Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veza s bivšim ovisnikom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko glup moras biti da samo postavis takvo pitanje kao sto je veza s bivsim ovisnikom. iskreno mislim da ga ti nisi uopce vrijedna ako tako sta pitas i bolje da se maknes. osobi koja je prosla pakao na zemlji definitivno ne treba nova osoba koja ce mu priustiti jos jedan.
mislim da ste shvatili otprilike sliku.

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 9:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bivši ovisnik pa se našao uvrijeđen ?!
Čekala sam reakcije,više me zanimalo da li će (iako sam znala da neće) oni koji imaju na sve odgovor pisati o ovoj temi...
Tebe pohvaljujem, no sa ova 2 žuta kartona to dovoljno govori o tebi i tvojem pisanju, ali svaka čast na iskrenosti...
Nismo svi isti i ne možemo svi težiti ka istome...prvenstveno želim miran i zdrav život, obiteljske tragedije sam počela proživljavati s prvim izgovorenim riječima, život me nije mazio i iskreno zadnje što mi treba je konstantna strepnja i još neki novi iznenadni gubitak drage mi osobe...
zvuči sebično !?! zaboli me..valjda sam sebi prvo trebaš biti na 1. mjestu i znati što želiš i ne želiš..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da ces prvo gledati na svoje dupe, al to bas i nema neke veze s temom.
ne nisam uvrijeden, samo sam malo nervozan ujutro zbog glupih ljudi na poslu.
2 zuta kartona sam dobio jer neki ljudi ne podnose kritiku dobro i smatraju je uvredljivom...eh sta ces to ti je sloboda govora, demokracija i slicni derivati.
ne gledam na sve ljude isto, ali sto se tice bivsih ovisnika...mislim ako su se izljecili onda stvarno nemamo o cemu pricati. meni je to ista konstantacija ko da je postavljena tema tipa: djevojka mi ima gljivice na onoj stvari, dali da ju ostavim?

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuj, gljivice i hepatitis su nebo i zemlja...

Imala sam prilike u susjedstvu gledati obitelj koja je izgubila dijete u paklu droge...nakon njegove smrti majka si je propucala glavu, a otac odao alkoholu...brat, koji je do tada bio čist, sad se roka u venu...trebam li nastaviti?

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 11:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne nisi me shvatila, tj. nisi shvatila moju usporedbu
ja sam dao usporedbu bivšeg ovisnika i gljivica...ok mozda bi morao malo bolje to pojasnit da bi imalo smisla, ali jednostavno mi se ne da sada...

ti sada opet pises o nekim drugim stvarima koji bas i nemaju veze s temom.

moja konstantacija se odnosila na bivšeg ovisnika, prema tome sam i pisao komentar, jer nigdje ne pise da se taj bivsi ovisnik drogira isto tako nigdje ne pise ni da taj bivsi ovisnik boluje od hepatitisa ili nekih drugh stvari.

sve u svemu mislim ja da se nas dvoje jako dobro kontamo, sam volimo malo filozofirat Razz

_________________
We shall never surrender !!!! W.C.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 11:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
Nismo svi isti i ne možemo svi težiti ka istome...prvenstveno želim miran i zdrav život, obiteljske tragedije sam počela proživljavati s prvim izgovorenim riječima, život me nije mazio i iskreno zadnje što mi treba je konstantna strepnja i još neki novi iznenadni gubitak drage mi osobe...
i ne želiš..


vjeruj mi da ovo nema nikake veze s bivsim ovisnicima i slicnim ljudima, ovo ima veze s ljudskom gluposti i nitko amam bas nitko ti nece garantirati drugaciji tretman s osobom koja nije bivsi ovisnik...izgubiti mozes svakoga, pa i onoga za kojeg si mislila na je najnormalnija osoba, zalosno, ali istinito

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 11:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › koliko glup moras biti da samo postavis takvo pitanje kao sto je veza s bivsim ovisnikom. iskreno mislim da ga ti nisi uopce vrijedna ako tako sta pitas i bolje da se maknes.


osijek031.com smile


fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › ne nisi me shvatila, tj. nisi shvatila moju usporedbu
sve u svemu mislim ja da se nas dvoje jako dobro kontamo, sam volimo malo filozofirat Razz


Da, tako je Very Happy

Na ovu temu još samo imam za reći Dino Dvornik !

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2009. 12:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Čuj, gljivice i hepatitis su nebo i zemlja...

Imala sam prilike u susjedstvu gledati obitelj koja je izgubila dijete u paklu droge...nakon njegove smrti majka si je propucala glavu, a otac odao alkoholu...brat, koji je do tada bio čist, sad se roka u venu...trebam li nastaviti?


Zašto čaša uvijek mora biti napola prazna? Ja evo poznajem par koji su prošli taj pakao, zajedno se očistili, imaju preslatku djevojčicu, rade, žive u svom stanu i voze svoj automobil. Njegova sestra ima troje djece, rade, zdravi su i uzoriti građani. Njegov brat je najtoplija osoba koju poznajem, dobar prijatelj. Njegovi roditelji su skromne, poštene duše ovoga grada.

Ne opravdavam, ali ne osuđujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ja evo poznajem par koji su prošli taj pakao, zajedno se očistili, imaju preslatku djevojčicu, rade, žive u svom stanu i voze svoj automobil.
Ne opravdavam, ali ne osuđujem.


Ne osuđujem ih niti ja..žao mi je što su bili slabi, labilni i napravili sebi i bližnjima pakao (bar jednog dijela života)...ali da bi se upustila u vezu - ne bih!
Ovo što sam u tvom postu boldala je ključno...

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 14:18 
Naslov: Gniark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › a ako je ovisnik o sexu Very Happy?


Onda... SAMO DAJ hehehhehehee!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›

Ne osuđujem ih niti ja..žao mi je što su bili slabi, labilni i napravili sebi i bližnjima pakao (bar jednog dijela života)...ali da bi se upustila u vezu - ne bih!
Ovo što sam u tvom postu boldala je ključno...


nismo li svi nekada slabi?
eto, ja za sebe ne mogu reći da nikada u životu neću postati ovisnica...o alkoholu, tabletama, bilo čemu...
pa i bit je ustati se kad padneš...a kako se ustati, ako ti ne pruže ruku?

da bi mi odnos sa bivšim ovisnikom donio puno razmišljanja i potencijalnih teškoća - bi, ali ne mogu kategorički reći da ne bih bila s nekim od njih. Kao što ne mogu reći da bih. Ljubav je nepredvidiva...drugo je snaga volje ako ja ODLUČIM da to neću, unatoč svojim emocijama...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 10.02.2009. 14:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U konačnici.... zbilja svatko ima pravo na svoje mišljenje i razmišljanja..... i pravo da donese pravu odluku u životu..... i svaka ali baš svaka priča ima dvije strane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jel vi to o narkomanima ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fallen-angel
Offline
Avatar

Ukupno postova: 225
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.02.2009. 14:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): ›
fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › koliko glup moras biti da samo postavis takvo pitanje kao sto je veza s bivsim ovisnikom. iskreno mislim da ga ti nisi uopce vrijedna ako tako sta pitas i bolje da se maknes.


osijek031.com smile


fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › ne nisi me shvatila, tj. nisi shvatila moju usporedbu
sve u svemu mislim ja da se nas dvoje jako dobro kontamo, sam volimo malo filozofirat Razz


Da, tako je Very Happy

Na ovu temu još samo imam za reći Dino Dvornik !


opet ti nebuloziras...dino je bio dino...nemoj mi ljude usporedivat s dinom...on bas i nije bio sav svoj od rodenja Razz

moje prvotne izjave se crsto drzim...tko postavi takvo pitanje sebi ili drugima....bolje da se makne od takve osobe...zaista da si za takvu osobu takvo pitanje ti ne bi palo na pamet...

dosta je bilo od mene za danas sad idem odradit svoju pokoru i jesti je... grah drugi dan Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.02.2009. 14:56 
Naslov: Gniark ! 
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pinkychus je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › a ako je ovisnik o sexu Very Happy?


Onda... SAMO DAJ hehehhehehee!


Ali bivši ovisnik o sexu Laughing biste li kolega preuzeli toliku odgovornost i strah da se osoba ne bi vratila na staro?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: