Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Slatko ludo djetinjstvo!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 09.02.2008. 20:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dakle, inače sam bila jako dobro dijete, ali
-s nepune 4 godine sam se izrezala žiletom od uha do uha jer sam vidjela da se tata i striko briju pa sam i ja htjela. Mama je jedva zaustavila krvarenje.
-pobjegla sam iz vrtića i otišla kod bake. Ušla u lift, ali lift se naglo počeo spuštati i ja sam počela vrištati. Neka je žena bila pozvala lift pa se zato spuštao. Kad je žena otvorila vrata lifta pitala me jesam li ja čula taj vrisak i tko je vrištao, ja sam hladnokrvno rekla da nemam pojma.
-istukla sam dečka iz zgrade i stisla ga uz ogradu i tukla ga dok nije došla moja mama i spasila ga. Tukla sam ga jer je tukao moju prijateljicu.
-istukla sam svoju prijateljicu prvi put kad smo se vidjele i nakon toga smo postale dobre i dan danas smo dobre prijateljice.
-jednom iz škole nisam došla kući nego sam otišla kod prijateljice. Bio je to 1. osnovne i ujutro smo išli u školu. Moji su me našli oko 8 navečer.
-prijateljici i meni nije bilo dopušteno iznositi vodu iz stana van, a nam je trebalo da pravimo kolače u blatu pa smo stalno trčale u stan piti vode pa smo puno piškile... i uspjele napraviti kolače u blatu.
-u 1. osnove sam istukla jednu curu iz razreda jer mi je ukrala pernicu i tvrdila da nije. Inače, cura je imala naviku krasti stvari.

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pašće
Offline
Avatar

Ukupno postova: 401
Lokacija: tu negdje
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.02.2008. 22:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od malh nogu moji su shvatili da će biti muke;
-prohodao sa 11mjeseci držeći se za psa(Kuvas)
-sa nepune tri na kirbaju u d.g. (kod "šajzke" šumica)odlutao,bilo jutro,digla se panika,našli me tek naveće kod kožare
-nekih 6 god. dobio šiljasti kamen u spoj obrva(još imam rupu)
-moj prvi moped,automatik 3m
-7 god. ukrao bratu fiću i zabio ga u živicu desetak kuća dalje,ubio boga u meni (fićo star 2 mjeseca)-ko ga tjero da me uči voziti
-sa 9 prvi put putovao vlakom sam u Varaždin
-9 god. - prvi put sastavio automatika(bio u kašeti rastavljen) jednon dečku iz susjedstva
-10 g. kešao se na tramvaju (milicija me uhvatila-prvo me oni,a zatim i moji natukli)
-11 igrali se kauboja i indijanaca,i normalno bio pogođen strijelom blizu oka(koji mm i bio bi jednook),još se vidi
-11 g. šumica ispod Vinogradske,legosi i ja presledili na drveću nekihdva do dva i po sata zbog divlje krmaće
--sa 12 preselio
Ah memory

_________________
njuškom naprijed,pa kud me odvede
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.02.2008. 22:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak se samo ljudi sjećate svega ovoga. znam da su kod mene prednjačile ozljede. pao sam jednom s bmx-om sa naše improvizirane skakaone iza zgrade i zabio si koljeno u nazubljenu pedalu. nisam bio na šivanju jer su mi starci radili a ja sam rekao da sam se malo porezao i držao nogu u kadi pod ladnom vodom. krv mi je sukljala negdje pol sata. imao sam otvorenu ranu negdje mjesec dana jer je bilo kasno za šivanje.
sjeo nogom u ekser i probio si istu.
nemam pol prednjeg zuba, ozljeda sa nogometa.
šivan lakat i razbijena arkada, također sa nogometa.
sa 5 -6 godina jeo zemlju i popio salmonelu, 15 dana bio u bolnici, umro skoro od temperature.
razbio više prozora na osnovnoj školi, što loptom što kamenom.
upadao sa ekipom na gradilište iza zgrade, čuvar nas vijao puškom.
podvalio profesoru pokidanu stolicu a ja uzeo njegovu čitavu, jadni profa se razbio ko pička i držao prodiku do kraja sata, na svu sreću me nitko nije otkucao, od tog dana su u općoj profesori dobili različite stolice od nas učenika.
razbio skupi veliki ćup za kišobrane nogom dok sam igrao s legom onaj mali nogometić na povuci potegni iako su me starci upozoravali da ne divljam. dobio sam batina ko nikad u životu.

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: