Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Veze iz interesa..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 11:56 
Naslov: Question Veze iz interesa..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo ovako.. Netko je bio u nekom topicu spomenuo kako svi uvijek ulaze u vezu iz interesa, pa sam Vas evo htjela pitati mislite li da je to točno, i koliko je Vama bitno.. da osoba koja Vam se svidi, osim izgleda, kvaliteta osobne prirode itd.. ima i para? Da li gledate na to kad ulazite u vezu.. ? Osobno znam dosta ljudi kojima je to bitno, oba spola, koji gledaju da im je partner ''oparen''.. i, recimo, neće ni ući u vezu s nekim tko je jadni bijedni studoš, kojeg financiraju roditelji, i slično..Da li je to, po Vama, normalno razmišljanje, ili neki oblik ''sponzorstva''? Iskreno, ja ne vidim poantu toga da mi dečko ima para.. Kao, kupovati će mi stvari, šta li.. ? Ili sam možda bedasta i preromantična? Kakvo je Vaše mišljenje?
.... tema je stavljena u -ljubav, romantika- nemojte da Vas to odbije, ne radi se o srcedrapateljnoj temi... Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 12:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije mi normalno, ali ljudi, žene, djeca i starci su materijalisti i još štošta.
Mislim da sam ovu crticu već napisala negdje na portalu, ali ponavljam.
Mjesto radnje: Osijek.
Vrijeme radnje: prije nekoliko godina.
Radnja: voze se mama i kći autom i stanu u koloni iza tramvaja; mama pogleda u tramvaj i kaže - vidi kako je onaj dečko u tramvaju zgodan.
Odgovor pametne ćeri:
Kako dečko u tramvaju može biti zgodan?

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 12:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imam sličan primje.
vrijeme radnje prije nekih 6 godina. legica se zaposlila i preselila u koprivrnicu i gotovo svaki vikend dolazila kući a putovala je vlakom. mama ju je uvijek zezala kako će garant jednom u vlaku naletjeti na "čovjeka svog života", na što je ona odgovorila da se čovjek njenog života nikako ne može voziti vlakom Smile

meni osobno novac nije presudan no ugodnije je kad imaš u džepu malo više nego što smiješ potrošiti.
ne mora biti lovator ali mora imati barem onoliko koliko imam ja.

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la: ›
Nije mi normalno, ali ljudi, žene, djeca i starci su materijalisti i još štošta.
Mislim da sam ovu crticu već napisala negdje na portalu, ali ponavljam.
Mjesto radnje: Osijek.
Vrijeme radnje: prije nekoliko godina.
Radnja: voze se mama i kći autom i stanu u koloni iza tramvaja; mama pogleda u tramvaj i kaže - vidi kako je onaj dečko u tramvaju zgodan.
Odgovor pametne ćeri:
Kako dečko u tramvaju može biti zgodan?

odlično!! e baš sam na to i mislila! ..ajme, pa ja onda nikome nisam zgodna, uvijek idem svuda pjehe Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sve veze su iz interesa.

netko hoce ljubav; nadje nekog ko mu ljubav moze pruzit. netko hoce sex; nadje nekog za to. netko hoce pare, nadje nekog s parama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 12:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Toni romantičan si za poludjeti...... jeste da u svakoj vezi ima onaj koji voli i koji je voljen (u pravilu je tako), ali neka ljubav bude i iluzija, neka ostane bar neka... ne mora sve biti tržište.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ljubi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 76
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 14:04 
Naslov:  Re: Veze iz interesa..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad nisam i nikada ne bih ušla u vezu zbog materijalnog interesa, iskreno nemam niti jednu frendicu koja je tako postupila..kvalitete svake osobe su u njoj a ne na njoj! osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 19:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ljubi je napisao/la: ›
nikad nisam i nikada ne bih ušla u vezu zbog materijalnog interesa, iskreno nemam niti jednu frendicu koja je tako postupila..kvalitete svake osobe su u njoj a ne na njoj! osijek031.com smile

ajde de, svaka čast na razmišljanju, slažem se, naravno! ..ne znam, ja ih znam dosta koji tako razmišljaju, i bez beda će to i reći.. samo momak s merdžom dolazi u obzir..

.. evo još jedno pitanje- kakav je Vaš stav po pitanju kupovanja stvari u vezi? Da li je bitno koliko Vam Vaš partner kupuje?
znam jednog dečka, kojem je cura, kad su prekinuli, došla s računicom i izjavom kako je on više profitirao u vezi, jer je dobio više poklona, nego što je ona dobila od njega.. plus što su njeni pokloni bili skuplji itd.. meni je to katastrofa.. hm?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 20:57 
Naslov:  Re: Veze iz interesa..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni je to uvijek bilo jadno, pogotovo legice za koje znam da su birale po kriteriju tko što ima, što vozi, i sl, pa su se i udavale iz takvih pobuda. A nekima se situacija u životu tako okrenula, da sada nemaju ništa, pa me zanima, što im je sada ostalo od brakova i života? Vrlo jadno.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 21:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam to spomenuo i ne samo u ljubavnom smislu nego i šire ... i svi što smo ovdje je opet iz nekog interesa ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ja sam to spomenuo i ne samo u ljubavnom smislu nego i šire ... i svi što smo ovdje je opet iz nekog interesa ...

da, znam da si ti, ali nisam htjela nikog imenovati.. Wink zbog tebe i stavih temu Wink kako to misliš, i ovdje smo iz nekog interesa.. ? kako i na koji način ti od ovog foruma imaš koristi? .. ili, možda, tu ima nešto za što ja ne znam.. se tu dijeli nešto? Very Happy
..i, ajde molim te, argumentiraj mi onda onaj svoj komentar, da smo u vezama uvijek samo iz interesa.. da li misliš na interes financijske prirode ili?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.11.2007. 22:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa ima jako puno argumenata zato sam i napisao : "i šire"
kad s nekim u ljubavnoj vezi interes ti je upoznati tu osobu ,jer ti se sviđa iz nekog razloga, a sve u svrhu jer ti je interes nekada imati obitelj i djecu i biti sretna u tom pogledu.
na faksu se družiš s ljudima jer ti je interes saznati nešto novo kako bi položila koji ispit više ,na lakši način,dobiti bolju priliku ili čuti neku informaciju koja će ti izvući neku korist

ideš u šoping jer ti je interes nešto ...
izašla si na kavu s nekom osobom jer ti je u interesu druženje da ti nije dosadno ili nešto drugo ...

razlog boravka na forumu je jer imaš interes da se informiraš kako šta ima novo u gradu i da recimo djeliš mišljenja s ljudima ...

itd itd ...

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
masterzz
Offline
Avatar

Ukupno postova: 83
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.11.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa naravno da je osnovi preduvjet da imaš para jer ako nemaš nećeš ni vidjet određeni tip žena a kamoli da češ prozborit riječ il 2

inače taj uvjet a i dosta više (kao kakvu marke odjeće itd nosiš) ipak moderne curke (mislim na većinu) prakticiraju poprilično, pogotovo u većim sredinama a jako je mali broj onih koji to ne rade pa zbog toga dolazi do razvoda...
to sam pročitao u nekom američkom časopisu (dosta renomiranom)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sexyback
Offline
Ukupno postova: 475
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

_Jimmy_ je napisao/la: ›
ja sam to spomenuo i ne samo u ljubavnom smislu nego i šire ... i svi što smo ovdje je opet iz nekog interesa ...


Apsolutna istina - ljudi čak i priloge za Crveni križ i Caritas daju iz interesa, a ne zbog altruizma!!

U prilog tomu govore i sve one ploče zlatnih, srebrnih i inih donatora uklesane na zgradama - a tako je i u najbitnijim životnim odlukama!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.11.2007. 22:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

masterzz je napisao/la: ›
pa naravno da je osnovi preduvjet da imaš para jer ako nemaš nećeš ni vidjet određeni tip žena a kamoli da češ prozborit riječ il 2

inače taj uvjet a i dosta više (kao kakvu marke odjeće itd nosiš) ipak moderne curke (mislim na većinu) prakticiraju poprilično, pogotovo u većim sredinama a jako je mali broj onih koji to ne rade pa zbog toga dolazi do razvoda...
to sam pročitao u nekom američkom časopisu (dosta renomiranom)

ahm.. dakle, po tvojem mišljenju, pare su apsolutno bitne, ako želiš upoznati tu određenu ''sortu'' cura (možda malo nezgodan izraz-sorta-ali trenutno mi ništa boljeg ne pada na pamet..) i kakve su onda, po tvom mišljenju te cure, koje tako razmišljaju.. ?

.. mislite li da je točno ono.. svoj svoga poznaje, tj. da bogatiji momci obično traže i takve djevojke, i obratno? i da li se djevojka, koja nema para, a ima bogatog dečka, obično smatra sponzorušom, tj. hoće li, i da li ljudi za takve cure obično misle da je s takvim tipom samo iz interesa.. ? iako se, možda, stvarno radi o ozbiljnoj ljubavi s njene strane?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: