Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



J**o laznjake!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2006. 8:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Thx za dobru namjeru, ni moja nije bila loša.
Blizanci su poznati po "neimanju dubine" ;-) pa mi budi oprošteno za neulazak u istu.
Kako vidim napisao si više od 5 redaka teksta, reklo bi se da si zreo za registraciju. Smile

Znaš, ja možda jesam sanjar, pa povremeno popi**im na kretene, ali ne traje mi dugo...Želim vjerovati da je ova sredina sve, samo ne usrana, jer uvijek se trudim, ako je ikako u mojoj mogućnosti, izmijeniti moj mikrokosmos na bolje.

Istina je da se prijateljstva grade i pobornik sam tolerancije i lojalnosti, ljudima koji mi uzvrate istom mjerom. Ako je gradnja nečeg trajala godinama, onda ti ljudi stvore valjda kod mene nekakav "kredit" koji im pomaže da im u izvjesnom trenutku oprostim kiks.

A treći? Treći predstavlja samo test već navedene lojalnosti.

Količina razočarenja proporcionalna je našim očekivanjima (naučio me naš dragi Mungos) i od tada puno lakše dišem. Smile

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metuzalem
Post Postano: 25.01.2006. 11:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se anonimnosti tiče: tvoj je izbor predstaviti se (izmišljenim imenom - dakle lažno), moj izbor je predstaviti se trenutnim nickom. Mogu se ja registrirati 43 puta, i svaki puta koristiti drugi nick - ali zašto bih?!
Ako si ti odlučila izaći van, zašto ih to morao i ja?
Zar nije ovo slobodan svijet?
A ako hoćete, ukinite anonimne poruke, natjerajte me da se registriram 44 puta, i opet smo na početku.

Bitan je samo sadržaj poruke: a ne njen autor. Ako nisi u stanju prihvatiti sadržaj zbog autora - učlani se u neonaciste. Naime, isto su oni radili židovima.

Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2006. 17:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne bih se u potpunosti složila. OK, možeš imati i 50 nickova, ali mislim da se stil pisanja i pak prepoznaje. Pogotovo kod onih koji češće komentiraju... nekako su rečenice iste, interpunkcije također Wink itd., itd. Mislim, ne znači da sam u pravu, da su vrlo brzo može primijetiti "srodnost" dvaju ili više nickova.

A glede tog sadržaja poruka... pa to ipak samo odražava nečiju kulturu ponašanja. Koliko sam uspjela primijetiti ljudi iza nickova ipak pretežito ne vrijeđaju druge, već neslaganje s nečijim mišljenjem ili stavom argumentiraju.

"Gosti" se obično ne pridržavaju onog "Don't be evil". NISAM NAPISALA SVI GOSTI!!

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Allende
Offline
Avatar

Ukupno postova: 536
Lokacija: London
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2006. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kad smo kod kulture ponasanja, registracija je nista drugo do kompromisno rjesenje koje korisnicima omogucava ostati anonimni, a opet ispuniti minimum postovanja prema sugovornicima i pruziti im makar virtualno ime da znaj s "kim" razgovaraju.

Besplatno je, nije komplicirano, ne boli, ne traje dugo, a mozda ti se zalomi i koji kikiriki...

_________________
Najljepse su price na jastuku ispricane i za kafanskim stolom zaboravljene
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2006. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allende je napisao/la: ›
Besplatno je, nije komplicirano, ne boli, ne traje dugo, a mozda ti se zalomi i koji kikiriki...


K'o meni WinkWinkRazzRazz

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deltaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 136
Lokacija: Os i samo Os..
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.01.2006. 21:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ee kad smo već kod kikirikija..Ozi šta ima..vidim kikirikija k'o u priči .ha ??

_________________
..i opet DeltaOs.. Rolling Eyes Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2006. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, ništa posebno, ponekad mi se upali lampica, k'o Grunfu iz Alan Forda WinkRazzRazzWink
Tko ti kriv, kad te dugo nema Smile

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.01.2006. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.01.2006. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Metuzalem, nitko te ne tjera da se registriras... ljudi uzimaju nickove uglavnom da bi imali kontinuitet neke price... virtualni identitet koji, bas kao i u stvarnom zivotu, ima odredjenu tezinu, gradi odnose s drugim ljudima... sve je to stvar socijalizaicije, razmjene misljenja, upoznavanje tudjih, testiranje vlastitog...

ozana je napisao/la: › Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink


Sta je, zagustilo, a? Smile Ostavljas pepelast trag iza sebe? ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Arctic Thunder
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2006. 13:05 
Naslov: Idea Re: J**o laznjake!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Svi se nešto busaju u prsa romantikom...kako imaju veeeeliko srce, kao svi su za ljubav, kao svi bi rado osjećaj...
Možda vi ovdje i imate....ali brijem da u real životu nema puno takvih. Ma šta se uopće ulizujem...NEMA ih uopće.


Isto tako ja mogu reci da ne postoje cure koje uistinu traze momke koji imaju osjecaje, ne boje se pokazati i braniti ih...

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Sve vam se dragi moji, svelo na materijalizam, na interes, na cilj. A do interesnog cilja koji žele u materijalnom svijetu iliti koji žele materijalizirati, dolazi se preko leseva, gaženjem tuđeg ponosa, pljuvanjem u lice, bacanjem pijeska u oči, laganim treptanjem očica, zbunjenim smješkom ili glumom naive i dobre volje...
Lažima...


Zivot je grozan, a da bi opstali u zivotu, moramo napraviti najmanje jednu groznu stvar...NIKAD neces napravit nesto od cega ce svi profitirati i svi biti sretni...uvijek ce se naci najmanje jedna osoba koju ces povrijediti svojim radnjama (rijecima)...

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Kombinacijom kvazi kulture i preseravanja - danas sam jedno, a sutra sam drugo....mijenjamo majicu prema vrsti transfera. Neki/neke čak glume i sexom neopterećene likove, a u biti sve je to samo kukavičluk do bola.


Ti u svojim izjavama ne dopustas, ocito, ni najmanju mogucu sumnju da *ipak* postoje ljudi koji se NE PRETVARAJU...

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ljubav prema bližnjem i romantika, zagrljaji i fine nijanse osjećaja su krepale.


Nisu, i mogu se okladit u svoje 23 godine da nisu. I meni se cinilo tako, da su romantika i zagrljaji sredstva kojima se ljudi koriste da dodju do nekih svojih ciljeva, bilo to nesto materijalno ili zadovoljavanje niskih nagona. I svaki put sam ja bio taj koji je bio izigran, ali umjesto da se urazumim i shvatim da nema ljudi koji to cijene, ko za vraga idem dalje glavom kroz zid, svaki put sve uvjereniji i odlucniji da nadjem to sto trazim vec prilicno dugo...

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam eto ta koja je drugačija, ja sam ta koja nije tolerantna, ja sam ta koja ne razumije, koja je pomaknuta...


Dvoje nas je Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ozana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 701
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2006. 18:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
ozana je napisao/la: › Zaboravih upitati, Delta, je li sex shop proradio, ima li štogod od biznisa? WinkWink


Sta je, zagustilo, a? Smile Ostavljas pepelast trag iza sebe? ;-)


Čitaš me k'o otvorenu knjigu Wink

_________________
Puno je tuge u svijetu....
Upravo sad, dok čitaš ovo, 7 milijuna ljudi se seksaju!
A ti si na kompjutoru...
To je tako tužno...
Rolling Eyes
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sanja
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.01.2006. 19:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda je vrijeme da se vas dvoje prelistate. Ili da te on prelista u nekoj prikladnoj pozi. Razz
Ajde da ostali ne moramo biti ljubomorni jer vas je baš krenulo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.01.2006. 19:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@arctic thunder, ok kad prođu te tvoje 23 i kad pređeš tridesetu, daj Bože da ovaj sajt i dalje bude tada živ, ovaj topic dostupan i mi na njemu zainteresirani da popričamo....

Kako i sam kažeš da ti je bilo do 23, uvjerena sam da će tekst kolumne nakon 30 postati i tvoja misao i da nećemo biti složni samo u onoj "pomaknutoj varijanti".

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Arctic Thunder
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.01.2006. 12:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › @arctic thunder, ok kad prođu te tvoje 23 i kad pređeš tridesetu, daj Bože da ovaj sajt i dalje bude tada živ, ovaj topic dostupan i mi na njemu zainteresirani da popričamo....

Kako i sam kažeš da ti je bilo do 23, uvjerena sam da će tekst kolumne nakon 30 postati i tvoja misao i da nećemo biti složni samo u onoj "pomaknutoj varijanti".


Ovaj tekst je vec sad moja misao...

samo ne vidim zasto je tesko prihvatiti cinjenicu da i netko s 23 moze tako misliti...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gemi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2963
Lokacija: Nebesa
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.01.2006. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogu to prihvatiti...zašto da ne?
Izgleda da sam ja krivo shvatila evo ovo dolje navedeno...ili ti malo nisi konzistentan u izjavama...

Arctic Thunder je napisao/la: ›
Ti u svojim izjavama ne dopustas, ocito, ni najmanju mogucu sumnju da *ipak* postoje ljudi koji se NE PRETVARAJU...

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Ljubav prema bližnjem i romantika, zagrljaji i fine nijanse osjećaja su krepale.


Nisu, i mogu se okladit u svoje 23 godine da nisu. I meni se cinilo tako, da su romantika i zagrljaji sredstva kojima se ljudi koriste da dodju do nekih svojih ciljeva, bilo to nesto materijalno ili zadovoljavanje niskih nagona. I svaki put sam ja bio taj koji je bio izigran, ali umjesto da se urazumim i shvatim da nema ljudi koji to cijene, ko za vraga idem dalje glavom kroz zid, svaki put sve uvjereniji i odlucniji da nadjem to sto trazim vec prilicno dugo...

_________________
Gemi031
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: