Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Links - iskustva korisnika

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2009. 13:55 
Naslov: Bad ! Links - iskustva korisnika
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prije mjesec dana u spomenutoj trgovini kupila sam slušalice Creative Fatal1ty Gaming Headset s garancijom od 24 mjeseca. Nakon samo mjesec dana, prilikom njihovog stavljanja na uobičajeni način na glavu, na lijevoj slušalici puknuo je držač - što mi uopće nije jasno kako se moglo dogoditi. Djelatnicima u Linksu slušalice su odnesene na reklamaciju te su nakon tjedan dana provjere zaključili kako, citiram: "slušalice nisu mogle puknuti same od sebe". Onak, slušalice su imale predobar zvuk i ne vidim razlog zbog čega bih namjerno isprobavala njihove mogućnosti rastezanja. Što je najgore, kvar je takav da se one ne mogu niti zalijepiti da bi ponovno radile, iako što se zvuka tiče sve drugo radi, ali one više ne mogu stajati na glavi. Toliko o tome. E da, još samo jedna napomena mala možda i najvažnija - to su bile zadnje takve...

Ukratko, ako želite uslugu koja će Vam ići na štetu, slobodno kupujte u ovoj trgovini. Ostalim ljudima koji ne žele biti oštećeni kao ja, ne preporučujem.

Lijep pozdrav

p.s. ova je poruka zaista pisana ne s namjerom loše reklame kako bi se ljude odvratilo od kupovine u istoj trgovini, nego samo s namjerom upozorenja na moguće nepravilnosti artikala u njihovoj ponudi.

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ha cuj, plastika je plastika - drlog koji puca...

Sto se tice Linksa, imam dvojaka iskustva... ekipa koja radi se cini ok, zainteresirana, spremna na savjete i generalno se cini da se kuze u to sto govore/prodaju...

Minus ide na to sto sam jednom proizvod narucio, cekao do dana kad je trebao biti isporucen, dosao po njega da bi mi rekli da sam bio drugi na cekanju i da cekam jos nekoliko dana. Drugim rijecima - moj proizvod je dobio netko tko se uvalio u vrijeme cekanje moje narudzbe, odnosno netko njima drazi, blizi, ili kako god... Dakle, minus im ide za pederizam...

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2009. 14:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zahvaljujem na odgovoru, ja sam iznad samo opisala svoje iskustvo s dobrom namjerom da se nekome ne ponovi isto takvo. Definitivno minus za pederizam jer su me rekli zvati kao kad provjere što nije u redu - nijednom me nisu nazvali i svaki put sam morala ići tamo da bi me onda još optužili kako sam ih sama pokidala - wtf? Plastika - ima smisla to što kažeš, ali ovo ti je onaj mini držač iznutra onako, ne znam kako to opisati, imam ja i sličicu kako je to izgledalo baš - ugl, mala sitna plastika iznutra - to nikako ne bi smjelo samo tako puknuti s obzirom da sam ih platila 279 kn ... i još su kao bile 'Best buy' - best buy my ass Very Happy

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitanje je sto ce curi "Fatal1ty Gaming Headset " Very Happy
gamerica??? O_o

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2009. 15:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja imam donekle ok iskustva. grafička karticu koju sam kupio po cijeni od 1800 je imala tvornički kvar, dislociran fan koji je ometao normalan rad, pregrijavao kartricu, jako bučio. da sam kupio u recimo vemilu ili hg spotu do dan danas bi imao i dalje tu karticu no pošto sam kupio u linksu, preuzeli su je, poslali dobavljaču i pošto nisu mogli isporučiti tu karticu (limited edition) dalisu mi +/- račun, tako da sam uz nadoplatu dobio još jaču. to cijelo iskustvo je potrajalo mjesec dana ali isplatilo se. stvarno nemam prigovora jer kao što sam naveo, da sam robu uzeo u nekoj drugoj firmi imo bi i sad neispravnu karticu koja bi mi vjerovatno spalila matičnu (čudim se što nije).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2009. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha, što, cure ne smiju biti gamerice? ali ne, ne radi se o gamingu zapravo, nego se radi o kvaliteti zvuka i performansama; ok, sljedeći ću put ipak uzeti Senheisser Very Happy

pozz

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2009. 15:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
ok, sljedeći ću put ipak uzeti Senheisser Very Happy
E sad si počela razmišljati Wink

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.07.2009. 15:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
Zahvaljujem na odgovoru, ja sam iznad samo opisala svoje iskustvo s dobrom namjerom da se nekome ne ponovi isto takvo. Definitivno minus za pederizam jer su me rekli zvati kao kad provjere što nije u redu - nijednom me nisu nazvali i svaki put sam morala ići tamo da bi me onda još optužili kako sam ih sama pokidala - wtf? Plastika - ima smisla to što kažeš, ali ovo ti je onaj mini držač iznutra onako, ne znam kako to opisati, imam ja i sličicu kako je to izgledalo baš - ugl, mala sitna plastika iznutra - to nikako ne bi smjelo samo tako puknuti s obzirom da sam ih platila 279 kn ... i još su kao bile 'Best buy' - best buy my ass Very Happy

Na jamstvenom listu mora pisati što jamstvo pokriva, a što ne. Izgleda da si naletjela na jedan škart primjerak, i eto sranja.

Sennheiser... ufff Very Happy pikiram si jedne HD25 već dosta vremena Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2009. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ shkart primjerak itekakav - pročitala sam ja što oni pokrivaju, a što ne; itekako su ovo trebali pokriti, ali neeeeeeeeee pa ću ima sad malo inspekcije i ostalog natovariti lijepo na vrat, a mogli su to izbjeći vrlo jednostavno... pitam se samo tko onda treba odgovarati za taj shkart primjerak i tu grešku...? ja? ne pada mi napamet;

btw, htjela sam ja uzeti senheisser, ali nisu ga imali u ponudi prije mjesec dana i upravo zbog toga su ove kao i bile best buy

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2009. 16:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Catharine je napisao/la: ›
btw, htjela sam ja uzeti senheisser, ali nisu ga imali u ponudi prije mjesec dana i upravo zbog toga su ove kao i bile best buy
Imaš ih u Ekranu, preko nekoliko modela...od nižih do viših klasa....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2009. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala : )) sad to mora malo pricekati diplomu, onda cu im reci da mi poklone Very Happy

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coxa Branca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 101
Lokacija: Korriban
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.07.2009. 7:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): ›
Catharine je napisao/la: ›
btw, htjela sam ja uzeti senheisser, ali nisu ga imali u ponudi prije mjesec dana i upravo zbog toga su ove kao i bile best buy
Imaš ih u Ekranu, preko nekoliko modela...od nižih do viših klasa....


Bjezi od Ekrana, najskuplji, a da ne pricam o garancijama. Za sve ce nesto izmislit i pokusat ako se bilo sta pokvari. Znam iz osobnog iskustva i iskustva mnogih mojih bliznjih. Zaobilazim ga u sirokom luku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.07.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@catharine - jesi pokusala mozda stupiti u kontakt sa Creative za ojropu? Siguran sam, da im poslikash puknuce i posaljes neke podatke (serijski broj slusalica) da bi ti izasli u susret...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.07.2009. 12:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ bazooka_joe - nisam to jos pokusala, imam ja slikice : )), ali mi se to sve cini kao gubitak vremena, ne znam : (( probat cu - ionako nemam bas sto izgubiti...

a ubuduce, mislim da ce biti samo online shopping i to iz inozemstva pa makar i astronomska carina - ima nacina da i to izbjegnem Very Happy

THNX : ))

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mglg
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.07.2009. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

za te pare si i poštene zvučnike kupit ;D
a lomove plastike ni jedna garancija ne pokriva. =)

_________________
But y's the rum gone?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: