Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Najbolji frizerski u Osijeku?!?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Catharine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 354
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2012. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

~ Ako je tako kao što kažete, drago m ije zbog njega jer će ostvariti svoje snove trudom, radom i zaslugom.... ALI nije profesionalne ne obavijestiti svoje mušterije o tome. Naime, sama sam bila svjedok zatvorenih vrata, iako sam došla u vrijeme kada sam imala dogovoren termin i kad sam ga zvala sutradan, samo mi je rekao: "Jel može iza Uskrsa?" A to je značilo samo nekih 2 tjedna poslije, a već sam se za taj dan naručila 2 tjedna prije. Ugl, nikad više nisam ni nazvala ni otvorila vrata frizerskog. Odustala sam od osječkih frizera jer sam odličnu frizerku pronašla u Crikvenici. Toliko dobro i povoljno radi da mi se isplati. DObro, ima kvaka - ona je sestrična mog dečka, al svejedno... Ako malo bolje pogledate, svi su frizeri u Os završili istu školu i ima ih previše, a nisam uspjela naći nekoga da radi solidno i po prihvatljivim cijenama. Meni ova varijanta odgovara sasvim ok Smile

_________________

www.myspace.com/venus4u
Anonymous
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica21
Offline
Avatar

Ukupno postova: 345
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.12.2012. 12:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se još jednom uvjerila kako dobro šišaju u Leonili Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evergreen
Offline
Ukupno postova: 35
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.12.2012. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dariju sretno na akademiji Smile , ali vidim da nas je više sad u problemu > gdje se sada šišati??!

Bivše Darijeve klijentice - molim pišite prijedloge gdje sada na šišanje ili svečanu frizuru. hvala


Zadnja promjena: evergreen; 13.03.2013. 14:47; ukupno mijenjano 2 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
xo
Offline
Ukupno postova: 38
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.12.2012. 20:53 
Naslov:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma lakše je spol promijeniti nego frizera a da valja

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dieter
Offline
Ukupno postova: 1
Lokacija: Neuwied
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.06.2013. 0:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni treba brzo preporuka za frizerski salon za muškarce u os. Po mogucnosti u retfali ili donjem gradu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.06.2013. 10:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dieter je napisao/la: ›
Meni treba brzo preporuka za frizerski salon za muškarce u os. Po mogucnosti u retfali ili donjem gradu.


frizerski kod Bajice
retfala blizu doma zdravlja

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
theantler
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.07.2013. 12:15 
Naslov:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se za studio wizard, od 1-5, ocjena 1. Ne pamtim da me itko ikad osisao tako da se poslije moram ponovno sisat, em zbog oblika em zbog tog jer ne znam kakvim skarama sisa ali kosa mi izgleda unisteno i ocajno. katastrofa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-nella-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1739
Lokacija: zemlja čudesa
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.07.2013. 12:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Teta Višnja u Studiu M u Radićevoj. Jedina frizerka koja me zna ošišati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zodex
Offline
Ukupno postova: 16
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 06.08.2013. 18:46 
Naslov:  Re: Najbolji frizerski u Osijeku?!?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pohvalila bih frizerski salon IB u Divaltovoj ulici,prijatelj mi ga je preporučio,inače volim otkačene frizure,vlasnica mislim da sezove Josipa me srdačno primila,malo smo popričale dala mi par ideja i krenule na posao,oduševila me a i moj frajer za to veče je osto paf!Josipa šaljem ti veliku pusuu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gepardica
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2013. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Mila je napisao/la: ›
Ja sam išla u Wizard ... Kasnije sam bila par puta kod Maje... Al, sam pobjegla..Ne zato što ne zna šišat, već zato što njezino samopouzdanje i ambicija prečesto prerastaju u bahatost i nametljivost.

E pa upravo su je ta njena ambicija i samopouzdanje dovele do toga da je u subotu, 31.05. proglašena na natječaju koji je raspisala Hrvatska gospodarska komora, i to ponosno najavljujem, najboljim hrvatskim frizerskim salonom godine kao i najboljim hrvatskim kozmetičkim salonom za 2008. godinu..
Nadam se da je ovo poticaj onima koji su već bili i zadovoljni su njenom uslugom, a i skepticima koji ne vjeruju nikome.. rezultate možete provjeriti na www.valoviljepote.com!
Bravo, Majo!!
I ja kažem bravo Majo,jer nema takvog salona u kojem vlasnica radi svoj posao koji obožava i nikada joj nije ništa teško napraviti,savjetovati,pomoći,jer sa ljudima je jako teško,da nema takav stav,kakav god on bio nebi radila to što radi tako dobro,zato svi koji nemate pojma šta bi sa svojom kosom odite u Wizard i sama riječ kaže,prepustite se čarobnici Maji! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gepardica
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2013. 15:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mila je napisao/la: ›
Nije istina da vrijeđam vlasnicu. Sve negativno što sam napisala odnosi se isključivo na njezin odnos prema klijentima i uređenje salona, a to je, da se podsjetimo:

Mila je napisao/la: ›
Ja sam išla u Wizard dok je radila Ruža. Kasnije sam bila par puta kod Maje, ali brzo sam pobjegla kao i sve moje prijateljice. Ne zato što ne zna šišat, već zato što njezino samopouzdanje i ambicija prečesto prerastaju u bahatost i nametljivost.


Mila je napisao/la: ›
frizerski Wizard je skrpana rupčaga, a Maja je bahata prema klijentima. to je moje mišljenje, imam ga pravo reć i ne pada mi napamet da ti se pravdam.

usput, ničim mi se osobno Maja nije zamjerila, samo sam bila nezadovoljna uslugom i to svoje iskustvo u najboljoj namjeri dijelim s forumašima.


Zaista ne vidim nikakve nedosljenosti u gore navedenom, ali evo pojašnjenja za one koji sporije shvaćaju; neko vrijeme sam išla u taj frizerski jer Maja solidno šiša. Međutim, s vremenom sam bila sve nezadovoljnija iz više razloga; par puta me ošišala ili ofarbala po vlastitom nahođenju, a suprotno mojim željama (doslovce ja kažem jedno, ona ladno napravi nešto po svom s čim bi ja kasnije bila nezadovoljna jer nas dvije, hvala dragom bogu, nemamo ni sličan ukus). Dalje... cijena za istu frizuru i dužinu kose varira kao se njoj svidi. Obećano svako peto besplatno šišanje ponekad dobiješ, a ponekad ti samo kaže da tog taj mjesec ipak nema. Nameće prodaju skupih kozmetičkih preparata... ali ono što me najviše smetalo to je njezin odnos prema klijentima; redovno bi me ostavljala da čekam po pol sata-sat od dogovorenog vremena, dok ona pije kave i priča sa svojim prijateljicama, a ne daj bože da klijent dođe malo ranije ili kasnije, odmah dobije jezikovu juhu. Općenito me nerviralo što se kod nje uvijek skupljaju neke njezine prijateljice , a posebno prijatelji, s kojima ona sve vrijeme priča dok šiša, i uopće ne sluša moje upute... i da salon je prava rupa, to mislim od prvog dana, al da sam bila zadovoljna uslugom to me ne bi previše smetalo.

Eto... stvarno ne vidim šta ti tu nije bilo jasno... zar se tebi nikad nije dogodilo da koristiš neku uslugu, pa kad se nezadovoljstvo akumulira da odustaneš?!

A to što si rekla da nisam pametna isto je kao da si rekla da sam glupa, što je vrijeđanje, a ono je, koliko znam, zabranjeno na ovom forumu. Zato pripazi da ne dobiješ žuti! Wink
Pa draga moja prvo ti moraš znati šta želiš,kako je ona mogla nametnuti svoje mišljenje ako se tebi to nesviđa?Cijena ti i mora varirati jer variraju i cijene proizvoda,besplatno šišanje svako peto?,pa ona odlučuje kad će ti dati šišanje besplatno,šta se odmah ljutiš,njen salon,njena pravila,nametanje proizvoda,šta si ti malo dijete ili?Ona je tamo da ponudi i nametne,to je trgovina zlato moje,a ti si ta koja opet može reći oću ili neću,i opet si ti kriva,mislim nisi kriva samo ti to nisu argumenti za nezadovoljstvo,dalje,u salon si došla da bi čekala,pa čekaš i kod doktora zar ne?,a zašto nebi smjela popiti kavu sa prijateljicama,guc dva neće nikoga ubiti,a jedino ako si ti vrlo ne druželjubiva osoba,što se tiče kašnjenja klijenata,pa to je krajnje neodgovorno i nepristojno od klijenta,za obrnuto ne vrijedi,tebi smetaju njeni prijatelji i priča dok šiša? pa jesi ti došla u salon na frizuru ili? Šta tebi oni imaju smetati,pa bolje da priča nego da šuti kao neke frizerke,i da te nije čula nebi te ni počela šišati jer nebi znala kako i šta,i još salon,pa salon ti se ni netrba sviđati jer o ukusima se ne raspravlja!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gepardica
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2013. 15:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mila je napisao/la: ›
Loona je napisao/la: ›
Mila je napisao/la: ›
i da salon je prava rupa, to mislim od prvog dana,


Ali si tek sad odlučila to reći, nakon što si postala nezadovoljna uslugom - u tome je problem


zapravo to da je rupa sam rekla tek kad si javila da je dobio nagradu za najbolji kozmetički salon. usluge kozmetičkog nisam koristila tako da o tome ne mogu sudit, ali da je tako očajno uređen prostor dobijo nagradu HGK-e mislim da je nečuveno. ne znam da li je ta nagrada dodjeljena samo na temelju glasova korisnika, odnosno Majinih prijatelja ili ga je i netko iz HGK i došao pogledat (u što čisto sumnjam), ali u svakom slučaju teška blamaža za HGK.
Kako je meni osobno glupo (neka se nitko ne nađe uvrijeđen ) pričati i komentirati o Najboljem frizerskom salona,nas je ljudi u Hrvatskoj oko 4 milijuna,a u svijetu da nepričam,i sad da pitaš 5 ljudi gdje se šišaju,svatko bi drugačije rekao jer smo svi različiti,što je neka logika mislim,nekom nešto odgovara takvi smo po prirodi,ali nije lijepo bilo koga vrijeđati,omalovažavati ili pljuvati po nečijem radu i trudu,ljudi se školuju i idu u razne škole,pa bi sad trebali pljuvati po nekome tko ide u tekstilnu školu,a nejde gimnaziju,e pa ne,zato postoje razne škole,što nemora značiti da je onaj iz gimnazije pametniji,da skratim priču,tako je u svim temama i postovima,treba reći svoje mišljenje i završena priča,ili ti se sviđa ili ne,a ne od poncije do pilata piliti jedno te isto.Vidjela sam da ste se zakačili (pojedinci) za studio Wizard i frizerku Maju.Osobno je za mene jedina frizerka koja zna šta meni treba raditi sa kosom,a da joj ni nekažem,neću da se hvalim jer to ni neželim ali bila sam u svim salonima u svom životu u Osijeku i par je frizerki samo znalo meni udovoljiti,ove ostale žali bože njiove škole,ali nebitno,mogu ih napljuvati ajme,tako da nebi više ni radile,a tiče se nekih osoba za koje tvrdite da su vas super ošišali,ili šta već,ali meni nije to u cilju,ovo sve objašnjavam da Vam dokažem ustvari predočim kako nismo svi jednaki i da će uvijek biti nekome odgovara nekome ne.Malo me zabrinulo i to što govorite o Majinom ponašanju,prijateljima i neznam više čemu.Osoba,bila žena ili muškarac koja uđe u salon,nebi trebala gledati tko sjedi okolo,već se koncentrirati šta želi sa frizurom da ga frizerka skuži šta želi,ako to ni osoba ta sama neznam šta bi pa nije ni čudo što frizerka napravi po svom,ali i kada frizerka predloži nešto svoje nije nužno da osoba koja se šiša to i prihvati,može slobodno reći ne,jer sam doživjela par slučajeva gdje je osobi bilo neugodno reći frizerki neću tako,i kad je napravila frizerka sve što treba sve super,otišla i nakon par dana kaos,kako nevalja i tako to,zato i to treba sagledati.Uopće nije važno,ja isto osobno mislim da je lijepo i društveno ponuditi kavu i popričati malo,ako i sačekate pa neće se svijet srušiti,jer kad se ide kod frizera ne planira se puno obaveza,ali i to je neka druga tema,pročitala sam da nekima kod Maje smeta i njena "bahatost" i "nametanje proizvoda"? I to ste krivo protumačili,Maja koristi profi proizvode a na Vama je hoćete uzeti ili ne,pa niste djeca,znate reći ne valjda? I tu imate izbora,ako Vam je dati puno za Majin proizvod koji ona koristi i u svom salonu,onda možete ići i u jeftiniji salon koji koristi proizvode iz Konzuma i lokalnih trgovina,jer netko radi netko ne,pa zato i postoje saloni skuplji i jeftiniji,kao i sve na ovom svijetu.E sad šta je za nekoga riječ "skupo"? Za mene osobno je skupa stvar ili predmet ili bilo šta više od 200 kn,pa mogu hladno reći da nebi nikada išla na ekstenzije ili umetke koji dođu i do 1000 kn,kad se kasnije,kad to izraste moram šišati ili šta već,opet ću ponoviti stvar ukusa i želja i potreba.Skupo mi je otići na more,i još štošta,pa ne blatim hotele,apartmane,i sl.Trebalo bi biti da ste zadovoljni sami sobom i ne opterećivati se sa frizerkama i salonima,jer i to je prolazno.Eto malo sam se raspisala bez uvrede,a svejedno uvijek sam za salon ljepote Wizard,i oni koji imaju negativnog iskustva,i uvijek će takvih i biti,stanite na loptu,i idite negdje dalje tražiti salon i frizerke koje će vas znati ošišati i napraviti Vama savršenu frizuru!

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=46889#ixzz2f9YmJiFZ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.09.2013. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...gle, super si izreklamirala maju i vizarda, ajde sada odi, jer je ovo već treća tema u kojoj lijepiš jedan te isti post.....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
milo_moje
Offline
Ukupno postova: 2875
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2013. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gepardica je napisao/la: ›
...

netko će dobiti besplatnu frizuricu

_________________
Život je teška škola, prvo ti da test, pa onda lekciju!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2013. 16:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

milo_moje je napisao/la: ›
gepardica je napisao/la: ›
...

netko će dobiti besplatnu frizuricu

Ili reklamu...

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: