Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Magic the gathering

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 9:49 
Naslov:  Magic the gathering
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo baš ja malo švrljo po forumu i vidim da nigdje nitko nije spomenuo magic the gathering, pa me čisto zanima da li netko igra od svekolikog forumaškog puka Wink
i eto otvorih topic, tko igra, koje su vam najdraže karte koje imate, najdraže edicije, najbolji deckovi, stavljajte karte za trade, potražujte itd. , sve što je vezano za magic možete ovdje ljepit Smile

eto ja nisam igro dobrih pola godine, obaveze vezane uz faks, al eto i to sam riješio pa ću se malo posvetit svom omiljenom hobiju Smile
ne znam tko karta ali šta kažete na zadnje edicije Mornigside i Lorwyn, ne znam kako vama ali daleko su mi lošije i do Time spirala, a da ne spominjem Ravnicu Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jebes mi sve to sam htio poceti igrat,al nekako zaboravio na to....
e jel toga jos ima za kupit dolje u pothodniku u zeldi ? i koja je cijena ono osnovnog card decka?

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 14:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › jebes mi sve to sam htio poceti igrat,al nekako zaboravio na to....
e jel toga jos ima za kupit dolje u pothodniku u zeldi ? i koja je cijena ono osnovnog card decka?


jok, taj ne drži više to al imaš odličnu ponudu u land of magic u superu u prizemlju i u marcatoru na katu, a što se tiče startera pa poprilično dođe 200njak kunića ako ne i više nisam siguran točno ali sad ti je u land of magic neko super sniženje pa možeš core set starter dobit za 89 kn ako se ne varam a to je prejebeno jeftino odi si pogledaj Wink

land of magic iamš tu cjenik

edit: stranice nisu obnavljane i to su stare cijene, evo sad sam bio u land of magic nema sniženja, jebiga Sad , a baš sam se bio obradovo, jebemu


Zadnja promjena: Monstrum; 20.03.2008. 14:53; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.03.2008. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok, molila bih nekoga da mi objasni koji je to k i zašto mladi ljudi provode sate nad tim blesavim kartama i koja je svrha toga?
Ne stvarno, zanima me, ali sam malo skeptična. Wink

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 14:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zabava, ništa drugo, zajebancija, druženje, hobi, lijepe šarene sličice Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam s bratom igro pokemon karte
to je bilo uzbudljivo

_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a što sam na tome izgubio vremena svojevremeno, a i pomalo novaca Wink
Ali nisma igro pun kurac, jednom sam krenuo igrat prije sad već koju godinu, ljudi svi s nekim novim deckovima, nabrijani, a ja imam iste karte ko i prije 100 godina...a novaca ni otkuda...ostala samo lijepa uspomena

_________________
Jesus loves you!...Everyone else thinks you´re an asshole!

http://obnevidjelicuvar.blog.hr
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › a što sam na tome izgubio vremena svojevremeno, a i pomalo novaca Wink
Ali nisma igro pun kurac, jednom sam krenuo igrat prije sad već koju godinu, ljudi svi s nekim novim deckovima, nabrijani, a ja imam iste karte ko i prije 100 godina...a novaca ni otkuda...ostala samo lijepa uspomena


ma ova djeca nova su strašna, mama i tata daju pare za naručivanje s neta i onda balonje šibaju sa jebeno strašnim dekovima nekog grand prix pobjednika, užas, ja sam casual player, kad se ima para (rijetko) ubode se za booster, dva, tri, deset Smile mada ni ja nisam kupovo još od planar chaosa ništa, a biće tu već više od pola godine, kolko stare edicije imaš, koje, koje su ti naj vrijednije karte ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.03.2008. 23:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja znam likove od 30 godina koji su ludim za tim pizdarijama...Smile

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 2:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Igrao sam od 6. edicije do Mirrodina, zatim prestao, vratio je na Guildpack block, odigrao par turnira, no evo sada sam se potpuno vratio, igram na turnirima, za sada samo ovim osjeckim. Igram Kithkin Soldier deck, i evo danas na turniru sam imao score 2-2

U subotu imamo peasant turnir ( samo comoni ) i dolazim sa Fear deckom...

Inace prijatelj i ja dijelimo karte, ne znam brojem koliko ih imamo ali ne bih se začudio da je i oko 3000...naime, krcata jedna cijela ladica...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.03.2008. 6:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tragic, tragic... Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta ja znam ove nove edicije mornigtide i lorwyn su mi nekak bezveze, ne znam, nisu ni do koljena prošlim edicijama, po mom skromnom mišljenju, zato ih i nisam kupovo već pola godine, jedva čekam novi block, uf zaželio sam se kartanja, kmu kmu, tužno al istinito nemam ni jedan sastavljen deck, moraću se ovih dana pozabavit sastavljanjem nekog jebenog trobojca Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 12:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
gospodar majmuna je napisao/la (Pogledaj post): › a što sam na tome izgubio vremena svojevremeno, a i pomalo novaca Wink
Ali nisma igro pun kurac, jednom sam krenuo igrat prije sad već koju godinu, ljudi svi s nekim novim deckovima, nabrijani, a ja imam iste karte ko i prije 100 godina...a novaca ni otkuda...ostala samo lijepa uspomena


ma ova djeca nova su strašna, mama i tata daju pare za naručivanje s neta i onda balonje šibaju sa jebeno strašnim dekovima nekog grand prix pobjednika, užas, ja sam casual player, kad se ima para (rijetko) ubode se za booster, dva, tri, deset Smile mada ni ja nisam kupovo još od planar chaosa ništa, a biće tu već više od pola godine, kolko stare edicije imaš, koje, koje su ti naj vrijednije karte ?

Joj puno ti mene pitaš, nikada nisam pratio cijene, dosta sam toga i podijelio, a dobar dio sam i dobio od nekoga tko je igrao prije pa je prodao sve hvale vrijedno i ostatak dao. Nisam zaigrao već skoro 5 godina, karte stoje u ladici, više ih nema ni puno...nekad ih prelistam eto čisto iz gušta...
imam jedan tournament deck, tip je bio valjda s njim 3 u svijetu jedne godine, ali je kupljen po redovnoj cijeni i još je fino označen tako da s njim ne možeš igrati redovno...mislim da se zove squirel deck ili tkao nešto. Uglavnom da su karte iz redovnih edicija bilo bi tu para..ima 4 birds of paradise milina

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 13:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam taj deck...pretpostavljam da ima gore 4 squirell nesta, dakle enchant landa koji tapom stvaraju tokene vjeverica...I ostalo ako se ne varam ide na madness foru, ludilo od decka...

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gospodar majmuna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 194
Lokacija: svugdje samo ne tamo gdje treba
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.03.2008. 13:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › znam taj deck...pretpostavljam da ima gore 4 squirell nesta, dakle enchant landa koji tapom stvaraju tokene vjeverica...I ostalo ako se ne varam ide na madness foru, ludilo od decka...

e upravo to...popizdiš kad počenš slagat vjeverice Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: