Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako se liječi slomljeno srce?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.02.2009. 22:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

rakija, zajebancija, pure mdma...

lijepe zene Wink nemoras nista imat s njima, samo da si u drustvu vec je dovoljno. dakako, te zene nesmiju ni u kom slucaju biti priglupe jer je onemogucen iole normalan razgovor.

setnjice po promenadi...

ponekad obicno pivo sa klapom u lokalnoj birtiji...

pomaze sve sto ti se u trenutku ucini zanimljivim i opustajucim. U toj fazi tzv "slomljenog srca" napravit ces bezbroj idiotarija zbog kojih ce ti kasnije biti jako neugodno i zbog kojih ces se nakon nekog vremena smijat sam sebi.

To ce polako nestajat, a ti ces biti uvjerren da je nestalo preko noci.

Kad se to dogodi, upoznat ces neko drugo djubre koje ce te jos vise zajebat Razz

HAhahahaha

samo opusteno sine, zivot je igra;) zavisi sve o tome kako ga igras. Zelim ti puno fair playa u buducnosti Smile

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.05.2009. 16:39 
Naslov:  Re: Kako se liječi slomljeno srce?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerovali ili ne, ja sam taman imala prijemne pa sam učila kao manijak. Pomoglo. Više nikad nisam imala slomljeno srce, pregorila tada i gotovo zauvijek.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
exHOP3on
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4356
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.05.2009. 20:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam se napijo ko sisa i zbario neku piletinu... mmm piletina liječi sve Very Happy

_________________
Ovdje može biti VAŠA reklama!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.05.2009. 20:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): › mmm piletina liječi sve Very Happy

je' to najava roštilja-nja osijek031.com smile

btw zamjetih da se većina opije nakon prekida ? ! ? ... nepotrebno

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.05.2009. 21:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slomljeno srce se liječi vremenom i snažnom željom da se nadiđe ta bol koju ono uzrokuje. Istina, bude dana kada je ta bol toliko jaka da izlaza nema, ili se čini da ga nema, a u tom slučaju treba biti strpljiv i pustiti boli da malo prođe, i gle čuda - pojavi se izlaz Smile

Samo treba biti uporan i strpljiv...

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 2:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...sad, hmmm..., ne znam koliko ste ozbiljni bili, ali ako ste bili ozbiljni kao ja i moja bivša, onda ti sa sigurnošću mogu reći da iskreno slomljeno srce nikad ne zaraste... ali to je život... kad tad, nađeš nekoga tko te usrećuje kao ta bivša osoba tvog života, i ta bol se čini manjom... onda jednog dana vidiš nekoga sa sličnim očima i bol se vrati u punom jeku... lijek za srce je isti kao i lijek za sve ostale probleme ovog svijeta i zatupljene i otupljene civilizacije, lijek za srce je ljubav....

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MacaPapucharica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3162
Lokacija: tu.
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 7:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la (Pogledaj post): › ...sad, hmmm..., ne znam koliko ste ozbiljni bili, ali ako ste bili ozbiljni kao ja i moja bivša, onda ti sa sigurnošću mogu reći da iskreno slomljeno srce nikad ne zaraste... ali to je život... kad tad, nađeš nekoga tko te usrećuje kao ta bivša osoba tvog života, i ta bol se čini manjom... onda jednog dana vidiš nekoga sa sličnim očima i bol se vrati u punom jeku... lijek za srce je isti kao i lijek za sve ostale probleme ovog svijeta i zatupljene i otupljene civilizacije, lijek za srce je ljubav....


srce malo romantično... Smile

_________________
naivna k'o francuska sobarica
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
_Jimmy_
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1375
Lokacija: Legagrad
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 8:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehehe to osoba s 20 godina priča hehehe

_________________
Lock 'n' Load Baby Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 8:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la: ›
...sad, hmmm..., ne znam koliko ste ozbiljni bili, ali ako ste bili ozbiljni kao ja i moja bivša, onda ti sa sigurnošću mogu reći da iskreno slomljeno srce nikad ne zaraste... ali to je život... kad tad, nađeš nekoga tko te usrećuje kao ta bivša osoba tvog života, i ta bol se čini manjom... onda jednog dana vidiš nekoga sa sličnim očima i bol se vrati u punom jeku... lijek za srce je isti kao i lijek za sve ostale probleme ovog svijeta i zatupljene i otupljene civilizacije, lijek za srce je ljubav....
Meni recimo to uopće nije jasno,zašto ti već u svojoj 20.godini misliš da ti je srce totalno slomljeno,da ćeš uvijek patiti,...Istina da sam ja mlađi koju godinu ali svejedno mi je to nejasno.Pa daj gledaj to sa druge strane,neke veselije,druži se,zajebavaj,uživaj i izlječit ćeš šta god hoćeš.Možda ja nisam imao baš takav problem kao tvoj da sam mislio da mi se srce raspalo,ali mislim da bi se ovako postavio na takav,ajmo reći,problem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Elena_Os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1795
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 9:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska je napisao/la (Pogledaj post): › ...sad, hmmm..., ne znam koliko ste ozbiljni bili, ali ako ste bili ozbiljni kao ja i moja bivša, onda ti sa sigurnošću mogu reći da iskreno slomljeno srce nikad ne zaraste... ali to je život... kad tad, nađeš nekoga tko te usrećuje kao ta bivša osoba tvog života, i ta bol se čini manjom... onda jednog dana vidiš nekoga sa sličnim očima i bol se vrati u punom jeku... lijek za srce je isti kao i lijek za sve ostale probleme ovog svijeta i zatupljene i otupljene civilizacije, lijek za srce je ljubav....


Pametni narod je rekao ; prva ljubav se ne zaboravlja, a druga se ne pušta...
Imaš 20 godina..svi smo imali prve ljubavi, većina nas nije ostala s tom prvom ljubavi i svi smo mislili da dalje ne možemo, da više ne postoji osoba koja može zauzeti njeno mjesto..s vremenom sve nestaje, one sitnice kojih se sad pojačano prisjećaš do najsitnijeg detalja iz glave s vremenom odšetaju...glavu gore, uživaj u godinama, najbolje tek dolazi Wink

_________________
Carpe diem! Idea Embarassed Embarassed
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.05.2009. 15:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma kužim ja sve to, i da, imam dvadeset godina, ali ljudi, ne znate me... imao sam dosta žena, (ne bojte se nisam iz OS) ali sam volio sam jednu... i srce mi je bilo slomljeno i još je, ali ne ljudskom odlukom, već božijom... znam da nije bila prva ni zadnja, ni najmanja ni najveća, ali je bila iskrena ljubav, i srce će "zarasti" tek kad zavolim drugu... ali ožiljci uvijek ostaju... i sad sam zaljubljen u jednu predivnu curu, koja za sebe vjerojatno ne bi rekla da je lijepa, ali meni je dan bolji kad ju vidim... i želim to ponovno, voljeti punom parom bez obzira na posljedice...

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.05.2009. 17:01 
Naslov:  Re: Kako se liječi slomljeno srce?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možda se pretjeruje sa terminom slomljeno srce... Uvijek ću voljeti svoju prvu ljubav, svaki put mi izmami osmjeh na lice bez obzira što se dogodilo između nas, ali srce mi nije slomljeno, i ide naprijed punom parom. Svaka nas ljubav treba ojačati. I Hrska, naravno da nije važno kako tko izgleda jer nećeš živjeti sa i od izgleda već sa osobom koja ima karakter, a najvažnije je da se volite i poštujete.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 27.05.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hrska svaka cast, dobro sroceno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Hrska
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.05.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Smile)) a šta ćeš, umjetnička duša...

_________________
Ako snove ne možeš ostvariti u stvarnosti, ostvari ih u snovima!
STIPU GATIBO!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.05.2009. 13:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hrska,ti sigurno nemaš 20.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: