Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.05.2008. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@pumpkin Teško pretjeruješ,nekažem da nema takvih likova kakve ti opisuješ ali oni su teška manjina.Ja glavni razlog zašto vi ne prilazite dečkima vidim prije svega u komociji i kukavičluku(tu mislim na mogučnost da čete biti odbijene) a ne u strahu od kretena.A te priče da će netko misliti da si drolja ako priđeš nekom dečku negdje su totalno debilne.Stvar je u tome da vama itekako odgovara vaša superiorna pozicija da ste vi te koje samo kažu da ili ne, i da pritome nemorate ni malim prstom maknuti.Samo što je takav stav u teškoj kontradikciji sa vašim konstantnim laprdanjem o feminizmu,emancipaciji i sličnim verbalnim proljevima.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.05.2008. 6:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la: ›
imaju bolest - gledaju, a ne bi ti prišli, a onda čujem da smo mi izbirljive, možda nisu dovoljno hrabri...
A možda bi ih i supruge ubile, onako namrtvo, kada bi vam prišli osijek031.com smile

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2008. 8:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Jeste vas dva nešto u rodu? osijek031.com smile


Sestro ako je to sve što imaš za reć kao komentar na moj tekst(surovu istinu) onda je to sramota a bome i nema baš ženskih komentara koji bi opovrgli iznesenu konstataciju .
žensko =muško ; pa zašto žene neprilaze onda muškima ,mi smo jednaki ,,,ili postavljamo dvostruke standarde ?


Imala bih ja tu štošta za reći, ali što bi to vrijedilo nekome tko ne razumije neke stvari. Evo, najgore što se vama može dogoditi je da vas ženska možda odmjeri i odj...e, a stavi se npr. u žensku perspektivu, baš zato što je društvo licemjerno i zatucano, nikom ne piše na čelu kakav je - da li će misliti da si koza ili kurvetina što si mu prva prišla, da li je kreten koji te poslije neće ostaviti na miru, da li si odmah po defaultu zatuca u glavu da se ti hoćeš s njime kresnit pa kad ispadne da si htjela samo prijateljski razgovor da imaš neugodnosti, svačeg ima. Ovo što ti kažeš, sve je ok među normalnim ljudima, ali kako bih ja mogla znati kakve posljedice može imati moje upucavanje nepoznatim likovima? Koji put mi se dogodilo da neki tip bulji u mene ili mi kao, preko konobara šalje piće (WTF), a ono neki kreten zbog kojeg moramo doslovce pobjeći iz lokala, i još viče za tobom kako smo sve iste, "ovake i onake". Iz tog razloga upravo mi moramo paziti što radimo, ali na žalost zbog nekih kretena ispaštaju i dečki koji su sasvim ok. To je surova istina prijatelju, a ne vaše pljuvanje po ženama, i kako smo licemjerne, a htjele bi jednakost. Ja mislim da mi puno više moramo paziti na takve stvari nego vi, nismo mi krive što u takvom svijetu živimo. Ja npr. konkretno imam problem da je tip kojeg nisam u životu ni pogledala, na prijevaru došao do mog broja mobitela i uznemirava me, jer je očiti krele, a nisam mu dala nikakvog povoda za to. A što bi bilo da sam slučajno prišla takvomte kreletu? Možda bi me već čuvao kod kuće u teglicama (nemoj ovo bukvalno shvatiti).


Sestro,sestro a jesi izokrenila priču svaka čast ,pa tko te tjera u takve birtje di zalaze takvi babuni ,mogu ti reć da nije sve bas onako kako izgleda i da s tim odmjeravanjem neces daleko doci jer imas masu muškaraca koji su obuceni recimo nekako ispod prosjeka i nisu u trendu a teže psihički ,fizički i materijalno mnogo više od tih pederčića ,a jedini razlog zbog kojeg stavljaju na kušnju žene baš zbog licemjerja zato open your eyes open your mind

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2008. 8:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a to je tako jednostavno

svi bi mi u slastu pa da biramo slaju iz vitrine...

ajd sad realno, štogod vi pisali tko od vas ima hrabrosti prilazit i da g aboli briga kad bude odbijen....

netko može biti biti lijep, simpatičan i sve 5, ali nekome se ne sviđa... i onda kad prilaziš aka bariš moraš se suočiti sa činjenicom da ćeš kad tad dobiti košaricu... dakle udarac po egu... 1 put nije problem, 2 puta....

dakle svi bi najradije da se njima prilazi i da mogu birati....

ima i ovakvih i onakvih igrača Smile

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.05.2008. 11:08 
Naslov:  Re: Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne da mi se raspravljati, očito se ne razumijemo, ali moram samo dodati da ja po birtijama ne izlazim, ne družim se s babunima, i zadnjih godina izađem par puta godišnje vikendom negdje, i to je sve. To o čemu pričam je moje iskustvo kroz niz godina, a sad vi mislite šta hoćete, meni se više ne da objašnjavati.

Slažem se sa Miss, svi smo mi različiti, i sami odlučujemo što i kako ćemo.

PS: i sama sam naglasila da su takvi kreteni manjina, ali na žalost, ima ih.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.05.2008. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Apsolutno se slažem sloboda izbora bez iznimke, mislim da je tako najbolje samo je problem kad se podvuče crta mnoge će ostati razočarane i izfrustrirane,ali to najbolje znaju ove malo starije gospođice 25+ ,,,što su imale ,što imaju i što nikad neće imat, to nemože razaznat ženska mularija od 18-20god pa ih to kasnije skupo košta .A zašto vam se ne prilazi pa zato što ste se precijenile i da je za ženu dovoljno da je ona rođena ona nemora apsolutno ništa i normalno koja nemisli da je bogom dana ...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2008. 8:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Apsolutno se slažem sloboda izbora bez iznimke, mislim da je tako najbolje samo je problem kad se podvuče crta mnoge će ostati razočarane i izfrustrirane,ali to najbolje znaju ove malo starije gospođice 25+ ,,,što su imale ,što imaju i što nikad neće imat, to nemože razaznat ženska mularija od 18-20god pa ih to kasnije skupo košta .A zašto vam se ne prilazi pa zato što ste se precijenile i da je za ženu dovoljno da je ona rođena ona nemora apsolutno ništa i normalno koja nemisli da je bogom dana ...


Citirat ću sam sebe i neznam iz kojeg je razloga ova tema skinuta nakon mog komentara isti dan ,mora da sam pogodio žensku populaciju u srž zato i nema komentara gotovo mjesec dana.Licjemjerno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2008. 11:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
@pumpkin Teško pretjeruješ,nekažem da nema takvih likova kakve ti opisuješ ali oni su teška manjina.Ja glavni razlog zašto vi ne prilazite dečkima vidim prije svega u komociji i kukavičluku(tu mislim na mogučnost da čete biti odbijene) a ne u strahu od kretena.A te priče da će netko misliti da si drolja ako priđeš nekom dečku negdje su totalno debilne.Stvar je u tome da vama itekako odgovara vaša superiorna pozicija da ste vi te koje samo kažu da ili ne, i da pritome nemorate ni malim prstom maknuti.Samo što je takav stav u teškoj kontradikciji sa vašim konstantnim laprdanjem o feminizmu,emancipaciji i sličnim verbalnim proljevima.

Iako sam zensko moram se s ovim muskim komentarom sloziti.
Zasto zene ne prilaze muskarcima je dosta slozena tema i nemozes ju svesti samo na jedan razlog.
Mislim da veliku ulogu ima tradicionalnost, onda vjeronauk u osnovnoj i srednjoj skoli, odgoj nasih roditelja(muski mogu sve zenske ne mogu) i niz drugih stvari.
Istina da se nalazimo u vremenu kada zene imaju sve veca prava i slobode ali je istina i to da je ovo vrijeme prijelazno pa se sve ovo ispomijesalo tako da jedan dan zena se ponasa ovako a vec drugi dan onako.
Isto tako moram reci i za muskarce, jedan dan im godi da oni osvajaju a vec drugi da budu osvajani.
Kako sam rekla dosta je slozena tema tako da sve zavisi i od situacije, alkohola u krvi, dali si na moru ili kod kuce i puno jos toga.

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mladen.jr
Offline
Avatar

Ukupno postova: 332
Lokacija: Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2008. 13:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Delfin je napisao/la: ›
kopile je napisao/la: ›
@pumpkin Teško pretjeruješ,nekažem da nema takvih likova kakve ti opisuješ ali oni su teška manjina.Ja glavni razlog zašto vi ne prilazite dečkima vidim prije svega u komociji i kukavičluku(tu mislim na mogučnost da čete biti odbijene) a ne u strahu od kretena.A te priče da će netko misliti da si drolja ako priđeš nekom dečku negdje su totalno debilne.Stvar je u tome da vama itekako odgovara vaša superiorna pozicija da ste vi te koje samo kažu da ili ne, i da pritome nemorate ni malim prstom maknuti.Samo što je takav stav u teškoj kontradikciji sa vašim konstantnim laprdanjem o feminizmu,emancipaciji i sličnim verbalnim proljevima.

Iako sam zensko moram se s ovim muskim komentarom sloziti.
Zasto zene ne prilaze muskarcima je dosta slozena tema i nemozes ju svesti samo na jedan razlog.
Mislim da veliku ulogu ima tradicionalnost, onda vjeronauk u osnovnoj i srednjoj skoli, odgoj nasih roditelja(muski mogu sve zenske ne mogu) i niz drugih stvari.
Istina da se nalazimo u vremenu kada zene imaju sve veca prava i slobode ali je istina i to da je ovo vrijeme prijelazno pa se sve ovo ispomijesalo tako da jedan dan zena se ponasa ovako a vec drugi dan onako.
Isto tako moram reci i za muskarce, jedan dan im godi da oni osvajaju a vec drugi da budu osvajani.
Kako sam rekla dosta je slozena tema tako da sve zavisi i od situacije, alkohola u krvi, dali si na moru ili kod kuce i puno jos toga.

Ne boj se ti da nam neće goditi da budemo osvajani, opet tražiš prostora. Ajde malo vi osvajajte, a mi ćemo trpit ako nam ne bude odgovaralo...jadni mi, morat ćete nas mazit i pazit i čuvat i vodat i nasmijavat i sl...Smile
Osim toga, što se tiče spominjane "želje za produžetkom vrste" prilikom upoznavanja žene, treba imati u vidu da ta želja može biti baš ono što želite, bliskost, povjerenje i ljubav, ali vi to uopće ne kužite, tražite neke iskrivljene ideale koje uvijek nađete i onda se razočarate, ima vas i ovdje. Pa što se malo ne počnete mijenjati, ovo je jako zaostalo društvo, a i natalitet je mali...Smile Ako ste prave Hrvatice i volite svoju Republiku, napravite nešto! lol
Ne, ali ozbiljno, kako ću u disku prići curi kad ne plešem, a ne možemo se ni upoznati...to bi onda služilo tome da svi vide da joj je netko prišao, a na kraju ništa...pa kako onda da ti vjerujem, osim ako ti priđeš meni, bar znam da te zanimam dovoljno da se ne zezamo tri mjeseca a ti samo "signale", pa vi ste potpuno slijepe kad ne priđete, a MI signaliziramo kao aerodrom u Frankfurtu.

_________________
osijek031.com smile Mislim, dakle jesam! osijek031.com smile
osijek031.com smile "Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
darkmark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 489
Lokacija: os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2008. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svakakooooo bi trebalo omogućit da se u birtijama toče pića sa španjolskim mušicama.Mislim da bi problem o kojem se priča brzo nestao i nitko više nebi pričao osijek031.com smile ajd oš na cugu ,e ajd oš na burger ili kiflu.

Žene bi nas hvatale sa lasom po birtiji osijek031.com smile

_________________
Bravo Admin mi je obrisao potpis Bravo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
husky
Offline
Avatar

Ukupno postova: 26
Lokacija: Zg-Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 2:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prava je steta sto zene ne prilaze muskima, mnoge dobre veze tako mozda nikad se ne zapocnu. Prisao sam jednom curi, ali kada sam zno da je to to. I sada smo u braku i dijete imamo, oboje si prvi.

Osobno, ne bi nikad pozvao prije neku curu samo da se potrosimo ili nesto, ali da je mene cura neka pozvala, 99% je da ne bi odbio. A za dalje nikad ne znas..... No dobro je ovako ispalo. Very Happy

_________________
Proud To be Croat
Kombi prijevoz OS-ZG i ZG-OS 098 175 88 59
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.07.2008. 12:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Muški su uglavnom lovci, al' postoje i ženke lavice.

_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2008. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

obyzouth je napisao/la: ›
al' postoje i ženke lavice.
Nisam ih sreo puno u životu... dvije, tri možda....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

imam jedan prijedlog: mi ćemo prilaziti uvijek a žene nas ne smiju odbit. Jel može?Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.07.2008. 13:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zovem se Katarina i jedino sto zelim u zivotu je ljubav i razumijevanje zgodnog, visokog, crnog i bogatog muzjaka. Palim se na trbusnjake, jake bicepse i skupe automobile.
Nikako mi nije jasno zasto mi nitko ne prilazi...
Evo i moje fotke

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: