Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti...

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Na mjestu Bijele Lađe voljeli biste vidjeti...

Stambenu zgradu od 4 kata
1%
 1%  [ 3 ]
Neboder (stambeni)
2%
 2%  [ 8 ]
Neboder (poslovni)
6%
 6%  [ 18 ]
Trgovački centar
2%
 2%  [ 8 ]
Restoran ili sl.
35%
 35%  [ 97 ]
Park
34%
 34%  [ 93 ]
Nešto drugo! Što?
16%
 16%  [ 45 ]
Ukupno glasova : 272


Autor Poruka
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2008. 8:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedan veliki indijanski totem za kojeg bi vezivali ljude i gađali ih tomahavcima, noževima, bocama od piva, rabljenim kondomima, koševima za smeće i akumulatorskom kiselinom.

Stalna klijentela uključivala bi nesposobne i korumpirane političare, uništavače gradske imovine, fakultetske profesore koji prodaju svoje ispite, pohotne popove, privatizacijske heroje (a ne zločince), konobare koji ne vraćaju kusur, cajke-pevaljke koje urliču kao da ih okrećeš na ražnju....

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eyeGuard
Offline
Avatar

Ukupno postova: 12
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2008. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bijelu lađu ne..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goose
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1245
Lokacija: tenja
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.07.2008. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Restoran koji poslužuje samo piletinu. Droooooooool

_________________
Žak je osmi kontinent Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nave
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zemunicu ili sojenicu u modernom arhitektonskom slogu za 22 stoljeche... sadrzaj? Pa knjiznica, restoran na vrhu, mogu i opaliti na jednoj strani fasade mahovinu, drvetje... ma mere biti svashta samo da nije monotoni neinventivni monolit od stambeno/poslovnog prostora..

A moze i od Circe "Baba", ono parkich za djecu i to u sredini... Twisted Evil edukacija od malih nogu! I parkich se zove "Zeleni propupali park don Ante Bakovića"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2008. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kada bi gradska vlast imala jaja, otkupila bi parcelu od Osijek Koteksa, ionako se lupeta da se ovaj proračun teško može potrošiti. Ili bi se dogovorila nekakva zamjena zemljišta.

No gradska vlast nema jaja, odnosno za jaja ju drže tipovi kao što su Tadić, Biloš ili Šapina (barem što se tiče ovog građevinskog dijela gradske vlasti). Stoga ne treba previše sumnjati da će Osijek Koteks ovdje dobro zaraditi, na ovaj ili onaj način. Najlakše stanovima.

Posljednji primjer sramote Debelog & friends primjećuje se u pokušaju reketarenja Avenue-a, sve da bi netko drugi svoj centar otvorio prije njih.

No jedna je stvar pozitivna u ovoj priči, a to je spominjanje međunarodnog natječaja (iako se radi o Tadićevom blefu). Da ova gradska vlast ima jaja, a Osijek Koteks novaca (bolje reći, da je spreman uložiti) zaista bi se raspisao međunarodni natječaj, ali ne sa nagradnim fondom od 100-tinjak tisuća kuna, jer se na takav smiješan natječaj mogu prijaviti samo lokalni nazovi-arhitekti i par gastarbajtera preko štele. Ova lokacija zaslužuje nešto bolje od betonsko-staklene kocke, neovisno o sadržaju.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2008. 18:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

snaša je napisao/la: ›
Mikro je napisao/la (Pogledaj post): › Nekad davno dok je na tom mjestu bio samo pijesak tamo je dolazio lunapark i to je bilo lijpo.Bilo bi dobro kad bi tamo opet bio neki zabavni park za djecu.


Oćemo park...


i ja bi park.. neki urbani park, sa nekom cool fontanom i rasvjetom...

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 31.07.2008. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da, fontanu. I to onakvu ko na trgu kojoj ne radi vanjski prsten jer bi, zajebom izvođača, malo potopio pola grada...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cybe
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2008. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja mislim da bi bilo fora napraviti po cijeloj dužini livade moderno zdanje nalik na brodove koji kao da tonu ili izviru iz zemlje,a u jednom od tog kompleksa,tamo negdje gdje je sada bijela lađa,napraviti nacionalni restoran koji bi se recimo,zvao NOVA LAĐA.Zatim uz te brodove,koji bi se uklopili u projekt grada na rijeci,napraviti prostor za odmor,sa drvoredom i dugačkim uskim bazenom tipa reiki,a u nastavku ribarske ulice novi viseći pješački most,koji bi dao novu vizuru,i toliko traženi BRAND.Pa na mjestu "jezika" napraviti šetalište u sklopu projekta obnove zimske luke,na čijem bi se kraju moglo spustiti uz rijeku,i popiti kavu nasred rijeke,kao npr.u Grazu.Samo to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
duba
Offline
Avatar

Ukupno postova: 23
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.08.2008. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja mislim da bi to trebao biti neki rock ili metal kaf da i mi imamo još koje mjesto za izaći osim cadillaca!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dylan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 818
Lokacija: New York
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 07.08.2008. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ha pa bijela lađa se neće rušiti ili renovirati sigurno dok je ove vlasti

_________________
People are crazy and times are strange
I'm locked in tight, I'm out of range
I used to care, but things have changed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.08.2008. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cybe je napisao/la (Pogledaj post): › Ja mislim da bi bilo fora napraviti po cijeloj dužini livade moderno zdanje nalik na brodove koji kao da tonu ili izviru iz zemlje,a u jednom od tog kompleksa,tamo negdje gdje je sada bijela lađa,napraviti nacionalni restoran koji bi se recimo,zvao NOVA LAĐA.Zatim uz te brodove,koji bi se uklopili u projekt grada na rijeci,napraviti prostor za odmor,sa drvoredom i dugačkim uskim bazenom tipa reiki,a u nastavku ribarske ulice novi viseći pješački most,koji bi dao novu vizuru,i toliko traženi BRAND.Pa na mjestu "jezika" napraviti šetalište u sklopu projekta obnove zimske luke,na čijem bi se kraju moglo spustiti uz rijeku,i popiti kavu nasred rijeke,kao npr.u Grazu.Samo to.


...moze...svidja mi se,,,evo to cemo napraviti,,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Lugar
Offline
Avatar

Ukupno postova: 607
Lokacija: Hladovina
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.08.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dylan je napisao/la (Pogledaj post): › ha pa bijela lađa se neće rušiti ili renovirati sigurno dok je ove vlasti


Ili bilo koje druge.
Dok se imovinsko-pravni odnosi ne riješe nema rušenja. Udio u vlasništvu spomenitog zdanja vjerojatno ima jedno 35.556 ljudi i jedna baba...

_________________
Kevin Costner nije nista posebno!
80% novca sam potrošio na žene i piće, ostalo sam spisko!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.08.2008. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u svakoj priči neka baba!

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
neki_lik
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.08.2008. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

park definitivno! to fali osijeku!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
leny
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2008. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja se isto pridružujem za đamiju. Da bude lijepo u centru - em će biti vjernicima praktičnije 3 puta dnevno dolaziti em će ostali građani moći uživati u lijepom zdanju i vidjeti što se tamo događa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: