Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Stipe Drvis vs Stephan Lupino

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
komšo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 85
Lokacija: U dvorištu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.04.2008. 23:21 
Naslov:  Farma - Stipe Drviš vs Lupino
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

više na index.hr

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 2:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nekadašnji svjetski boksački prvak Stipe Drviš, još jednom je, nakon junačke borbe i nesretnog poraza u meču za obranu svjetskog naslova, dokazao svoj veliki sportski duh. Naime, fizički je nasrnuo na 20 godina starijeg čovjeka pred očima cijele hrvatske javnosti, bez pravovaljanog razloga, no pravom istinskom sportašu ne treba razlog za pravu stvar.
Nakon što je, nepravdom današnjeg sustava, isključen iz daljnjeg natjecanja izjavio je : Idem se sada u Ludnicu napiti kao životinja, dokazao je da zna cijeniti istinske kulturne i moralne vrijednosti, te je toliko postao privržen farmi da se ide poistovječivati sa životinjama, koje nažalost ostaju bez njegove brižne ruke.

Jedan jedini, šampion !

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 2:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A joj ljudi pa nije valjda da ste povjerovali da su se zapravo tukli? Kako se postiže gledanost? Skandalima a to su nam maheri s Nove TV upravo ovom tučnjavom ponudili. Kad se već nisu htjeli pojebati pred kamerama onda su ih natjerali da se potuku.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stipe je još jednom pokazao kakva je sirovina, nisam ga cijenio ni kao boksača, a bogami sad mi je još više pao u očima, e moj stipe seljačino primitivna mjesto ti je negdje na brdu na kamenjaru daleko od civilizacije

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kelly
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2008. 10:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jel ima negdje nastavak fajta? Smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 12:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › stipe je još jednom pokazao kakva je sirovina, nisam ga cijenio ni kao boksača, a bogami sad mi je još više pao u očima, e moj stipe seljačino primitivna mjesto ti je negdje na brdu na kamenjaru daleko od civilizacije
e slazem se..samo bi se nadovezo na ovo podcrtano..bas mu je mjesto na farmi..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2008. 12:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čovjek je boksač, šta vi očekujete od nekoga čiji je smisao života udarati šakomu vreču ili nečiju glavu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2008. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Čovjek je boksač, šta vi očekujete od nekoga čiji je smisao života udarati šakomu vreču ili nečiju glavu.


pa baš zato što je boksač ne bi trebao kurčit se na takav način, seljačina, jebote on je čovjek, sportaš, koji je predstavljao sebe a i ovu našu zemlju u svijetu, bivši svjetski prvak u boxu, pa ja iskreno mislim da je to ispod časti svakoj javnoj osobi javno se tući, a pogotovo ne nekome kao što je ta seljačina, sramota, uostalom sad je zapravo pokazao tko je i šta je stipe drviš, jedna primitivčina najobičnija koja je znala kako iskoristiti umijeće marisanja po birtijama i unovčiti to, tužno, vrlo tužno

edit: još da nadodam, eto usporedite svi jednog mavrovića koji je gentleman kako u boxu tako i u životu, privatnom i javnom, to je za mene sportaš, živio mavrović Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dakota
Offline
Avatar

Ukupno postova: 45
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2008. 19:08 
Naslov:  Re: Stipe Drvis vs Stephan Lupino
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se da takvo rješavanje sukoba nije civilizirano, ali sam isto tako sretna što sam napokon vidjela dva idiota da se pokefaju. Lupino je izazivao na sve moguće načine i napokon se našao netko da mu vrati na njegov način. Dosta mi je više tipova koji misle da se mogu kurčiti i vrijeđati kad god im to padne na pamet, vrijeme da se ista takva pomlate i riješe to upravo na onaj način koji odgovara njihovoj razini.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Carobnica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.04.2008. 22:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hehe, zanimljiva stvar taj Internet.













i dulja verzija fighta





5.4.2008.
oko 00:20

dakle 2 sata i 20 minuta nakon same tučnjave.. produkcija otkriva taktiku:

proglasit će Lupina diskvalificiranim i zbog dvoboja i zbog tučnjave (iako su ga već proglasili pobjednikom.

Ako poslušate sva 4 dijela saznati ćete ovo:

1. da je cijela produkcija tamo u Areni, pa i sami direktor programa Nove Siniša Svilan i da su na ti sa svim "farmerima"

2. Da budući da je Arena udaljena od farme, tu "farmeri" drže svoje mobitele kojima provjeravaju stanje izvan farme svakog petka prije i nakon dvoboja.. u jednom trenu čak jednom od njih zvoni da im je baterija prazna.. te čak i Jelena kaže kak je nekog pitala kakvo je stanje u njenom kvartu

3. Drviš izjavljuje kak mu je drago što je na ovaj način izbacio Lupina jer Lupino ovako nije dobio što je htio a to je pobjeda, te da je ionako on sam (Stipe) mogao ispasti sljedeći tjedan u dvoboju pa mu je ovako bolje jer ih je barem riješio "luđaka", kak mu ne smeta što je zato i on ispao jer citiram "jebeš farmu"

.. u jednom trenu kasnije Jelena komentira kako ak ti neko smeta a osjećaš da češ ionako van, da se samo trebaš potuć sa tom osobom kao što je Stipe pa češ i nju tako izbaciti..

Nebih se čudio da je Drvišu puko film zbog loše prehrane i nedostatka motivacije na farmi pa je odlučio sa sobom povuči i Lupina za kojeg su i sami rekli da će ga izbaciti po svaku cijenu.. pa morao je znati da če biti izbačen jer je to jedno od najglavnijih pravila..

zato se valjda i čekalo sa reakcijom zaštitara sve do trena dok nije i Lupino uzvratio jer je to bio jedini način da mu se smjesti kad već nije ispao dvobojem..

očiglednost umiješanosti produkcije u njegovo izbacivanje je jasna iz činjenice da su jedino Lupinu u obranu doveli osobu s kojom nije u najboljim odnosima kako bi ga ocrnila pred gledateljstvom.. zašto nisu u Deenovu obranu u studiju ugostili njegovu bivšu djevojku? Što bi ona lijepog imala reč o njemu?

Zaključak: produkcija farme najmanje poštuje svoje obožavatelje jer iako su im uplatili stotine tisuća kuna pozivima protiv Alena, oni ga i dalje zadržavaju na farmi dajući mu imunitet.

Dakle ne poštuju uopće svoju publiku.

NOVA TV JE KORUMPIRANA TV KUĆA BEZ TRUNKE DOSTOJANSTVA!!!!

_________________
Ignorance is bliss!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2008. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stipe mi se inače nesviđa kao boksač ali na farmi je bio dosta 'normalniji' od lupina...jbt lupino je luđak...iako je radio i sve to stoji...ali kad čovjek spava s nožem...to je ludost...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2008. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › stipe mi se inače nesviđa kao boksač ali na farmi je bio dosta 'normalniji' od lupina...jbt lupino je luđak...iako je radio i sve to stoji...ali kad čovjek spava s nožem...to je ludost...


ja nisam vidio nož, ko što nisam vidio ni onog miša što je onoj budali od žene skočio u kosu, na kraju nije bio miš nego njena neka pizdarija što joj je pala na tu blesavu glavu, jer ne zna spremit stvari neg sam sve nabaca na hrpu osijek031.com smile

poanta : na toj farmi su svi budale Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_tenjac_
Offline
Ukupno postova: 406
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2008. 11:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha...al opet...lupino je za mene luđak i uvijek će to i bit...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.04.2008. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_tenjac_ je napisao/la: ›
haha...al opet...lupino je za mene luđak i uvijek će to i bit...


Stipe je pogriješio, al donekle ga mogu i razumjet, jer taj Lupino je lud ko kupus, utjero im strah u kosti.

Mogu mislit kako je to divno iskustvo bit Lupinov model!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2008. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_tenjac_ je napisao/la (Pogledaj post): › haha...al opet...lupino je za mene luđak i uvijek će to i bit...


nitko nije reko da nije psihički poremećena osoba, ali za razliku od onih ljenčuga bar hoće radit nešt, ostalo je tamo sve gamad koja neće i nezna ništ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: