Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
honey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 0:13 
Naslov:  Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po mom cure i nisu toliko lijepe koliko su smontirane, drže do sebe i to...pa eto-ocjena je od 1-10 je 7.5

a tipovi su, bez uvrede (bar meni) katastrofa...a svi izbirljivi i traže nešto savršeno, a sebe ne vide...niski su, ne oblače mi se dobro, svi imaju jednu te istu spiku (ili je uopće nemaju), rijedak je postotak onih koji studiraju (ja kao studentica rijetko da sam naišla na nekog wow studoša) i tak...ocjena - 3.5


šta vi mislite? pohvalite, pokudite, sve je dozvoljeno!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.11.2007. 1:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vecina zena fenomenalno izgleda, a muske mogu prebrojat na prste jedne ruke, ili ako gayeve brojimo u muske, mozda onda prsti obje ruke

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2007. 1:31 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hmm... cure,a da niste vi te koje su previše izbirljive?

Ne bih htjela tako daleko ići pa komentirati kako mi je većina ljudi u gradu "nikakva".

Izgled mi ionako nije presudan za ništa... mislim da uvijek prije no što se komentiraju drugi valja bacit pogled u ogledalo Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.11.2007. 2:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa komentiramo izgled, a ne ponasanje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 5:19 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cure su ludilo, ima ih stvarno na svakom koraku i šta jes jes drže do sebe i većina ih je stvarno ludilo za vidit, dajem 8 curama, a dečke ne zagledam tak da o njima nemogu ni komentirat, i nije sve u izgledu i kontam si kad bi si vi cure dozvolile jednu dvije normalne konverzacije sa nekim dečkom koji nije plafon i koji nije kao Apoljon i kao Michelangelova statua isklesana iz kamena shvatile bi da nije sve u izgledu (naravno to se i odnosi na dečke koji pucaju sam na "bombe") Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stvarno ima prekrsnih djevojaka u gradu. lijepe su i sređene, nema šta.,,,,stariji dečki dečki ne drže toliko do svog izgleda za razliku od ovih novih generacija,,,preslatki su mi klinci s tim frizuricama i oblekom,,,iako moram priznati da sam se ljetos na bazenim iznenadila koliko ima dečki koji vježbaju i imaju PREDOBRO TELO,,,,,

_________________
Riding high, when I was king
Played it hard and fast, cause I had everything
Walked away, won me then
But easy come and easy go
And it would end
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dario_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruana je napisao/la: ›
...a muske mogu prebrojat na prste jedne ruke...


istina, vas zenski pardon djevojaka koda ima vise u ovom osijeku i to je sigurno a da vam je nutrina kao i vanjstina... e to je druga prica

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 10:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ima u gradu preslatkih curica.. a i one malo starije drže do sebe sve više, svaka čast! osijek031.com smile iako, kada govorimo i o unutarnjim kvalitetama (ako govorimo o njima)... mnoge bi od njih definitivno nazvala prejeftinima.
a muški... eh, pa tu se ima štošta za reći. znam da se ponavljam, ali ne mogu si pomoći... oni koji iole na nešto liče uglavnom imaju (puno) manje od 25. oni stariji su tromi, nezanimljivi, debeli, ćelavi, očajni u svom grebanju za snošaj... ukratko, sve što valja, zauzeto je.
a rasni mužjaci, oni koji se stvarno mogu nazvati frajerima... su toliko rijetki da se definitivno mogu nazvati vrstom koja izumire. ovi tatini sinovi koji sada odrastaju su uglavnom pekmez.
go ahead, kill me! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2007. 12:05 
Naslov:  Re: Kakve su vam osječanke a kakvi Osječani??
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osjecanke bas i nisam zagledala, ali kao i sve cure iz velikih gradova drze do sebe te sam vidjela mnogo odlicnih i zanimljivih odjevnih kombinacija, frizura ...
Moje prijateljice osjecanke su zaposlene mlade zene i majke pa se mnogo toga promijenilo tijekom godina.
Posebno volim vidjeti mlade zgodne mame, svaka cast.
Osjecani? Hm, dok sam bila mladja imala sam puno favorita u Osijeku, cak i decka. Kod osjecana mi se najvise svidja humor i opsesija elektrotehnikom, kompjuterima, pojacalima, subwooferima itd. U takvom sam drustvu ja bila.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osjecanke su izgledam negdje hrvatski prosjek, nisu niti najlijepše niti najružnije, ali uvjerljivo su najizbirljivije.
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I da, Osječanke obožavaju glumiti odgojiteljice, tipa vole padati na "zajebane" frajere i onda idu sa mišljenjem :" nije on loš, mogu ja njega promijeniti".

Što se tiče stila oblačenje, ok je, bolji nego u Zagrebu ili Splitu, ali lošiji nego u Rijeci ili Zadru.

_________________
https://www.facebook.com/GO.Osijek
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.11.2007. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.11.2007. 12:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo ako me odmah netko napadne za ovo, moram reci da je to SUBJEKTIVNO mišljenje proizašlo iz toga što sam Osječanin i živim tu cijeli život, a sa više sam cura bio iz drugih mjesta nego iz Osijeka.

To ti je zato sto te ovjde ljudi poznaju... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ima i tu nečega. Shvate da sam predobar za njih Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
betty
Offline
Ukupno postova: 838
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.11.2007. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hm cure stvarno sve vise drze do sebe i ima zaista jako puno lijepih i zgodnih cura. nisu one toliko izbirljive nego je zakon ponude i potraznje neuravnotezen. decki su blago receno katastrofa. oni iznad 25 uopce vise ne drze do sebe, ja znam sam o 2 decka koji imaju preko 25 godina za koje mogu reci da barem malo vremena ulazu u svoj izgled,vjezbaju,prate modu barem malo.ovi mlađi od 18-22 ,vidim da imaju potencijala samo da se s godinama ne zapuste. mislim da cu prijeci na te mlađe,mlađe je slađe Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
malecka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1383
Lokacija: stol...i stolica..na tavanu desno pored dnevne sobe
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.11.2007. 13:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

def cura u osijeku ima više neg dečki... ali i kad pogledate večina tih "ja sam fancy i imam malter na fanci" cura su preumišljene ...6..
a što se dečki tiče večina puca previsoko "o ona si je fancy bit ću faca ak bude samom" da a uopće se ne žele potruditi oko neke cure koja nije toliko našminkana i ima minić, jer one nisu njih vrijedne i take sheme de dobro.... 5 za take likove..čast izuzecima za oba spola

_________________
I felt every ounce of me screaming out,
But the sound was trapped deep in me osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: