Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Djeca imaju djecu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 26.03.2009. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da mi prostite, ja sa 15 nisam znao što je p...., a ne čemu služi osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 26.03.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ufff kako ovo treba kaišem preko koljena jaooooo

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 26.03.2009. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje je riječ o jednom društvenom iščašenju ali malo dugoročnijem. Mislim na životne uvjete spomenute populacije
Mladjo je napisao/la: ›
ma dajte ljudi kakav seksualni odgoj, kakva škola, kakvi bakrači. riječ je garant o nekim ciganima, vidite da mater od 30 godina ima sedmero djece, ta mala sumnjam da je vidila dana škole a pogotovo da zna išta o seksu. ona ima koku, čiko od 24 ima pišu, oni su to obavili i kud koji mili moji

Začarani krug loših životnih uvjeta, neznanja, neobrazovanosti nastavlja se iz generacije u generaciju i rezultat su ovakve tragedije za tu djecu i sad njihovu djecu. Samo to nije rijetkost kod njih, bojim se da je to općeprihvaćeno i gotovo normalno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2009. 6:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Da mi prostite, ja sa 15 nisam znao što je p...., a ne čemu služi osijek031.com smile
Tvoja sramota osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2009. 6:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je 12, 13 godina ipak premalo da bi se postalo roditelj. Nisu djeca ni psihički ni fizički spremna za djecu. A kako će im priuštiti financijsku sigurnost kad su maloljetni, bez završene škole... gdje će raditi?
I da, moja je baka prije 50 i nešto rodila mog tatu, a gle čuda, imala je tada 26 godina!
Staromodna sam i konzetvartivna (očito), ali mislim da s 13 godina ne znaš ništa o žiovtu, a kamoli o odgoju i brizi za dijete.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2009. 10:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma prestrašno.. Ja imam jednu učenicu u 3.srednje, kojoj je 11.04. termin.. Ma mislim, strašno.. Ona me moli da ju pitam ranije, da joj mogu zaključiti ocjenu, jer, jelte, ide roditi, pa je neće biti, a ja ono.. Nepojmljivo mi je to!

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 27.03.2009. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Groteskna situacija. Od svih koji su ju sevili (neki to sa grazanjem odbijaju), ovaj malac je ocito dobra osoba, zato bi ova djevojcica htjela imati ga za 'muza'.

U sjecanju mi je ostala scena s pocetka ove trakavice. Na krevetu sjede ta klinka i dijete za koje je ona tvrdilo da ju je napumpalo. U narucju drze bebu, ili lutku, ne znam vise sto.

I sad novinar pita njih nesto kao kako mislite vase roditeljstvo izdrzati "financially"... a malac k'o iz topa "what's 'financially'"? ;-)

Mozda ne zna sto znaci "financijski", ali je bar sevio... da su i meni nudile u tim godinama - i ja bih! ;-)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2009. 12:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Groteskna situacija. Od svih koji su ju sevili (neki to sa grazanjem odbijaju), ovaj malac je ocito dobra osoba, zato bi ova djevojcica htjela imati ga za 'muza'.

U sjecanju mi je ostala scena s pocetka ove trakavice. Na krevetu sjede ta klinka i dijete za koje je ona tvrdilo da ju je napumpalo. U narucju drze bebu, ili lutku, ne znam vise sto.

I sad novinar pita njih nesto kao kako mislite vase roditeljstvo izdrzati "financially"... a malac k'o iz topa "what's 'financially'"? ;-)

Mozda ne zna sto znaci "financijski", ali je bar sevio... da su i meni nudile u tim godinama - i ja bih! ;-)
ma tko zna jel on uopće ševio. on je toliko mlad da mu je ova gluperda možda izvalila da je seks kad su se držali za ruke i poljubili

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.03.2009. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Frost je napisao/la: ›
Da mi prostite, ja sa 15 nisam znao što je p...., a ne čemu služi osijek031.com smile
Tvoja sramota osijek031.com smile

mea culpa osijek031.com smile

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
karmen_du
Offline
Avatar

Ukupno postova: 57
Lokacija: Iza Monitora
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 30.03.2009. 16:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

anakonda je napisao/la: ›
...ajd, dobro - prihvaćam da sam staromodna, obzirom da sam već šokirana....znači, samo mi preostaje molit se Bogu da mi dijete bude starije bar više od, ne znam, 18 godina od svog vlastitog djeteta....


tako je, moli se Bogu da ces znati sama jednog dana odgojiti dijete kako spada, i da ces ga u svakom trenutku moci kontrolirati (znaci i kad ti je pod okom i kad nije)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dee
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3
Lokacija: London
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.04.2009. 14:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mladjo je napisao/la: ›
kyx je napisao/la (Pogledaj post): › jebiga nema se za gumicu,al mogo je navuc najlonsku vrecicu!

što je najgore ovaj mali ima 13 a izgleda ko da ima 8 godina. ko zna kolko je imo kad je prvi put bubo
hahah ti kao da si ljubomoran

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: