Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Nevjerovali ili da - što vam se u životu najneobičnije dogodilo?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2008. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm odakle da pocnem, subota, pijan u UTD, upoznam neku malu s kojom se izjadam, uspjeli nekako oraspolozit jedno drugo i popricamo, skuzim da je njen otac zapravo doktor moje majke kojeg ona jako cijeni, ok pomislih, zanimljivo, to ispricam majci, ona to kaze mojoj baki, i evo danas isao na rucak kod bake i ona me pita za tu malu te kaze da je s njenim djedom radila u ljevaonici, nastavi ona pricu kak je ta mala u rodu sa jednim tu u mom mjestu, i da tu zivi njena baka, koje ja znam odavno, jos spomene kak se ona sjeca te male kad je bila nekih 5,6,7 godina i kad je tu provodila ljeto dolazila kod moje prabake po mlijeko, surprise, sad jos da ispadne da smo u rodu, e onda stvarno...
Stvarno je mal svijet, bar ovaj dio...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2008. 19:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisi čuo za pravilo broja 6?
To je teorija po kojoj svatko zna svakoga preko lanca od 6 ljudi.. Otprilike ovako: ja znam 6 ljudi, od njih svaki još po 6, pa od tih 6 svatko još po 6 itd.. I negdje u tom lancu ću ja doći do osobe koju ti poznaš preko nekih svojih 6 prijatelja, od kojih svaki zna po 6 drugih ljudi, a njih 6 opet svakih po 6... Kužiš? Teorija koja ide u prilog toj staroj: Svijet je mal.. Wink

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Nisi čuo za pravilo broja 6?
To je teorija po kojoj svatko zna svakoga preko lanca od 6 ljudi.. Otprilike ovako: ja znam 6 ljudi, od njih svaki još po 6, pa od tih 6 svatko još po 6 itd.. I negdje u tom lancu ću ja doći do osobe koju ti poznaš preko nekih svojih 6 prijatelja, od kojih svaki zna po 6 drugih ljudi, a njih 6 opet svakih po 6... Kužiš? Teorija koja ide u prilog toj staroj: Svijet je mal.. Wink

sad sam čuo... jeote... unijela si mi smisao svih upoznavnja... u subotu sam u cadillacu upoznao nekog lika kojeg znam od prije, i on zna da se znamo al ne znamo odakle... sigurno preko nekog šestog...
au...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Loona
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3713
Lokacija: somewhere on Mars
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.12.2008. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš na Novoj TV odličnu seriju koja se bavi baš time.. ide nedjeljom prijepodne, pa pogledaj.. naši su je preveli kao Lanac sudbine..

_________________
Svako rješenje ima problem.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.12.2008. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

istraživanja kažu da je taj broj zapravo 6,6 Smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.12.2008. 23:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Loona je napisao/la: ›
Nisi čuo za pravilo broja 6?
To je teorija po kojoj svatko zna svakoga preko lanca od 6 ljudi.. Otprilike ovako: ja znam 6 ljudi, od njih svaki još po 6, pa od tih 6 svatko još po 6 itd.. I negdje u tom lancu ću ja doći do osobe koju ti poznaš preko nekih svojih 6 prijatelja, od kojih svaki zna po 6 drugih ljudi, a njih 6 opet svakih po 6... Kužiš? Teorija koja ide u prilog toj staroj: Svijet je mal.. Wink

kriva interpretacija teorije. nema veze koliko tko ljudi zna, nego da svakoga na svijetu možeš povezati sa svakim drugim preko najviše 6 ljudi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ruana
Offline
Ukupno postova: 1374
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.12.2008. 0:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad bas razmisljam sta mi se neobicno dogodilo, al se ne mogu sjetiti niceg zanimljivog, al prije par dana stojim pred tv-om i ispadne mi daljinski iz ruku,ko da su mi ruke odjednom izgubile funkciju i rikne daljinski. i jos, moj necak sad ima 9 mj, prije par mjeseci ga hranim i on kaze nesto ko AJDE, ja sam umrla od smijeha, al sam cula juce jednu zanimljivu pricu. legicinom decku iz bilja ukrali bicikl u tvrdi i on nedavno pecao na staroj dravi i upecao svoj bicikl!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1.sa 2 godine izgubio lijevi bubreg....transplantirali mi novi od neznam koga....poslije operacie 48 sati bio u komi....ožiljak od 18 cm na lijevoj strani

2. sa 4 godine sam iz dvorišta istrčao ravno na cestu i udario zastavu 101....slomljeno koljeno i razbijena glava

3. sa 5 godina se penjao na ormar,pao sa njega i povukao ga za sobom....pao na stol glavom lupio u pivsku kriglu u tom trenutku mi je ormar poklopio glavu i nabio mi komat stakla u glavu ( 1 cm od mozga )..nekoliko šavova na glavi

4. sa 7 godina na gradilištu kuće se penjao na paletu blokova,stao na rub i pao dolje i pao mi blok na glavu....6 novih šavova na glavi

5. iste godine pao sa stepenica..njih 24. i dobio posjekotinu na lijevom obrazu ...ožiljak i danas stoji....
.........eto dalje ne bih....
....al živ sam i zdrav


Zadnja promjena: sokrat; 13.12.2008. 0:42; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 0:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad je on izgubio bicikl... mislim da možda znam krivca... jedan mali prije dvije godine se hvalio kak je negdi u tvrdji uzeo neki bicikl i bacio ga s mosta u dravu...

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Malisha
Offline
Avatar

Ukupno postova: 378
Lokacija: Tenja
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2008. 13:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad jos fali da neko napise
...plivo dravom i pogodio me bicikl....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
.state.of.mind.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.12.2008. 21:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

progutala sam pčelu Smile

_________________
''it doesn't matter what we're losing,it only matters what we're going to find''
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2008. 14:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.state.of.mind. je napisao/la (Pogledaj post): › progutala sam pčelu Smile
ja sam odgrizo glavu malom mačiću i pojeo je aha

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ćuka-Beketinci
Offline
Ukupno postova: 24
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.01.2009. 0:26 
Naslov:  Re: Što vam se u životu najneobičnije desilo???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

godina 1988. ..do rođaka iz amerika dobivam kartu za odlazak u afriku..juznu afriku..posto on nije mogao ici zamolio me da odm ja i na tjedan dana zavirim u taj cudnovati svijet..meni je to bio kao odlazak u ameriku jer ja jedino sto radim je obradujem zemlju..neemam novaca..znao sam i zadnje lipe daavat za put u osijek na utakmice..
i tako odlazim ja u afriku..tamo me cekao smjestaj,hrana,obilaza..smjesten sam u male kolibe
u kasne nocne sate jednoga dana izlazim iz te kolibice i cujem pjesmu i ples..prva bi mi pomiso trebala biti.. kako lijepo,romanticno,sretan narod.. al tog trena me obuzeo strah..to su pjesme tamosnjih plemena..tj koliko sam cuo to su ljudi plemena Surma..iz znatizelje sam se prikrao i nakon 5min hodanja sumom dolazim do nekakvog kruga uklesan u drvu..strjelica je pokazivala na mjesto gdje se to pleme okupljalo..na crtezu je bio taj krug strijelica i na strijelicu naboden covjek.. kasnije sam zasnao da je strjelica koplje... jezivooo
5 min nakon toga iz drveca i lisca skrivam se i gledam njihov ples..to je ples kao u filmovima..oko vatre uz mrmljanje a svi prekriveni preko lica nekakvim travama,granama i sl..ne vidis lice...sve namazano..s nekim tanjurima po sebi..
uglavnom gledam ja to..iako mi je dan prije jedan tamosnji doseljenik rekao da su vrlo cudni prema "obicnim" ljudima..al ja se nisam smatrao obicnim covjekom ..ja sam bogati zemljoradnik iz beketinaca..slavonac,hrvat.. i tako gledam ja..koljena mi klecaju..primicem ses to je blize moguce..kad odjednom jedan njihov crni sjedi u travi i bulji kao i ja..zapravo neznam jel gleda..koji kurac sad..jel gleas il zmiris..i raskezio se on..ja od straha nisam znao sta cu...1min tako stojimo i ja od straha brojim mu zube...al zamisli ti šoka,,ja mu zube brojim.. kasnije sam shvatio da neki sjednu sa strane u tu sumu i mole za neku obnovu.. covjek su uplasio mene.. a ja njega duplo ..pocme nesto moliti i klimati glavom..kao da boga zove..i udari kopljem par puta o kamen na koojem je sjedio.. pjevanje,bubnjevi,ples,,sve staje tog trena.. čitajucu ovo me trnci prolaze...zamislite uzivo.. nakon toga izvode me u krug.. i mrmljaju..a nakon toga donose uze i pokazuju mi uze koje je iznad njih a na njemu kosti u liscu..i kontam ja brale moj oce me okacit na to..ja pokusavam bjezat..zaustavljaju me i udaraju svi kopljima od kamen..odjednom oko mene njih.. jebote bog necu lagat 200...jednog pokusam udarit al udaram ja majke ti u nes tvrdo na njihovom licu..neku masku..2 min poslje sjecam se nekog napitka u posudici o lisca..i nekoliko sati sam u nesvjesti,,.,budi me sunce..rano ujutro..i sum lisca kao da kroz vjetar netko prica..i to 1m od zemlje na omci..al ne oko vrata nego struka..a oko mene kosti i zabijena komplja u pjesak.. jedno koplje mi upada u oci.. postavljemu je ravno ispod mene..da sam otkinuo spagu probo bi se..nekako sam se zaljuljao i skocio pokraj..
kasnije sam saznao..da je to ceremonija kad su ljudi na samrti..al stari..a ja bio mlad čeličan momčić .. dan poslje odlazim..pitate se ma brale kak to da ides.. Very Happy na putu kuci skontam da imam nesto u đepu..bila je to figura istog onog crteza na tabli.. koplje i na njemu probijen covjek...odma se sjetit zadnjih trenutaka iznad koplja ujutro u krugu..malo je falilo da postanem zapravo ta figura.. al ja sam cuka iz beketinaca..nisam obicni covjek i ta jebada im nije uspjela..stavljajuci mi to u đep htjeli su valjda da kad me nadu zabijenog da to saznaju svi..figuricom u mom đepu..poslje sam s figurice maknio koplje i skinio omcu.. i stoji mi u kuci uz isusov kriz.. ali samo figura..sretnog covjeka!u 20 godina pricu znaju samo neki ljudi kojima je tesko povjerovat..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.01.2009. 8:27 
Naslov:  Re: Što vam se u životu najneobičnije desilo???
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Često mi se događaju čudne stvari, ali mislim da ništa nije slučajno.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
six
Offline
Ukupno postova: 94
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.01.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

daklem,dobio sam božićnicu.da ne povjeruješ

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: