Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



plaća u Drava International d.o.o.

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
djarma
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.12.2010. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kaki su ovo kurcev-i kikiriki OCU BUREK

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
saba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1320
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.12.2010. 7:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje ti ostani sjediti kod kuće i to ti je to

_________________
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mikro
Offline
Avatar

Ukupno postova: 500
Lokacija: Osijek VBK
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.12.2010. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djarma je napisao/la: ›
dobro vecer, e ovako, sad malo citam, postove objave ljudi za i protiv... i tako dalje, danas popodne su me sa biroa zvali da se idem javit u dravu... ugl u struci za strojobravara, pogledam na natjecaj, ono pise rad na odredjeno ( povecanje posla) tako nesto, e sad me zanima dal da odem il da ne odem, shvatio sam da 2 zene tamo se deru jedu gov... a da taj lik bede il bedre kako vec neki zao ali se tako ne prikazuje, dal da odem radit, il da nejdem, pare mi trebaju, nista na birou nema sto bi me zanimalo, a ovo mi je struka, ma da pise MOZE BEZ ISKUSTVA, pojma neam sta da raim, vidim da neki karakteri pisu ZA dizu uzrak sve u 16 a neki opet (VECINA) bi je digli u zrak sam da mogu, mislim SPALJEN sam ono ovo se vuce vec 2 godine ovaj TOPIC al jos nisam skonto ZA ILI PROTIV, bio bih zahvalan da mi neko opsirnije kaze da ili ne onako iz svoje ruke, nemislim sad da blati ili da dici, dakle dobre strane lose strane, HVALA
Lega neznam kakva je situacija tamo,čuo sam svakakvih stvari o toj firmi.Neznam moj savjet ti je da probaš ako več nemaš posao i potrebna ti je svaka kuna.Sve če ti se ukazati nakon par dana!I ja sam imao isto takvih iskustava,valja probat.Želim ti puno sreče i uspjeha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dantes
Offline
Ukupno postova: 23
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.12.2010. 17:53 
Naslov:  Dolazi na vidjelo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo, Nacional sada tek ima Muda reci istinu. Procitajte dragi sugradjani s kim zivite. Boldano je ono na sto ciljam, ali nazalost, ni ostalo nije zanemarivo:

Da Šuker ima nekakvu vezu s tvrtkom Enigma dalo se naslutiti još u travnju 2008. godine, kada je prvi put 'uhvaćen' u službenom automobilu te tvrtke, koju je osnovao Šukerov prijatelj i bivši šef Hrvatskog centra za razminiravanje Damir Goršeta. U vlasničkoj strukturi Enigme, koja je osnovana u veljači 2003. godine, bili su i Ante Kotromanović, Zoran Gobac i Višeslav Vukojević, sin bivšeg ustavnog suca Vice Vukojevića.

* Šukera potresla vijest da je izgubio fotelju!
K'o grom iz vedra nebaŠukera potresla vijest da je izgubio fotelju!

Isti taj Višeslav Vukojević se prije mjesec dana vozio do Splita u BMW-u tvrtke Enigma sa Šukerom, nakon čega je ministar u Livnu doživio nesreću. Činjenica da je Šuker drugi put uhvaćen za volanom vozila te tvrtke u političkim se kuloarima protumačilo kao indicija da ministar koristi svoj položaj da lobira za tvrtke svojih prijatelja, a oni mu u znak zahvalnosti ustupaju svoje automobile, piše tjednik Nacional.

Naime, Enigma je godinama uspješno radila, navodno zahvaljujući dobrim poslovima s državom, pa je tako 2005. godine dobila 20 milijuna kuna vrijedan posao razminiranja Maraskinih voćnjaka u Zemuniku. No, Gobac i Vukojević su shvatili da posao razminiravanja neće dugo potrajati, pa su se bacili u biznis s reciklažom plastične ambalaže, u čemu su im, navodno, obilato pomogli Ivan Šuker, Vinko Mladineo i Marina Matulović Dropulić.

Tako su Gobac i Vukojević postali suvlasnici tvrtke Eko Slavonija, a preko osječkog poduzetnika Zvonka Bede, tvrdi Nacional, kontroliraju i tvrtku Drava International. Za pokretanje biznisa vrijednog 15 milijuna eura na godinu "netko vrlo moćan je od samog početka davao snažnu političku zaštitu i pomoć", piše tjednik. Navodno je bilo i lobiranja da Drava International kod HBOR-a dobije povoljnije kredite za proširenje proizvodnje, a list tvrdi i da su inspekcije bile osobito revne u kontroliranju i kažnjavanju konkurencije Dravi Internationalu.

Šuker se nije javno očitovao o svojim odnosima s tvrtkom Enigma i njezinim suvlasnicima iako su se takva pitanja počela postavljati neposredno nakon nesreće u Livnu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
garinjo
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.05.2011. 21:53 
Naslov:  Nedavno bivsi radnik drave koji je radio jako dugo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam bivsi radnik drave koji je radio jako dugo.Radio sam sve i svasta bio sam im jako dobar dok pojedinoj zenskoj osobi nisam dopizdio uhvatila me na zub i nije odustajala dok me sneki nije odpustila zbog gluposti.Place jesu radovne teski su minimalci ali ljudsko ponizavanje nije vrijedno toga.Ja sam osobno cuo kada je Bede rekao jednom seficu da nas tera ko kerove da radimo i da ce mu za ucinak digniti placu.Medjutim tip nije dugo radio pa je otisao.Upamtite jedno Snekici i njenoj karijeri ce ubrzo doci kraj!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.05.2011. 15:47 
Naslov:  Re: Nedavno bivsi radnik drave koji je radio jako dugo
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

garinjo je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam bivsi radnik drave koji je radio jako dugo.Radio sam sve i svasta bio sam im jako dobar dok pojedinoj zenskoj osobi nisam dopizdio uhvatila me na zub i nije odustajala dok me sneki nije odpustila zbog gluposti.Place jesu radovne teski su minimalci ali ljudsko ponizavanje nije vrijedno toga.Ja sam osobno cuo kada je Bede rekao jednom seficu da nas tera ko kerove da radimo i da ce mu za ucinak digniti placu.Medjutim tip nije dugo radio pa je otisao.Upamtite jedno Snekici i njenoj karijeri ce ubrzo doci kraj!


jbt..kako su tvoje riječi zvučale proročanski... Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
razorr777
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2011. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e moj zvonko dabogda ti oksidirala ona baterija u bajpasu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loše kopije
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2011. 13:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Razz


Zadnja promjena: loše kopije; 19.04.2012. 19:57; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loše kopije
Offline
Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2011. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a sta sa onom ženom koja je poginila...? to se vec zaboravilo jelda? bilo pa proslo, jebiga netko treba dat i zivot za usranu firmu! a oni ne da se nisu promjenili nego jednostavno su jos gori...jebeno jos gori.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darija 031
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.09.2011. 12:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo vam pišem iz vlastitog iskustva (NAŽALOST). U toj firmi postoji jedno pravilo,dokle god šutiš i praviš se da ne vidiš što, Robert tobože neki šef tamo,kako on kaže desna ruka Bedea, radi. Maltretiranje je od fizičkog pa do sexualnog.Dokle njemu daješ, zaštićen si od deranja i vrištanja od on Ivane. A kad te no više neće j...... u wc firme u noćnoj smjeni onda ti muža ostavi da radi u firmi,( valjda da se može nasladjživat mu u lice ) a ti dobiješ otkaz jer je već našao drugu pa iz početka. A za to još bude nagrađen od Ivane neograničenim povjerenjem,on može izvoziti iz firme što god hoće što se drugim radnicama odbije od "TAKO VELIKIH" plaća, do kartice za gorivo na račun firme,jer ipak treba doći u noćnu i isprazniti se jer mu je žena kod kuće skroz trudna,do plaće od 8000 kn.Onda ga radnih uhvati i vidi što radi u noćnoj,,i ujutro ga čeka Ivana i Snježana s radnom knjižicom jer je Robert imao prigovor na njegov rad,,(sigurno je često išao na wc). Ali ne krivim ja njega,pa tko nebi kad može,gazda,direktorica mu daju blagoslov,i prave se slijepi pokraj zdravih očiju. A o tome što radi muškima,,svaki je lopov pa uvijek baš on naiđe kad nešto neko uzima i krade. Živim za dan kad će i ta trojka pasti,,i kad će i ta ljubav puknuti pa da direktori vide da još ima poštenijih i vrednijih od Roberta,kojima i pokraj male plaće ne treba mobitel i gorivo na kontu malih ljudi.U toj firmi od muških kolega,malo tko ima lijepo mišljenje o Robertu,ali svi šute i boje se reakcije IVANE jer puno sam puta pomislila možda i nju ROBI praši kad se njoj ne smije ništa reći protiv njega. Njegovoj se ženi divim i pitam jeli to vrijedno 8000 kn mjesečno. Ja sam na vrijeme pobjegla,a sada slušamo d kolegica i nemogu vjerovat i šutit. PA ŽENE ZNAJTE

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
novi(možda)
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2011. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ED


Zadnja promjena: novi(možda); 10.10.2011. 17:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.10.2011. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

novi(možda) je napisao/la: ›
Bok ekipa, vidim na zavodu za zapošljavanje oglas da traže strojarskog tehničara pa razmišljam da dođem na razgovor za posao. Čitam ovdje da su jako loši odnosi prema radnicima i žao mi je zbog toga. A kako je tehničarima? Npr. meni ako budem radio taj posao, što da očekujem?

 Trebaš li i želiš li ti uopće posao? Ako trebaš, pali tamo i uvjeri se sam iz prve ruke. Pusti ti naša sraćkanja po forumu.
JBG u pitanju je posao, a ne popodnevna kavica sa ekipicom ... ne razumijem tvoju dilemu...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darija 031
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.10.2011. 22:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako misliš da imaš živaca i voljele šutiti i trpiti idi pa probaj,nemora značiti da će tebi biti loše

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
novi(možda)
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.10.2011. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ED


Zadnja promjena: novi(možda); 10.10.2011. 17:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darija 031
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.10.2011. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vid, ako si spreman šutiti i trpiti nepravdu,gledati ponižavanj drugih onda će ti biti dobro dok nebudu tražili da i ti ljudima psuješ mater,i sve ostalo. Ako nebudeš to htio onda ćeš biti proglašen za lopova i nesposobnog da to radiš. IZ ISKUSTVA TI TO PIŠEM

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: