Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slijedi li propast NK Osijeka?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 23:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I za kraj ova sezona (kolo, dva prije kraja). Kadeti NK Osijeka trenutno 4. , juniori 5. Najbolja škola nogometa... Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 23:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Juniorsko i kadetsko prvenstvo igra se od 1991.

U juniorima:

Hajduk prvak 5 puta
Dinamo 4 puta
Varteks 3 puta
Rijeka 2 puta
NK Osijek( šatro najbolja škola) 2 puta
Zagreb 1

U kadetima

Dinamo 7 puta
Hajduk 6 puta
NK Osijek 2 puta (najbolja škola...)
Varteks 1

E to su lega činjenice a ne prazna laprdanja o velikoj školi nogometa NK Osijek.


a kolko je igraca izaslo iz tih ekipa u seniore i pokazali sto znaju?


Ovo su lega moj činjenice a ti dalje živi u mašti...
možda će nekom zvučati glupo i smiješno ovo što pišem ali u tome leži veliki dio ove statistike. u osijeku svaki igrač koji ima potencijala automatski završava u seniorskoj momčadi na krpanju svih mogućih pozicija zbog malog igračkog kadra. u dinamo i hajduku se domaći igrači kale do 20 i neke. rijetki dobijaju rano priliku poput badelja, tomečaka, gabrića...kod nas se to silom prilika događa.
a zamisli juniorsku postavu osijeka. jel bi osvojila prvenstvo ili da?
vargić, vida, pušić, škorić, jugović, knežević, nikšić, prijić, miličević

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 23:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Juniorsko i kadetsko prvenstvo igra se od 1991.

U juniorima:

Hajduk prvak 5 puta
Dinamo 4 puta
Varteks 3 puta
Rijeka 2 puta
NK Osijek( šatro najbolja škola) 2 puta
Zagreb 1

U kadetima

Dinamo 7 puta
Hajduk 6 puta
NK Osijek 2 puta (najbolja škola...)
Varteks 1

E to su lega činjenice a ne prazna laprdanja o velikoj školi nogometa NK Osijek.


a kolko je igraca izaslo iz tih ekipa u seniore i pokazali sto znaju?


Ovo su lega moj činjenice a ti dalje živi u mašti...
možda će nekom zvučati glupo i smiješno ovo što pišem ali u tome leži veliki dio ove statistike. u osijeku svaki igrač koji ima potencijala automatski završava u seniorskoj momčadi na krpanju svih mogućih pozicija zbog malog igračkog kadra. u dinamo i hajduku se domaći igrači kale do 20 i neke. rijetki dobijaju rano priliku poput badelja, tomečaka, gabrića...kod nas se to silom prilika događa.
a zamisli juniorsku postavu osijeka. jel bi osvojila prvenstvo ili da?
vargić, vida, pušić, škorić, jugović, knežević, nikšić, prijić, miličević


Jesu osvojili? Nisu. Kadeti zadnji put bili prvaci 94. a juniori 06. Mislim ono, o čemu mi pričamo? O školi koja 10 godina nije u stanju stvoriti poštenog veznog igrača pa 10 godina moramo plakati za Bjelicom??!!???
Od ovih što si nabrojao, samo se o Vidi nešto priča. A ostali?
Jedno je dojam a drugo realnost. Naša škola nogometa sasvim je prosječna. Gdje smo mi od najbolje... Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.05.2009. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): ›
dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Osječanin je napisao/la: ›
Juniorsko i kadetsko prvenstvo igra se od 1991.

U juniorima:

Hajduk prvak 5 puta
Dinamo 4 puta
Varteks 3 puta
Rijeka 2 puta
NK Osijek( šatro najbolja škola) 2 puta
Zagreb 1

U kadetima

Dinamo 7 puta
Hajduk 6 puta
NK Osijek 2 puta (najbolja škola...)
Varteks 1

E to su lega činjenice a ne prazna laprdanja o velikoj školi nogometa NK Osijek.


a kolko je igraca izaslo iz tih ekipa u seniore i pokazali sto znaju?


Ovo su lega moj činjenice a ti dalje živi u mašti...
možda će nekom zvučati glupo i smiješno ovo što pišem ali u tome leži veliki dio ove statistike. u osijeku svaki igrač koji ima potencijala automatski završava u seniorskoj momčadi na krpanju svih mogućih pozicija zbog malog igračkog kadra. u dinamo i hajduku se domaći igrači kale do 20 i neke. rijetki dobijaju rano priliku poput badelja, tomečaka, gabrića...kod nas se to silom prilika događa.
a zamisli juniorsku postavu osijeka. jel bi osvojila prvenstvo ili da?
vargić, vida, pušić, škorić, jugović, knežević, nikšić, prijić, miličević


Jesu osvojili? Nisu. Kadeti zadnji put bili prvaci 94. a juniori 06. Mislim ono, o čemu mi pričamo? O školi koja 10 godina nije u stanju stvoriti poštenog veznog igrača pa 10 godina moramo plakati za Bjelicom??!!???
Od ovih što si nabrojao, samo se o Vidi nešto priča. A ostali?
pa o tome se i radi! nisu ni mogli osvojiti kad se u osijeku dobne kategorije preskaču te kadeti završavaju u juniorima a juniori u seniorima! nisu ni mogli osvojiti kad su sa 17, 18, 19 godina kada bi objektivno harali svojom kategorijom članovi prve ekipe! knežević je već sada strašan igrač a tek mu je 21. to kako je on napredovao zadnjih godina je čudo jedno. ako nastavi sa takvim razvojem, ako mu slava ne lupi u glavu ili ga ne otme hajdin banda biti će veliki igrač. a sjeti se samo kakav potencijal je tadić bio i šta mu se zbog nesposobnosti uprave da ga zadrži dogodilo. ja kad sam njega vidio prvi put mislio sam da će biti najveći hrvatski napadač svih vremena. sa 17 godina je u 7 utakmica, u kojima je uglavnom ulazio zadnjih 15 minuta, zabio 4 komada. i onda se dogodi katastrofa u koprodukciji nk osijeka i tadićevih staraca

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma gle. Možemo mi sada pričati do preksutra. Šta bi bilo kad bi bilo. Ovo su suhoparne činjenice ali ipak ČINJENICE. Škola nogometa NK Osijeka daleko je iza Dinamove ili Hajdukove. I po titulama, i po organizaciji i po transferima. I to je to. Možemo mi sada dubiti na glavi ali ovo je realnost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 0:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Angelium otvori temu da se pokrene pljuvanje po glavasu a vi osli u offtopic na omladisnku skolu i cak na kraju jednoglasnu podrsku Matkovicu Smile


A čuj da je nešto napravio sa tim NK Osijekom možda ga i ne bi popljuvao, ali činjenica nje da ni ono što je obečao (4 ro godišnji plan) nije ispunio ni pola,pa što bi ga onda trebao? Možda hvaliti? Ne bih hvala, ja nisam plačeni navijač da dižem buntove kad Glavaš namigne da je vrijeme za to. Ja sam na gotovo svima domaćim utakmicama na istoku, a i na gosotvanja idem kada mi to vrijeme i obveze dopuste i meni taj klub ipak znači previše da bi kao neki sjedio i pljeskaoi mirio se s time da smo na najnižim granama od 60-ih...

A što se tiče škole nogometa, ja mislim da imamo jednu od najboljih (ako ne i najbolju u Hrvatskoj) no kad se događaju stvari kao sa Igorom Ostopanjom ili Aljošom Vojnovićem pa što nam je i očekivati? Hrpa igrača u HNL-u je naša i uredno nam iz utakmice u u takmicu pokazuju da su itekako kvalitetan materijal samo što... Nije problem u školi, problem je kada dođu do seniora pa ih netko stopira jer mora igrati nečiji sin... E to je žalosno, samo da se to odluči promjeniti bilo bi nam barem 50% bolje, ali bojim se da neće, ni za ove uprave kao što se nije ni za bivše...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 13:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa baš i ne vidim tu hrpu igrača. Ima ih 4-5 u HNL-u.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 13:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
centurion je napisao/la (Pogledaj post): › Angelium otvori temu da se pokrene pljuvanje po glavasu a vi osli u offtopic na omladisnku skolu i cak na kraju jednoglasnu podrsku Matkovicu Smile


A čuj da je nešto napravio sa tim NK Osijekom možda ga i ne bi popljuvao, ali činjenica nje da ni ono što je obečao (4 ro godišnji plan) nije ispunio ni pola,pa što bi ga onda trebao? Možda hvaliti? Ne bih hvala, ja nisam plačeni navijač da dižem buntove kad Glavaš namigne da je vrijeme za to. Ja sam na gotovo svima domaćim utakmicama na istoku, a i na gosotvanja idem kada mi to vrijeme i obveze dopuste i meni taj klub ipak znači previše da bi kao neki sjedio i pljeskaoi mirio se s time da smo na najnižim granama od 60-ih...




da si "pravi navijač" znao bi da bunt i bojkot navijaca nije imao nikakve veze sa politikom nego vecinom sa represijom policije i brojem zabrana koje je kohorta kao mala skupina dobila i koje su nam onemogucile normalan rad. bilo je tu i jos par razloga ali nikako politika.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Centurion ne govorimo o zajedničkom buntu koji je nastupio dogovorom svih navijačkih skupina. Govorimo o prvom buntu koji je Kohorta sama napravila prije tog zajedničkog. A taj prvi nije imao nikakve veze ni sa športom niti sa navijačima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 13:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baljezgas bezveze,napisao sam ti gore razloge a ti i dalje kenjas.Zajednicki bunt nije bio nego je kohorta skoro pola sezone sama bojkotirala utakmice.ak nesto ne znas nemoj pisati o tome samo da zadovoljis svoju mrznju

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

angelium odlično si upućen Laughing

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 14:44 
Naslov:  Re: Slijedi li propast NK Osijeka?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.05.2009. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo centurione, ajde onda mi samo objasni jednustvar: Dva i pol mjeseca prije zajedničkog bunta je dogovaran i ostvaren prvi bunt, nakon tog sastanka ja izlazim iz Kohorte. Tek nakon dva i pol mjeseca se događa zajednički bunt SVIH navijačkih skupina. Al da što ja znam ja sam samo nekoada i BIO u Kohorti. I to od svje 14-e godine. Ali i to što ti kažeš, što ja znam Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
morgan
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3963
Lokacija: gone to North Pole
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba privatizirati klub pa nek žive od prodanih karata za utakmice,sponzora te odlične igre...

_________________
Zašto bi se izlagali mamurluku? Ostanite pijani
Kad čovjek umre, ne zna da je umro, i to je samo teško drugima.
Isto je i kada je čovjek glup.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 22:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Zanimljivo centurione, ajde onda mi samo objasni jednustvar: Dva i pol mjeseca prije zajedničkog bunta je dogovaran i ostvaren prvi bunt, nakon tog sastanka ja izlazim iz Kohorte. Tek nakon dva i pol mjeseca se događa zajednički bunt SVIH navijačkih skupina. Al da što ja znam ja sam samo nekoada i BIO u Kohorti. I to od svje 14-e godine. Ali i to što ti kažeš, što ja znam Very Happy


jel se ti pravis blesav ili jesi?
kakav zajednicki bunt? mi smo pozvali sve na bojkot i nisu nam se odazvali i tada smo sami bojkotirali.
zajednicki prosvjed navijaca u vukovaru je nesto sasvim deseto..
e da,kak se izlazi iz Kohorte Laughing

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: