Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kolko vam dosta??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2009. 3:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seven-of-nine je napisao/la (Pogledaj post): › Pa lijepo sam sve objasnila! Mislila sam da će se svaka žena s iole iskustva složiti sam nmom. Očito sam bila u zabludi. I da, naravno da između vaginalnog i klitorisnog orgazma postoji razlika. Fiziološke reakcije su iste i kod orgazma i kod svršavanja, ali psihološke nisu. Ako ti zaista doživiš orgazam nakon svakog seksa, onda si prava sretnica jer ulaziš u mali postotak žena koje to mogu. Ili se ne seksaš često. Meni je svaki put seks odličan, ali nemoguće mi je svaki put postići orgazam. I to je to.


Ma ja sam samo htjela čuti što ti smatraš svršavanjem, a što orgazmom jer su nas još u školi učili da je to jedno te isto Wink Nebitno, nećemo se opterećivati formom. Razumijem što si htjela reći, samo si se pogrešno izrazila.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
seven-of-nine
Offline
Avatar

Ukupno postova: 274
Lokacija: južno od mjesta gdje sjevera nema
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.07.2009. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma, da, dosta o tome,samo još da kažem da se nisam pogrešno izrazila, ja osobno stvarno pravim razliku između ta dva termina. Uostalom, ko da je bitno šta su te učili u školi...mene su učili štošta, između ostalog da drugs don`t work...budale.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mala.ivanka
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.01.2011. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Funky007 je napisao/la: ›
Uma je napisao/la (Pogledaj post): ›
Lesi je napisao/la: ›
Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno..


Ti si nabrojo? a kako si to mogao nabrojati?ona ti je svaki put rekla ili? mislim 8???
osijek031.com smile


A zašto ne bi mogao čak i nabrojati, nismo mi svi (muškarci) nepismeni i neupućeni... neki od nas čak znaju i gdje je klitoris, neki od nas čak znaju i zadovoljiti djevojku... naravno da te može prevariti i fejkati, upravo zato imaš curu dvije godine i nema razloga za fejkanje. Bila bi glupa kada bi glumila dvije-tri godine, a sa godinama poznanstva, upoznavanje tijela (međusobno), pričanjem o tome šta kome treba i šta bi 'ko u sexu i vezi općenito htjeo promjeniti/dodati/oduzeti se puno toga može napraviti, pa tako i znati koliko ti je partnerica puta doživjela orgazam.

Feministkinje ljubomorne Twisted Evil




E s ovim se argumentima potpuno slazem!!! Smile
Ljudi uzivajte......... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 07.02.2011. 13:02 
Naslov:  Re: Kolko vam dosta??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pošto sad moram apstinirati nakon poroda, mi je sve teže i teže, a baš bih se ...

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
unleashed
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: out of space
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2011. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Pošto sad moram apstinirati nakon poroda, mi je sve teže i teže, a baš bih se ...


a inače je lako?Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malena_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 245
Lokacija: tu negdje
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.02.2011. 18:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

seks mi nikad ne dosadi.... sad sam bez dečka i to je užas.... nije mi bitno oću svršiti ili ne, bitno mi je da je seks dobar, ali većinom svršim, tako da... ali još nikad nisam 8 puta u jednom snošaju.... da, možda sam ljubomorna feministkinja Very Happy

_________________
PONEKAD POŽELIM DA SAM PONOVO MALA,JER KOLJENA ZARASTAJU BRŽE OD RANJENOG SRCA...

Nisam ja toliko trapava koliko je sve lomljivo, sklono padu i pogrešno postavljeno...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.03.2011. 11:44 
Naslov:  Re: Kolko vam dosta??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad kad opet mogu, nikad dosta.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ian_McKaye
Offline
Ukupno postova: 96
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2011. 13:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj topic nenormalno vuče na onu "easier said than done"!Smile Čast izuzecima.

_________________
we're not the first, I hope we're not the last...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
defined
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 04.03.2011. 10:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Lesi je napisao/la (Pogledaj post): › Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno.. Inace bude od 2 do 3, pa me zanima (nemojte me krivo shvatiti, nehvalim se, nekad nebude ni jedan). A jedan sex podrazumjeva jedan snosaj, nikake pauze! I dali volite da traje satima ako je dobar? Ono sat dva tri??(iako nevjerujem ni da moze netko tolko u jednom snosaju)


Ja recimo imam problem da mogu nabijat sporo polako,sa emocijama i bez,voditi ljubav al nemogu svrsit tako da mi snosaj moze trajat deset sati jer mi pimpek strsi ko raketa krut ali zavrsetka nema ni od korova....to su prave frustracije Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
KittyCatIvy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.03.2011. 15:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1.) Koliko vam je puta dovoljno doziviti orgazam tokom jednog sexa? I koliko volite da ih bude?
2.) Dali vam moze biti sex dobar bez orgazma?
3.) Koliko volite, vremenski, da traje sex? Dali vam dojadi nakon nekog vremena?

1. Nekad mi je zao kad orgazam dođe prebrzo jer zapravo najviše uživam u onim trenucima neposredno prije.
2. Apsolutno nije nužan orgazam da bi se sex nazvao dobrim.
3 Ni predugo ni prekratko. Da ne bude baš ispaljenje rakete ali ni raz*ebavanje na način da već postane monotono. Naprosto da bude dobro i zanimljivo, pa makar nije savršeno..

_________________
I am nobody special, and neither are you, we all just are and only for a brief instant.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: