Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Luđakinje napadaju

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Linolina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.07.2007. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ivice to ona i hoće da ju on napadne fizički, pa da ga može tužiti. Cijela ova priča koju sam vam ja ispričala je za neke love story, osveta....ali nije to tako. Sadržaj poruka, a i mam ih trenutno 132 nije prijeteći ali je upozoravajući. Ja smatram da je takvim ljudima mjesto u bolnici i da su preopasni za naše društvo. Jel kada se nešto desi to može biti kasno. Htjela sam samo da čujem mišljenje drugih ljudi koji su imali isti ili sličan problem, i da mi kažu način kako stati na kraj tome. Nije istina da ni jedna institucija ne može pomoći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ennna
Offline
Avatar

Ukupno postova: 211
Lokacija: grad osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.07.2007. 21:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Linolina je napisao/la: ›
Moram napomenuti da je broj s kojeg dobivam poruke vidljiv.


pa ak je vidljiv...probaj nekako onda saznati tko je to.. i onda opet u policiju, pa sve dok 43.put ne dođeš tamo i prijaviš ju i onda se nadat da će netko mrdnut guzicom. mi smo imali susjedu šizofreničarku, mislila je da ju mi hoćemo ubiti,pa nas je po noći zvala i pričala gluposti,gnjavila moju baku,bacala cigle na nju i tak to...pa smo ju morali 5635168 milijardi puta prijaviti i onda je napokon došao tim liječnika s policajcima pa su ju smjestili u umobolnicu.
u biti.
samo ti idi na policiju i prijavljuj. a u vipu probaj saznati broj..
osijek031.com smile

_________________
daću ti savet: CRKNI! Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.07.2007. 22:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Linolina je napisao/la (Pogledaj post): › ivice to ona i hoće da ju on napadne fizički

Dat po pički ne mora se nužno zvati napadom pogotovo u ovom slučaju! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 30.07.2007. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jedan moj legos je imao sličan problem, otišao u t-mobile, pokazao poruke i oni su blokirali broj od kojih je dolazili pozivi i poruke. i od tada mir.
Stvarnu proceduru neznam, ali je riješio stvar.

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Linolina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U vip-u su rekli da ne mogu blokirati broj koji je skriven.
Sada je stvar i u tome što ja želim da se to razotkrije, budući nemam namjeru stalno mjenjati brojeve.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Linolina je napisao/la (Pogledaj post): › U vip-u su rekli da ne mogu blokirati broj koji je skriven.


Linolina je napisao/la (Pogledaj post): › Moram napomenuti da je broj s kojeg dobivam poruke vidljiv. Nakon mjesec dana promjenila sam broj. Međutim prije dva mjeseca opet se pojavila. Neznam kako je dobila broj, jer sam ga suzila na vrlo mali broj ljudi, a i tajan je u vip-u.


Pa već ako imaš neki njen ili njegov broj, neki trag imaš. S brojem moba se svašta može napraviti....

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 19:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Linolina je napisao/la: ›
Sadržaj poruka, a i mam ih trenutno 132 nije prijeteći ali je upozoravajući. Ja smatram da je takvim ljudima mjesto u bolnici i da su preopasni za naše društvo. Jel kada se nešto desi to može biti kasno.


A kako stoji sa onim 'mobbingom' u MUP-u i sudu? Je li i to dovoljan razlog za tužbu? Ovdje se očito radi o psihičkom zlostavljanju...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Linolina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 23:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije! kažu da to nisu prijeteće poruke tipa "ubit ću te" i slično.
Ovdje se i radi o psihičkom zlostavljanju, ali očito da to svi smatraju šalom, ili ne žele rješavati takve stvari budući ih ima puno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Linolina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 7
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2007. 23:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Allein, daj mi ideju šta da radim sa brojem koji je vidljiv na poruci? Odnosno da pojasnim kako locirati mjesto s kojeg stižu poruke.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.07.2007. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije da ti moraš njega locirati. Možeš i ti zvati, slati lude poruke, terorizirati i sl. Pa nek te onda ta osoba tuži, kako je netko predložio pa ćeš vidjeti tko te muči.

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 2:02 
Naslov:  Re: Luđakinje napadaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Imaš na netu hrpu stranica s bespla sms-ovima pa lijepo zatrpaš taj broj porukama, a ako to ne pali, onda lijepo staviš taj broj u neki od oglasnika da oglašava nešto jako povoljno. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 8:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Imaš na netu hrpu stranica s bespla sms-ovima pa lijepo zatrpaš taj broj porukama, a ako to ne pali, onda lijepo staviš taj broj u neki od oglasnika da oglašava nešto jako povoljno. Very Happy


True, true... Say, apartman, dvosobni, Novalja - 40€ dan Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CatCloe
Offline
Ukupno postova: 3252
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.07.2007. 9:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la: ›
Imaš na netu hrpu stranica s bespla sms-ovima pa lijepo zatrpaš taj broj porukama, a ako to ne pali, onda lijepo staviš taj broj u neki od oglasnika da oglašava nešto jako povoljno. Very Happy

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
allein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1542
Lokacija: offline
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.07.2007. 10:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne - seksualne usluge Smile
"Mlada i jedra guza spremna za posjete, zovite u bilo koje doba dana ili noći 09x xxx xxx"

_________________
The voices are back. Excellent.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
čiopa
Offline
Ukupno postova: 40
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.07.2007. 10:12 
Naslov:  Re: Luđakinje napadaju
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › Imaš na netu hrpu stranica s bespla sms-ovima pa lijepo zatrpaš taj broj porukama, a ako to ne pali, onda lijepo staviš taj broj u neki od oglasnika da oglašava nešto jako povoljno. Very Happy


Linolina, NAPRAVI TO!

_________________
The sum of the intelligence on the planet is a constant. Population is growing.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: