Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zaruke

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mala_maja
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2008. 2:12 
Naslov:  Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Čuli ste od prijatelja da vas dečko namjerava zaprositi, vi niste sigurni da to želite,bar ne zasada...kako to dečku saopćiti ako vas on stvarno zaprosi? osijek031.com smile

a da ga ne povrijedite? Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Marshall-T
Offline
Avatar

Ukupno postova: 525
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 2:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm...Pokušaj mu dati do znanja kako nisi za to, kao što sama kažeš bar ne zasada prije negoli on to učini, preduhitri ga.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 7:09 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja sam se zaručila, bila zaručena tri i pol godine, (kao ne žuri nam se), e onda sam imala vrlo malo do kraja fakulteta pa je počeo pritisak za brak i onda sam ga ostavila baš iz tog razloga što se nisam htjela udati. Lijepo treba reći što misliš i ne bojati se reakcije. Bolje sad ili prekinuti ili će dečko razumjeti kako se osjećaš nego pokretati razvod nakon dvije godine braka jel to nije to. A ako još ništa nije spomenuo lukavo mu u razgovoru daj do znanja da se ne vidiš u tome, da nisi spremna, da se ne možeš zamisliti kao supruga i domaćica itd...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2008. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

može i zanoge ?

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.01.2008. 8:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jednostavno pokreni razgovor na tu temu... tipa spomeneš neku frendicu... joooj de vidi nju ona zaručena to je prerano bla bla bla

a ako već moma klekne reci da ti se ne da sad zaručivati itd....

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 9:25 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ja sam se zaručila, bila zaručena tri i pol godine, (kao ne žuri nam se), e onda sam imala vrlo malo do kraja fakulteta pa je počeo pritisak za brak i onda sam ga ostavila baš iz tog razloga što se nisam htjela udati. Lijepo treba reći što misliš i ne bojati se reakcije. Bolje sad ili prekinuti ili će dečko razumjeti kako se osjećaš nego pokretati razvod nakon dvije godine braka jel to nije to. A ako još ništa nije spomenuo lukavo mu u razgovoru daj do znanja da se ne vidiš u tome, da nisi spremna, da se ne možeš zamisliti kao supruga i domaćica itd...


Jel se to meni samo čini ili ti ovdje govoriš: "laži ga tri i po godine pa onda ostavi, jer se ustvari ne želiš udati"????????

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 9:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, onako u razgovoru počni pljuvati po braku, pa valjda će shvatiti.. Smile bolje i tako, nego da ti klekne negdje u javnosti ili nešto, pa da ga jadnog javno osramotiš Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 9:30 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako te zaskoči sa ponudom, jedino što možeš je samo iskreno i obzirno reći tako kako osjećaš, i ništa drugo. Istina kakva god poštenija je od ičega, jer ako se počne nešto izmotavati i muljati tek se onda stvari mogu iskomplicirati. I ja bih to savjetovala svakome da ni slučajno ne treba obećati ništa što nisi siguran da li ćeš biti u stanju i održati, jer posljedice su jako neugodne. I u pravu si, to je preozbiljna odluka, i ne treba se upuštati u to ako stvarno nisi sigurna.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 9:46 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo dragi Bog zna da sam voljela tog dečka, ali više nisam mogla podnijeti pritisak okoline, njega i njegove obitelji. Nisam ga lagala, i kad sam počela osjećati da bi mogla početi lagati ga sam odlučila potencijalnoj boli i patnji stati na kraj. Ne stidim se toga, osim toga i on se brzo utješio. I svi zadovoljni. Ali, ovdje nije riječ o meni i ne želim kometare na svoj račun.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 9:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zašto si onda pisala svoj slučaj? Komentar na tvoj račun, komentiramo tvoj postupak. Ili ne smijemo?
Post u kojem opisuješ svoj slučaj je poprilično zbunjujući, kontradiktoran. Ovako kako si ga izložila, čini se prilično...opako. Prijetvorno. Ako nisi željela brak u trenutku kad te zaprosio, zašto mu nisi tako rekla? 'De sačekamo malo pa onda vidimo?'

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 10:02 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izložila sam svoj privatni događaj iz razloga da netko ne ponovi to što sam ja napravila. Ne bih to nazvala greškom jer je ljubav bila u pitanju, već nezrelošću i nekompetentnošću. Nije u redu moj postupak ali sam postupila ispravno. Zar bih dopustila da patim cijeli život samo zato da ne povrijedim nekog drugog? E baš se neću tako žrtvovati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.01.2008. 10:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I meni je bolje da se takva situacija razriješi prije nego prođu tri i pol godine. (<i>E znaš dragi, ja ti ustvari nisam za brak, sorkač.</i>). Bolje dečku odmah dati do znanja da te ne zanima brak, da forsira malo previše i da oladi.
Osobno pitanje - rekla si da si zaruke i vezu prekinula zbog pritiska njega i njegove obitelji. Jel bi zbog toga patila cijeli život? U braku? Ili zbog braka? Zbog njega ili njegove obitelji?

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 10:28 
Naslov:  Re: Zaruke
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pritisak drugih i njega je bio odlučujući čimbenik koji me postepeno počeo udaljavati od njega. Zato je došlo do prekida. Naše osobne razlike su došle na vidjelo, od sitnica do važnih stvari, tipa podjebavanja: da, moja cura je fakultetski obrazovana a ja šljaker (što meni nikad nije posebno značilo), da, moja cura bi putovala a ja bi dvoje djece u dvije godine, da moja cura je gradska cura a ja sa sela, da ja bi htio da ostanemo živjeti sa mojima o ona da se odseli na stan. Ne ismijavam ga ovim riječima već samo govorim kako je bilo. Shvaćaš li? Ne bi potrajalo. A to je ipak malo previše razlike u shvaćanju zajedničkog života.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.01.2008. 10:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.01.2008. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la: ›
Ja ne kontam te zaruke uopce...
Ono, koji je smisao cijele price, kao zapljunio sam curu, moja je, ne moze sarat, nema nazad, MOJA JE!!!
!?


da.
a cura zauzvrat dobije prsten.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: