinu između ljubavi i praktičnosti. ne ide jedno bez drugog očito... a ja sam bio toliko zaljubljen da sam zaboravio na praktičnost haha Shocked . jebote trebo bi onda i ja krenut u potragu na ženkama ako se to tako radi danas nakon ljubavnih eskapada Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.10.2009. 4:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › jer se meni desila ona veza u kojoj je ljubav obostrana al neke druge stvari ne štimaju. e to ti je zajeb... Sad


ehhh da

isti problem :/
Jos gore je kad traje godinama, a trajalo je.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kodrann
Offline
Avatar

Ukupno postova: 521
Lokacija: Between shit and piss...
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.10.2009. 14:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

avantgarde je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la (Pogledaj post): › jer se meni desila ona veza u kojoj je ljubav obostrana al neke druge stvari ne štimaju. e to ti je zajeb... Sad


ehhh da

isti problem :/
Jos gore je kad traje godinama, a trajalo je.


i kod mene je par godinica u pitanju Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DoraMaar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 10
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.12.2009. 21:05 
Naslov:  Re: Što kad vam kaže nekon 9mj vez da nije zaljubljen u vas?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Marisabel je napisao/la (Pogledaj post): › bok!! što kad vam dečko s kojim ste 9mj u vezi kaže da nije zaljubljen u vas, ali da mu je stalo do vas? ja sam se sinoć šokirala na to, nisam očekivala da me neko nakon 9mj zavoli ali da se ne zaljubi, ne znam... kaže vam da mu stalo, vodi vas doma, kaže da hoće ozbiljno a onda šok nije zaljubljen!!!!!!


Ništa, zatvori vrata za njim. Imaš posla s nezrelom osobom koja se boji odgovornosti i ozbiljne veze. Takvi nezreli ostaju cijeli život nepouzdani. Nije te vrijedan. Pobjegni glavom bez obzira, jer ako se s takvom osobom nađeš u braku ili vezi s djetetom, ostaviti će te i neće ni pitati za tebe.
budi pametna i čuvaj sebe. Nitko nije vrijedan razotiti ti srce i uništiti život. Pusti koju suzicu , tuguj kratko i idi dalje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PurposeUnknown
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.12.2009. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi jasno zašto se toliko cura zgraža i čudi nad ovom izjavom iz naslova.

bazooka_joe je dosta dobro rekao:
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Ne kužim što si očekivala? Seks i grad romansu? Zaljubljivanje od prvog dana? WTF?
Isto tako - mislim da su ljubav i zaljubljenost dvije različite stvari; zaljubljenost je IMO na neki način opsesije (u negativnom kontekstu), dok je ljubav prava stvar; dok nekoga voliš vidiš negativne aspekte te osobe i ukazuješ joj na njih. To kod zaljubljenih ne postoji; samo odvratno gugutanje i međusobno laskanje. A to (vjerujem) nikome ne koristi...
Stvar je izgleda romantike (nije baš lijepo čuti da tvoj partner nije zaljubljen u tebe) i nejasnog značenja pojmova zaljubljenosti i ljubavi.

Ja sam u vezi podosta godina i mogu reći da nisam zaljubljen ali volim svoju partnericu. Čuo sam jedino za neke ljude da se iznova zaljubljuju. Kakva su vaša iskustva? Ako sam negdje u zabludi vrlo rado bih čuo neko objašnjenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2009. 14:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PurposeUnknown je napisao/la (Pogledaj post): › Nije mi jasno zašto se toliko cura zgraža i čudi nad ovom izjavom iz naslova.

bazooka_joe je dosta dobro rekao:
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › Ne kužim što si očekivala? Seks i grad romansu? Zaljubljivanje od prvog dana? WTF?
Isto tako - mislim da su ljubav i zaljubljenost dvije različite stvari; zaljubljenost je IMO na neki način opsesije (u negativnom kontekstu), dok je ljubav prava stvar; dok nekoga voliš vidiš negativne aspekte te osobe i ukazuješ joj na njih. To kod zaljubljenih ne postoji; samo odvratno gugutanje i međusobno laskanje. A to (vjerujem) nikome ne koristi...
Stvar je izgleda romantike (nije baš lijepo čuti da tvoj partner nije zaljubljen u tebe) i nejasnog značenja pojmova zaljubljenosti i ljubavi.


slažem se apsolutno!

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.12.2009. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da se nadovežem... vi žene i vaši signali Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.12.2009. 1:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › da se nadovežem... vi žene i vaši signali Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing


ne razumijem ovo, Frost?

znaš da sam plava... Wink

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: