Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



XBOX 360-Gdje ga kupiti u Osijeku?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gocija
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.01.2010. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

moordrak je napisao/la: ›
luda_mala je napisao/la: ›
Ali opet ako želiš igrat online onda je bolje uzet elite konzolu ali ne modificiran, jer te mogu uhvatit preko neta da igraš sa čipiranom konzolom i onda ti je sj... totalnoo Smile


Ma taj dio price mi nije potpuno jasan. Koliko vidim po forumima, u EU i Aziji Microsoft jos nije dao bananu modanim konzolama (samo u US). Ima jako puno raznoraznih prica no ljudi sa kojima sam pricao, a da su dobili ban, su mahom iz amerike. Zapravo, kraj svih zastita (provjera preko abgx-a, stealth mod, modanje ripova ) microsoft ima nacin kako otkriva konzole koje su modificirane. Osobno, imam modificiranu 360 konzolu vec par godina i jos mogu bez problema ici online sa njom.
Ima po youtubu videa kako otkriti blokiranu konzolu. Isto tako, postoji alternativa originalnoj xboxLive usluzi XBConnect ili Kai Xlink.

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › A kako ju to "sj... totalnoo"?


Kompletno blokiraju online pristup, dakle nema vise live chata, 'ubiju' ti profil sa bodovima koje si imao u igrama (achievements), skidanje demoa, muzike, videa, marketplace ide by by, blokiraju gledanje videa (ubiju onaj digitalni potpis vezan uz tvoju konzolu tako da ne mozes gledati divix-e direktno), zakljucaju mogucnost update-a tako da kod nekih novijih igara koje traze update sa dvd-a update ne prolazi, XBLA se totalno izmjeni i izgleda odvratno, MediaCentar prestane raditi, sadrzaj HDD-a ti zablokiraju (ako ga imas), nema vise presnimavanja igara na HDD (zapravo kompletan hdd postane beskorisan).
Uglavnom, gadno.
moordrak je napisao/la: ›
luda_mala je napisao/la: ›
Ali opet ako želiš igrat online onda je bolje uzet elite konzolu ali ne modificiran, jer te mogu uhvatit preko neta da igraš sa čipiranom konzolom i onda ti je sj... totalnoo Smile


Ma taj dio price mi nije potpuno jasan. Koliko vidim po forumima, u EU i Aziji Microsoft jos nije dao bananu modanim konzolama (samo u US). Ima jako puno raznoraznih prica no ljudi sa kojima sam pricao, a da su dobili ban, su mahom iz amerike. Zapravo, kraj svih zastita (provjera preko abgx-a, stealth mod, modanje ripova ) microsoft ima nacin kako otkriva konzole koje su modificirane. Osobno, imam modificiranu 360 konzolu vec par godina i jos mogu bez problema ici online sa njom.
Ima po youtubu videa kako otkriti blokiranu konzolu. Isto tako, postoji alternativa originalnoj xboxLive usluzi XBConnect ili Kai Xlink.

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › A kako ju to "sj... totalnoo"?


Kompletno blokiraju online pristup, dakle nema vise live chata, 'ubiju' ti profil sa bodovima koje si imao u igrama (achievements), skidanje demoa, muzike, videa, marketplace ide by by, blokiraju gledanje videa (ubiju onaj digitalni potpis vezan uz tvoju konzolu tako da ne mozes gledati divix-e direktno), zakljucaju mogucnost update-a tako da kod nekih novijih igara koje traze update sa dvd-a update ne prolazi, XBLA se totalno izmjeni i izgleda odvratno, MediaCentar prestane raditi, sadrzaj HDD-a ti zablokiraju (ako ga imas), nema vise presnimavanja igara na HDD (zapravo kompletan hdd postane beskorisan).
Uglavnom, gadno.


Pa da to sam čuo da se može desit i zato se bojim ić online. I znači ti već duže igraš online i nikakvih problema??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moordrak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2010. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gocija je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa da to sam čuo da se može desit i zato se bojim ić online. I znači ti već duže igraš online i nikakvih problema??



Upravo tako. Nemam problema Smile

Čuj, šansa uvijek postoji da te uhvate. To je bez daljnjeg. Sa microsoftom nikad ne znaš. No ako mrvicu paziš, možeš se igrati online. Svu automatiku isključi (automatski download, prijava u sustav, skidanje update-ova itd.)
Osobno, ne volim Live jer nije besplatan. Ne pada mi napamet plaćati gold pretplatu 12-13$ mjesečno. Ali zato Kai rulz Smile)
Neki će reći da bez Live-a Xbox360 nije ništa posebno, ja se ne bih složio. Ionako je većina dodatnih funkcija Live-a dostupna samo preko bare. Igranje? Više-manje ok ali serveri znaju strašno lagirati pa je igra skoro pa nemoguća.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
drajzla
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.10.2010. 2:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dobra večer.
kupio sam si sada u njemi 2 xboxa, točnije 1.plaćen 50eura koji mi je frend treo jtagat da bi mogo igrat kopirane igre, pa mi ga je sj..o i sad gori ona glupa crvena lapa,a onda mi je dao neki drugi xbox kao ispirku, no taj koji mi je dao očito isto ne radi, jer sam kupio jučer gta 4 i neće ga uopće očitat..
Mene sad zanima jel zna neko možda popravit taj FAIL od JTAG haka, i jel bi možda zna gdje popravit taj koji ne očitava Very Happy hvala unaprijed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gocija
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.10.2010. 13:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene sad zanima jel zna neko možda popravit taj FAIL od JTAG haka, i jel bi možda zna gdje popravit taj koji ne očitava Very Happy hvala unaprijed[/quote]

pogledaj na stranici www.sophoslab.hr, oni prodaju, modificiraju i mislim da i porpavljaju konzole. Uzeo sam od njih xbox 360 prije godinu dana i nikakih problema Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moordrak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.10.2010. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drajzla je napisao/la (Pogledaj post): › dobra večer.
kupio sam si sada u njemi 2 xboxa, točnije 1.plaćen 50eura koji mi je frend treo jtagat da bi mogo igrat kopirane igre, pa mi ga je sj..o i sad gori ona glupa crvena lapa,

Taj frend koji je probao jtagati konzolu je trebao znati da se to više nemože od 9mj. prošle godine. Jtag sam po sebi nije namjenjen za igranje kopija već omogućava pokretanje tzv homebrew softvera. Recimo da je jedna od prednosti to što možeš pokretati *.iso igre direktno sa HDD-a (dakle nema prženja). Također se mogu igrati raznorazni arcade sadržaji (tzv DLC sadržaji). Za pokretanje backupova igara moraš imati modificirani DVD drive, a igre moraju biti pržene na dual layer dvd-u (u prosjeku su velike po 7 Gb ).

drajzla je napisao/la (Pogledaj post): › a onda mi je dao neki drugi xbox kao ispirku, no taj koji mi je dao očito isto ne radi, jer sam kupio jučer gta 4 i neće ga uopće očitat..
Mene sad zanima jel zna neko možda popravit taj FAIL od JTAG haka, i jel bi možda zna gdje popravit taj koji ne očitava Very Happy hvala unaprijed

Što se JTAGA tiče, komplicirano je za objasniti. Modifikacija nandeproma(recimo nešto kao BIOS na kompu) rezultira "spaljivanjem" chipa (zapravo, postane nečitljiv nakon flashanja, ovo spada u softverski hack). U pravilu, spasa nema. Pitaj za svaki slučaj u sophoslabu (postoji šansa da stvar proradi ako frend nije mesario po elektronici, jtag se obično tako radi).
Što si stavio u ovaj drugi xbox? Original ili kopiju? Originale bi morao čitati i pokrenuti bez ikakvog problema. Kako sam rekao gore, ako želiš igrati backupove (kopirane igre), napravi u sophoslabu modifikaciju DVD drive-a. Nebih ti preporučio da se sam igraš sa tim jer je potreban poseban komad elektronike (sonda za iščitavanje određenog broja koji ti treba prilikom flaashanja dvd drive-a ).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.10.2010. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kupi ps3:-D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
moordrak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Muško Muško
Post Postano: 11.10.2010. 5:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › kupi ps3:-D


Laughing može ali nema pirata onda Smile
Da ima nešto što se zove jailbrake ali brzo su to pokrpali sonijevci (ako kupi stari ps3 može ga otključati).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.04.2011. 2:04 
Naslov:  Re: XBOX 360-Gdje ga kupiti u Osijeku?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prodaje možda netko XBOX 360 konzolu? Želio bih kupiti, ali ništa pametno nisam našao po netu u oglasima. Po mogućnosti da je s novijom pločom i modificiran, ali sve ponude dolaze u obzir. Ajde ljudi, znam ja da netko jedva čeka svoj super očuvani XBOX prodati po nekoj razumnoj cijeni... Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: