Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veza s bivšim ovisnikom

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.02.2009. 22:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Maco zaboravila si koju vrstu glazbe sluša, to može biti presudno Very Happy Very Happy
ja sam bio al veza nije dugo trajala(par dana), "bivša" ovisnica nije u potpunosti bivša jer je pušala travu (dobro i ja to nekad) ali kod takvih "bivših" ima veće šanse da se vrati na ono staro, tako da ipak ne bi više ikad, eno sad šmrka i liže sve i svašta opet...
a ako se stvarno dokaže da neće i ne pokušava dokazivat da neće nego jednostavno nastavi živjet ne misleći na to, e onda bi mogo...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 06.02.2009. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la: ›
@Maco zaboravila si koju vrstu glazbe sluša, to može biti presudno Very Happy Very Happy
ja sam bio al veza nije dugo trajala(par dana), "bivša" ovisnica nije u potpunosti bivša jer je pušala travu (dobro i ja to nekad) ali kod takvih "bivših" ima veće šanse da se vrati na ono staro, tako da ipak ne bi više ikad, eno sad šmrka i liže sve i svašta opet...
a ako se stvarno dokaže da neće i ne pokušava dokazivat da neće nego jednostavno nastavi živjet ne misleći na to, e onda bi mogo...


I ja sam bila u vezi s takvim,ali nije dugo trajalo...navodno je bio čist ali se ispostavilo da je dilao....i eto dobio 2god zatvora....on je prva zrtva tog novog zakona osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jamas
Offline
Avatar

Ukupno postova: 74
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.02.2009. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako vi znate da bi takav netko bio sa vama zdravima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2009. 10:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa ja sam ta koja odlučujem, a ne on! Nema on šta mislit... Smile

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.02.2009. 10:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jamas je napisao/la: ›
kako vi znate da bi takav netko bio sa vama zdravima?

zašto ne bi bio??!

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2009. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › Ako je BIVŠA ovisnica, to jest, ako je snagom volje i želje nadišla svoju ovisnost, mogao bih biti u vezi s tom osobom, zašto ne?

Ako i posrne, neću ju osuđivati već joj pomoći da se vrati na prave staze.

Dok god ne počne zlorabiti moje povjerenje...

Rolling Eyes


Mislim, nemoj ovo krivo shvatiti. Ti ili si majka Tereza ili jako neozbiljan.


Čak Norisu, a zašto misliš da ovako nešto nije moguće? Slažem se s Frostom.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2009. 8:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 02.08.2010. 20:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2009. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Zato sto mi to zvuci kao da je prepisano iz nekog romana Danielle Steel.

Da li je netko od vas bio u takvoj vezi? Ili je samo spika sto bi napravio da je to tako i tako?

Ljudi se jako razlicito ponasaju kada je nesto samo prica i teoretska situacija, i onda kada sve postane realnost.
dobro kažeš kontam da nitko nije ni imao takvu situaciju nema teoretskih situacija kad te život natjera na neke stvari nisi ni spreman i ako ti dođe i takva osoba daješ sve od sebe i ako uspije uspije ako ne jebiga no rijetki ljudi to razumiju i to je jako žalosno.. svi smo ljudi i to se ne može dokazati većini da su svi ljudi kvazi jednaki mada ja se nadam nekoj utopiji.. i neda mi se puno pisati i srati o tim stvarima.. samo želim iskazati svoje mišljenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2009. 9:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali mislim da ne ide...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.02.2009. 9:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK, ne razumije. Vidim da većina vas bivše ovisnike smatra zelenim čudovištima s crvnenim očima i veeeeeelikim očnjacima. Građanima drugog ili zadnjeg reda. Ne razumijem što mislite? To su ljudi koji su prošli osobnu dramu. Mislite li da je njima bilo lako? Znate li što znači skidati s dopa? Mogli ste vidjeti u dokumnetarcima ili filomovia. To je pakao, ti ljudi su prošli pakao i triumfirali su. Po meni, osoba koja je prošla skidanje komunom ili doma i koja je opet dio zajednice, ako radi i ako je voljena neće opet otići tim putem. Svi oni znaju zašto su to prošli. Naravno da posotoje ovisnici koji su se ponovno vratili, ali mislim da su lako prepoznatljivi u društvu. S druge strane mi nije jasno koga vi uopće smatrate ovisnikom? Netko tko je zapalio jonit? Hahhahhahaah....na ovo ću samo reći OK...većina vas se tek otrgla s mamine sise i vi bi davali sud o tome što bi i što ne bi. Koji kurac vi o životu znate? Ne, ako se pitate nisam bila u vezi s ovisnikom, ni bivišim ovisnikom. Poznajem ih, žive svuda oko nas. Malo otovrite oči, stanite s tim ljudima, popričajte, pitajte ih kako su. Možda ćetet osjetiti težinu koju nose u sebi i kajanje što su ikada izazivali vraga. Balavurdija jedna, srećom da ne živimo u srednjem vijeku, vjerojatno bi ih kamnovali. Iskreno, prije bih bila u vezi s bivšim ovisnikom nego alkoholičarem. Radije bih nekoga tovarila pažnjom i ljubavi svaki dan bišeg narkomana, nego imala pored sebe smrad jeftinog alkohola i dima birtija koji ispucava agresivu.

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 08.02.2009. 10:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lijepo rečeno ja se ne znam baš tako izraziti ali se slažem s tobom neki moji lege su bili na svemu i svačemu i ja to još dans kažem to su najispravniji ljudi tolike sam razgovore imao sa njima i mnogi su nažalost zaglibili ali jebiga i naravno neću spominjat neki joint vamo tamo jer je to za mene neka normala.. ali žalosno je vidjeti da neki čobanluk osuđuje ljude koji kako i ti kažeš na svoj način su imali dramu.. i naravno sad si se dotakla alkosa naravno većina ih je zgubidana ali ima i tamo nečega dobro ne mislim sad na one kronere koji su baš ošli.. ma joj ne znam više što pišem..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 08.02.2009. 12:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čaknorisu, govorim iz iskustva.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chaknoris
Offline
Avatar

Ukupno postova: 591
Lokacija: L. A.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.02.2009. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Wink


Zadnja promjena: chaknoris; 02.08.2010. 20:41; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pinkychus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2009. 20:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fairy je zbilja to sve sažela onako kako spada. Ja bih samo nadodala da sam bila u kratkoj vezi s bivšim ovisnikom, ali nije potrajalo ne zato što je on bio to što je bio, nego jednostavno nisam s njim mogla razgovarati. Kad si ovisan o nekoj teškoj drogi, može se dogoditi da godinama svaki dan živiš samo za to, i nemaš drugih interesa, što se očituje kad izađeš iz tog pakla...... Da se vratim na dečka. Kako je tužno kad izađemo na cugu a on ne zna o ničemu (ali o ničemu) pričati... ja jesam brbljava, ali do nekih granica.... s njim nisam mogla o filmu, glazbi, hobijima, obitelji, vrijednostima, jer on većinu tog ili nema ili je zaboravio da to postoji...
Eto to je moje viđenje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.02.2009. 0:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a ako je ovisnik o sexu Very Happy?

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: