Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Recesija, ekonomska kriza u Hrvatskoj - uzroci, posljedice, rjesenja

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.06.2013. 22:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaljubljena u Osijek je napisao/la (Pogledaj post): › Rekao bih da se i tu vidi onaj znani problem postmodernog čovjeka koji je u postmoderni izgubio – čovjeka."

     Opet ću ponoviti ono što sam više puta do sada izrekao. Stvorili smo državu, izgubili smo društvo. U trci za nekim proeuropskim razmišljanjima i vrijednostima, potkopali smo temelje obitelji, a obitelj je osnovna jedinica društva. Narušili su se obiteljski i međuljudski odnosi općenito. Dok/ako se to ne vrati u normalu, iluzorno je očekivati oporavak društva kakvo je nekad postojalo.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
beejay
Offline
Avatar

Ukupno postova: 219
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.01.2014. 13:09 
Naslov:  Re: Recesija, ekonomska kriza u Hrvatskoj - uzroci, posljedice, rjesenja
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jug je bolji od sjevera. Dalmatinci rade više i žive bolje od drugih

http://www.jutarnji.hr/jug-je-bolji-od-sjevera--dalmatinci-rade-vise-i-zive-bolje-od-drugih/1155970/

Evo, dragi moji, doživjeli smo i to da nam mediji nameću da se ugledamo na ljude s obale po marljivosti i napretku!

Međutim, nisu oni krivi. Krivi su glasači u Slavoniji i ostalim kontinentalnim dijelova koji su progutali foru da će nas turizam izvući iz recesije i dozvolili da oni imaju sniženu stopu PDV-a, a svi ostali visokih 25%. Naime, Hrvatska drži neslavno 1. mjesto po najvećem udjelu turizma u BDP-u od svih EU-zemalja, 14,7%, koji je veći od Malte (14%), Cipra (10,2%) a kamoli Grčke i Španjolske. Podaci su sa: http://epp.eurostat.ec.europa.eu/statistics_explained/index.php?title=File:Travel_receipts_and_expenditure_in_balance_of_payments,_2001-2011.png&filetimestamp=20121023163341

Kad su ljudi na Malti i Cipru manje oslonjeni na turizam a više na neke produktivnije djelatnosti, onda znamo u kakvoj smo teškoj situaciji i da ćemo se ovakvom strategijom stvarno zadnji izvući iz krize, ako se uopće ikad i izvučemo! Turizam je velika floskula, jer svi potrošači u Europi se prvo odriču putovanja kad treba štedjeti, a naravno da će si prije kupiti novi auto i sl. Zato sve zemlje koje veću važnost pridaju automobilskoj industriji (prije Slovačka, a danas i Srbija) mogu puno prije računati na izlazak iz krize.

Kako sad stvari stoje, Grci i Španjolci će prije izaći iz krize. Kod nas još uvijek sve naopako, primorska mjesta najrazvijenija - takve gluposti si samo Hrvati mogu dozvoliti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mreza.marketing
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.02.2014. 4:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mogućnost honorarne zarade po proviziji ali i stalnog zapošljavanja i molim da izdvojite nekoliko minuta i da obratite pozornost. .Bez ikakvih obaveza pogledajte ovaj spot http://youtu.be/vxJ-G-JPSyk
Ukoliko ste zainteresirani javite se na mail [email protected] nakon čega možemo konkretno razgovarati o ovome poslu i vrlo brzo Vas uključiti da u najkraće vrijeme počnete zarađivati vrlo respektabilne novce a sa vremenom i riješiti svoju egzistenciju kroz ovaj posao.Navest ću Vam nekoliko razloga zašto sam ja počeo raditi ovaj posao:
-Apsolutno nemate što izgubiti,nema nikakvih ulaganja Swobb Vam sve omogućuje od kvalitetne i besplatne edukacije do niza različitih pogodnosti a o Vašem napredovanju kontinuirano vode brigu Vaši sponzori.
-Prvi MLM koji kreće iz Hrvatske prema regiji,europskom i svjetskom tržištu što naravno otvara jako velike mogućnosti zarade.
_Sa ovim proizvodima glačanje (peglanje) postaje prošlost.
-Što se radi o vrhunskim proizvodima koji će napraviti veliku revoluciju u pranju rublja i bit će nevjerojatno atraktivni kupcima a moći će se samo kod nas kupovati tj. neće biti u trgovačkim centrima i sl. trgovinama..
Ovo je nekoliko osnovnih informacija pa ukoliko se zainteresirate bit će mi velika čast i zadovoljstvo da o svemu ovome ozbiljno porazgovaramo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.02.2014. 7:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...aha, nije dosta samo jedna bespla reklama, nego i jos jedna....promocurno, nema sta.....i losa reklama je dobra reklama?

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.02.2014. 12:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e kad bi ja mogao prodati eskimu frižider, baš bi se zajebavao sa ovim

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: