Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veze iz ocaja?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 1:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kako već rekoh, neda mi se.....

i nisam mislio na rizične trudnoće nego poremećaje koji se odmah kod djeteta mogu manifestirati a i ne moraju, već u slijedećim generacijama, ai ne moraju ali kako god ti pokušavala tjerati mak na konac činjenica je da je što su roditelji stariji (prvenstveno majke zbog starosti jajnih stanica koje se za razliku od muških spolnih stanica ne stvaraju svako malo) ima veći rizik od poremećaja nego kod mlađih roditelja....e sad što se tiče literature; kako ju budeš proučavala sve više vidit ćeš određeni "pattern" koji s eprovlači kroz sve segmente a to su utjecaji raznoraznih lobija u medicini od kojih je najbeskrupulozniji farmaceutski, tako da će se oko neke teme, dok god se na njoj može zarađivati i dok god netko ne bude apsolutno dokazao da je nešto loše, vječno lomiti koplja.....medicina je biznis i to jako unosan biznis, tako da ako ti je stalo, sve što ti piše u knjizi ili što ti kažu preispituj...ali drži se jedne; priroda i evolucija su vrlo logične i drže se zakona sve se vraća sve se plaća....nemoj iskorištavati svoje znanje medicine i biologije da bi opravdavala svoja mišljenja i osporavala tuđa

p.s. što se tiče ponavljanja; otkad sam ja završio faks neke činjenice su raznorazni "medicinski istraživači" opovrgavali pa ponovno postavljali, tako da se ipak uzdam u prirodu više nego u njihove pokušaje probijanja u moru znanstvenih radova...previše sam vidio posljedica takvih znannstvenika.....ni biblija nije točna u svemu a starija je od svih knjiga....jedina knjiga kojoj se može vjerovati potpuno je anatomija Smile sve ostalo se može opvrgnuti...kad budeš vidjela da od karcinoma obole ljudi koji živjeli zdravo cijeli život i nisu imali prijašnjih slučajeva u obitelji ili kad teški bolesnici ozdrave čisto snagom volje kad lijekovi nisu djelovali u neke knjige ćeš početi sumnjati....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 5:21 
Naslov:  Re: Veze iz ocaja?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U našem društvu još uvijek je bauk biti "stari momak" ili "stara cura". Da nekoga pitaš zašto, ne bi ti znao reći odgovor, osim možda "da valja ne bi bila/bio sam. Možda ja nisam mjerodavna jer sam uvijek "nakrivo nasađena" u mnogim svojim stavovima u odnosu na društvo, ali moje je mišljenje da ljudi ne bi trebali žuriti ni do 30-e da stupe u brak. Ono što ovo društvo smatra prekasnim za brak, ja osobno smatram najboljim godinama, kada su ljudi već školovani, zaposleni, situirani, zreliji i odgovorniji, i znaju što hoće. Po meni je idealno stupiti u brak oko 30-e, zašto ne? Najveća greška je ravnati se po onome što će drugi ljudi misliti o tebi, i meni je trebalo vremena da to naučim. Na žalost, često smo okruženi idiotima koji nemaju svoj život ni pametnijeg posla, osim komentirati tuđe živote.

Ništa lošeg nema u tome ako je netko samac, ako to njemu tako odgovara. On može stvoriti u životu i druge vrijednosti, ako već nije imao želje ili sreće da stvara obitelj. Zašto bi osoba koja je sama bila lošija ili manje vrijedna od drugih? Sve su to gluposti, svatko zna svoj život i probleme.

A što se tiče veza "iz očaja", nitko ne bi trebao stupiti u vezu s nekim, a pogotovo ne stvarati obitelj s nekim "reda radi", jer će unesrećiti (možda) sebe, onog drugog svakako, a vjerojatno i buduću djecu.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 9:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › .kad budeš vidjela da od karcinoma obole ljudi koji živjeli zdravo cijeli život i nisu imali prijašnjih slučajeva u obitelji ili kad teški bolesnici ozdrave čisto snagom volje kad lijekovi nisu djelovali u neke knjige ćeš početi sumnjati....


Zašto da sumnjam u knjige kad i u njima piše da od karcinoma mogu oboljeti ljudi koji u obiteljskoj anamnezi nemaju slučaj raka i koji žive "zdravo"? Wink

Joooj, dobro je, neću se sad prepucavat. Pogotovo kad pogledam gdje smo otišli s veza iz očaja Very Happy Još malo će nas prebacit u offtopic pa se tamo možemo igrat, ovdje mi je već neugodno Wink

I eto, ajde, oboje smo u pravu samo što mi se čini da mi cijelo vrijeme pričamo o različitim stvarima Very Happy

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
goopa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.04.2008. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je ta podjela godina totalna glupost. Pa što ako netko ima 30 i nije oženjen/udata, cijeli j život pred njima, doći će i to na red. A veza radi toga mi je glupost koju čovjek samo sam sebi može učiniti. Zato se danas svaki 4 brak razvodi, upravo radi takvih gluposti.

_________________
Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono što se može objasniti!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 17.04.2008. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O čemu vi tu pričate? Kakva je to medicinska terminologija sad?

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
U našem društvu još uvijek je bauk biti "stari momak" ili "stara cura". Da nekoga pitaš zašto, ne bi ti znao reći odgovor, osim možda "da valja ne bi bila/bio sam. Možda ja nisam mjerodavna jer sam uvijek "nakrivo nasađena" u mnogim svojim stavovima u odnosu na društvo, ali moje je mišljenje da ljudi ne bi trebali žuriti ni do 30-e da stupe u brak. Ono što ovo društvo smatra prekasnim za brak, ja osobno smatram najboljim godinama, kada su ljudi već školovani, zaposleni, situirani, zreliji i odgovorniji, i znaju što hoće. Po meni je idealno stupiti u brak oko 30-e, zašto ne? Najveća greška je ravnati se po onome što će drugi ljudi misliti o tebi, i meni je trebalo vremena da to naučim. Na žalost, često smo okruženi idiotima koji nemaju svoj život ni pametnijeg posla, osim komentirati tuđe živote.

Ništa lošeg nema u tome ako je netko samac, ako to njemu tako odgovara. On može stvoriti u životu i druge vrijednosti, ako već nije imao želje ili sreće da stvara obitelj. Zašto bi osoba koja je sama bila lošija ili manje vrijedna od drugih? Sve su to gluposti, svatko zna svoj život i probleme.

A što se tiče veza "iz očaja", nitko ne bi trebao stupiti u vezu s nekim, a pogotovo ne stvarati obitelj s nekim "reda radi", jer će unesrećiti (možda) sebe, onog drugog svakako, a vjerojatno i buduću djecu.



e za razliku od mnogih ovdje ja ću biti iskren...ja sam preko 30 godina i da mi je ranije uspjela neka veza odavno bih stupio u brak, ali nažalost nije i to najviše mojom krivicom.....možda bi bilo bolje da se kao neki ufuram u neki film baš mi je super ovako i stvarno bih mogao, jer imam svoj posao, imam para, imam auto, nemali stan, nisam štedio kod opremanja, sam svoj gazda, nisam ni ružan a ni pretjerano glup....ali mogao sam to sve i kasnije i skromnije imati i bio bih puno sretniji da sam uspio sačuvati vezu....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 18:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la: ›
Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): › .kad budeš vidjela da od karcinoma obole ljudi koji živjeli zdravo cijeli život i nisu imali prijašnjih slučajeva u obitelji ili kad teški bolesnici ozdrave čisto snagom volje kad lijekovi nisu djelovali u neke knjige ćeš početi sumnjati....


Zašto da sumnjam u knjige kad i u njima piše da od karcinoma mogu oboljeti ljudi koji u obiteljskoj anamnezi nemaju slučaj raka i koji žive "zdravo"? Wink

Joooj, dobro je, neću se sad prepucavat. Pogotovo kad pogledam gdje smo otišli s veza iz očaja Very Happy Još malo će nas prebacit u offtopic pa se tamo možemo igrat, ovdje mi je već neugodno Wink

I eto, ajde, oboje smo u pravu samo što mi se čini da mi cijelo vrijeme pričamo o različitim stvarima Very Happy


Very Happy moguće Wink

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2008. 18:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goopa je napisao/la: ›
Meni je ta podjela godina totalna glupost. Pa što ako netko ima 30 i nije oženjen/udata, cijeli j život pred njima, doći će i to na red. A veza radi toga mi je glupost koju čovjek samo sam sebi može učiniti. Zato se danas svaki 4 brak razvodi, upravo radi takvih gluposti.


neslažem se da je to razlog razvoda brakova već to što ljudima srce i pamet nisu na istom mjestu i neznaju koji su priroteti u braku....svi smo postali preperverzni otkad je pervezija postala relativno normalna i priznata pojava.....a nijedna perverznost nije uspjela održati brak jer perverznost je kao rak, samo još više traži dok sve ne uništi....

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vidi kad dode te do 40, 50 bit ce vam zao sto niste trpali i u gabore, jer kad pogleda te dolje, a sto nekod bjese ponos sada vihori kao zastava i jedino sto pomaze su bomboncici......dobro decki nema veze iz ocaja samo jebanje iz pristojnosti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2008. 15:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la (Pogledaj post): ›
daddylonglegs je napisao/la: ›
biološki sat je glupost.
danas zene rađaju i s 45 posve zdravu djecu
na stranu kolko je dobro za dijete kad napuni 20 da mu mama ima 60...


problem u genetskim malformacijama je taj što se nevide odmah u prvoj generaciji već u slijedećim....to ti govorim kao zdravstveni radnik i to je dokazana činjenica....mislite da je poanta stvaranja djece da vaša djeca budu zdrava!? poanata je da i vaši praunuci budu zdravi....sad vas neka stvar zaboli za to ali kad budete dedice i bakice jako će vam biti stalo da vam unuk neumre prije vas od kongenitalne malformacije srca...ako uopće doživite njegovo rođenje....


e lega sori, ali moram ti reći: "joj e što sereš brate,,,pa to je ludilo,,,,,"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.08.2008. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

chaknoris je napisao/la: ›
Citajuci postove na prethodnih par tema, vidio sam da vecina smatra da do odredjenog zivotnog doba, ako si ne nadju partnera da sve pada u vodu i da je to jedan veliki promasaj.
Zanima me otkuda ta podjela na godine, naprimjer ako ne nadjes nekoga do svoje 30 sve je gotovo?

ae, jedna od gluposti koje nas okružuju je i ta fama o "nužnoj vezi" do određenih godina Rolling Eyes Rolling Eyes

slažem se da veze iz očaja postoje, i to više nego što mi mislimo... pa koliko samo ja znam primjera da su ono kao skupa jer je "red" da si nekog nađu, a vidiš i znaš da nije ljubav u pitanju, nego neka vrsta prešutnog dogovora.
strašno Rolling Eyes

radije sama, nego u lošem društvu Cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2008. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›
radije sama, nego u lošem društvu Cool


A sto je tebi to lose drustvo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2008. 12:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

liberta je napisao/la: ›
deer_hunter je napisao/la: ›
radije sama, nego u lošem društvu Cool


A sto je tebi to lose drustvo?
Evo da ti ja odgovorim umjesto moje generacije prozvane.... Pod loše je društvo najvjerovatnije mislila da se uda za nekoga iz "pizdarije", tj. iz spike vrijeme mi je da se udam, starci, rodbina i babe seru pa ajd da se udam... i tako te fore, pa da onda mora živjeti uz nekoga do koga joj nije stalo i vice versa osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
liberta
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2008. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›

A sto je tebi to lose drustvo?
Evo da ti ja odgovorim umjesto moje generacije prozvane.... Pod loše je društvo najvjerovatnije mislila da se uda za nekoga iz "pizdarije", tj. iz spike vrijeme mi je da se udam, starci, rodbina i babe seru pa ajd da se udam... i tako te fore, pa da onda mora živjeti uz nekoga do koga joj nije stalo i vice versa osijek031.com smile
[/quote]

Ko prica ovdje o udaju....veza i udaja su dvije stvari. Plus. Kakva udaja stari sakrament koji nam je crkva nametnula da bi prala pare. I matnicni ured sta koje to sranje sto sad neko mora pisat papire. Volimo se, jebemo se, zivimo zajedno i imat cemo djecu isti kurac samo sto ne mara covjek pretrpit copor rodbine koji mu prepile zivce na jedan dan da pozeli odma papire za razvod trazit.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.08.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
liberta je napisao/la: ›
deer_hunter je napisao/la: ›
radije sama, nego u lošem društvu Cool


A sto je tebi to lose drustvo?
Evo da ti ja odgovorim umjesto moje generacije prozvane.... Pod loše je društvo najvjerovatnije mislila da se uda za nekoga iz "pizdarije", tj. iz spike vrijeme mi je da se udam, starci, rodbina i babe seru pa ajd da se udam... i tako te fore, pa da onda mora živjeti uz nekoga do koga joj nije stalo i vice versa osijek031.com smile


upravo to sam htjela reći, hvala na elokventnoj pomoći Smile

inače, ne vidim razliku između veze i braka, osim što je ovo drugo legalno jednostavnije.

ovih dana sam skontala da postoji samo jedna osoba na svijetu s kojom bih to željela, dakle ko zna...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: