Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Forum 031: Biseri BEST OF

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
@ivice jel to neka zajebaja il šta?
pa nisi valjda toliko ispalio da ti ono što @magy napiše ima logike...
Zašto ne, bitna je priča, a ne autor teksta ili ne?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.12.2008. 11:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa @ivice i priča a i autor su presmiješni,pa nevidim nimalo logike u tome,al ok ti si možda našao nešt što ti odgovara

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › pa @ivice i priča a i autor su presmiješni,pa nevidim nimalo logike u tome,al ok ti si možda našao nešt što ti odgovara
Nema tu što meni odgovara, bitna je priča, ona kao takva ima smisla, a kako kaže Karamarko sve opcije su moguće.

Prije izbacivanja ovakove teme (PROSERI) ste prvo trebali definirati što je to proser.
Pa sad ispada ako je priča sastavljena od stanovitog autora proser, samo zato što se radi o tom autoru. tj. Da ju je netko drugi napisao ona to nebi bila (proser). Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 13:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne piše proser nego biser. I da je to, u takvoj formi napisao bilo tko, bilo bi legendary biser...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ne piše proser nego biser. I da je to, u takvoj formi napisao bilo tko, bilo bi legendary biser...

To naprosto nije istina jer kao što sam rekao, dok se god ne dokaže tko je i kako i s kojim ciljem likvidirao date osobe. Dotle su sve opcije otvorene. Pa tako je rekao i Karamarko koji je ka bivši šef tajnih služba po meni jedna od kompetentnijih osoba da komentira takve stvari.

Priča kao priča ima i svoje argumente.

nije mi jasno jedino ako neprihvačate neku priču koja je postavljena na forum, koja
ima svoju radnju sa određenom tezom odnosno nekom vodiljom i argumentima koji su uz nju pruženi, kako onda tako olako vjerujete u sve što se spominje u nekim filmovima tipa Zeitgeist i ostalo?!

Jer generalno gledano tamo je isto ispričana priča koja ima svoj slijed ima argumente i ostalo, no identično kao i ova gore priča od vaše strane deklarirana kao biser nema nijednog materijalnog dokaza (uzmimo u obzir addendum) osim što je rečeno da je u americi jeda čovjek imenom iprezimeno dobio neki sudski spor, no jeste li provjerili dali je to istina ? Niste. To vam je sve ispričao netko čiju facu ni nevdite znači praktički nemate pojma tko vam ju je ispričao, u jednom djelu govori čovjek kojeg i vidimo koji tvrdi da je "navodno" sudjelovao u tim stvarima kao tzv. ekonomski ubojica, čime to potkrepljuje? Samo svojom pričom, nema materijalnih dokaza.

Ne želim reči kako nije istina to što se tamo navodi, ali da sve treba uzeti sa rezervom. No da i je ili nije istina, nije biser!

Biser nazivamo nešto tipa izjave ivice kirina na youtubeu i sl.
Tipa: "Ministarstvo unutarnjih republika republike hrvatske"
Ili neke od izjava Georga Busha također... "Sav naš uvoz dolazi iz inozemstva"


Biser je ono što bi mi "laici" u žargonu rekli PROSER. To si vjerojatno i sam svjestan, samo ne želiš priznati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fuldstændigamok
Offline
Avatar

Ukupno postova: 711
Lokacija: Behind you
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 20:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zar biser nije okruglo strano tijelo od sedefa koje se stvara u određenim vrstama mekušaca?

_________________
L' essentiel est invisible pour les yeux.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.12.2008. 12:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fuldstændigamok je napisao/la (Pogledaj post): › Zar biser nije okruglo strano tijelo od sedefa koje se stvara u određenim vrstama mekušaca?


Buhahahahaahahah! Odlično Very Happy

P.S: Kategorija: Nejestivi životinjski proizvodi

Pa ti vidi Smile Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2008. 18:32 
Naslov:  Re: Forum 031: Biseri BEST OF
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

spužva bob je napisao/la (Pogledaj post): › ma cekala legicu da skupi patre i na kraju me zezne, poludila sam, a i znam da sam si sama kriva, tj legica je....
a jel zna ko koliko ima redova u dvorani, ja imam 14-i, istok A1 lijevo...hoću bit u vrhu ili iam sanse za gledanje


http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=14930&start=45

Prvo je kriva legica, pa si je kriva sama, pa opet onda legica, i to sve u jednoj recenici. Svaka cast Laughing

Pravopis inace ne komentiram, ali ovdje je za svaku pohvalu. Ili drhte ruke, ili je netko ostao u osnovnoj skoli...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.12.2008. 18:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dund0 je napisao/la (Pogledaj post): › nisam na strani takvih likova, ali jel se itko pitao šta žena od 34 godine sama radi na ulici u 2:30??? nije ni to za pohvalu...


eo jedan svježi...u temi o onom pohotniku....hehe

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=17095

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.12.2008. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
dund0 je napisao/la (Pogledaj post): › nisam na strani takvih likova, ali jel se itko pitao šta žena od 34 godine sama radi na ulici u 2:30??? nije ni to za pohvalu...


eo jedan svježi...u temi o onom pohotniku....hehe

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=17095

baš sam ja sad mislio stavit Smile

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Andrea Zuckerman je napisao/la: ›
magy je napisao/la: ›
E * neznas opce skim pises...A ti gastarbajteri imaju vise smisla za kuce graditi od tebe i tvojih "poznatih arhitekata" iz Osijeka.Ti isti gastarbajteri mogu kupiti i tebe i tvoje * ponasanje,pokazala si kojim jezikom pricas i sa kakvim naglaskom,ne,nisam * ,cak sta vise,veca sam gradjanka od tebe i vise svjeta proputovala 100%,ako zelis * MOZEMO PISATI NA francuskom,njemackom??kada sam obilazila Luzern,Lugano,Zürich,Frankfurt,Bec...ti si po Josipovcu i Sarvasu se igrala u blatu *,imam uz put i vise para od tebe 100%,i vise skole i jezika znam..a sto se tice gastarbajtera?ti isti gastarbajteri imaju kuce i po Osijeku,Cepinu,Brijescu,a svi su iz Posavine ,a zive ljudi u Ch,Njemackoj...bila sam na arizoni i JA SAM ODUSEVLJENA ONIM ZGRADAMA-KUCAMA-nisi bila u Brckom,nisi vidila kakav je tamo autobusni kolodvor,nisi vidila da jedan gradic u Bosni ima bolje shoping centre nego Osijek,benziske crpke,motele,vile,sve imaju ti gastarbajteri koje cjenim jel su posteni i marljivi ljudi,rade po Europi,bore se i nisu kao ti komplexna osoba koja je zavidna(vidim da si to odma)nego su posteni i fini ljudi,nisi dalje bila od Harkanja * ,ti ces meni reci da sam *, od danas pisi mi na Francuskom ,Talijanskim, njemackim jezikom da te bolje razumijem..posto sam te jezike savladala u ZÜRICHU,a ne na nekoj skoli u Osijeku gdje se dobra ocjena dobie za sex sa profesorom,za tisucu eura...posto sam zivjela u Luganu,gradu gdje je pozelio ziviti i Majkl Dzekson,gdje se vidi ljepota Italije,gdje se alpe prelijevaju sa jezerom...* na pogresnu si osobu naletila....rekla sam ti,pisi mi na ova 3 jezika koja perfekt znam...adio *,jos moras graha jesti da bi mi se javila.* to samo jos kod tebe i vecine u ovom djelu zemlje pije vode...nezelim te ni pozdraviti *.


magy baca bisere pred svinje Very Happy

uglavnom pišite joj na ta 3 jezika jer joj gramatika i interpunkcija idu malo slabije na našem...

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HerojUlice
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.01.2009. 21:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam mislio da ona samo meni diže tlak... Ali ovako obrazovana žena, svjetska putnica, vrsni poznavatelj svih političkih i ekonomskih prilika u svijetu, odličan govornik, za završenim fakultetima u Europi pa da ima ovako divnu gramatiku... Svaka čast,ženo, ova kategorija se pretvara u predivu odu tebi!! Very Happy Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 0:41 
Naslov:  Re: Forum 031: Biseri BEST OF
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ček ček, jel ona to misli da je Lugano u Italiji?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HerojUlice
Offline
Ukupno postova: 27
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.01.2009. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A ja zatucana seljačina mislio u Švicarsoj... Hvala Bogu pa je ona tu da me prosvijetli... Razz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.01.2009. 13:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u red dwarfu bi je zvali SMEG-y hehe
e sad ko konta konta, ko ne, nek pogleda seriju Very Happy

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: