Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Poslije veze samo sex..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2008. 11:22 
Naslov:  Poslije veze samo sex..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da li biste poslije duge veze mogli ostati u odnosu u kojem se samo sexate...

i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2008. 11:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemoguće prvenstveno zato što sam takva osoba da bi bivšu mogao jedino vidjeti na slici nakon godinu dvije, a ne da ju guzim nakon što smo prekinuli.
nema teorije.
pitanje je da li bi bivšu uopće pozdravio na ulici, dobro to ovisi sve o vrsti prekida, da li je uzajamno ili je u pitanju bila prevara ili nešto slično ali sex nakon prekida ne dolazi u obzir

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 12:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm...govoriš li ti tu o kontinuiranom sexsanju ili samo povremenom, tu i tamo?

Ovisno o razlogu i načinu prekida, povremeno je moguće, dapače. Tu si na sigurnom, znaš s kim/čim imaš posla.Samo je gadno ako su emocije još uvijek jake, onda to nije užitak, nego mučenje.

Znam i za slučajeve gdje takva "veza" nakon veze traje već skoro dvije godine i ljudi se bolje slažu nego dok su bili u vezi.
Istina, malo je blesavo, ali ako njim a tako paše...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2008. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

khm.... recimo da je moguće osijek031.com smile

ne bih u detalje, al bolje je sad nego prije, dakako - jer se rjeđe viđamo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 13:26 
Naslov:  Re: Poslije veze samo sex..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Da li biste poslije duge veze mogli ostati u odnosu u kojem se samo sexate...

Nema teorije..
Zavisno od načina prekida i naravno razloga, sa zadnjim bivšim recimo nemam potrebe izmjeniti niti "Bok", a pogotovo ne tjelesne sokove...


honey je napisao/la (Pogledaj post): ›
i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes

Ako sam prestala nekoga voljeti onda je sex između mene i te osobe nemoguć..
na takav način funkcioniram, tako da niti ONS kod mene ne prolazi..

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2008. 13:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
nemoguće prvenstveno zato što sam takva osoba da bi bivšu mogao jedino vidjeti na slici nakon godinu dvije, a ne da ju guzim nakon što smo prekinuli.
nema teorije.


Zasto ne? Ako je ona jebala mene, ja cu nju - poslije veze. A i kontam da je bivse lakse nagovorit na trpanje u dupe, nema vise onoga "Boze, tko zna sto misli o meni?", jer ionako mislimo (vecinom) o bivsim ono najgore Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2008. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: › "Boze, tko zna sto misli o meni?", jer ionako mislimo (vecinom) o bivsim ono najgore Very Happy
Kad to ovako nakaradno postavis netko bi mogao pomisliti da i trpanje u dupe spada u "ono najgore". Posebno one koje jos nisu probale.

A nije... ;-)

Sto se tice teme - IMHO, moguce samo u slucaju kad nisu bili ukljuceni dublji osjecaji ni na jednoj strani. Ako je makar i jedna strana imala razvijene osjecaje i ako oni nisu u potpunosti izblijedjeli - trpanje nakon prekida je samo mamuzanje mrtvog konja i produljivanje agonije.

honey je napisao/la: › i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes
Ovo je najgluplji dio pitanja, bez uvrede. Potpuno izokrenuta logika. Odgovor na pitanje volis li ili ne volis nekoga znas, odnosno osjecas. Ne vidim zasto bi pokazatelj ljubavi trebali biti hladna Drava, leminzi samoubojice (koji to uopce nisu) ili seks nakon veze.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.09.2008. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne prakticiram sex s bivšima, ne vidim razloga zašto bih...tko voli neka izvoli, meni to uopće nije film...da mi se sexa s njima onda bih i dalje bila u vezi s njima...

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.09.2008. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
nemoguće prvenstveno zato što sam takva osoba da bi bivšu mogao jedino vidjeti na slici nakon godinu dvije, a ne da ju guzim nakon što smo prekinuli.
nema teorije.


Zasto ne? Ako je ona jebala mene, ja cu nju - poslije veze. A i kontam da je bivse lakse nagovorit na trpanje u dupe, nema vise onoga "Boze, tko zna sto misli o meni?", jer ionako mislimo (vecinom) o bivsim ono najgore Very Happy


ja sam reko iz moje perspektive kako bi se postavio jer kao prvo u vezu nikad ne ulazim ako nema osjećaja bar nekih i kako onda poslje takve veze u kojoj su bili prisutni osjećaji da guzim tu istu osobu, ma nema teorije nek se jebe s kim god hoće al samnom više neće Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 17:11 
Naslov:  Re: Poslije veze samo sex..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo pitanje.....
Prije pola godine sam se distancirala iz odnosa s muškarcem za kojeg sam shvatila da nije za mene i da s njime nikada neću biti sretna. Pola godine nismo imali nikakav kontakt, nismo se ni čuli ni vidjeli.I sad prije par tjedana,ponovno se nađemo oči u oči,kemija je još uvijek jednako jaka,o požudi i strasti da i ne govorim...i da,ponovno smo završili u krevetu i bilo je bolje nego ikad prije....
Mislim da više ni on ne voli mene ni ja njega, samo su na površinu isplivali požuda i strast, akemija očito još uvijek nije nestala jer je doista bilo divno.
Jedini je problem u svemu tome što je on svo to vrijeme u vezi pa mi nije baš jasno kako se opet vratio na staru stazu...ja sma se u tom post-prekidu pokušavala oporaviti od njega....vidim da baš i nije bilo uspješno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 29.09.2008. 18:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja smatram da sex nakon prekida je zato sto se ljudi boje izgubi tu osobu, pa onda ramisljaju, bolje ista nego nista, ili to je jos jedan od nacina da se pomirite, dajete si nade, ja u tome ne vidim bit. kad jednom prekinem s nekim necu se sigurno nalazit s njim radi sexa, a i razlika je jel si ti s tom osobom bio 3 mj, 2 god ili 5 god. seks bez emocija-fuj

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 19:01 
Naslov:  Re: Poslije veze samo sex..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Veza zbog nečega nije funkcionirala i zato je prekinuta. Ne vrijedi uludo trošiti dragocjeno vrijeme (koje možete provesti seksajući se sa nekim novim/nekom novom) seksajući se sa bivšom curom ili bivšim dečkom. To ste već probali, zašto sada kad ste slobodni ne krenete dalje?

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.09.2008. 19:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: › seks bez emocija-fuj

au contraire Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hyppolita
Offline
Avatar

Ukupno postova: 306
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno ne! Ne vidim svrhu toga a ni zadovoljstvo!

_________________
Uvijek mi navuće osmijeh sunce moje malo ...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.09.2008. 20:04 
Naslov:  Re: Poslije veze samo sex..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › To ste već probali, zašto sada kad ste slobodni ne krenete dalje?


možda baš zato? Wink Embarassed

šalu na stranu, mogu postojati sasvim legitimni razlozi i za i protiv...stvar je od osobe do osobe i od situacije do situacije...

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: