Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Links - iskustva korisnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Regina Ph.
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2011. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidim da je tema stara ali ću se svejedno pridrižiti. Neki dan sam obišla čitav grad u nadi da ću kupiti neki dobar laptop, čisto onako malo za surfanje i čaprenje na netu. U Emmezeti me nitko nije ni pogledao (valjda su mislili da se samo šetkam jer sam uz sebe imala samo karticu), u Konikomu su me gledali sa čudom kad sam rekla da sam došla pogledati laptope i da mi nije bitno kakve su mu performanse, samo da ga mogu odma sad nosit kuć, uštekat na net i surfat. Lik je bio poprilično uvjeren da neću ništa kupiti.

E onda sam otišla u Links. Čim sam ušla na vrata lik se ustao, pitao što trebam...bla bla, izvadio 4 laptopa, o svakom mi nešto rekao i dao svoj savjet. Naravno, kupila sam stvarno dobar laptop i mirna sam neko vrijeme. -kvalitetan je iako je malo skuplji ali mislim da neću imati nikakvih problema s njim. I drago mi je što sam kod njih kupila jer se samo taj dečko u Linksu ustao, izvadio laptope, dao savjet i stvarno mi pomogao. Eto, od sad ću uvijek tehniku ići kod njih kupovati, pa čak i kad budem morala čekati 48 sati/ tjedan dana. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dumbaos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.06.2011. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako trebaš šoping uz ljudska bića, Links je super.

Jeftiniji su web shopovi, naravno, ali ak trebaš savjet pomoć toplu ljudsku riječ, moj glas za Links. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fatalni_cevap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 541
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.06.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za mene su ovi u linksu prevaranti uvijek bili i ostali Very Happy nije bitno zbog cega al ne namjeravam vise nikad tamo uci Wink
+ima i mnogoo jeftinijih sopova

_________________
Potpis
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 14.06.2011. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam u njihovom webshopu kupila laptop-u roku 48h donijeli su mi ga pred kuću,iz Zg jer u Os nije bilo takvog modela, ali svejedno JA SAM SUPER ZADOVOLJNA!
Prije same narudžbe telef.sam razgovarala s tipom iz Linksa u Os. i bio je super ljubazan i sve mi je objasnio, isto tako i oni u Zg.


eto to je bilo prije godinuipol dana, a prije pola godine (pred Božić)u osječkom Linksu sam kupila stvarno dobar komp i isto sam otišla samo s karticom i upala s klincima u trgovinu i mislim da smo na prvi pogled djelovali neozbiljno jer smo se zezali ali tip nas je shvatio ozbiljno kada smo rekli što nas zanima i ponudio nam 2 računala,odabrali smo jedno i izišli smo van kao djeda mraz u američkim filmovima jer su nam kutije svih ugrađenih dijelova upakovali zajedno s gotovim kompom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.06.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je neki klinjo, funkcija "prodavac pripravnik", prije par mjeseci u Linksu uspio prodati Creative-ov headset od nelih 350 kn, a usao sam unutra sa namjerom potroshiti 100 kn na neki Plantronics...
Zahvalan sam malome, jer je zvuk iz slusalica odlican, mikrofon se skida, kabel dug 3m, ukratko, najbolji headset dosad!
Mali je zasluzio postati punokrvni prodavac,definitivno... Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: