Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Promenjen život

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ma sve je to u redu...što tu piše....svatko od nas može doci u situaciju da vidi i na tamnu stranu života......al opet u cijelu ovu pricu ja ne bi uplitao boga.......nekako mi to nema smisla.......

...složio bi se sa LucijomX...u pitanju "Jesi li sam upao u drogu ili te bog gurnuo? "....jer u tom slucaju svaki događaj i sve što se dešava možemo povezati sa bogom.......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
SmokeY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 371
Lokacija: Mece
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
...ma sve je to u redu...što tu piše....svatko od nas može doci u situaciju da vidi i na tamnu stranu života......al opet u cijelu ovu pricu ja ne bi uplitao boga.......nekako mi to nema smisla.......

...složio bi se sa LucijomX...u pitanju "Jesi li sam upao u drogu ili te bog gurnuo? "....jer u tom slucaju svaki događaj i sve što se dešava možemo povezati sa bogom.......


Slazem se s tobom pa bi evo ovom prigodom pridonijeo jedan vic o ateistima koji zapravo i ima smisla sto se tice ove doticne osobe... Pa vic glasi:

Šeće ateist šumom. I divi se:


- Kakva divna stabla!


- Kakve snažne rijeke!


- Kakve prekrasne životinje!


Dok tako šeće uz rijeku, začuje šuškanje u grmlju iza sebe. Okrene se i ugleda grizlija od 3 metra kako ga napada. Potrči najbrže što može puteljkom. Pogleda preko ramena, medvjed mu se sve više približava.





Ponovno pogleda preko ramena, a medvjed još bliže. Spotakne se i padne.
Počne se pridizati i ugleda medvjeda kako se nadvio nad njega i podiže desnu šapu da ga svlada. U tom trenu ateist procvili "O, moj Bože!"


Vrijeme se zaustavi.


Medvjed zastane na mjestu.


šuma umukne.


Obasja ga snažna svjetlost, a s nebesa se začuje glas:


- Negiraš moje postojanje svih ovih godina, učiš druge da ne postojim, a stvaranje života pripisuješ kozmičkoj slučajnosti. Očekuješ li da ti pomognem iz ove nevolje? Trebam li te smatrati vjernikom?


Ateist pogleda ravno u svjetlost.


- Bilo bi licemjerno odjednom od Tebe tražiti da me tretiraš kao kršćanina, no možda bi mogao medvjeda učiniti vjernikom?


- Dobro, reče glas.


Svjetlo se ugasi. Šumom ožive glasovi. A medvjed spusti svoju desnu šapu, sklopi obje zajedno, pogne glavu i kaže:


- Gospodine, blagoslovi ove darove koje ću primiti od tvog obilja po Kristu, našemu Gospodinu. Amen.

Smile Smile Smile Smile

_________________
People that scan away messages for entertainment are pathetic. Let me know if you find any good ones.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2007. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super, ovaj vic sam danas dobila od više ljudi... a sad još i na portalu.....


inače, jeste li primijetili kada prikazuju na TV komune za liječenje narkomana pri vjerskim zajednicama, uvijek budu isključivo muške? jel' to znači da se njima više posvećuje pažnja kad su u pitanju društvo&crkva ili više ima narkomana muškog roda?????

inače, potpisujem pitanje "Jesi li sam upao u drogu ili te bog gurnuo? "

@gaap je legenda po pitanju.... kao i inače.... osijek031.com smile

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 19:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kad je vec rijec o drogi.....

...ne mogu se sad tocno sjetit tko je to rekao....al bilo je vezano uz prikazivanje izljecenih ovisnika koji su svojim pricama obilazili razne škole itd.....da bi drugima prenjeli svoja iskustva vezano uz pakao droge i put do izlaska iz tog pakla.....uglavnom taj lik je rekao kako se na taj nacin samo iskrivljuje slika ovisnika......jer puno njih to vidi kao nešto....na što se možeš navuci....i onda se kroz razne terapije riješiti toga......a nitko u toj prici ne spominje brojke onih koji su umrli, onih koji su zaraženi raznim vrstama hepatitisa, onih koji su zbog tog stanja ubili nekoga itd.......vec se stvara slika da je droga nešto što se lijeci kao gripa.......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E moj narode,

Više puta me je bilo sramota što sam član ovoga foruma, kada vidim kako se izrugujete nekim stvarima pogotova kada smo već kod vjere!

S druge strane nikada nisam htjeo otići zato što znam da sam jedan od rijetkih koji vam za razliku od drugih neće aplaudirati po tom pitanju!

Sramota me kada vidim ljude kako se pozivaju na neko poštovanje, ... kojekakve gluposti, a niste jednako tako u stanju poštovati druge!

Sramota me je što se sada ovdje moram prepirati sa šljamom " Da to ste vi" , a znam da imam koje kakvih drugih pametnijih stvari za raditi!

Oprostite što sam vas nazvao šljamom (vrijedi samo za neke), ali kako nazvati ljude koji nisu u stanju poštivati samoga sebe, a kamoli druge, a isto to poštovanje tražiti od drugih!

OVO VI GOVORITE
Ali da to sam ja, najpametniji uvijek u pravu, onaj što se skriva iza sličice i nadimka, onaj što ga isto čini takvim kakvim jeste!
Onaj što se kune da Boga nema, a kaže da je Bogom dan!

Sramoto hrvatska!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.03.2007. 19:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2007. 20:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
E moj narode,




Oprostite što sam vas nazvao šljamom (vrijedi samo za neke), ali kako nazvati ljude koji nisu u stanju poštivati samoga sebe, a kamoli druge, a isto to poštovanje tražiti od drugih!




Jesam ja nešto propustila?!

Jel netko od nevjernika grubo vrijeđao vjernike?! Nisam primjetila...

Neki su iznjeli svoj stav; misle da smo sami i krivi za svoje pogreške, i zaslužni za svoje uspjehe... uz određenu dozu humora... ništa zbog čega bi veliki vjernici trebali bit prisiljeni kaljat dušu braneći se uvredama...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2007. 20:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
E moj narode,







Oprostite što sam vas nazvao šljamom (vrijedi samo za neke), ali kako nazvati ljude koji nisu u stanju poštivati samoga sebe, a kamoli druge, a isto to poštovanje tražiti od drugih!


Sramoto hrvatska!



Zašto se ispričavaš što ih (nas) nazivaš šljamom. Nije ti izletilo, pa da nema natrag, ovo je forum, postoji delete i edit, sve te prekrasne čari interneta kojima se znaš koristiti...

Dakle, ti zaista smatraš da smo šljam, i žao ti je što nam baš ti tako fin i pristojan to moraš objasnit, ali eto, neko mora, kad je već tako očigledno...

Ili ti jednostavno nije nimalo žao što nas nazivaš šljamom?! E, ja bi baš to rekla... Pa ti slobodno udri, a licemjerno ispričavanje prodavaj nekom drugom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 20:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nisam neki veliki vjernik, niti se takvim smatram, možda me vi takvim smatrate!
Ali jedno je sigurno dečko je ispričao svoju priču!
Vi ste se počeli na to izrugivati, a što još sve ne!
Kada se netko obrača dotičnom kolegi sa pitanjem
"Jesi li sam pao ili te Bog gurnuo?"
onda je on za mene Neodgojeno Đubre, smeče ...
a jednako tako i svi drugi koji se slažu s tim pitanjem njemu postavljenim!!!
Možete ljudi završiti i pet fakulteta, ali bez neke osnovne kulture ste ipak na kraju i dalje jedno obbično smeče!!!
Još nakraju lete priče o uzajamnom poštivanju?
De molim vas prosvjetli te me!

Svaki put kad vam netko kaže da ste smeče, znajte da vam je pravi prijatelj jer vas ne laže!

Ispričavati mi se ne pada na pamet!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 20:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

.....zanimljivo je kako baš od ljudi koji su religiozni....i na neki nacin više sudjeluju u širenju vjere i ostaloga....na kraju cuješ najgore rijeci.....ili je to neki novi stav crkve....pored svih ostalih pedofilskih afera....možda je ovo vrijeđanje sasvim normalno....

...stvarno nema pojma....nisam bio u crkvi od zadnjih svatova... Cool

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
E moj narode,
Oprostite što sam vas nazvao šljamom (vrijedi samo za neke), ali kako nazvati ljude koji nisu u stanju poštivati samoga sebe, a kamoli druge, a isto to poštovanje tražiti od drugih!


Sramoto hrvatska!



Zašto se ispričavaš što ih (nas) nazivaš šljamom. Nije ti izletilo, pa da nema natrag, ovo je forum, postoji delete i edit, sve te prekrasne čari interneta kojima se znaš koristiti...

Dakle, ti zaista smatraš da smo šljam, i žao ti je što nam baš ti tako fin i pristojan to moraš objasnit, ali eto, neko mora, kad je već tako očigledno...

Ili ti jednostavno nije nimalo žao što nas nazivaš šljamom?! E, ja bi baš to rekla... Pa ti slobodno udri, a licemjerno ispričavanje prodavaj nekom drugom.

Podebljao sam gore di piše da vrijedi samo za neke!
Ako si se našla u tim nekima onda nemoj mene optuživati, ako nisi super!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 20:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la: ›
.....zanimljivo je kako baš od ljudi koji su religiozni....i na neki nacin više sudjeluju u širenju vjere i ostaloga....na kraju cuješ najgore rijeci.....ili je to neki novi stav crkve....pored svih ostalih pedofilskih afera....možda je ovo vrijeđanje sasvim normalno....

...stvarno nema pojma....nisam bio u crkvi od zadnjih svatova... Cool

Ovo što sam napisao nisam napisao zato što sam vjernik, nego čovjek koji ima određenog poštovanja prema osobama s kojima komunicira, a kad vidim da netko takvo što nema!
I kreče sa izrugivanjem drugih drugih, onda ga sa sigurnošču mogu nazvati smečem!
MOJA TOČKA NA I .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 27.03.2007. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›


Ako si se našla u tim nekima onda nemoj mene optuživati, ako nisi super!


Pravi anđeo... osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
legica_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4562
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 27.03.2007. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la: ›
Ja nisam neki veliki vjernik, niti se takvim smatram, možda me vi takvim smatrate!
Ali jedno je sigurno dečko je ispričao svoju priču!
Vi ste se počeli na to izrugivati, a što još sve ne!
Kada se netko obrača dotičnom kolegi sa pitanjem
"Jesi li sam pao ili te Bog gurnuo?"
onda je on za mene Neodgojeno Đubre, smeče ...
a jednako tako i svi drugi koji se slažu s tim pitanjem njemu postavljenim!!!
Možete ljudi završiti i pet fakulteta, ali bez neke osnovne kulture ste ipak na kraju i dalje jedno obbično smeče!!!
Još nakraju lete priče o uzajamnom poštivanju?
De molim vas prosvjetli te me!

Svaki put kad vam netko kaže da ste smeče, znajte da vam je pravi prijatelj jer vas ne laže!

Ispričavati mi se ne pada na pamet!


moj čovjek si... osijek031.com smile samo što se ja nemam živaca prepirati s odeđenim ljudima ovdje...

_________________
osijek031.com smile Sada sam shvatila da ti je bilo teško,dok sam te varala,lagala te sa smiješkom,šta mogu kada sam
takva, rođena sa greškom osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.03.2007. 20:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›


Ako si se našla u tim nekima onda nemoj mene optuživati, ako nisi super!


Pravi anđeo... osijek031.com smile

Hvala na komplimentu! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: