Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
sretno-dijete
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6
Lokacija: childhood
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.04.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam baš nekidan prišla jednom dečku.. reagirao je više nego čudno!! Confused sve bilo super i onda se on zbunio ili uplašio ili pitaj vraga što i nestao!! Crying or Very sad više mi se ne žali ni javit... Sad
hmmm..možda sam ja pogriješila..jbg ne znam se upucavat heheeee.. Laughing
u svakom slučaju izvukla sam pouku... Laughing
više ne prilazim nikome Razz
svi ste u pravu!!!!!!!!

_________________
...da bi postao dobra karika u lancu života,
nauči bezuvjetno voljeti...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2008. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sretno-dijete je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam baš nekidan prišla jednom dečku.. reagirao je više nego čudno!! Confused sve bilo super i onda se on zbunio ili uplašio ili pitaj vraga što i nestao!! Crying or Very sad više mi se ne žali ni javit... Sad
hmmm..možda sam ja pogriješila..jbg ne znam se upucavat heheeee.. Laughing
u svakom slučaju izvukla sam pouku... Laughing
više ne prilazim nikome Razz
svi ste u pravu!!!!!!!!

ma neeeeeeeeeeeeeeeeee
samo ti prilazi, bit ce bolje Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Super Hik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 116
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.04.2008. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

goopa je napisao/la: ›
Danas u ovom vremenu i dobu interneta čini mi se da je veliki dio muške populacije izgubio taj osjećaj za osvajanje i da u svojoj emancipaciji sve više žena preuzima tu ulogu na sebe. U zadnje vrijeme su ženske nekako drvene i koliko sam ja stekla utisak, imaju mnogo visoko mišljenje o sebi ,ne možeš sjediti ozbiljna i namrštena a očekivati da neko priđe, pa zar ne? Nekad se isplatilo truditi a danas je sve drugačije. Ubiti danas su žene hladne kučke, a muškarci skoro pa svaki 5 topli brat!



potpis...ali ja nisam 5. fala bogu hehe Very Happy

_________________
op trt givezn zajn
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mallenna_018
Offline
Avatar

Ukupno postova: 31
Lokacija: osijek...okolica...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.05.2008. 9:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la: ›

ako si ne nađeš ljubav u srednjoj ili na faksu, vani ćeš teško naci.


aaaaaaaaaa ??? Skoro sve što se upeca u šk je prolazno...jedino vani i nađeš nešto tj.nekoga kak spada...iz nove okoline...tako da se ne slažem s tobom... =D Very Happy

_________________
Mess With The Best Die Like The Rest ... fallen angel_girl
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ULTRA
Offline
Ukupno postova: 4
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2008. 0:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

problem je u tom sto vani kad vidis neku da ti se svidja i pokusas nesto, odjebu te bez pol muke! A ja mrzim umisljene i drske djevojke!
Nevidim nista lose u tome da zene isto nekad prve priđu, cak dapace, nekim deckima je tako lakse!

_________________
Nisam ginekolog, ali mogu pogledati!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.05.2008. 9:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja prilazim,one prilaze,mi prilazimo..bas je lijepo prilaziti Very Happy ...ma ja nemam problema bas s tim stvarima..nije mi glupo nikome prici,niti se upoznat s njim..vrlo sam drustvena osoba tako da..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.05.2008. 9:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Doslo je vrijeme apsurda ,gledajte sad ovo :
Zagovaraju se prava : žena =muškarac
Hipoteza ženina mozga : hoću više od sebe u krajnjem slučaju nekog jenakog a potpuno se isključuje ,ponavljam isključuje manje od sebe u bilo kojem kriteriju koja žena zadovoljava .
I onda vam takve pričaju (licemjerke u srži )priču ,skrivaju se iza neke fasade za koje nemaju ni približno pokriće samo sa ciljem da bi dobile više od sebe .
BUDIMO REALNI I RECEMOCIMO SAMI SEBI HOĆU JEDNAKO ,HOĆU JEDNAKO I NEĆE BITI PROBLEMA .
ZAPAMTITE NITKO VAM NI NECE PRICI DOK SE PONASATE LICEMJERNO .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.05.2008. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la: ›
Doslo je vrijeme apsurda ,gledajte sad ovo :
Zagovaraju se prava : žena =muškarac
Hipoteza ženina mozga : hoću više od sebe u krajnjem slučaju nekog jenakog a potpuno se isključuje ,ponavljam isključuje manje od sebe u bilo kojem kriteriju koja žena zadovoljava .
I onda vam takve pričaju (licemjerke u srži )priču ,skrivaju se iza neke fasade za koje nemaju ni približno pokriće samo sa ciljem da bi dobile više od sebe .
BUDIMO REALNI I RECEMOCIMO SAMI SEBI HOĆU JEDNAKO ,HOĆU JEDNAKO I NEĆE BITI PROBLEMA .
ZAPAMTITE NITKO VAM NI NECE PRICI DOK SE PONASATE LICEMJERNO .
Savršeno si sažeo bit problema.Svaka čast. osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2008. 15:37 
Naslov:  Re: Zasto muskarci (ne) prilaze zenama?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jeste vas dva nešto u rodu? osijek031.com smile

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.05.2008. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super Hik je napisao/la: ›
goopa je napisao/la: ›
Danas u ovom vremenu i dobu interneta čini mi se da je veliki dio muške populacije izgubio taj osjećaj za osvajanje i da u svojoj emancipaciji sve više žena preuzima tu ulogu na sebe. U zadnje vrijeme su ženske nekako drvene i koliko sam ja stekla utisak, imaju mnogo visoko mišljenje o sebi ,ne možeš sjediti ozbiljna i namrštena a očekivati da neko priđe, pa zar ne? Nekad se isplatilo truditi a danas je sve drugačije. Ubiti danas su žene hladne kučke, a muškarci skoro pa svaki 5 topli brat!



potpis...ali ja nisam 5. fala bogu hehe Very Happy


Evo još jedan potpis... Smile... da naravno... ja sam onaj 7. ... Smile

mallenna_018 je napisao/la: ›
allegra je napisao/la: ›

ako si ne nađeš ljubav u srednjoj ili na faksu, vani ćeš teško naci.


aaaaaaaaaa ??? Skoro sve što se upeca u šk je prolazno...jedino vani i nađeš nešto tj.nekoga kak spada...iz nove okoline...tako da se ne slažem s tobom... =D Very Happy


Pa dobro... ima ljudi koji su još od osnovne zajedno... ima ljudi koji sretnu "prijatelje" iz osnovne nakon jaaakoooo dugo vremena pa završe sretni u braku... ali puno je veći postotak onih koji si nađu ljubav života negdje "vani"... tako da se samo djelomično slažem s malenom... Smile

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2008. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mallenna_018 je napisao/la (Pogledaj post): ›
allegra je napisao/la: ›

ako si ne nađeš ljubav u srednjoj ili na faksu, vani ćeš teško naci.


aaaaaaaaaa ??? Skoro sve što se upeca u šk je prolazno...jedino vani i nađeš nešto tj.nekoga kak spada...iz nove okoline...tako da se ne slažem s tobom... =D Very Happy


beeeeeeeee Shocked
e ti imaš 18...
i izvukla si moje iz konteksta... ciljala sam na to kako je lakše biti s nekim iz škole, s faksa, nebitno...preko poznanika, iz susjedstva, bilo kako... nego vani kad s nekim budeš pa da to završi nekom vezom...van se ideš zabavljat, nije mjesto za tražit ljubav života Smile
i ponavljam 5 put--- ovo je zaključak iz moje okoline, nisam gledala generalno, niti provodila anketu po osijeku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allegra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: tamo gdje je sve po mom
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.05.2008. 23:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

... je napisao/la (Pogledaj post): ›
Super Hik je napisao/la: ›
goopa je napisao/la: ›
Danas u ovom vremenu i dobu interneta čini mi se da je veliki dio muške populacije izgubio taj osjećaj za osvajanje i da u svojoj emancipaciji sve više žena preuzima tu ulogu na sebe. U zadnje vrijeme su ženske nekako drvene i koliko sam ja stekla utisak, imaju mnogo visoko mišljenje o sebi ,ne možeš sjediti ozbiljna i namrštena a očekivati da neko priđe, pa zar ne? Nekad se isplatilo truditi a danas je sve drugačije. Ubiti danas su žene hladne kučke, a muškarci skoro pa svaki 5 topli brat!



potpis...ali ja nisam 5. fala bogu hehe Very Happy


Evo još jedan potpis... Smile... da naravno... ja sam onaj 7. ... Smile

mallenna_018 je napisao/la: ›
allegra je napisao/la: ›

ako si ne nađeš ljubav u srednjoj ili na faksu, vani ćeš teško naci.


aaaaaaaaaa ??? Skoro sve što se upeca u šk je prolazno...jedino vani i nađeš nešto tj.nekoga kak spada...iz nove okoline...tako da se ne slažem s tobom... =D Very Happy


Pa dobro... ima ljudi koji su još od osnovne zajedno... ima ljudi koji sretnu "prijatelje" iz osnovne nakon jaaakoooo dugo vremena pa završe sretni u braku... ali puno je veći postotak onih koji si nađu ljubav života negdje "vani"... tako da se samo djelomično slažem s malenom... Smile


i što nam to govori... sve je moguće, bitno da se ljudi "nađu", gdje god se sreli !! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sale car
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1305
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.05.2008. 12:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

allegra je napisao/la: ›
i što nam to govori... sve je moguće, bitno da se ljudi "nađu", gdje god se sreli !! Very Happy


istina...

_________________
"... napokon mirni, napokon slobodni, napokon u svojoj državi, a sad smo siromašni..."
---Elemental - iz dana u dan---
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MNOWAR
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.05.2008. 8:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›
Jeste vas dva nešto u rodu? osijek031.com smile


Sestro ako je to sve što imaš za reć kao komentar na moj tekst(surovu istinu) onda je to sramota a bome i nema baš ženskih komentara koji bi opovrgli iznesenu konstataciju .
žensko =muško ; pa zašto žene neprilaze onda muškima ,mi smo jednaki ,,,ili postavljamo dvostruke standarde ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 15.05.2008. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MNOWAR je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Jeste vas dva nešto u rodu? osijek031.com smile


Sestro ako je to sve što imaš za reć kao komentar na moj tekst(surovu istinu) onda je to sramota a bome i nema baš ženskih komentara koji bi opovrgli iznesenu konstataciju .
žensko =muško ; pa zašto žene neprilaze onda muškima ,mi smo jednaki ,,,ili postavljamo dvostruke standarde ?


Imala bih ja tu štošta za reći, ali što bi to vrijedilo nekome tko ne razumije neke stvari. Evo, najgore što se vama može dogoditi je da vas ženska možda odmjeri i odj...e, a stavi se npr. u žensku perspektivu, baš zato što je društvo licemjerno i zatucano, nikom ne piše na čelu kakav je - da li će misliti da si koza ili kurvetina što si mu prva prišla, da li je kreten koji te poslije neće ostaviti na miru, da li si odmah po defaultu zatuca u glavu da se ti hoćeš s njime kresnit pa kad ispadne da si htjela samo prijateljski razgovor da imaš neugodnosti, svačeg ima. Ovo što ti kažeš, sve je ok među normalnim ljudima, ali kako bih ja mogla znati kakve posljedice može imati moje upucavanje nepoznatim likovima? Koji put mi se dogodilo da neki tip bulji u mene ili mi kao, preko konobara šalje piće (WTF), a ono neki kreten zbog kojeg moramo doslovce pobjeći iz lokala, i još viče za tobom kako smo sve iste, "ovake i onake". Iz tog razloga upravo mi moramo paziti što radimo, ali na žalost zbog nekih kretena ispaštaju i dečki koji su sasvim ok. To je surova istina prijatelju, a ne vaše pljuvanje po ženama, i kako smo licemjerne, a htjele bi jednakost. Ja mislim da mi puno više moramo paziti na takve stvari nego vi, nismo mi krive što u takvom svijetu živimo. Ja npr. konkretno imam problem da je tip kojeg nisam u životu ni pogledala, na prijevaru došao do mog broja mobitela i uznemirava me, jer je očiti krele, a nisam mu dala nikakvog povoda za to. A što bi bilo da sam slučajno prišla takvom kreletu? Možda bi me već čuvao kod kuće u teglicama (nemoj ovo bukvalno shvatiti).

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: