Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promašaji sadašnjeg gradonačelnika Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Poll :: Da li ste zaposleni i koliko novca neto (na ruke) mjesečno primate ili zaradite?

1. Imam posao i plaća mi je ispod 3.000 kn
12%
 12%  [ 9 ]
2. Imam posao i plaća mi je od 3.000 kn do 5.500 kn
28%
 28%  [ 21 ]
3. Imam posao i plaća mi je veća od 5.500 kn
17%
 17%  [ 13 ]
4. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim 0 kn
9%
 9%  [ 7 ]
5. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim ispod 1.000 kn
5%
 5%  [ 4 ]
6. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim od 1.000 kn do 2.000 kn
0%
 0%  [ 0 ]
7. Nemam posao, mjesečno primam ili zaradim 2.000 kn i više
2%
 2%  [ 2 ]
8. Nemam posao, imam invaliditet i primam 0 kn mjesečno
1%
 1%  [ 1 ]
9. U mirovini sam
0%
 0%  [ 0 ]
10. Idem u školu (studiram)
20%
 20%  [ 15 ]
11. Ostalo
4%
 4%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 75


Autor Poruka
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.11.2011. 12:41 
Naslov:  Re: Promašaji sadašnjeg gradonačelnika Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo konačno da pohvalim gradonačelnika što je plaćajući 14.000 kn kubik asfalta za biciklističku traku u Strossmayerovoj konačno smanjio broj nezaposlenih u gradu za trojicu i to na duže vrijeme zahvaljujući cijeni asfalta od 14.000 kn po kubiku.

Jedna lopata a 4 radnika Unikoma. Mr. Green


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 0:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma bezveze je ovdje razglabati o gradonačelniku i njegovim promašajima kada je on sam jedan veliki promašaj.
neka neko malo provjeri kao je to naš gradonačelnik bio hrvatski branitelj (registarbranitelja.com), koliko je tada imao godina i je li ikada bio u postrojbama HV. Nastavak slijedi sutra.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 7:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › ma bezveze je ovdje razglabati o gradonačelniku i njegovim promašajima kada je on sam jedan veliki promašaj.
neka neko malo provjeri kao je to naš gradonačelnik bio hrvatski branitelj (registarbranitelja.com), koliko je tada imao godina i je li ikada bio u postrojbama HV. Nastavak slijedi sutra.....

Pa kakve veze to ima jel bio branitelj ili nije? 95% njegove generacije nisu bili branitelji jer ih se nije regrutiralo. Samo dragovoljci su bili na fronti pa čak i od oni od 15 godina.
Bubalo je 91. imao 17 i 18 godina, a potom je upisao Fakultet.
Ovi godinu dvije stariji su većinom bili branitelji jer nisu tek postali punoljetni pa su zbog toga osječali veću odgovornost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 13:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › ma bezveze je ovdje razglabati o gradonačelniku i njegovim promašajima kada je on sam jedan veliki promašaj.
neka neko malo provjeri kao je to naš gradonačelnik bio hrvatski branitelj (registarbranitelja.com), koliko je tada imao godina i je li ikada bio u postrojbama HV. Nastavak slijedi sutra.....

Pa kakve veze to ima jel bio branitelj ili nije? 95% njegove generacije nisu bili branitelji jer ih se nije regrutiralo. Samo dragovoljci su bili na fronti pa čak i od oni od 15 godina.
Bubalo je 91. imao 17 i 18 godina, a potom je upisao Fakultet.
Ovi godinu dvije stariji su većinom bili branitelji jer nisu tek postali punoljetni pa su zbog toga osječali veću odgovornost.


Pogledaj registarbranitelja.com.. pa onda piši.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.11.2011. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jaguar je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › ma bezveze je ovdje razglabati o gradonačelniku i njegovim promašajima kada je on sam jedan veliki promašaj.
neka neko malo provjeri kao je to naš gradonačelnik bio hrvatski branitelj (registarbranitelja.com), koliko je tada imao godina i je li ikada bio u postrojbama HV. Nastavak slijedi sutra.....

Pa kakve veze to ima jel bio branitelj ili nije? 95% njegove generacije nisu bili branitelji jer ih se nije regrutiralo. Samo dragovoljci su bili na fronti pa čak i od oni od 15 godina.
Bubalo je 91. imao 17 i 18 godina, a potom je upisao Fakultet.
Ovi godinu dvije stariji su većinom bili branitelji jer nisu tek postali punoljetni pa su zbog toga osječali veću odgovornost.


Pogledaj registarbranitelja.com.. pa onda piši.

A ne da mi se gledati. Možda je Bubalo i bio branitelj, to ne znam, ali znam da su mnogi završili fakultete samo donoseći indekse na upis ocjena u maskirnoj uniformi.

Jedva čekam da vidim tvoje daljnje izlaganje iz registra branitelja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2011. 19:39 
Naslov:  Re: Promašaji sadašnjeg gradonačelnika Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Završena je S cesta koja je građena za interese privatnika tj. Portanove a građani su to platili 9 milijuna kuna.
Portanova je digla kredit kod Zagrebačke banke od 80 milijuna Eura, a građani plaćaju cestu koja će pomoći vraćanje kredita. Gradsko poglavarstvo pod vodstvom Bubala je omogućilo pljačku građana od 9 milijuna kuna.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2011. 20:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la: ›
jaguar je napisao/la (Pogledaj post): › ma bezveze je ovdje razglabati o gradonačelniku i njegovim promašajima kada je on sam jedan veliki promašaj.
neka neko malo provjeri kao je to naš gradonačelnik bio hrvatski branitelj (registarbranitelja.com), koliko je tada imao godina i je li ikada bio u postrojbama HV. Nastavak slijedi sutra.....

Pa kakve veze to ima jel bio branitelj ili nije? 95% njegove generacije nisu bili branitelji jer ih se nije regrutiralo. Samo dragovoljci su bili na fronti pa čak i od oni od 15 godina.
Bubalo je 91. imao 17 i 18 godina, a potom je upisao Fakultet.
Ovi godinu dvije stariji su većinom bili branitelji jer nisu tek postali punoljetni pa su zbog toga osječali veću odgovornost.


Pogledaj registarbranitelja.com.. pa onda piši.

A ne da mi se gledati. Možda je Bubalo i bio branitelj, to ne znam, ali znam da su mnogi završili fakultete samo donoseći indekse na upis ocjena u maskirnoj uniformi.

Jedva čekam da vidim tvoje daljnje izlaganje iz registra branitelja.


JEsi pogledao registar branitelja, ako jesi javi se.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.12.2011. 22:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam gledao. Čekam da mi ti kažeš pa da vidim u čemu je poanta. Ali naravno sadašnje vođenje grada nema nikakve veze s tim.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jaguar
Offline
Ukupno postova: 173
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2011. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima sa kredibilitetom gradonačelnika kao osobe, Pogledaj njegovo sudjelovanje u ratu, u registru branitelja. A onda nekoga ko je obaviješten pitaj zašto je služio ročni vojni rok 1995/96.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2011. 15:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kao i većina njegove generacije služio je vojni rok kad je završio fakultet.
To opet ne ruši kredibilitet gradonačelnika kao osobe.

Ako ćemo tako gledati niti jedan političar ili gospodarstvenik nisu bili u rovovima za vrijeme rata. U rovovima je bila samo stoka sitnog zuba.

No opet napominjem da to nema nikakve veze sa sadašnjim radom gradonačelnika.

Neki ljudi se mijenjaju na bolje, a neki na gore. Ovdje ocjenjujemo rad sadašnjeg gradonačelnika a ne pitamo se gdje je bio 91.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
negue
Offline
Ukupno postova: 68
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2011. 22:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U Americi je Predsjednik skoro podnio ostavku zato što je lagao a ne zato što je pošpricao plavu haljinu Monike Levinsky,... A sada pogleda j registar branitelja i vidi što piše pod imenom i prezimenom krešimir bubalo pod sudjelovanje u ratu, a ja tvrdim da to nije istina.

_________________
Veni, vidi, VIČI.!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2011. 22:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa što piše, recite već jednom?

Zalijepili ste se za taj registar ko muhe na govno.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.12.2011. 22:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Odluka grada o ukidanju komunalne naknade za izgradnju sportskih građevina (simbolična naknada 0.01 kn/m3), dok neprivilegirani građani (svi oni preko kojih se ne pere lova gradskog proračuna) moraju plaćati 3000% veću cijenu od privilegiranih privatnih firmi, je netransparentna odluka kojoj je namjera da se olakša pljačkanje gradskog proračuna za 200.000.000 kn putem najmještenog natječaja po preplaćenim cijenama i preuveličanim količinama radova (koje nitko nikada ne kontrolira jer vršitelj nadzora isto odobrava) kako bi se napunile crne torbe preko istih privatnih firmi, kojim bi se usput rečeno moglo zaposliti nekoliko tisuća građana u moru nezaposlenih, ali ne važi više ni pjesma Dobriše Cesarića u pjesmi "SLAP" koja kaže da je svaki čovjek kap koja stvara slap jer i bez 30.000 kapi slap i dalje bez poteškoća otjeće u more.

Teče i teče, teče jedan slap;
Što u njem znači moja mala kap?

Gle, jedna duga u vodi se stvara,
I sja i dršće u hiljadu šara.

Taj san u slap da bi mogo sjati,
I moja kaplja pomaže ga tkati.


Dakle dok se Vi radujete što će Višnjevac dobiti tramvajsku prugu, što je za svaku pohvalu, s druge strane biti ćete nezaposleni neprivilegirani građani drugog reda opljačkani za 200.000.000 kn izgradnjom bazena.
Sad


20.000.000 kn - pruga Višnjevac (odlično)


200.000.000 kn - bazen
UKUPNO: 200.000.000 kn (VRLO LOŠE)

20.000.000 kn - pruga Josipovac
20.000.000 kn - pruga Strossmayerova - S cesta - L.B.Mandića
30.000.000 kn - pruga L.B.Mandića - Stadionsko naselje - Divaltova
2.000.000 kn - cesta kanižlićeva - Drava
50.000.000 kn - cestovni most Kanižlićeva - ZOO vrt (tramvaj)
50.000.000 kn - cestovni most Donjogradska obala - Podravlje (tramvaj)
7.000.000 kn - pruga Podravlje - Matije Gupca
7.000.000 kn - pruga Podravlje - Europska avenija
7.000.000 kn - pruga Biljska cesta - Tvrđavica
7.000.000 kn - pruga Tvrđavica - Strossmayerova
UKUPNO: 200.000.000 kn (odlično)

Ne znam, ali grad misli da je bazen od 200.000.000 kn prioritet. Valjda sam ja u krivu! Vjerovatno će više građana koristiti bazen negi gradski prijevoz pa će grad zaraditi na njemu i za tramvajske pruge i za mostove. A uostalom napravljene su biciklističke staze pa ljudi biciklima mogu na posao pa ne moraju koristiti tramvaj kako bi punili gradski proračun. A vjerovatno bi trebalo i zaposliti barem još 10 vozača tramvaja a to je veliki trošak za grad.



Evo da se citiram da ne pišem isto kako bi podsjetio na apsurdnost izgradnje bazena u vrijednosti pola proračuna a koji nimalo ne utječe na gospodarski razvitak grada.
Mostovi i pruge umjesto bazena jer bi više koristile većini građana.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2011. 1:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ako se dobro sjećam, svojevremeno je rađena anketa među građanima na kojoj su se izjašnjavali što smatraju prioritetima u gradu. Znam da je pri samom vrhu bila izgradnja bazena. Nažalost, postojeći bazen je premalen za toliki broj korisnika. Naši plivači postižu odlične rezultate na takmičenjima unatoč lošim uvjetima i terminima za treninge. Svi školarci moraju naučiti plivati... zar i to nije dobra stvar?
Ja sam za bazen, ali neka se preispita mora li toliko koštati? I tko je to izračunao da bi bazen trebao koštati čak 200 miliona?

Zar će se onaj most od Štrosike stvarno graditi?

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.12.2011. 9:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

negue je napisao/la: ›
U Americi je Predsjednik skoro podnio ostavku zato što je lagao a ne zato što je pošpricao plavu haljinu Monike Levinsky,... A sada pogleda j registar branitelja i vidi što piše pod imenom i prezimenom krešimir bubalo pod sudjelovanje u ratu, a ja tvrdim da to nije istina.


Nije on kriv. Politički je odgojen da dobija sve namješteno i gotovo: školu, posao, kandidature, funkcije. Jedino što građane još iznenađuje je to što nisu znali da mu je i "vojna" prošlost namještena. Ne znam zbog čega mu to treba uopće, no vidjet ćemo i to.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: